NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Bowl.hu Darts PL

10 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
parancsoljatok
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
shawnka
10. forduló 😉

berger90
Julcsinak sok sikert a nyelvvizsgához! Utána mikor tud lejönni játszani?

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Valamint, lenyúltam az otthagyott pénzt jó bankáremberhez méltóan, mert valaki állta az egészet (én nem így értettem egyébként) - úgyhogy vagy megadom valakinek, vagy köv heti cehhet én állom.Igor
Sobri volt (akinek ezúton is köszönjük!), bár én is úgy értettem, hogy az addigi fogyasztásról volt csak szó.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
És igen, Julcsi jobban játszott mint Csaba... Igor
igen rúgj belém még vagy 3szor 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Igor - Julcsi 6-2

És igen, Julcsi jobban játszott mint Csaba... kedvencem a "nagybullal bustolunk" illeve a 100-ra dobott, nagybull, kisbull, 13-as (éppen a bull mellé kívülre) kombó volt

Valamint, lenyúltam az otthagyott pénzt jó bankáremberhez méltóan, mert valaki állta az egészet (én nem így értettem egyébként) - úgyhogy vagy megadom valakinek, vagy köv heti cehhet én állom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Toca - Empty 2-6
McNabb - Igor 2-6

Sobri - Farky 6-1
McNabb - Markó 0-6
Berger - Empty 2-6
Löfli - Kristóf 6-5
Sonka - Schleck 6-5

Schleck - Sobri 3-6

plusz Löfli - Igor április 10. 19:30


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Én kb negyed6-ra lent leszek.

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Jó lesz ez a ma este. 8 meccs. És talán a zsúfolt menetrend miatt lesz egy olyan pillanat, amikor az összes játékos (talán Julcsi nem, mert ő csak későn tud jönni) egyszerre a helyszínen van. (Y)

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Így ezt a két elődöntőt várom:
Farky- Sobri
Markó - Löfli.

Sobri Jóska
No way.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Sobri - Farky
A 9. forduló slágermérkőzése, valamint az utolsó lehetőség, hogy Farkytól elvegyék a #1 kiemelést, hiszen a többi fordulóban nincs komoly ellenfele. Sobrinak viszont meg kell találnia a triplákat, anélkül nem sok esélye lesz.
Fogadási ajánlat: Farky -2,5 1.90Dexxter Tailor
Az a problémám, hogy ha megszakadok se végezhetek alapszakaszban a 4. helynél előrébb, és kizárt, hogy az 5-nél hátrébb kerüljek.
Vagyis nekem ahhoz, hogy az elődöntőben elkerüljem Markót, és csak a döntőben jöhessen szembe, tökéletesen megfelel Farky első helye az alapszakaszban.

Egyébként az én forgatókönyvem, és alapszakaszvégeredmény prognózisom a következő:
1. Farky
2. Markó
3. Löfli
4. Empty
5. Sobri
6. Schleck
7. shawnka
8. Igor

Így ezt a két elődöntőt várom:
Farky- Sobri
Markó - Löfli.

A döntőben pedig 9 leg-ben, kihsználva jobb állóképességem, visszavágok Markónak.
Csámpiönsipppp.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
az én bevonulózeném fent van telómon ha kéritek benyomom majd az igor meccs előtt. hátha felspanol 😀eaglesmcnabb
Az én új zeném:
 www.youtube.com/watch?v=O_X_Nj276Ps

És sok lesz az a -4.5 szerintem...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Week 8 & 9 beharangozó

Toca - Empty Taxi
Az eddig nyeretlen Toca egyre jobb formát mutat, végre elkezdte eltalálni a táblát, és az előző két fordulóban 7 leget nyert összesen. Azonban valószínűleg ez is kevés lesz Empty ellen, akinek ezt a mérkőzést csukott szemmel, hátrakötözött kézzel is hoznia kellene.
Fogadási ajánlat: Empty -3,5 1.90

Mócsa - Igor
A mérkőzés, aminek a leszervezése nehezebben ment, mint a Jacksonville-nek idén a pontszerzés, ám végül sikerült megállapodni a csütörtök estében. Mócsa mindig csak egy leget akar nyerni, ám Igor ellen nem elégedett meg ennyivel, a 2. győzelmét ellene szeretné megszerezni, de Igornak kulcsfontosságú ez a meccs (is) a PO szempontjából, így sima Igor győzelem várható.
Fogadási ajánlat: Igor -4,5 1.90

Sobri - Farky
A 9. forduló slágermérkőzése, valamint az utolsó lehetőség, hogy Farkytól elvegyék a #1 kiemelést, hiszen a többi fordulóban nincs komoly ellenfele. Sobrinak viszont meg kell találnia a triplákat, anélkül nem sok esélye lesz.
Fogadási ajánlat: Farky -2,5 1.90

Mócsa - Markó
A hét legegyértelműbb mérkőzése. Markó olyan szinten dobálja a triplákat, mint Schaub a picksixeket a Texansban, valamint Markó utoljára a 2. héten (!) engedett kettőnél több leget. Mócsa pedig hiába szeretne minden meccsén egy leget nyernie, most meg kell elégednie a 0-6-al.
Fogadási ajánlat: Markó -5,5 1.10

Berger - Empty
Berger 4-1-el kezdte a bajnokságot, azonban azóta sorban három vereség is becsúszott, így a rájátszás is egyre távolodik, főleg, hogy Empty az ellenfele ezen a héten. További hátránya Mr. Angry Shopkeepernek, hogy míg ő a szoros meccseken mindig veszít, Empty hatalmas clutch, ezért ha sikerülne is megszorongatnia, minden bizonnyal a Taxis nyerne 6-5-re.
Fogadási ajánlat: Empty -2,5 1.90

Löfli - Kristóf
Múlthéten megszakadt Löfli veretlenségi sorozata, így már csak minimális esélye van az alapszakasz 1. helyére. Most viszont meg kell mutatnia, hogy csak az elit játékosok ellen nem megy neki, Kristófnak pedig nagyon kéne a győzelem a PO-hoz, ám ezután a súlyos vereség után erről is le kell mondania.
Fogadási ajánlat: Löfli -4,5 1.90

Shawnka - Schleck
Mr. Ham két hét alatt két 6-5-öt játszott, igaz, az egyiket elvesztette, ám ő is egyre jobban fejlődik, a 8. helyen be is csusszanhat a PO-ba. Schleck pedig ha hozza a szokásos brutális tömegét, nem lehet gondja ezen a mérkőzésen, bár őt is láttuk már szoros meccsen kikapni. Fantasztikus küzdelem várható, ha Schleckből nem bújik elő Tony Romo, hoznia kell a mérkőzést.
Fogadási ajánlat: Schleck -1,5 1.90

Julcsi - Igor
A forduló zárómérkőzése sok izgalmat nem tartogat, de Julcsi az előző három fordulóban mindig kettő vagy több leget nyert, és a nézőközönség is mindig őt támogattja, ezért a két leg most is hozhatónak tűnik. Igor pedig ha ezt a mérkőzést is behúzza, egyre közelebb kerül a hőn áhított rájátszáshoz.
Fogadási ajánlat: Igor -4,5 1.90


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az én bevonulózeném fent van telómon ha kéritek benyomom majd az igor meccs előtt. hátha felspanol 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
8 meccs csütörtökön, és utolérjük magunkat.
Nagyon helyes.Sobri Jóska
Lesz Playoff előtt pihenőhét? Mert ha nem, akkor az utolsó fordulóban minden meccset hiánytalanul le kell nyomni...H_Marko
A PO akkor kezdődik, amikor minden meccs hiánytalanul le van már nyomva.

több mint 10 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
8 meccs csütörtökön, és utolérjük magunkat.
Nagyon helyes.Sobri Jóska
Lesz Playoff előtt pihenőhét? Mert ha nem, akkor az utolsó fordulóban minden meccset hiánytalanul le kell nyomni...

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Indítványozom, hogy mostantól szóljanak a bevonulózenék a meccsek előtt! adjukmegamódját!shawnka
Majd a PO-ban.
De persze csak ha nem sietsz. 😉

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Indítványozom, hogy mostantól szóljanak a bevonulózenék a meccsek előtt! adjukmegamódját!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
kristofnak üzenem, hogy az előbb D18-7-kisbull kombóval nyertem meccset, szóval az eddigi +2,5-es hendi +3,5-re ugrott 😛Dexxter Tailor
én meg múlt hét óta iszom, és ez még tartani is fog egy darabig, örülök, ha a táblába beletalálok 😀
most is azért kell korán kezdenünk, mert 7-re megyek házibuliba/kocsmatúrárakristof
Nem nyomjuk le mi is a meccsünket akkor most, mihamarabb? 😊

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
kristofnak üzenem, hogy az előbb D18-7-kisbull kombóval nyertem meccset, szóval az eddigi +2,5-es hendi +3,5-re ugrott 😛Dexxter Tailor
én meg múlt hét óta iszom, és ez még tartani is fog egy darabig, örülök, ha a táblába beletalálok 😀
most is azért kell korán kezdenünk, mert 7-re megyek házibuliba/kocsmatúrára
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
8 meccs csütörtökön, és utolérjük magunkat.
Nagyon helyes.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
kristof
-nak üzenem, hogy az előbb D18-7-kisbull kombóval nyertem meccset, szóval az eddigi +2,5-es hendi +3,5-re ugrott 😛Dexxter Tailor
Ki az aki kisbullal nem tud kiszállni.. please.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kristof
-nak üzenem, hogy az előbb D18-7-kisbull kombóval nyertem meccset, szóval az eddigi +2,5-es hendi +3,5-re ugrott 😛Dexxter Tailor
Tényleg, beharangozót kérünk!

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kristof
-nak üzenem, hogy az előbb D18-7-kisbull kombóval nyertem meccset, szóval az eddigi +2,5-es hendi +3,5-re ugrott 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kristóf - Löfli
a két 6 órás meccs után, kb 18:30-korDexxter Tailor
Jézus, jó sűrű lesz az eleje.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 720 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kristóf - Löfli
a két 6 órás meccs után, kb 18:30-kor


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!