NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
adam8 tanul a hibaibol. miutan az osszes tradepartnere atkurta tavaly a palankon a nagy cserelgetes runjaban
iden total behuzta a kezifeket 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én sztem williams nagyon nem passzol a steelers féle 3-4-be.
Meg is lepett, hogy soldi behúzta, mert ő mindig hangoztatja hogy nem madden csapatot épít ( ami jó dolog), kicsit itt úgy érzem szerelmes lett a névbe. Lényegtelen h nem hosszabbít hamptonnal ilyen szempontból.briareos
ja williams amugy 1 gapben valoban jo mint iden nyomokban latszodott meg jo motorja van
( es igy fenttudjak hagyni nickelben is endnek siman mint amilyen starks volt tavaly a dolphinsban irl
bar sztem randy jobban tudta a duplazast tartani a loson )
vmint az egesz fal az o erossegeire jatszik
de klasszikus nosenak read and react 2 gapben egy nagy vicc bar en nem divatbol szerettem meg a jatekat meg anno

tibi hozzad annyi kerdesem lenne : tavalyi offseasonig is ekkora kiraly volt nalad k-will ?
mert egyebkent erthetetlen szamomra h miert kaptam ra osszesen 3 ajanlatszeruseget (igor toled pl nem 😛).
te sem kerdeztel meg ra sem h mire taksalnam csak austin felol kerdezoskodtel.

2 elso koros bearazasodat pedig kenytelen vagyok jj roman harper-fele elsokorosevel egyenertekuve tenni. lol.

jo szerzodese van es maradhat benne ennyi kakao kesobbre is de nagyban fugg a teljesitmenye attol h ki, melyik csapatban es mit jatszat vele. greer serulekeny bar sztem is van annyira jo mint somos mondja de nem lehet vele igazan hosszutavra tervezni plusz nem akarnek neki ovatos becslessel 5 misit fizetni neki jovore. austinnal ugyanez nagyjabol a helyzet nem akartam vele hosszabitani jovore 7-8 misiert. ugyanannyi penzert viszont egy olyan jatekosom lesz jovore is aki azert >>> mint miles az en szememben. persze ha majd e williams megint beszarodik meg dez bryantbol is bust lesz akkor en leszek a fasz de sztem ebben a tradeben soldi kockaztat tobbet a jatekosokkal nem en.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
én sztem williams nagyon nem passzol a steelers féle 3-4-be.
Meg is lepett, hogy soldi behúzta, mert ő mindig hangoztatja hogy nem madden csapatot épít ( ami jó dolog), kicsit itt úgy érzem szerelmes lett a névbe. Lényegtelen h nem hosszabbít hamptonnal ilyen szempontból.briareos
Kicsit pici, de igazabol amilyen posztkeversek vannak..
(erre tuti kapni fogsz egy bazilio like-ot amugy)Igor
az hogy pici nem feltétlenül lenne gond, de futás ellen nagyon rossz.
akkor már inkább megtartottam volna hamptont, és williamset DE-nek raktam volna. no mindegy

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
én sztem williams nagyon nem passzol a steelers féle 3-4-be.
Meg is lepett, hogy soldi behúzta, mert ő mindig hangoztatja hogy nem madden csapatot épít ( ami jó dolog), kicsit itt úgy érzem szerelmes lett a névbe. Lényegtelen h nem hosszabbít hamptonnal ilyen szempontból.briareos
Kicsit pici, de igazabol amilyen posztkeversek vannak..
(erre tuti kapni fogsz egy bazilio like-ot amugy)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
én sztem williams nagyon nem passzol a steelers féle 3-4-be.
Meg is lepett, hogy soldi behúzta, mert ő mindig hangoztatja hogy nem madden csapatot épít ( ami jó dolog), kicsit itt úgy érzem szerelmes lett a névbe. Lényegtelen h nem hosszabbít hamptonnal ilyen szempontból.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
de mostmar letisztazom a 4. megkereses utan, Washington nem elado, mert WLB-t faragok belole 😛Igor
:rolleyes:

Egyébként ki nem írt még kekit? Azért elég régóta nyitva van a topic, nem hiszem, hogy olyan nagy erőfeszítésbe kerülne beírni valamit.tenorx
Fog neked meg majd hianyozni egy-ket ev mulva... a doglassu Spikes helyett, akinek lesz mondjuk 3 szalagszakadasa es 4 concussionja 😛 ne feledd, velem mindig jo huzas tradelni (Kolb 😉)Igor
Ez most valami szar poén volt Kolbbal? 😀
Egyébként én is nagyon bírom, de nincs annyi feles pickem, mint amennyi kettőjük között a különbség volt sajnos. (Monjuk ha Spikes nem lesz kezdő a Patsben még jobban fogom a Belichick bandát utálni)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
de mostmar letisztazom a 4. megkereses utan, Washington nem elado, mert WLB-t faragok belole 😛Igor
:rolleyes:

Egyébként ki nem írt még kekit? Azért elég régóta nyitva van a topic, nem hiszem, hogy olyan nagy erőfeszítésbe kerülne beírni valamit.tenorx
Fog neked meg majd hianyozni egy-ket ev mulva... a doglassu Spikes helyett, akinek lesz mondjuk 3 szalagszakadasa es 4 concussionja 😛 ne feledd, velem mindig jo huzas tradelni (Kolb 😉)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk ez nem akkora kunszt. 😊Soldados
Hát azért NTként nem rossz 😛 De inkább örülnék, hogy ilyen jó játékost sikerült szerezned (ha már Rajit nem sikerült 😀 )tenorx
Egy szóval nem mondom, hogy bánom. Csak arra reflektáltam, hogy a mi falunk szétszedése nem nagy kunszt. 😊 Meg hogy nekem nem ő volt a prioritás. Nekem Greer kellett elsősorban, mert CB-ből állok szarul, meg Holmes eltrédelése (Wallace meg nem szerzése) után WR is kellett.Soldados
igazi mártír vagy hogy elfogadtad Kyle Williamst
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
de mostmar letisztazom a 4. megkereses utan, Washington nem elado, mert WLB-t faragok belole 😛Igor
:rolleyes:

Egyébként ki nem írt még kekit? Azért elég régóta nyitva van a topic, nem hiszem, hogy olyan nagy erőfeszítésbe kerülne beírni valamit.tenorx
asszem Tomi, Adam8, Ork, Tyr és FucuHöri
igen,ők

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
biztos a 29-es szerencseszámra akarnak beírni, és eddig nem írja be senki, amíg nem írják be a 28ast 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de mostmar letisztazom a 4. megkereses utan, Washington nem elado, mert WLB-t faragok belole 😛Igor
:rolleyes:

Egyébként ki nem írt még kekit? Azért elég régóta nyitva van a topic, nem hiszem, hogy olyan nagy erőfeszítésbe kerülne beírni valamit.tenorx
asszem Tomi, Adam8, Ork, Tyr és Fucu

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
én nem írtam, de ma még írok



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
de mostmar letisztazom a 4. megkereses utan, Washington nem elado, mert WLB-t faragok belole 😛Igor
:rolleyes:

Egyébként ki nem írt még kekit? Azért elég régóta nyitva van a topic, nem hiszem, hogy olyan nagy erőfeszítésbe kerülne beírni valamit.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
majd az az 5 csapat, aki még nem írt keres-kínált, legalább annyit írjon be, hogy "nem kell senki, nem eladó senki" csak, hogy tisztán láthasson mindenki.Höri
Jah.. errol jut eszembe, reszben en direkt nem irtam DC-t, a hosszabbitasok/tagelesig... utana fogok, de mostmar letisztazom a 4. megkereses utan, Washington nem elado, mert WLB-t faragok belole 😛

Azt a posztot, embert tessek probalgatni, aki ott van a ke-kiben 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
PFF az év védőjátékosának választotta. Én csak pár Bills meccset láttam, de azon nagyon durva volt, a mi falunkat is teljesen megette, ha jól emlékszem 2 sackje volt.tenorx
Mondjuk ez nem akkora kunszt. 😊Soldados
Hát azért NTként nem rossz 😛 De inkább örülnék, hogy ilyen jó játékost sikerült szerezned (ha már Rajit nem sikerült 😀 )tenorx
Egy szóval nem mondom, hogy bánom. Csak arra reflektáltam, hogy a mi falunk szétszedése nem nagy kunszt. 😊 Meg hogy nekem nem ő volt a prioritás. Nekem Greer kellett elsősorban, mert CB-ből állok szarul, meg Holmes eltrédelése (Wallace meg nem szerzése) után WR is kellett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
majd az az 5 csapat, aki még nem írt keres-kínált, legalább annyit írjon be, hogy "nem kell senki, nem eladó senki" csak, hogy tisztán láthasson mindenki.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kyle Williams ekkora monstre volt?szaba
PFF az év védőjátékosának választotta. Én csak pár Bills meccset láttam, de azon nagyon durva volt, a mi falunkat is teljesen megette, ha jól emlékszem 2 sackje volt.tenorx
Mondjuk ez nem akkora kunszt. 😊Soldados
Hát azért NTként nem rossz 😛 De inkább örülnék, hogy ilyen jó játékost sikerült szerezned (ha már Rajit nem sikerült 😀 )
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kyle Williams ekkora monstre volt?szaba
PFF az év védőjátékosának választotta. Én csak pár Bills meccset láttam, de azon nagyon durva volt, a mi falunkat is teljesen megette, ha jól emlékszem 2 sackje volt.tenorx
Mondjuk ez nem akkora kunszt. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kyle Williams ekkora monstre volt?szaba
PFF az év védőjátékosának választotta. Én csak pár Bills meccset láttam, de azon nagyon durva volt, a mi falunkat is teljesen megette, ha jól emlékszem 2 sackje volt.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Kyle Williams ekkora monstre volt?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
nekem csak az furcsa hogy én soha nem kapok kvázi ajándékba 2 első kört érő játékosokat...haromt
ez mind a gold trade miatt van

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem csak az furcsa hogy én soha nem kapok kvázi ajándékba 2 első kört érő játékosokat...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Asszem, en spec probalkoztam erte 😛 (bar fene tudja, reg volt mar a PM-k tengereben..)
De aztan megneztem az FA piacot, es a csapatomat, es inkabb atallok 4-3-ra. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
de most itt nem a játékosok effektív értékéről van szó, hanem hogy jó NT-t nem lehet találni, ami nélkül a védelmed kuka.
Ok Nicks kurva jó legyen mondjuk 9,5/10 a posztján, de számtalan 8/10-es guardot találsz, emiatt Kyle Williams értéke iszonyatosan nagy, tehát nálam 2 első körnél kezdődne.

A Holmes-Austin szubjektív hagyjuk, bár ott a fizetés mindenképpen austin irányába viszharomt
Detto ez a velemenyem... hogy Kyle W volt a bonusz a trade-ben, ez valami hihetetlen 😕
Greer egy evre elegge meh kategoria mondjuk sztem (messze nem olyan nagy szam, mint somos aradozott rola az elobb.. de Soldi capet pucolt, es meg talan jobban is jart. (mondjuk nem kene pofaznom, mert van nekem is egy talonban, aminel lesz mocorgas sztem)

De en meg duhodok somossal a 17 PM-es uzikben, 3 vs 3 trade pickes cserekkel... 😀Igor
Nekem CB kellett, viszonylag normális fizuval. Ez volt Greer. NT-t Kyle nélkül is meg tudtam volna oldani Hamptonnal.

De nekem az a fura, hogy Kyle-on megy a téma, miközben meg volt hirdetve keki-ben, bárki jelentkezhetett volna rá. :/ Komolyan fura nekem, hogy ezek szerint sokan nem is olvassák, vagy ha igen, akkor egy számukra érdekes playát azzal elintéznek, hogy ááá úgyse tudnám megfizetni. Komolyan, egy kérdést nem ér meg? :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
de most itt nem a játékosok effektív értékéről van szó, hanem hogy jó NT-t nem lehet találni, ami nélkül a védelmed kuka.
Ok Nicks kurva jó legyen mondjuk 9,5/10 a posztján, de számtalan 8/10-es guardot találsz, emiatt Kyle Williams értéke iszonyatosan nagy, tehát nálam 2 első körnél kezdődne.

A Holmes-Austin szubjektív hagyjuk, bár ott a fizetés mindenképpen austin irányába viszharomt
Detto ez a velemenyem... hogy Kyle W volt a bonusz a trade-ben, ez valami hihetetlen 😕
Greer egy evre elegge meh kategoria mondjuk sztem (messze nem olyan nagy szam, mint somos aradozott rola az elobb.. de Soldi capet pucolt, es meg talan jobban is jart. (mondjuk nem kene pofaznom, mert van nekem is egy talonban, aminel lesz mocorgas sztem)

De en meg duhodok somossal a 17 PM-es uzikben, 3 vs 3 trade pickes cserekkel... 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)