GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
2 hónapja
Én is 😊Akkor én elküldtem a végső licitemet.@gabokockaRészemről rendben.
Unom ezt a Bagent licitet, nem akarunk 1-1 utolsó offert küldeni, aztán aki nyert, viszi? 😊
somoskovig
gabokocka
somoskovig
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Holtverseny után 48 órával toltam ki a határdiőt a szokásos 24 helyett. Nem jött be semmi azóta sem, úgyhogy én is a lezárás mellett vagyok.Nem vagyok teljesen képben a szituációval, de ha azóta nem jött új licit, szerintem lezárható most.Tök fasza, hogy Sean Rhyan esetében egyszer sem vesztettem el a vezető pozíciót, most mégis újraindul az óra...Jaj geci 48 órát adtam hozzá, nem 24-et, bocs, most vettem észre. Miért nem írtál számot is, akkor értettem volna mi a probléma 😕 Igazából szabály szerint lejárt az idő, @vassadi mi legyen, maradjon az esti határidő ha mr úgy hirdettem?
Klaci79
dancogo
vassadi
2 hónapja
A tavalyi ütemezést követve ezen a héten indulna a nyílt licit, de mit szólnátok hozzá, ha eltolnánk jövő szerdai indulásra, és akkor a kezdeti dömping egy jó része a húsvéti hétvégére esne?En speciel szivesebben foglalkoznek vele a nem husveti hetvegen😀
vassadi
Pulvis et umbra sumus.
2 hónapja
A tavalyi ütemezést követve ezen a héten indulna a nyílt licit, de mit szólnátok hozzá, ha eltolnánk jövő szerdai indulásra, és akkor a kezdeti dömping egy jó része a húsvéti hétvégére esne?
2 hónapja
Nem vagyok teljesen képben a szituációval, de ha azóta nem jött új licit, szerintem lezárható most.Tök fasza, hogy Sean Rhyan esetében egyszer sem vesztettem el a vezető pozíciót, most mégis újraindul az óra...Jaj geci 48 órát adtam hozzá, nem 24-et, bocs, most vettem észre. Miért nem írtál számot is, akkor értettem volna mi a probléma 😕 Igazából szabály szerint lejárt az idő, @vassadi mi legyen, maradjon az esti határidő ha mr úgy hirdettem?
Klaci79
dancogo
2 hónapja
Akkor én elküldtem a végső licitemet.@gabokockaRészemről rendben.
Unom ezt a Bagent licitet, nem akarunk 1-1 utolsó offert küldeni, aztán aki nyert, viszi? 😊
somoskovig
gabokocka
2 hónapja
@gabokockaRészemről rendben.
Unom ezt a Bagent licitet, nem akarunk 1-1 utolsó offert küldeni, aztán aki nyert, viszi? 😊
somoskovig
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Tök fasza, hogy Sean Rhyan esetében egyszer sem vesztettem el a vezető pozíciót, most mégis újraindul az óra...Jaj geci 48 órát adtam hozzá, nem 24-et, bocs, most vettem észre. Miért nem írtál számot is, akkor értettem volna mi a probléma 😕 Igazából szabály szerint lejárt az idő, @vassadi mi legyen, maradjon az esti határidő ha mr úgy hirdettem?
Klaci79
2 hónapja
@gabokockaUnom ezt a Bagent licitet, nem akarunk 1-1 utolsó offert küldeni, aztán aki nyert, viszi? 😊
2 hónapja
Tök fasza, hogy Sean Rhyan esetében egyszer sem vesztettem el a vezető pozíciót, most mégis újraindul az óra...Kövi szezonra javaslat, bár valaki már megfogalmazott hasonlót: ha tök egyértelmű, hogy két csapat versenyez egy játékosért mondjuk 3 nap után akkor egy végső offer sheetet küldjön ez a két csapat.
Klaci79
Szerkesztette: dancogo
2 hónapja
Tök fasza, hogy Sean Rhyan esetében egyszer sem vesztettem el a vezető pozíciót, most mégis újraindul az óra...
2 hónapja
A frissen megszerzett 1/31-ről mennék feljebb, főleg draft napi trade érdekelne előre megbeszélve.Újra mozognék feljebb, most a 2/31-ről akár 1. végébe vagy 2. első felébe. Szintén előre lebeszélt draft napi trade keretében.
labo7
Másrészt lehetséges, hogy valamelyik 3. köröm eladó lesz.
2 hónapja
11db idei pickem van, kezd kicsit sok lenni... Jövő évi(ek)ért van eladó... 😎🔥
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
2 hónapja
Frissült a Lions KeKí

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Akkor így lenne a beosztás, ha az ügynökök részéről is oké:QB, RB, CB - @törölt kristof
WR, TE, EDGE - @labo7
OL - @dancogo
DI, LB, S - @niners88
2 hónapja
Nyugodtan.Nekem most belefér az időmbe, ha empty nem bánja.Ha a hirdetések gyakoriságával nálad nincsenek bizonytalanságok, akkor szerintem vidd te, ha @empty taxi-nak is oké.TE, WR, EDGE jöhet.TIER 2Egyvalaki még kellene adminisztrációra, aki a WR, TE, DI, EDGE, LB, S posztok közül be tudna vállalni hármat, és akkor igazából megvagyunk.
QB: David Mills, Jameis Winston, Russell Wilson, Tyson Bagent
RB: Javonte Williams, Isaiah Pacheco, J.K. Dobbins, Rachaad White, Tyler Allgeier
WR: Calvin Ridley, Chris Godwin, Cooper Kupp, Deebo Samuel, Marquise Brown
TE: Chigoziem Okonkwo, Jonnu Smith, Evan Engram, TJ Hockenson,
OL - OT: Braden Smith, Morgan Moses, Taylor Decker, Jedrick Wills, Rasheed Walker, Terence Steele, G/C: Alijah Vera-Tucker, Daniel Faalele, Evan Neal, Garrett Bradbury, Sean Rhyan, Zion Johnson
DI: Logan Hall, Devonta Wyatt, A'Shawn Robinson, David Onyemata
EDGE: Jermaine Johnson, Kingsley Enagbare, Uchenna Nwosu, DJ Wonnum, Arnold Ebiketie
LB: Terrel Bernard, Germaine Pratt, Frankie Luvu, Alex Anzalone, Quay Walker
CB: DaRon Bland, Dax Hill, L'Jarius Sneed, Marcus Jones, Keisean Nixon
S: C.J. Gardner-Johnson, Donovan Wilson, Malik Hooker, Reed Blankenship, Tony Jefferson, Nick Cross
Nálam így nézne ki a következő FA sor névsora, lehet kommentelni.
somoskovig
vassadi
Sorry, nem láttam empty hozzászólását.
labo7
vassadi
labo7

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
Nekem most belefér az időmbe, ha empty nem bánja.Ha a hirdetések gyakoriságával nálad nincsenek bizonytalanságok, akkor szerintem vidd te, ha @empty taxi-nak is oké.TE, WR, EDGE jöhet.TIER 2Egyvalaki még kellene adminisztrációra, aki a WR, TE, DI, EDGE, LB, S posztok közül be tudna vállalni hármat, és akkor igazából megvagyunk.
QB: David Mills, Jameis Winston, Russell Wilson, Tyson Bagent
RB: Javonte Williams, Isaiah Pacheco, J.K. Dobbins, Rachaad White, Tyler Allgeier
WR: Calvin Ridley, Chris Godwin, Cooper Kupp, Deebo Samuel, Marquise Brown
TE: Chigoziem Okonkwo, Jonnu Smith, Evan Engram, TJ Hockenson,
OL - OT: Braden Smith, Morgan Moses, Taylor Decker, Jedrick Wills, Rasheed Walker, Terence Steele, G/C: Alijah Vera-Tucker, Daniel Faalele, Evan Neal, Garrett Bradbury, Sean Rhyan, Zion Johnson
DI: Logan Hall, Devonta Wyatt, A'Shawn Robinson, David Onyemata
EDGE: Jermaine Johnson, Kingsley Enagbare, Uchenna Nwosu, DJ Wonnum, Arnold Ebiketie
LB: Terrel Bernard, Germaine Pratt, Frankie Luvu, Alex Anzalone, Quay Walker
CB: DaRon Bland, Dax Hill, L'Jarius Sneed, Marcus Jones, Keisean Nixon
S: C.J. Gardner-Johnson, Donovan Wilson, Malik Hooker, Reed Blankenship, Tony Jefferson, Nick Cross
Nálam így nézne ki a következő FA sor névsora, lehet kommentelni.
somoskovig
vassadi
Sorry, nem láttam empty hozzászólását.
labo7
vassadi
2 hónapja
Ha a hirdetések gyakoriságával nálad nincsenek bizonytalanságok, akkor szerintem vidd te, ha @empty taxi-nak is oké.TE, WR, EDGE jöhet.TIER 2Egyvalaki még kellene adminisztrációra, aki a WR, TE, DI, EDGE, LB, S posztok közül be tudna vállalni hármat, és akkor igazából megvagyunk.
QB: David Mills, Jameis Winston, Russell Wilson, Tyson Bagent
RB: Javonte Williams, Isaiah Pacheco, J.K. Dobbins, Rachaad White, Tyler Allgeier
WR: Calvin Ridley, Chris Godwin, Cooper Kupp, Deebo Samuel, Marquise Brown
TE: Chigoziem Okonkwo, Jonnu Smith, Evan Engram, TJ Hockenson,
OL - OT: Braden Smith, Morgan Moses, Taylor Decker, Jedrick Wills, Rasheed Walker, Terence Steele, G/C: Alijah Vera-Tucker, Daniel Faalele, Evan Neal, Garrett Bradbury, Sean Rhyan, Zion Johnson
DI: Logan Hall, Devonta Wyatt, A'Shawn Robinson, David Onyemata
EDGE: Jermaine Johnson, Kingsley Enagbare, Uchenna Nwosu, DJ Wonnum, Arnold Ebiketie
LB: Terrel Bernard, Germaine Pratt, Frankie Luvu, Alex Anzalone, Quay Walker
CB: DaRon Bland, Dax Hill, L'Jarius Sneed, Marcus Jones, Keisean Nixon
S: C.J. Gardner-Johnson, Donovan Wilson, Malik Hooker, Reed Blankenship, Tony Jefferson, Nick Cross
Nálam így nézne ki a következő FA sor névsora, lehet kommentelni.
somoskovig
vassadi
Sorry, nem láttam empty hozzászólását.
labo7
2 hónapja
TE, WR, EDGE jöhet.TIER 2Egyvalaki még kellene adminisztrációra, aki a WR, TE, DI, EDGE, LB, S posztok közül be tudna vállalni hármat, és akkor igazából megvagyunk.
QB: David Mills, Jameis Winston, Russell Wilson, Tyson Bagent
RB: Javonte Williams, Isaiah Pacheco, J.K. Dobbins, Rachaad White, Tyler Allgeier
WR: Calvin Ridley, Chris Godwin, Cooper Kupp, Deebo Samuel, Marquise Brown
TE: Chigoziem Okonkwo, Jonnu Smith, Evan Engram, TJ Hockenson,
OL - OT: Braden Smith, Morgan Moses, Taylor Decker, Jedrick Wills, Rasheed Walker, Terence Steele, G/C: Alijah Vera-Tucker, Daniel Faalele, Evan Neal, Garrett Bradbury, Sean Rhyan, Zion Johnson
DI: Logan Hall, Devonta Wyatt, A'Shawn Robinson, David Onyemata
EDGE: Jermaine Johnson, Kingsley Enagbare, Uchenna Nwosu, DJ Wonnum, Arnold Ebiketie
LB: Terrel Bernard, Germaine Pratt, Frankie Luvu, Alex Anzalone, Quay Walker
CB: DaRon Bland, Dax Hill, L'Jarius Sneed, Marcus Jones, Keisean Nixon
S: C.J. Gardner-Johnson, Donovan Wilson, Malik Hooker, Reed Blankenship, Tony Jefferson, Nick Cross
Nálam így nézne ki a következő FA sor névsora, lehet kommentelni.
somoskovig
vassadi
Sorry, nem láttam empty hozzászólását.
Szerkesztette: labo7
2 hónapja
A TE, ED, LB triót elviszem, ha nincs más jelentkező, de elég elfoglalt vagyok mostanában, nem biztos, hogy nagyon sűrűn tudnék hírdetni.TIER 2Egyvalaki még kellene adminisztrációra, aki a WR, TE, DI, EDGE, LB, S posztok közül be tudna vállalni hármat, és akkor igazából megvagyunk.
QB: David Mills, Jameis Winston, Russell Wilson, Tyson Bagent
RB: Javonte Williams, Isaiah Pacheco, J.K. Dobbins, Rachaad White, Tyler Allgeier
WR: Calvin Ridley, Chris Godwin, Cooper Kupp, Deebo Samuel, Marquise Brown
TE: Chigoziem Okonkwo, Jonnu Smith, Evan Engram, TJ Hockenson,
OL - OT: Braden Smith, Morgan Moses, Taylor Decker, Jedrick Wills, Rasheed Walker, Terence Steele, G/C: Alijah Vera-Tucker, Daniel Faalele, Evan Neal, Garrett Bradbury, Sean Rhyan, Zion Johnson
DI: Logan Hall, Devonta Wyatt, A'Shawn Robinson, David Onyemata
EDGE: Jermaine Johnson, Kingsley Enagbare, Uchenna Nwosu, DJ Wonnum, Arnold Ebiketie
LB: Terrel Bernard, Germaine Pratt, Frankie Luvu, Alex Anzalone, Quay Walker
CB: DaRon Bland, Dax Hill, L'Jarius Sneed, Marcus Jones, Keisean Nixon
S: C.J. Gardner-Johnson, Donovan Wilson, Malik Hooker, Reed Blankenship, Tony Jefferson, Nick Cross
Nálam így nézne ki a következő FA sor névsora, lehet kommentelni.
somoskovig
vassadi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
Egy hét után lehet nem érdemes már ez a 48h-s tologatás. Az ügynököt szivatják meg vele. Ilyenkor egy final bid mind2 oldalról esetleg amivel lezárható a dolog? Vagy itt nem emlékszem van-e offer sheet hogy az ügynök küld a 2 félnek egyre magasabb offert amíg végül csak 1 ad meg.Nalam lejar meg ket ember ma asszem, csak kozben eljottem Pragaba es majd csak valamikor lesz idom hirdetni.
alatriste
Pulvis et umbra sumus.
2 hónapja
TIER 2Egyvalaki még kellene adminisztrációra, aki a WR, TE, DI, EDGE, LB, S posztok közül be tudna vállalni hármat, és akkor igazából megvagyunk.
QB: David Mills, Jameis Winston, Russell Wilson, Tyson Bagent
RB: Javonte Williams, Isaiah Pacheco, J.K. Dobbins, Rachaad White, Tyler Allgeier
WR: Calvin Ridley, Chris Godwin, Cooper Kupp, Deebo Samuel, Marquise Brown
TE: Chigoziem Okonkwo, Jonnu Smith, Evan Engram, TJ Hockenson,
OL - OT: Braden Smith, Morgan Moses, Taylor Decker, Jedrick Wills, Rasheed Walker, Terence Steele, G/C: Alijah Vera-Tucker, Daniel Faalele, Evan Neal, Garrett Bradbury, Sean Rhyan, Zion Johnson
DI: Logan Hall, Devonta Wyatt, A'Shawn Robinson, David Onyemata
EDGE: Jermaine Johnson, Kingsley Enagbare, Uchenna Nwosu, DJ Wonnum, Arnold Ebiketie
LB: Terrel Bernard, Germaine Pratt, Frankie Luvu, Alex Anzalone, Quay Walker
CB: DaRon Bland, Dax Hill, L'Jarius Sneed, Marcus Jones, Keisean Nixon
S: C.J. Gardner-Johnson, Donovan Wilson, Malik Hooker, Reed Blankenship, Tony Jefferson, Nick Cross
Nálam így nézne ki a következő FA sor névsora, lehet kommentelni.
somoskovig
2 hónapja
Egy hét után lehet nem érdemes már ez a 48h-s tologatás. Az ügynököt szivatják meg vele. Ilyenkor egy final bid mind2 oldalról esetleg amivel lezárható a dolog? Vagy itt nem emlékszem van-e offer sheet hogy az ügynök küld a 2 félnek egyre magasabb offert amíg végül csak 1 ad meg.Nekem kristof írt pl Jordan esetében, hogy visszaemelt a Pats
alatriste
Btw imádom, hogy teljesen véletlenül pontosan ugyanúgy kvázi EDGE nélkül építettem fel a rostert, mint IRL a Lions 😊
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
TIER 2QB: David Mills, Jameis Winston, Russell Wilson, Tyson Bagent
RB: Javonte Williams, Isaiah Pacheco, J.K. Dobbins, Rachaad White, Tyler Allgeier
WR: Calvin Ridley, Chris Godwin, Cooper Kupp, Deebo Samuel, Marquise Brown
TE: Chigoziem Okonkwo, Jonnu Smith, Evan Engram, TJ Hockenson,
OL - OT: Braden Smith, Morgan Moses, Taylor Decker, Jedrick Wills, Rasheed Walker, Terence Steele, G/C: Alijah Vera-Tucker, Daniel Faalele, Evan Neal, Garrett Bradbury, Sean Rhyan, Zion Johnson
DI: Logan Hall, Devonta Wyatt, A'Shawn Robinson, David Onyemata
EDGE: Jermaine Johnson, Kingsley Enagbare, Uchenna Nwosu, DJ Wonnum, Arnold Ebiketie
LB: Terrel Bernard, Germaine Pratt, Frankie Luvu, Alex Anzalone, Quay Walker
CB: DaRon Bland, Dax Hill, L'Jarius Sneed, Marcus Jones, Keisean Nixon
S: C.J. Gardner-Johnson, Donovan Wilson, Malik Hooker, Reed Blankenship, Tony Jefferson, Nick Cross
Nálam így nézne ki a következő FA sor névsora, lehet kommentelni.
2 hónapja
Egy hét után lehet nem érdemes már ez a 48h-s tologatás. Az ügynököt szivatják meg vele. Ilyenkor egy final bid mind2 oldalról esetleg amivel lezárható a dolog? Vagy itt nem emlékszem van-e offer sheet hogy az ügynök küld a 2 félnek egyre magasabb offert amíg végül csak 1 ad meg.

Liverpool Fc