NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
akkor Wyattel kettő, kinek a sérülékeny lelkébe gázoljak bele még ma?JJ Tiller
enyémbe, úgyis ideg vagyok 😀briareos
felveszek egy valóvilág podcastet mindjárt és JJ azonnal elzarándokol valami új-kaledóniai szigetreHöri
amit egy gombnyomással törlök is, erre te fogsz majd kiakadni a szerkesztői részlegben 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha az első 3 körben nem csináltok baromságot, akkor már jó draftot zártok.

Sajna néhányan még abban a hitben élnek, hogy 7 kör, 7 leendő sztárt kell igazolni, de ilyen nincsen.
Vannak sleeperek meg alulértékelt hátsó körös prospectek, de az egyszerűen természetes, hogy a perememberek 2-3 év után kikopnak a ligából.Höri
Kishitű vagy 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
akkor Wyattel kettő, kinek a sérülékeny lelkébe gázoljak bele még ma?JJ Tiller
enyémbe, úgyis ideg vagyok 😀briareos
hát a lockout topicba betett képen még mindig röhögök, ez kiindulópontnak jó lesz 😀JJ Tiller
de rossz példa, mert látod, én próbálkozom 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor Wyattel kettő, kinek a sérülékeny lelkébe gázoljak bele még ma?JJ Tiller
enyémbe, úgyis ideg vagyok 😀briareos
felveszek egy valóvilág podcastet mindjárt és JJ azonnal elzarándokol valami új-kaledóniai szigetre

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
akkor Wyattel kettő, kinek a sérülékeny lelkébe gázoljak bele még ma?JJ Tiller
enyémbe, úgyis ideg vagyok 😀briareos
hát a lockout topicba betett képen még mindig röhögök, ez kiindulópontnak jó lesz 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
akkor Wyattel kettő, kinek a sérülékeny lelkébe gázoljak bele még ma?JJ Tiller
enyémbe, úgyis ideg vagyok 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha az első 3 körben nem csináltok baromságot, akkor már jó draftot zártok.

Sajna néhányan még abban a hitben élnek, hogy 7 kör, 7 leendő sztárt kell igazolni, de ilyen nincsen.
Vannak sleeperek meg alulértékelt hátsó körös prospectek, de az egyszerűen természetes, hogy a perememberek 2-3 év után kikopnak a ligából.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
akkor Wyattel kettő, kinek a sérülékeny lelkébe gázoljak bele még ma?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én csak draft előtt kérdeztem JJt pár emberről, úgyhogy én is büszke vagyok a draftomra 😀tenorx
tipikus, hogy a kedvenceim közül pont azt húztad be, aki most szintén borzasztó jól jönne... 😊JJ Tiller
Vernerért viszont te vagy a felelős. Azt hiszem Deadericket akartam húzni, mert előttem 2 pickkel kihúzta Szaba Warrent, akit kiszemeltem, amikor írtad chatbe, hogy mennyi jó CB van még bent, miért Warrent kell húzni. Akkor gyorsan átnéztem a listáimat, és kinéztem Vernert 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azon már tavaly is kiakadtam,amikor valaki beírta,hogy "jó húzás volt,kösz JJ-nek a tippet" - szerintem mindenki képes megtervezni egy draft stratégiát és áldozni fél órát a hátsó körös prospectekre is és szvsz ez el is várható egy GM-tőlNewman
nincs azzal baj, ha valaki nem ér rá végig, sőt azzal sem, ha nem ismeri a hátsó körös játékosokat, csak ne emberkedjünk az ilyen pickekkel 😊 (és kimondva-kimondatlanul azért nekem se jönne rosszul néha valami "cserébe" itt a gm játékban)
punter gondom se lenne pl., ha nem haromtnak draftolom Morsteadet 😛

és még véletlenül sem állítottam, amikor pl Danario elkezdett egész állatkodni irl, hogy milyen kurva jól draftoltam 😊Wyatt
épp ellenkezőleg, egészen addig csak sírtál hogy milyen rossz tipp volt 😛JJ Tiller
szerintem max azért „sírtam” mert ha épp volt öt perce egészségesen, akkor is megsérült egyből miután nagy nehezen végre lett csapata
de akkor bocs és kösz mégegyszer, „sírás” és segítségkérés sem lesz többet

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
Én csak draft előtt kérdeztem JJt pár emberről, úgyhogy én is büszke vagyok a draftomra 😀tenorx
tipikus, hogy a kedvenceim közül pont azt húztad be, aki most szintén borzasztó jól jönne... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én csak draft előtt kérdeztem JJt pár emberről, úgyhogy én is büszke vagyok a draftomra 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
azon már tavaly is kiakadtam,amikor valaki beírta,hogy "jó húzás volt,kösz JJ-nek a tippet" - szerintem mindenki képes megtervezni egy draft stratégiát és áldozni fél órát a hátsó körös prospectekre is és szvsz ez el is várható egy GM-tőlNewman
nincs azzal baj, ha valaki nem ér rá végig, sőt azzal sem, ha nem ismeri a hátsó körös játékosokat, csak ne emberkedjünk az ilyen pickekkel 😊 (és kimondva-kimondatlanul azért nekem se jönne rosszul néha valami "cserébe" itt a gm játékban)
punter gondom se lenne pl., ha nem haromtnak draftolom Morsteadet 😛

és még véletlenül sem állítottam, amikor pl Danario elkezdett egész állatkodni irl, hogy milyen kurva jól draftoltam 😊Wyatt
épp ellenkezőleg, egészen addig csak sírtál hogy milyen rossz tipp volt 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szerintem trade esetében nem nagy bűn kikérni más véleményét,tavaly én is kikértem sokszor és szerintem UDFA-n se baj JJ 1-2 tanácsát megfogadni a későbbi körökben,de a draft egy teljesen más tészta szvsz
azon már tavaly is kiakadtam,amikor valaki beírta,hogy "jó húzás volt,kösz JJ-nek a tippet" - szerintem mindenki képes megtervezni egy draft stratégiát és áldozni fél órát a hátsó körös prospectekre is és szvsz ez el is várható egy GM-tőlNewman
szerintem alapból azért is "probléma"(nem a legjobb szó), mert a draft alapvető élvezetét veszíti el azáltal, hogy olyat húzok, akit valaki más mondott nekem. nyilván ez valakit sokkal kevésbé érdekel, minthogy nagyobb eséllyel húzzon jobb játékost, de szerintem egyáltalán nem éri meg beáldozni ezt az élvezetet, azét meg végképp nem, hogy magamra legyek büszke később. Én pl. baromi büszke vagyok rá, hogy az első -folytatásos játékbeli- drafton, a 2. körben húztam 4-ből 4 kb. kezdő szintű-de legalábbis király csere- játékost. (Cason, Felix, Keller, ReggieSmith) Ebben az egész játékban az egyik legfőbb "elégtétel", hogy olyanokra bukkansz, akik később királykodnak, mert hogy a madden kit hoz ki, annyira nem mérvadó.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
ugyanmár, az sem várható el, hogy minden gm végigtolja a draftot

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
szerintem trade esetében nem nagy bűn kikérni más véleményét,tavaly én is kikértem sokszor és szerintem UDFA-n se baj JJ 1-2 tanácsát megfogadni a későbbi körökben,de a draft egy teljesen más tészta szvsz
azon már tavaly is kiakadtam,amikor valaki beírta,hogy "jó húzás volt,kösz JJ-nek a tippet" - szerintem mindenki képes megtervezni egy draft stratégiát és áldozni fél órát a hátsó körös prospectekre is és szvsz ez el is várható egy GM-től

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem mintha bárkit érdekelne, de én is szeretek általában még egy (pontosabban kettő) szemet belevonni (egyrészt mert kellett is nyilván, de főleg) mert hátha van valami, amit egy nagy trade-ben célszerű jobban megvizsgálni
és draft előtt én is támaszkodtam JJ egy-két tanácsára, de meg is köszöntem neki mindet emlékeim szerint, és még véletlenül sem állítottam, amikor pl Danario elkezdett egész állatkodni irl, hogy milyen kurva jól draftoltam 😊
sőt haromt-t ki ne hagyjam persze...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szaba még mindig hülyeStez
tehát csak akkor jegyezd majd meg legközelebb ha már nem lesz az
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
szaba még mindig hülye

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
gabo megint eltűnt?Newman
vagyok, mi kő? asszem válaszoltam minden pmre ami jött. Ha nem sorry.

10 oldalas flameket nincs időm végigolvasni, gonodolom mindenki köcsög, mindenkit átvertek és a végén mindenki kilép majd vissza.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
gabo megint eltűnt?Newman
Lesben áll.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
gabo megint eltűnt?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
oh fake, why so serious?JJ Tiller
mert meg nincs nalam az idezett uriember.
ettol feszulok ki 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
oh fake, why so serious?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Jammer underrated. Ez a trade a megbánás jele volt számomról. Jó ő még arra a két évre, amíg szerződése van.