NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

CFB követő 2023

3 feliratkozó

10 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Na és akkor
11-1-es Texas, Georgia, vagy FSU?
zacknorb
Szerintem ha nyer a Bama akkor a texas csak akkor megy tovább, ha kikap a michigan is. Georgiát betolják előttük. De ha nyer a Michigan, FSU, akkor nem nagyon van persze kérdés.
kapitnono
a Texas megverte a Bamát, már a Tide-ot is nehezen fogják megmagyarázni, de ott még az SEC bajnoki címre lehet hivatkozni, a Georgiát mivel indokolnák?
r.baggio
Bamát is megmagyarázták valamivel, amikor betolták PO ba, mikor senki nem gondolta volna...


10 hónapja
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Na és akkor
11-1-es Texas, Georgia, vagy FSU?
zacknorb
Szerintem ha nyer a Bama akkor a texas csak akkor megy tovább, ha kikap a michigan is. Georgiát betolják előttük. De ha nyer a Michigan, FSU, akkor nem nagyon van persze kérdés.
kapitnono
a Texas megverte a Bamát, már a Tide-ot is nehezen fogják megmagyarázni, de ott még az SEC bajnoki címre lehet hivatkozni, a Georgiát mivel indokolnák?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Löfli, micsinátok?
warr_b
a HC már fél lábbal a Houstonnál, holnap jelentik be hivatalosan, ilyenkor szoktak jönni az ilyen bénázások


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 502 — Kinek mit intézett a kormánya
Hmm, a végén mégis igazam lesz, nyer az SMU és a Liberty megy NY6?
10 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Na és akkor
11-1-es Texas, Georgia, vagy FSU?
zacknorb
Szerintem ha nyer a Bama akkor a texas csak akkor megy tovább, ha kikap a michigan is. Georgiát betolják előttük. De ha nyer a Michigan, FSU, akkor nem nagyon van persze kérdés.


10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 631 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Löfli, micsinátok?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 502 — Kinek mit intézett a kormánya
Na és akkor
11-1-es Texas, Georgia, vagy FSU?
10 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 693 — Pfizer & Moderna fan
Hajnalban nem terveztem nezni a Michigan meccset, mert tutinak gondoltam a playofft, de az eredmenyek alakulasa miat akar egy: Was,FloridaS,Alabama,Texas is lehet a vege.

10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 631 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nálam megdöglöttek a streamek 😕
warr_b
Ha ezt néznéd 😀


kapitnono
Kösz, persze közben félidő, a TD-ről lemaradtam én is 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Azért ahhoz pofa kell egy tv-társaságtól, hogy a timeout után játék nélkül elmenjenek megint reklámozni, mikor a másik csapat is időt kér...
r.baggio
majd a reklám közben elszállt a stream, így lemaradtam a td-ről, mire visszajött meg félidő, csodás 😀

2021-ben meggyőződésem, hogy direkt adta le az SEC döntőt a Georgia a Bamának, ezt idén már semmiképp nem tehetik meg, ha kikapnak, lecsúsznak a rájátszásról is

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Nálam megdöglöttek a streamek 😕
warr_b
Ha ezt néznéd 😀

 www.youtube.com/watch?v=KoVvX1Hzb0I


10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 631 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nálam megdöglöttek a streamek 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Bama szépen megfordítja


10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 318 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Börtön TD 😁
10 hónapja
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Azért ahhoz pofa kell egy tv-társaságtól, hogy a timeout után játék nélkül elmenjenek megint reklámozni, mikor a másik csapat is időt kér...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 502 — Kinek mit intézett a kormánya
College kickers
2021 reload
10 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 913
Önsorsrontó ez a Bulldogs egy kicsit.
10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 631 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
micsoda védelmi csata lett ebből
Löfli
És már a Troy-App State sem 0-0


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És a második negyed közepe óta először újra a Montana State-nél az előny. Mellott 2 futott és 2 passzolt TD-nél jár.
10 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 833 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
micsoda védelmi csata lett ebből


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 359 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elképesztően nagy adok-kapok van a Montana State - North Dakota State-n. A Bison egy 75 yardos Tamarik Williams TD-vel újra visszavette a vezetést a 2. félidő első playében, majd Tommy Mellott, a.k.a. Touchdown Tommy, a Bobcats QB-ja azt mondta, fogd meg a söröm és ő is futott egy 76 yardost. Most 21-21 az állás. Valamelyik csapat nem jut be a legjobb 8 közé.

Szerkesztette: iktriad
10 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 833 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
sokra mentünk ebből az intből


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
10 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 987 — WHO DAT!!!!
Legalább valami izgalom 😁


10 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 693 — Pfizer & Moderna fan
Ajaj

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 502 — Kinek mit intézett a kormánya
Hoppácska, Bama vezetés