NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Mi Schleckkel csak fél 10 után ütközünk meg, és Julcsiék sem igen kezdik el este nyolc előtt.berger90
nem úgy volt h tud hamarabb jönni?Farky
megy is, kristof jelezte, hogy iskolai elfoglaltság miatt nem lesz ott korán. Julcsi szerintem hat körül ott lesz.berger90
Farky, fél hétre tudok menni, remélem az még nem túl késő 😊ReiJuli
ott leszek

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Tocának nagy napja volt!

Schleck - Toca 6-3!
Toca - shawnka 4-6!shawnka
Nem elég jó....

Két ilyen nudli ellen, mint ti, amúgy is 0-2 mióta számít jó eredménynek... 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Oh, basszus. Így muszáj lesz 6-ra lemennem, ezeket a meccseket látni kell egyszerűen.Schleck
És nem tudok menni, mert 6-tól 8-ig zh-m van. Kevés szomorúbb ember lehet most nálam.

Tocának pedig gratula! Szerintem látszik a fejlődés rendesen. 😊

szerk: A meccsünkre persze odaérek.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Tocának nagy napja volt!

Schleck - Toca 6-3!
Toca - shawnka 4-6!
több mint 10 éve
ReiJuli Baltimore Ravens 22
Mi Schleckkel csak fél 10 után ütközünk meg, és Julcsiék sem igen kezdik el este nyolc előtt.berger90
nem úgy volt h tud hamarabb jönni?Farky
megy is, kristof jelezte, hogy iskolai elfoglaltság miatt nem lesz ott korán. Julcsi szerintem hat körül ott lesz.berger90
Farky, fél hétre tudok menni, remélem az még nem túl késő 😊

They don't draft you to sit there and stand on the sideline.

Torrey Smith
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Mi Schleckkel csak fél 10 után ütközünk meg, és Julcsiék sem igen kezdik el este nyolc előtt.berger90
nem úgy volt h tud hamarabb jönni?Farky
megy is, kristof jelezte, hogy iskolai elfoglaltság miatt nem lesz ott korán. Julcsi szerintem hat körül ott lesz.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Oh, basszus. Így muszáj lesz 6-ra lemennem, ezeket a meccseket látni kell egyszerűen.

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Löfli - Farky Csütörtök ~18:00

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Mi Schleckkel csak fél 10 után ütközünk meg, és Julcsiék sem igen kezdik el este nyolc előtt.berger90
nem úgy volt h tud hamarabb jönni?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Mi Schleckkel csak fél 10 után ütközünk meg, és Julcsiék sem igen kezdik el este nyolc előtt.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
A héten nem lesznek meccsek? Ilyenkor már azért 3-4 időpont tisztázva szokott lenni.H_Marko
bocsánat, én basztam el. kint vannak a meccsek.
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
A héten nem lesznek meccsek? Ilyenkor már azért 3-4 időpont tisztázva szokott lenni.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nekem most a csütörtök nem jó, csak a hétvége.Igor
aha persze, érzed a vesztedet aztán halogatod...
nekem hétvége nem jó úgyhogy jövőhét lesz belőle 😀eaglesmcnabb
Julcsi/Mócsa doubleheader, ajvé...
Egyébként valószínű akkor sem jó a csütörtök, max este 9 óra után... szóval akkor is inkább csak hétvége játszik.Igor
akkor nincs mese, 6-0 ide 😀 vagy valamiylen más nap

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nekem most a csütörtök nem jó, csak a hétvége.Igor
aha persze, érzed a vesztedet aztán halogatod...
nekem hétvége nem jó úgyhogy jövőhét lesz belőle 😀eaglesmcnabb
Julcsi/Mócsa doubleheader, ajvé...
Egyébként valószínű akkor sem jó a csütörtök, max este 9 óra után... szóval akkor is inkább csak hétvége játszik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nekem most a csütörtök nem jó, csak a hétvége.Igor
aha persze, érzed a vesztedet aztán halogatod...
nekem hétvége nem jó úgyhogy jövőhét lesz belőle 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nekem most a csütörtök nem jó, csak a hétvége.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Játszottam ma Bezzeg Nándorral. Az első kör után még szoros volt az állás, de 13 vagy 14 nyíl elég volt neki, hogy lealázzon 😊H_Marko
Mondom, hogy nem fair lejönnöd közénk, amatőrök közé.
Ha akarod ezennel a visszalépésed elfogadom. :pSobri Jóska
Ha azért nem fair a részvételem, mert kikaptam tőle, akkor nem sokan járnánk le játszani 😀
Egyébként sztárvendégként volt meghívva egy darts-s 'családi' napra, ahol játszott 2 gálameccset, és bárki kihívhatta játszani 1-2 legre.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Játszottam ma Bezzeg Nándorral. Az első kör után még szoros volt az állás, de 13 vagy 14 nyíl elég volt neki, hogy lealázzon 😊H_Marko
Mondom, hogy nem fair lejönnöd közénk, amatőrök közé.
Ha akarod ezennel a visszalépésed elfogadom. :p

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Játszottam ma Bezzeg Nándorral. Az első kör után még szoros volt az állás, de 13 vagy 14 nyíl elég volt neki, hogy lealázzon 😊H_Marko
DQ!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Játszottam ma Bezzeg Nándorral. Az első kör után még szoros volt az állás, de 13 vagy 14 nyíl elég volt neki, hogy lealázzon 😊

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
lehet, hogy csak én néztem be, de én nem látok a schedule-ban Igor - Sobri rangadót...
jajó, látom az utolsó héten lesz, zsír 😀Dexxter Tailor
Pedig jól nemláttad.
Rangadó???

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
lehet, hogy csak én néztem be, de én nem látok a schedule-ban Igor - Sobri rangadót...
jajó, látom az utolsó héten lesz, zsír 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Szóval a köv. fordulóban Löflivel játszom :cool:Farky
ez eddig sem volt kérdés 😀 amúgy 3-3-ig fej-fej mellett haladtunk, 4-3-nál pedig kb 9 nyila volt Sobrinak az egyenlítésre, nem sikerült, 5-3 lett, a 6. leget meg viszonylag simán behúztam


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Szóval a köv. fordulóban Löflivel játszom :cool:

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 006 — #NoStress
Mondjuk ezt a mondatot kérném értelmezni...
"Pontegyenlőség esetén az egymás elleni eredmény dönt, többes holtverseny esetén a leg-arány."

Ha mondjuk, elméleti módon, a lenti eredmény jön ki a legvégén (ergo mindhármunknak 5 győzelme van, de nem bergernek van a legjobb legaránya... mert elvileg mindkettőnket megvert ugye berger, viszont többes holtverseny van.)

Igor 5-8 (+1-es legarány)
kristóf 5-8 (-3-as legarány)
berger 5-8 (-4-es legarány)Igor
Minek iszik aki nem bírja?
Ha a fenti végeredmény születik, és hárman körbevertétek egymást, akkor a legarány dönt.
Viszont ha berger tiebreakere jobb mindkettőtöknél (vagyis mindkettőtöket megver), akkor az egymás elleni eredmény dönt a javára.Sobri Jóska
Ok, akkor a második felét pontosítsuk... én már-már úgy értelmeztem, hogy többes holtversenynél csak a legarány számít, az egymás elleni nem 😉
Itt is NFL-szerű komplex tiebreaker fog kelleni.. 😕Igor
Megoldom, no para. 😉