GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 929
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...Soldados
Igen, érthető, de szerencsére nem mindenki gondolkodik így,fetomy
No igen. Hát én nem vagyok egy trédbuzi, csak azért nem trédelek, hogy legyen vmi.

Hiába perememberről beszélünk, minek adjam el például 4. körért, hogy aztán húzzak a helyére mást? Ez így felesleges tréd lenne a szememben, ezáltal számomra értelmetlen, tehát irreális árat mondok.

Én ok nélkül nem trédelek. Konkrét posztokban gondolkodom és azokra hajtok. Ha én kapok egy ajánlatot, csak akkor fogadom el, ha nem felesleges, hanem előrébb jutok vele. Hiába korrekt a másik fél ajánlata, ha nem jutok vele előrébb, akkor nem fogadom el.

És ez szvsz azért jóval közelebb van az IRL mentalitáshoz, hogy nem cserélem ki évente a csaőpatom csak azért mert korrekt ajánlatot kaptam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megszoktam mar h en folyton csak lehuzatom magam 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...Soldados
Igen, érthető, de szerencsére nem mindenki gondolkodik így, máskülönben nagyjából 3 trade lenne egy évben, amikor 1-2 csapat kicserélné a leselejtezett embereit, hogy jövőre majd újra átselejtezzék máshoz. Kivéve ha nekem lesz hirtelen három kezdő centerem pl. akit épp el tudok adni egy centerhiányos csapatnak, mert náluk 3 RT lett kezdő, és nekem meg pont az hiányzik. Hát vagy persze még az olyan trade-ek, hogy odaadom a következő 5 évi összes pickemet egy kb. PS szintű játékosért...

Mindemellett lehet így gondolni, teljesen nyugodtan. Csak azt mondtam, hogy hálistennek nem mindenki van így vele, ezért van lehetőség általában bőven, hogy embert szerezzek a needemre.

Persze az értékek ilyen szintű szélsőséges állapotairól azok is tehetnek, akik odaadtak 5 potenciális játékost egyért. És ahogy egyre több van, úgy megyünk egyre inkább ebbe az irányba.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként én csak pislogok, mert ritka, hogy valaki -szerintem- normális értékeket követ adott trade-eknél. Legtöbbször már fogalmam sincs, kinek kiért mit ajánljak, mert valakinél franchise QB-t veszünk lófaszért (legelső sorban Romora gondolok most), valaki meg egy kb pályát sem látott másodéves játékosért kér első kört... Személy szerint legjobban haromtvel szeretek itt tradelni, sztem volt is minden évben egy, mert függetlenül attól, hogy ő veszi, vagy ő adja el, eddig mindig eléggé reálisnak tűnt az értékelése a játékosokról..fetomy
Akit nem akarsz eladni, azért nem reális árat kérsz. Akit el akarok adni, azért reális árat kérek. Sose árulok zsákbamacskát, mindig elmondom, hogy miért és adott esetben, ha a f.sz másik végén vagyok és nagyon kell vki, akkor akár én is túlfizetek egy-egy playát (lásd Tanard Jackson).

A needjeid, a caped és a rostered határozza meg, hogy kinek mi az értéke. Ennek a háromnak az összessége határozza meg, hogy mi a megfelelő érték akár veszel, akár eladsz. Pl IRL szted Troynak mi az ára? A Steelers szvsz 4 első kört mondana, mert esze ágában sincs eladni, a reális ára pedig mondjuk ennek a fele, csakhogy azért nem hajlandó eladni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként én csak pislogok, mert ritka, hogy valaki -szerintem- normális értékeket követ adott trade-eknél. Legtöbbször már fogalmam sincs, kinek kiért mit ajánljak, mert valakinél franchise QB-t veszünk lófaszért (legelső sorban Romora gondolok most), valaki meg egy kb pályát sem látott másodéves játékosért kér első kört... Személy szerint legjobban haromtvel szeretek itt tradelni, sztem volt is minden évben egy, mert függetlenül attól, hogy ő veszi, vagy ő adja el, eddig mindig eléggé reálisnak tűnt az értékelése a játékosokról..
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Azt nem értem engem miért nem keres meg senki ilyen ajánlatokkal...haromt
the rich get richer

aki megteheti, hogy trade blockra tehet Williams szintű játékosokat, az nyilvánvalóan előnyösebb helyzetben van, mint aki 1-2 játékosát próbálja elsózni heteken keresztül, és most magam ellen beszélek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem is rólad volt szó. Én is örömmel elfogadnék egy ilyen. egyszerűen érthetetlen hogy ez fake-nek miért volt jó, hogy lényegében elherdálta a legértékesebb játékosát, akiért kurva sokat kapott volnaharomt
Mondjuk hozzáteszem, Kyle Williams meg volt hirdetve a keki-ben... Sokszor azt érzem, hogy az csak dísznek van és sokan nem is olvassák. :/ És igazsághoz hozzátartozik, hogy én javasoltam, hogy hozzuk be Williams-t is a trédbe, mert úgy nem jutottunk dűlőre, hogy csak Holmes, Nicks, illetve Greer és Austin volt a trédben, mert ehhez én még picket is kértem volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem is rólad volt szó. Én is örömmel elfogadnék egy ilyen. egyszerűen érthetetlen hogy ez fake-nek miért volt jó, hogy lényegében elherdálta a legértékesebb játékosát, akiért kurva sokat kapott volna
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
de most itt nem a játékosok effektív értékéről van szó, hanem hogy jó NT-t nem lehet találni, ami nélkül a védelmed kuka.
Ok Nicks kurva jó legyen mondjuk 9,5/10 a posztján, de számtalan 8/10-es guardot találsz, emiatt Kyle Williams értéke iszonyatosan nagy, tehát nálam 2 első körnél kezdődne.

A Holmes-Austin szubjektív hagyjuk, bár ott a fizetés mindenképpen austin irányába viszharomt
Akkor Hamptonnal hosszabbítok, tehát mindenképpen lett volna jó NT-m. Ezért nem volt nekem létkérdés Kyle Williams.

Én Greert akartam mindenképpen, mert CB poszton érzem magam gyengének. Nem véletlen, hogy Williams volt az utolsó, aki képbe jött a tréd során.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de most itt nem a játékosok effektív értékéről van szó, hanem hogy jó NT-t nem lehet találni, ami nélkül a védelmed kuka.
Ok Nicks kurva jó legyen mondjuk 9,5/10 a posztján, de számtalan 8/10-es guardot találsz, emiatt Kyle Williams értéke iszonyatosan nagy, tehát nálam 2 első körnél kezdődne.

A Holmes-Austin szubjektív hagyjuk, bár ott a fizetés mindenképpen austin irányába visz
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Holmes jobb mint Austin? 😀 😀 Max egyenlőek, de holmes +7 millája idén rettenetes értékcsökkenéssel jár.
Kyle Williams pedig >>>>>> Nicks. Míg OG-ből bármikor találsz 10 tök ugyanolyat míg jó NT ritka mint a fehér CB.
Greer egy átlagos kezdő de csak tovább rontja az arányt.
Hogy ez fake-nek miért érte meg azt csak ő tudja.

Azt nem értem engem miért nem keres meg senki ilyen ajánlatokkal...haromt
No itt jön be a szubjektivitás. Holmes nálam egyértelműen jobb, mint Austin. Ebben Fake is egyetértett. És sztem még jópáran így gondolják. Nicks TOP3 OG és ez ugyanúgy kiemelkedő. Kemo és Nicks között ég és föld a különbség, pedig Kemót egy jó guardnak tartom. És azért annyira nem kell lesajnálni egy guardot, mintha egy punterről beszélnénk. Nagyon is fontos poszt.

Hozzáteszem, a Holmes, Nicks - Austin, Williams cserébe nem mentem volna bele, nekem ennyire nem volt fontos bármelyiknek az eltrédelése.

Hogy én mit nyertem ezzel, azt leírta somos (kb a capmentés volt a lényeg), hogy Fake-nek miért jó, azt ő tudja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Holmes jobb mint Austin? 😀 😀 Max egyenlőek, de holmes +7 millája idén rettenetes értékcsökkenéssel jár.
Kyle Williams pedig >>>>>> Nicks. Míg OG-ből bármikor találsz 10 tök ugyanolyat míg jó NT ritka mint a fehér CB.
Greer egy átlagos kezdő de csak tovább rontja az arányt.
Hogy ez fake-nek miért érte meg azt csak ő tudja.

Azt nem értem engem miért nem keres meg senki ilyen ajánlatokkal...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én kíváncsi lennék a véleményedre. 😊Soldados
Én kíváncsian várom a véleményed. Tényleg érdekel.Soldados
Na, tessék:

1. Én Austin és Holmes között nem érzek nagy értékbeli különbséget, persze Holmes clutch meg minden, de Austin szerintem nagyobb upside-dal bír Romo mellett, mint Holmes Sanchez mellett. Ráadásul idén lesz minimum 8 milla a kettejük fizetése között Holmes javára, ennyivel pedig tuti nem jobb WR.

2. Nicks ugyan top OG, de ez talán az egyik legkevésbé prime poszt, itt simán lehet draft 3-4-5. körben jó kezdőt találni (szélsőséges esetben még UDFA-ként is). Ráadásul ugye RFA, vagyis jövőre ő is baszott sokat fog keresni, Holmes-hoz hasonlóan (szerintem simán 6 milla körül lesz). Ezért cserébe kaptál egy top 5 DT-t, aki 4-3-ban és 3-4-ben is megállja a helyét, 2 éves szerződéssel, ami még ráadásul jövőre 2 milla alatti, és egy olyan CB-t, akinek egyedül a sérülékenység a baja, de ezt leszámítva az egyik legjobb cover CB a ligában. Nála annyi negatívumot lehet elmondani, hogy jövőre UFA lesz.

Vagyis pusztán a játékosok értékét tekintve is szerintem sokkal jobban jártál, salary-t nézve meg idén Te fizetsz a 3 játékosért 7 millát, Fake 2 játékosért 10,6 millát (Holmes tag + Nicks 1+3 tender), úgy, hogy emellett ő még egy kezdőt kell szerezzen valahonnan, mert egy játékos mínuszban is lett a trade miatt, ami még 2-3 milla. Jövőre Nicks 5 milla, Holmes mondjuk 7, az 12 misi, Austin lesz 6, K-Will 2, Greer meg 4, az is 12 misi, de Neked ugye van plusz egy játékosod ebben a 12 millában.somoskovig
Hát igen. Elég hosszasan mentek a tárgyalások, talán már 2 hete is van, hogy elkezdtük Fake-kel. Nicks-ből és Greerből indultunk, gyorsan hozzácsapódott Holmes, aztán jött Austin és végül Williams is.

Összességében szépen leírtad, hogy nekem miért érte meg ez a bolt. Fake és én abban egyetértettünk, hogy én minőségben jobb playákat adok, hogy mennyivel, abban nyilván eltérőek lehetnek a vélemények, de az tény, hogy Holmes azért jobb WR (jelenleg), mint Austin, illetve Nicks TOP3 OG. Hogy ez a minőségbeli különbség ér-e plusz egy embert, azt mindenki maga eldöntheti. Többek között emiatt került bele a kondicionális draftpick, hisz a 3 playából nagyobb esély van több All-Pro-ra, mint kettőből. Az se titok, hogy én egyiktől sem feltétlenül akartam megválni, így mindkettő árát viszonylag magasra pozicionáltam, továbbá elsősorban Fake akarta az én duómat, márpedig mindig az fizet kicsit többet, aki inkább szorgalmazza a trédet, vagy hajt vkire konkrétan. Hát ennyi a tréd rövid története, de viszonylag egyetértek veled.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Én kíváncsi lennék a véleményedre. 😊Soldados
Én kíváncsian várom a véleményed. Tényleg érdekel.Soldados
Na, tessék:

1. Én Austin és Holmes között nem érzek nagy értékbeli különbséget, persze Holmes clutch meg minden, de Austin szerintem nagyobb upside-dal bír Romo mellett, mint Holmes Sanchez mellett. Ráadásul idén lesz minimum 8 milla a kettejük fizetése között Holmes javára, ennyivel pedig tuti nem jobb WR.

2. Nicks ugyan top OG, de ez talán az egyik legkevésbé prime poszt, itt simán lehet draft 3-4-5. körben jó kezdőt találni (szélsőséges esetben még UDFA-ként is). Ráadásul ugye RFA, vagyis jövőre ő is baszott sokat fog keresni, Holmes-hoz hasonlóan (szerintem simán 6 milla körül lesz). Ezért cserébe kaptál egy top 5 DT-t, aki 4-3-ban és 3-4-ben is megállja a helyét, 2 éves szerződéssel, ami még ráadásul jövőre 2 milla alatti, és egy olyan CB-t, akinek egyedül a sérülékenység a baja, de ezt leszámítva az egyik legjobb cover CB a ligában. Nála annyi negatívumot lehet elmondani, hogy jövőre UFA lesz.

Vagyis pusztán a játékosok értékét tekintve is szerintem sokkal jobban jártál, salary-t nézve meg idén Te fizetsz a 3 játékosért 7 millát, Fake 2 játékosért 10,6 millát (Holmes tag + Nicks 1+3 tender), úgy, hogy emellett ő még egy kezdőt kell szerezzen valahonnan, mert egy játékos mínuszban is lett a trade miatt, ami még 2-3 milla. Jövőre Nicks 5 milla, Holmes mondjuk 7, az 12 misi, Austin lesz 6, K-Will 2, Greer meg 4, az is 12 misi, de Neked ugye van plusz egy játékosod ebben a 12 millában.somoskovig
pontosan ezért írtam

hát ezek szerint Greer mégsem képvisel akkora értéketJJ Tiller
ez a csere Greer nélkül nem lett volna nálam billenős


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
visi_bJoci
neki kellett volna eladnom Fargas-t.
USC és Michigan alumni, 2 első körHöri
a tökéletles kombó visinekJoci
Az összes pickem és Revist adtam volna érte. 😀

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Egyébként elég durva trade szerintem... 😊 (nem kell elkezdeni oldalakon keresztül megvédeni 😛)somoskovig
Én kíváncsi lennék a véleményedre. 😊Soldados
Én kíváncsian várom a véleményed. Tényleg érdekel.Soldados
Na, tessék:

1. Én Austin és Holmes között nem érzek nagy értékbeli különbséget, persze Holmes clutch meg minden, de Austin szerintem nagyobb upside-dal bír Romo mellett, mint Holmes Sanchez mellett. Ráadásul idén lesz minimum 8 milla a kettejük fizetése között Holmes javára, ennyivel pedig tuti nem jobb WR.

2. Nicks ugyan top OG, de ez talán az egyik legkevésbé prime poszt, itt simán lehet draft 3-4-5. körben jó kezdőt találni (szélsőséges esetben még UDFA-ként is). Ráadásul ugye RFA, vagyis jövőre ő is baszott sokat fog keresni, Holmes-hoz hasonlóan (szerintem simán 6 milla körül lesz). Ezért cserébe kaptál egy top 5 DT-t, aki 4-3-ban és 3-4-ben is megállja a helyét, 2 éves szerződéssel, ami még ráadásul jövőre 2 milla alatti, és egy olyan CB-t, akinek egyedül a sérülékenység a baja, de ezt leszámítva az egyik legjobb cover CB a ligában. Nála annyi negatívumot lehet elmondani, hogy jövőre UFA lesz.

Vagyis pusztán a játékosok értékét tekintve is szerintem sokkal jobban jártál, salary-t nézve meg idén Te fizetsz a 3 játékosért 7 millát, Fake 2 játékosért 10,6 millát (Holmes tag + Nicks 1+3 tender), úgy, hogy emellett ő még egy kezdőt kell szerezzen valahonnan, mert egy játékos mínuszban is lett a trade miatt, ami még 2-3 milla. Jövőre Nicks 5 milla, Holmes mondjuk 7, az 12 misi, Austin lesz 6, K-Will 2, Greer meg 4, az is 12 misi, de Neked ugye van plusz egy játékosod ebben a 12 millában.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként elég durva trade szerintem... 😊 (nem kell elkezdeni oldalakon keresztül megvédeni 😛)somoskovig
Én kíváncsi lennék a véleményedre. 😊Soldados
Én kíváncsian várom a véleményed. Tényleg érdekel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Jocinak már nincsenek draftpickjei, másnak meg nem kell michiganiHöri
visi_bJoci
neki kellett volna eladnom Fargas-t.
USC és Michigan alumni, 2 első körHöri
a tökéletles kombó visinek


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Friss keki!tenorx
Jocinak már nincsenek draftpickjei, másnak meg nem kell michiganiHöri
visi_bJoci
neki kellett volna eladnom Fargas-t.
USC és Michigan alumni, 2 első kör

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Friss keki!tenorx
Jocinak már nincsenek draftpickjei, másnak meg nem kell michiganiHöri
visi_b


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Aktualizáltam én is a Kakit.... Sok változás nem lett, de cserélek idei picket pl jövő éviért (ugye milyen optimista vagyok)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Friss keki!tenorx
Jocinak már nincsenek draftpickjei, másnak meg nem kell michiganiHöri
Majd ideadja CJt.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Friss keki!tenorx
Jocinak már nincsenek draftpickjei, másnak meg nem kell michigani

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Friss keki!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Megtettem tétjeimet muhaha.