NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Egyébként frissítettem a tabellát, ha vmi nem OK szóljatok! empty taxi
A 7-8-9, és a 12-13 sorrendje nem volt, de kijavítottam. Sobri Jóska
A hármas holtverseny miatt (a leg-arányt tekintve) nem Löfli van még az élen?

Számomra egyébként nem világos az a szabály. Mert amit én gondolnék az az lenne, hogy 1) a több leget nyert játékos van előrébb 2) ha ez is megegyezik, akkor a kevesebb leget vesztő játékos van előrébb 3) ha ez is megegyezik akkor pénzfeldobás 😊H_Marko
Farky mindkettőtöket elverte gondolom az számít
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Egyébként frissítettem a tabellát, ha vmi nem OK szóljatok! empty taxi
A 7-8-9, és a 12-13 sorrendje nem volt, de kijavítottam. Sobri Jóska
A hármas holtverseny miatt (a leg-arányt tekintve) nem Löfli van még az élen?

Számomra egyébként nem világos az a szabály. Mert amit én gondolnék az az lenne, hogy 1) a több leget nyert játékos van előrébb 2) ha ez is megegyezik, akkor a kevesebb leget vesztő játékos van előrébb 3) ha ez is megegyezik akkor pénzfeldobás 😊

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 008 — #NoStress
Jövőhéten amúgy szerintem simán partiban lehetsz Emptyvel és ha azt megnyernéd akkor meglenne a playoffod, ha jól számolom.Schleck
Bullshit.

Egyébként frissítettem a tabellát, ha vmi nem OK szóljatok!empty taxi
A 7-8-9, és a 12-13 sorrendje nem volt, de kijavítottam.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Jövőhéten amúgy szerintem simán partiban lehetsz Emptyvel és ha azt megnyernéd akkor meglenne a playoffod, ha jól számolom.Schleck
Bullshit.

Egyébként frissítettem a tabellát, ha vmi nem OK szóljatok!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 008 — #NoStress
Eredményeket beírtam, a tabella shawnka reszortja.



ilyen ellenszélben játszani, mint ami a 2. meccsemen volt.... 😀 direkt ellenem szurkolt mindenki :/ De azért grat Julcsinak, mert egészen nagy tömegeket dobott (de tényleg), csak azok a kiszállók...Farky
Sobrinál érthető azért a dolog, pályázik a helyedre. De nem ellened, hanem Julcsi mellett, óriási különbség!berger90
ő már ott sem volt akkor 😊Farky
Nem voltam ott, de őszinte, igaz szívemből szorítottam Julcsinak.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Frissíteni kéne a tabellát 😛

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
ilyen ellenszélben játszani, mint ami a 2. meccsemen volt.... 😀 direkt ellenem szurkolt mindenki :/ De azért grat Julcsinak, mert egészen nagy tömegeket dobott (de tényleg), csak azok a kiszállók...Farky
Sobrinál érthető azért a dolog, pályázik a helyedre. De nem ellened, hanem Julcsi mellett, óriási különbség!berger90
ő már ott sem volt akkor 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ettől tartottam... az egyetlen ok, ami miatt aggódtam, hogy ha eltolom a meccset 1 héttel, akkor sokkal több időd lesz szájalni.
Ne aggódj, leget nem fogsz nyerni.. sőt ha 100 alá mész, már azt sikerélményként könyvelheted el.Igor
olyan vagyok mint johnny firpo. csak akkor játszok jól ha tét van. Eddig nem volt :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck - Berger: 6 - 3Schleck
Amúgy kiváló mérkőzésen. Kétszer volt 100+ dobásom, mindkettőnknek volt 17 nyilas legje. Még egyszer gratulálok, valószínűleg itt már tényleg el kell köszönnöm a PO-tól. Már csak Mócsa verhető a schedule-omban.berger90
Köszi!
Jövőhéten amúgy szerintem simán partiban lehetsz Emptyvel és ha azt megnyernéd akkor meglenne a playoffod, ha jól számolom.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
ilyen ellenszélben játszani, mint ami a 2. meccsemen volt.... 😀 direkt ellenem szurkolt mindenki :/ De azért grat Julcsinak, mert egészen nagy tömegeket dobott (de tényleg), csak azok a kiszállók...Farky
Sobrinál érthető azért a dolog, pályázik a helyedre. De nem ellened, hanem Julcsi mellett, óriási különbség!

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
ilyen ellenszélben játszani, mint ami a 2. meccsemen volt.... 😀 direkt ellenem szurkolt mindenki :/ De azért grat Julcsinak, mert egészen nagy tömegeket dobott (de tényleg), csak azok a kiszállók...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Schleck - Berger: 6 - 3Schleck
Amúgy kiváló mérkőzésen. Kétszer volt 100+ dobásom, mindkettőnknek volt 17 nyilas legje. Még egyszer gratulálok, valószínűleg itt már tényleg el kell köszönnöm a PO-tól. Már csak Mócsa verhető a schedule-omban.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck - Berger: 6 - 3

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
most hogy elúszott a veretlen szezon lehetősége, elvesztettem a motivációmat, a kövi meccseket le se játszom, be lehet írni a 0-6-okat 😀Dexxter Tailor
Innentől akkor:
1) ha Farky többet nem kap ki, akkor ő végez az 1. helyen
2) ha kikap, akkor Löfli-Markó nyertese nyeri az alapszakaszt,,,, és lesz Igor ellenfele 1 körben 😉Igor
Igor ellenfele nehezen lesz, tekintve hogy a mindenki által legyőzött eaglesmcnabb szégyenszemre el fogja verni :/eaglesmcnabb
Ettől tartottam... az egyetlen ok, ami miatt aggódtam, hogy ha eltolom a meccset 1 héttel, akkor sokkal több időd lesz szájalni.
Ne aggódj, leget nem fogsz nyerni.. sőt ha 100 alá mész, már azt sikerélményként könyvelheted el.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
most hogy elúszott a veretlen szezon lehetősége, elvesztettem a motivációmat, a kövi meccseket le se játszom, be lehet írni a 0-6-okat 😀Dexxter Tailor
Innentől akkor:
1) ha Farky többet nem kap ki, akkor ő végez az 1. helyen
2) ha kikap, akkor Löfli-Markó nyertese nyeri az alapszakaszt,,,, és lesz Igor ellenfele 1 körben 😉Igor
Igor ellenfele nehezen lesz, tekintve hogy a mindenki által legyőzött eaglesmcnabb szégyenszemre el fogja verni :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
most hogy elúszott a veretlen szezon lehetősége, elvesztettem a motivációmat, a kövi meccseket le se játszom, be lehet írni a 0-6-okat 😀Dexxter Tailor
Innentől akkor:
1) ha Farky többet nem kap ki, akkor ő végez az 1. helyen
2) ha kikap, akkor Löfli-Markó nyertese nyeri az alapszakaszt,,,, és lesz Igor ellenfele 1 körben 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
shawnka - SJ 5-6
farky - löfli 6-5
Julcsi - kristof 3-6
Julcsi-Farky 2(!!!!!!!!!!!)-6

OLYAN KÖZEL VOLT! 😕shawnka
Részletesebb beszámoló? Főleg az első két meccsről.. de Farky 2. mákolása is érdekelne.. 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
most hogy elúszott a veretlen szezon lehetősége, elvesztettem a motivációmat, a kövi meccseket le se játszom, be lehet írni a 0-6-okat 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
shawnka - SJ 5-6
farky - löfli 6-5
Julcsi - kristof 3-6
Julcsi-Farky 2(!!!!!!!!!!!)-6

OLYAN KÖZEL VOLT! 😕
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
köszi a megelőlegezést!
De erre a meccsre éleztem ki az egész szezonomat. Igort megverem. Max Ha a pályán nem, majd hazafele bézbózütővel! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Kihasználom, hogy én vagyok Bye Week-n. Hölgyem és Uraim: a turingmachine.bet.com fogadási ajánlatai:

shawnka (7.) - Sobri Jóska (4.)

Sobri múlthéten egy remek meccsen maradt alul a listavezető ellen, shawnka pedig egy végletekig kiélezett meccsen diadalmaskodott. Jelenleg mindketten azonos mérleggel állnak (4-3), így egy győzelemmel bármely fél egy karnyújtásnyira lenne a nyugalmat jelentő, biztos rájátszásbeli részvételtől.
Fogadási ajánlat: Sobri -1,5 1.9

Löfli (1.) - Farky (3.)

Nem túlzok, ha azt mondom, hogy ez a mérkőzés lesz a hét (elmúlt hetek) rangadója. Részvétel kötelező (szabadságot kikérni, pót zh-ra készülni 😛 )!
Mindkét fél már szinte biztos playoff résztvevőnek számít, ezért ez inkább presztízs-mérkőzés lesz számukra. Farky szeretné javítani a Schleck elleni botlását, Löfli pedig szeretné megőrizni veretlenségét ameddig csak lehet (a 11. fordulóig).
Fogadási ajánlat: Löfli -1,5 1.9

Berger (5.) - Schleck (9.)

Berger nagyon erősen kezdte a szezont, azonban az utóbbi hetek alatt sikerült összehoznia egy 4-3-as mérleget, amihez a bosszantó shawnka elleni vereség is hozzájárult. Bergernek kötelező a győzelem, hiszen számára csak ezután jönnek az igazán komoly ellenfelek (a tabella első 6 helyezettjéből még 3-mal játszani fog).
Schleck rejtőzködve kezdte a premier league-t: a második héten játszott először, ahol Löfli ellen kikapott, ami Löfli formáját tekintve egyáltalán nem szégyen. Farky legyőzése azonban rávilágított, hogy vele is komolyan számolni kell. Ha hasonló játékot tud hozni a többi ellenféllel szemben is, akkor biztosítva van a rájátszás számára.
Fogadási ajánlat: Schleck -0,5 1.9

Julcsi (12.) - kristof (10.)

Julcsi számára a cél az első győzelem megszerzése, míg kristof szeretne felzárkózni a playoff részvételért zajló küzdelemben. Látva kristof múlt heti meccsét a dupla kiszállókkal (!!!), én őt tartom az esélyesebbnek.
Fogadási ajánlat: kristof -4,5 1.9

Toca (13.) - empty (6.)

Toca szintén az első győzelmére hajt, ami a héten (titokban) lejátszott két mérkőzése alapján egyáltalán nem reménytelen. Azonban nem vagyok benne biztos, hogy empty ellen fog neki összejönni.
Empty ezidáig csak a tabella első 3 helyezettjétől kapott ki. Győzelmei között 3 darab 6-5-ös játszma is szerepel, ami számomra azt jelenti, hogy nyomás alatt is jól tud játszani.
Fogadási ajánlat: empty -2,5 1.9

eaglesmcnabb (11.) - Igor (8.)

Habár ezt a meccset szinte biztosan nem ma játsszák le, azért erre is lehet fogadni. Igor eddig nagyon szoros meccseket játszott és sok kulcsfontosságú győzelmeket szerzett. Ezt a meccset sem engedheti ki a kezei közül, ha a rájátszásban is részt szeretne venni.
Csabiról pedig tudjuk hogy "csak egy leget szeretne nyerni", ezért ezt meg is előlegezem neki.
Fogadási ajánlat: Igor -4,5 1.9

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Két ilyen nudli ellen, mint ti, amúgy is 0-2 mióta számít jó eredménynek... 😛Igor
Az nem jó, hanem veszélyes!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Tocának nagy napja volt!

Schleck - Toca 6-3!
Toca - shawnka 4-6!shawnka
Akkor is elfogok kapni valami nagyobb halat még idén. 3ig már simán megy a dolog, mostmár gyúrni kell hogy 6 ig is elérjek 😀Toca
Ha emptyt elkapod, az esetleg segíthet... a kulcsemberektől (berger, Schleck, shawnka) sikerült kikapnod 😛Igor
Egyértelműen amúgy az a baj hogy szar a sorsolás... 😀
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Tocának nagy napja volt!

Schleck - Toca 6-3!
Toca - shawnka 4-6!shawnka
Akkor is elfogok kapni valami nagyobb halat még idén. 3ig már simán megy a dolog, mostmár gyúrni kell hogy 6 ig is elérjek 😀Toca
Ha emptyt elkapod, az esetleg segíthet... a kulcsemberektől (berger, Schleck, shawnka) sikerült kikapnod 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Tocának nagy napja volt!

Schleck - Toca 6-3!
Toca - shawnka 4-6!shawnka
Akkor is elfogok kapni valami nagyobb halat még idén. 3ig már simán megy a dolog, mostmár gyúrni kell hogy 6 ig is elérjek 😀