GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 929
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ő ezzel a traddel meg kellett volna várni a franchise tag időszak végét mert jelenleg egy szerződés nélküli játékost cseréltél el... ami nem túl szabályosharomt
Tévedés.

Amikor franchise taget raksz a játékosra, akkor hivatalosan még nem kezdődött el az új szezon. (Ugyebár IRL most van a tagelési időszak, és a játékosok még szerződés alatt állnak március 3-ig 😉)

Tehát Holmes jelenleg szerződés alatt áll mindaddig, amíg nem kezdődik el az FA-időszak. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Azért a Bills is alakul.. franchise QB, #1 WR + elit OGStez
számodra nyilván csak az újonnan megszerzett játékosok képviselnek értéket, mivel Miles is ugyanúgy no.1. WR


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ő ezzel a traddel meg kellett volna várni a franchise tag időszak végét mert jelenleg egy szerződés nélküli játékost cseréltél el... ami nem túl szabályos
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Jó trade. Soldi lassan már nem vagizhat azzal, hogy két vagon kezdő G-ja van 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért a Bills is alakul.. franchise QB, #1 WR + elit OG

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez csinos trade... teljesen jo, es akarmerre borulhat aztan 😊
Mondjuk Kyle Williams ket evre Soldinal, grrrr.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
hát ezek szerint Greer mégsem képvisel akkora értéket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Austin nagy király

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem is tradelheto hiszen ervenyes szerzodese van
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lol jóvan, ezért nem akart egyikőtök se belemenni a trade-be.. 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Rosenhaus/szabalyertelmezo bizottsag... nekem van egy kerdesem:

- a hosszabbitasra kijelolt jatekosaim kozott van olyan, akinek jelenleg is van elo szerzodese. Tegyuk fel, hogy nem sikerul hosszabbitanom vele (tul alacsonyat ajanlok/tul magasak az igenyei) - ez esetben marad a regi szerzodese es tovabbtradelheto?

Az ertelmezesem szerint igen... csak ennyit talaltam a szabalyzatban.
"tilos szerződéshosszabbítással megtartott játékost elcserélni az adott évben"

De szeretnek egy megerositest kerni.. mielott esetleg megegyezek valakivel egy trade-ben.Igor
marad a régi szerződése, bár nem vagyok rozi

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rosenhaus/szabalyertelmezo bizottsag... nekem van egy kerdesem:

- a hosszabbitasra kijelolt jatekosaim kozott van olyan, akinek jelenleg is van elo szerzodese. Tegyuk fel, hogy nem sikerul hosszabbitanom vele (tul alacsonyat ajanlok/tul magasak az igenyei) - ez esetben marad a regi szerzodese es tovabbtradelheto?

Az ertelmezesem szerint igen... csak ennyit talaltam a szabalyzatban.
"tilos szerződéshosszabbítással megtartott játékost elcserélni az adott évben"

De szeretnek egy megerositest kerni.. mielott esetleg megegyezek valakivel egy trade-ben.Igor
Én egyértelműen azt mondom, ha nem sikerül vele hosszabbítanod, akkor trédelhető idén is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Rosenhaus/szabalyertelmezo bizottsag... nekem van egy kerdesem:

- a hosszabbitasra kijelolt jatekosaim kozott van olyan, akinek jelenleg is van elo szerzodese. Tegyuk fel, hogy nem sikerul hosszabbitanom vele (tul alacsonyat ajanlok/tul magasak az igenyei) - ez esetben marad a regi szerzodese es tovabbtradelheto?

Az ertelmezesem szerint igen... csak ennyit talaltam a szabalyzatban.
"tilos szerződéshosszabbítással megtartott játékost elcserélni az adott évben"

De szeretnek egy megerositest kerni.. mielott esetleg megegyezek valakivel egy trade-ben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Na jólvan, kezdhetem készíteni a pénztárcámat 😛szaba
ha tetováltatsz egy baszott nagy bowl.hu logót a hátadra, akkor kapsz minimális discountot.
de csak ha érem lesz olimpin

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na jólvan, kezdhetem készíteni a pénztárcámat 😛szaba
Mondjuk a tieidbe még jön a szaba változó, melynek alapértéke 1,1 és minden hosszabbítás után nő 0,1el, szóval jól gondold meg, hogy kinek küldöd először az ajánlatot 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Na jólvan, kezdhetem készíteni a pénztárcámat 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Apropó! A deneveres arcokat is elküldjük neked Tibi? az úgy nem lenne túl korrekt. 😉Soldados
gondoltam evidens hogy azt rajnának küldjétek. azért is hiányoznak a táblázatból...haromt
Oks. Ennyire még nem néztem meg a listát. Akkor szerdán küldöm az összeset neked, a denvereseket Rajnának.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Apropó! A deneveres arcokat is elküldjük neked Tibi? az úgy nem lenne túl korrekt. 😉Soldados
gondoltam evidens hogy azt rajnának küldjétek. azért is hiányoznak a táblázatból...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Apropó! A deneveres arcokat is elküldjük neked Tibi? az úgy nem lenne túl korrekt. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én szerdán árazom be a listát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Fosterre leszek kiváncsi... :rolleyes:
A többiekre kb tudom mennyit teszek,rá viszont nem...Newman
tavaly Benson volt 1 year wonder és 5 milliót kért.Höri
Én meg Charlesra.
Megvan már, mennyit adok neki s megítélésem szerint korrekt, de biztos vagyok benne, hogy még ahhoz képest is lazán túl akarják fizettetni velem a rozik 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
még 2 évig olcsón a tied lehetne minek akarsz vele most hosszabbítani?adam8
legyen 1,tol még egy ilyen évet és akkor 1.+3.-ért valaki biztos bevállalja valami extrém fizuval...

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
még 2 évig olcsón a tied lehetne minek akarsz vele most hosszabbítani?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fosterre leszek kiváncsi... :rolleyes:
A többiekre kb tudom mennyit teszek,rá viszont nem...Newman
tavaly Benson volt 1 year wonder és 5 milliót kért.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Fosterre leszek kiváncsi... :rolleyes:
A többiekre kb tudom mennyit teszek,rá viszont nem...