CFB követő 2023

3 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Úgy 56-57-szer 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya

baggio?
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Akkor most a Utah volt a 'pretenders' a Pac-12-ben? Kár hogy most hullik szét az egész, amikor ilyen izgalmas csapatok vannak ott. Bizakodásra ad okot, hogy akár egy szoros vereséggel és konferencia győzelemmel becsusszanhat a Ducks, hátha, bár a Cardinal után bitang erős a schedule. Bár ehhez a USC-t mindenképpen meg kéne verni nem? Ott nagyobb a hype.
Heisman nádor
inkább csak az SEC-t árazzák be ezzel ők is, a Utah Rising nélkül legjobb esetben a konferencia hatodik legjobb csapata (Washington - Oregon - USC - Washington State - Oregon State mind top15-ös alakulat, utóbbinál mondjuk DJU hektikus játéka bőven ad okot az aggodalomra)

a legnagyobb talány a leendő college football commitee rangsorokkal kapcsolatban, hogy az a benefit of doubt, ami az egy vereséges Alabamát és társait megillette a "brutális" menetrendjükkel kapcsolatban, járni fog-e idén a jobb Pac12 csapatoknak is (a közelmúlból kiindulva kétlem, old habits die hard)
r.baggio
Én már nem merem nézni a Ducksot, csak felvételről, mert az elmúlt két szezonban egyszer nyertünk azzal kapusfás rúgással a UNC ellen amikor néztem, ezenkívül mindig L lett a vége. Azon kívül undefeated a csapat 😀
Mindenesetre szépen fel lett építve a csoport szóval jár az elismerés az itt dolgozó szakembereknek, hogy minden héten rangadó van konkrétan.

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Akkor most a Utah volt a 'pretenders' a Pac-12-ben? Kár hogy most hullik szét az egész, amikor ilyen izgalmas csapatok vannak ott. Bizakodásra ad okot, hogy akár egy szoros vereséggel és konferencia győzelemmel becsusszanhat a Ducks, hátha, bár a Cardinal után bitang erős a schedule. Bár ehhez a USC-t mindenképpen meg kéne verni nem? Ott nagyobb a hype.
Heisman nádor
inkább csak az SEC-t árazzák be ezzel ők is, a Utah Rising nélkül legjobb esetben a konferencia hatodik legjobb csapata (Washington - Oregon - USC - Washington State - Oregon State mind top15-ös alakulat, utóbbinál mondjuk DJU hektikus játéka bőven ad okot az aggodalomra)

a legnagyobb talány a leendő college football commitee rangsorokkal kapcsolatban, hogy az a benefit of doubt, ami az egy vereséges Alabamát és társait megillette a "brutális" menetrendjükkel kapcsolatban, járni fog-e idén a jobb Pac12 csapatoknak is (a közelmúlból kiindulva kétlem, old habits die hard)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Akkor most a Utah volt a 'pretenders' a Pac-12-ben? Kár hogy most hullik szét az egész, amikor ilyen izgalmas csapatok vannak ott. Bizakodásra ad okot, hogy akár egy szoros vereséggel és konferencia győzelemmel becsusszanhat a Ducks, hátha, bár a Cardinal után bitang erős a schedule. Bár ehhez a USC-t mindenképpen meg kéne verni nem? Ott nagyobb a hype.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
COLLEGE GAMEDAY!

Ma fókuszban a tradicionális kosársulik, Kentucky, Kansas, Duke, Arizona, így szép időrendi sorban. Emellett vélhetően a coloradoi hypevonat teljes szétszedését nézhetjük meg, illetve a két legmagasabban kiemelt csapat, a Georgia és a Michigan idegenbeli konfmeccsre készül, aminél azért az upset alert előzetesen mindig benne van a pakliban.

Már 18-kor igen érdemes becsatlakozni, a Net4+-on két late round qb prospect izgalmasnak ígérkező csatáját követhetjük végig (a floridai Graham Mertz és az NC State transzfer Devin Leary személyében a Kentucky-nál), akit viszont sem ez, sem Prime time kontra Heisman-díjas meccs nem izgat, a Southwest Classic vagy a Clemson vendégjátéka a veretlen Orange-nál remek alternatíva lehet.

21:30-kor én szagértek majd a Match4-en a Kansas @ Texas során, azt nem merem megígérni, hogy olyan elképesztő mérkőzést látunk, mint amit két éve összehoztak Austinban a felek, de bízom benne, hogy Jalon Daniels képes lesz sokáig szorossá tenni az eredményt. A másik oldalon Quinn Ewers egyre több mockban első körös, őt most két egymást követő héten (jövő szombaton az Oklahoma ellen) figyelhetjük meg magyar kommentárral.

Az éjszakai program kvázi éjfélkor most el is kezdődik, 00:00-kor startol az LSU @ Ole Miss, mindkét csapat számára kötelező a győzelem, fél kettőtől pedig az új Daniel Jones, azaz Riley Leonard igyekszik két meccsesre hízlalni a Notre Dame vereségi szériáját (az Irish aztán következő hétvégén a szintén veretlen Louisville-hez látogat, Sam Hartman és társai számára tehát nincs idő a fellélegzésre). A Duke fociprogram történetében ez az első alkalom, hogy ők látják vendégül az ESPN College Gameday műsorát, ekkora felhajtás Durhamben a tojáslabda miatt évtizedek óta nem volt.

Hajnali négytől az egyre fejlődő, ám még közel sem elit Wildcats fogadja az én szememben eddig a liga legerősebb csapatát és a legfőbb Heisman-várományost, a Michael Penix Jr. vezette Washington Huskies-t.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
 youtu.be/ZPJGEoiSEGA?si=R7NmQVetByy6gidQ


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Cam Rising nélkül ez a Utah minden idők egyik legrosszabb top10-es csapata

Jó a védelmük, de azért annyira nem, hogy offense nélkül bármit is elérjenek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
parádés a hangulat Corvallisban és az NC State - Louisville is szoros meccs a negyedik negyedhez érve, nézzétek, ha nem tudtok aludni 😊 végre akadozás nélkül mennek a sportsurge-ös streamek

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
FRIDAY NIGHT LIGHTS

Kivételesen parádés a pénteki program, érdemes ma is éjszakázni (én három órára már beállítottam az ébresztőt):

01:00 Louisville @ NC State - ESPN
03:00 #10 Utah @ #19 Oregon State - FS1
03:00 Louisiana Tech @ UTEP - CBSSN
04:15 Cincinnati @ BYU - ESPN

---

tegnap volt egy hosszabbításos meccsünk is, két újdonsült FBS csapat között

 www.youtube.com/watch?v=mBgohjttYKc&ab_channel=PSCHighlights

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Balfasz Beavers, elkúrták a tökéletes tippsoromat
warr_b

r.baggio
Jó, de ezekben semmi meglepő nincs 😊
warr_b
Mondjuk én az Alabaman szagoltam az upsetet
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Balfasz Beavers, elkúrták a tökéletes tippsoromat
warr_b

r.baggio
Jó, de ezekben semmi meglepő nincs 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Balfasz Beavers, elkúrták a tökéletes tippsoromat
warr_b


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 875 — Saturday Night Lights
Ugyanitt megint elhittem a Notre Dame-et, hiába.
zacknorb
ND az NCAA Cowboys-a.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Ugyanitt megint elhittem a Notre Dame-et, hiába.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 493 — Kinek mit intézett a kormánya
Ezt nem gondoltam volt hogy pont az Iowat nullázuk le. Remènyt keltő, kèrdès meddig 🤪
dande2
Pedig idén eddig nekem a Penn State a konf legmeggyőzőbb csapata
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 049 — Big Penix Energy
Ezt nem gondoltam volt hogy pont az Iowat nullázuk le. Remènyt keltő, kèrdès meddig 🤪
dande2
Pont az Iowát? A nepotizmus csimborasszója az a program, Ferentz fia az OC, akit már rég ki kellett volna rúgnia, erre adott neki egy olyan szerződést erre az évre, hogy ha 25 pontot átlagol a csapat (a védelmi pontszerzéseket is beleértve), akkor azonnal meghosszabbítódik a kontraktusa... Legszebb dolog a káröröm, hogy így se lesz meg a cél
r.baggio
Bizony, nem mozdult a számláló

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Balfasz Beavers, elkúrták a tökéletes tippsoromat


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt nem gondoltam volt hogy pont az Iowat nullázuk le. Remènyt keltő, kèrdès meddig 🤪
dande2
Pont az Iowát? A nepotizmus csimborasszója az a program, Ferentz fia az OC, akit már rég ki kellett volna rúgnia, erre adott neki egy olyan szerződést erre az évre, hogy ha 25 pontot átlagol a csapat (a védelmi pontszerzéseket is beleértve), akkor azonnal meghosszabbítódik a kontraktusa... Legszebb dolog a káröröm, hogy így se lesz meg a cél
r.baggio
Igen csak eddig úgy tűnt egèsz jól mehetnek az eredmènyek alapjan (nem nèztem az ellenfelek erőssègèt) ezèrt csodálkoztam. De nem bánom hogy így alakult 🙂
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Ezt nem gondoltam volt hogy pont az Iowat nullázuk le. Remènyt keltő, kèrdès meddig 🤪
dande2
Pont az Iowát? A nepotizmus csimborasszója az a program, Ferentz fia az OC, akit már rég ki kellett volna rúgnia, erre adott neki egy olyan szerződést erre az évre, hogy ha 25 pontot átlagol a csapat (a védelmi pontszerzéseket is beleértve), akkor azonnal meghosszabbítódik a kontraktusa... Legszebb dolog a káröröm, hogy így se lesz meg a cél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt nem gondoltam volt hogy pont az Iowat nullázuk le. Remènyt keltő, kèrdès meddig 🤪
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 875 — Saturday Night Lights
Érdemes rácsatlakozni a USC- Arizona State- végjátékra, a Sun Devil's nem adja olcsón a bőrét.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Mókás fumble a USC-ASU-n.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Wyoming meg egy visszahordott elhibazott mezonykiserlet utan gyozott.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
Hendrix California Golden Bears 1 470
Ohio State - Notre Dame nagy vegjatek.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain