NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
A következő drafton várhatóan ki lesz az első 3 RB, akit kiválasztanak?
Ill. 3-4-es OLB-ből az első 5? 😊hellan
RB-k:
1., Trent Richardson, Alabama
2., David Wilson, Virginia Tech
3., Chris Polk, Washington

mind underclassman, hivatalosan még egyik játékos sem jelezte, hogy profinak áll

3-4-es OLB:
1., Courtney Upshaw, Alabama
2., Brandon Jenkins, FSU*
3., Vinny Curry, Marshall
4., Whitney Mercilus, Illinois*
5., Ronnell Lewis, Oklahoma*


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A következő drafton várhatóan ki lesz az első 3 RB, akit kiválasztanak?
Ill. 3-4-es OLB-ből az első 5? 😊hellan
http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A következő drafton várhatóan ki lesz az első 3 RB, akit kiválasztanak?
Ill. 3-4-es OLB-ből az első 5? 😊
több mint 12 éve
Murphy18 New England Patriots 15
kik lesznek a legjobb 34-es endek ? 😊-Krisi13-
Devon Still Penn State, Billy Winn Boise State, Derek Wolfe Cincinnati, Jared Crick Nebraskaempty taxi

köszi 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
kik lesznek a legjobb 34-es endek ? 😊-Krisi13-
Devon Still Penn State, Billy Winn Boise State, Derek Wolfe Cincinnati, Jared Crick Nebraska


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Murphy18 New England Patriots 15
kik lesznek a legjobb 34-es endek ? 😊
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
James was raised by his maternal grandmother in Texarkana, Texas. His father was killed prior to his birth and his mother was in and out of his life. His grandmother died of cervical cancer when he was a junior in high school, after which LaMichael chose to live by himself in their home for the remainder of his time at Liberty-Eylau High School.[10]

Most már nagyon-nagyon remélem h szép karriert fut be az NFL-ben is.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Moore egyetlen problémája, hogy baromi alacsony, de más törpe is tudott már érvényesülni a profik közöttJJ
Moore-nak én egy Bears backup helyet tudok elképzelni. Ha Lovie képes volt beruházni DLF-re, akkor Kellen Moore hiányosságai sem zavarják meg.Höri
Enderle mögé backupnak, majd a stadiont át is keresztelik Potato Fieldre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Moore egyetlen problémája, hogy baromi alacsony, de más törpe is tudott már érvényesülni a profik közöttJJ
Moore-nak én egy Bears backup helyet tudok elképzelni. Ha Lovie képes volt beruházni DLF-re, akkor Kellen Moore hiányosságai sem zavarják meg.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Amúgy Osweiler-től vannak olyan jelek miszerint gondolkozna azon, hogy kijöjjön?

Érdekes lenne ha hirtelen a nagy négyesből csak Luck maradna és Foles-t vagy Tannehill-t ez esetleg első körbe repítené.Bondi
Szerintem nagyon gondolkozik, mert szeretett OC-je elment, míg az új HC meg minden, csak nem pro style offense guru...

Moore egyetlen problémája, hogy baromi alacsony, de más törpe is tudott már érvényesülni a profik között


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy Osweiler-től vannak olyan jelek miszerint gondolkozna azon, hogy kijöjjön?Bondi
szerintem max akkor jelentkezik ha Griffin és Jones nem. Jövőre sokkal készebb játékos lenne, 1 év rutin kurva kevés.

mondjuk az új edző nem tudom mennyire tetszik neki

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Moore mennyire NFL kész?
Igazából én csak annyit láttam belőle amit a Titus Young videók nézegetésekor sikerült megjegyeznem.
Ott erős karúnak és pontosnak tűnt.Bazzani
nem igazán, mivel szinte csak shotgunból játszott az egyetemenHurka
nincs kicsit túlértékelve ez a QB prospectekkel kapcsolatban? világos, hogy pár éve még lényeges volt, de most már több snapet játszanak shotgunból, mint center alól, és vannak cspatok, ahol különösen nagy az eltérésSzobi22
jó, de ettől függetlenül át kell tudni a snapet venni center alól is, Moorenak ez nem mindig jön össze 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Foles előbb lesz első körös, mint Cousins, sőt a gyenge felhozatal Tannehillt vagy akár még Osweilert is oda repítheti

Tegnap a csodás szakkommnak a hawaii bowlon sikerült Austin Davist Breeshez hasonlítania, Moore-nál még csak-csak megèrtenèm...JJ
Moore mennyire NFL kész?
Igazából én csak annyit láttam belőle amit a Titus Young videók nézegetésekor sikerült megjegyeznem.
Ott erős karúnak és pontosnak tűnt.Bazzani
nem igazán, mivel szinte csak shotgunból játszott az egyetemenHurka
nincs kicsit túlértékelve ez a QB prospectekkel kapcsolatban? világos, hogy pár éve még lényeges volt, de most már több snapet játszanak shotgunból, mint center alól, és vannak cspatok, ahol különösen nagy az eltérés

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
És ezek közül kiket tartasz első körre esélyesnek? Foles-ig bezárólag?Schleck
Foles előbb lesz első körös, mint Cousins, sőt a gyenge felhozatal Tannehillt vagy akár még Osweilert is oda repítheti

Tegnap a csodás szakkommnak a hawaii bowlon sikerült Austin Davist Breeshez hasonlítania, Moore-nál még csak-csak megèrtenèm...JJ
Moore mennyire NFL kész?
Igazából én csak annyit láttam belőle amit a Titus Young videók nézegetésekor sikerült megjegyeznem.
Ott erős karúnak és pontosnak tűnt.Bazzani
nem igazán, mivel szinte csak shotgunból játszott az egyetemen
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Andrew Luck
Kirk Cousins
Nick Foles
Kellen Moore
Ryan Tannehill
Tyler Wilson* (szerintem ő ki fog jönni ha a nagyobb nevek maradnak, és még Osweiler is érdekes eset)
Brandon Weeden
Russell Wilson
Case Keenum
Chandler HarnishJJ
És ezek közül kiket tartasz első körre esélyesnek? Foles-ig bezárólag?Schleck
Foles előbb lesz első körös, mint Cousins, sőt a gyenge felhozatal Tannehillt vagy akár még Osweilert is oda repítheti

Tegnap a csodás szakkommnak a hawaii bowlon sikerült Austin Davist Breeshez hasonlítania, Moore-nál még csak-csak megèrtenèm...JJ
Moore mennyire NFL kész?
Igazából én csak annyit láttam belőle amit a Titus Young videók nézegetésekor sikerült megjegyeznem.
Ott erős karúnak és pontosnak tűnt.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Amúgy Osweiler-től vannak olyan jelek miszerint gondolkozna azon, hogy kijöjjön?

Érdekes lenne ha hirtelen a nagy négyesből csak Luck maradna és Foles-t vagy Tannehill-t ez esetleg első körbe repítené.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
JJ
tegyük fel, hogy a Barkley, RGIII, Lance trió közül mindhárom marad még az egyetemen, ez esetben, hogy néz ki nálad a draftra jelentkező QB-k sorrendje?kristof
Andrew Luck
Kirk Cousins
Nick Foles
Kellen Moore
Ryan Tannehill
Tyler Wilson* (szerintem ő ki fog jönni ha a nagyobb nevek maradnak, és még Osweiler is érdekes eset)
Brandon Weeden
Russell Wilson
Case Keenum
Chandler HarnishJJ
És ezek közül kiket tartasz első körre esélyesnek? Foles-ig bezárólag?Schleck
Foles előbb lesz első körös, mint Cousins, sőt a gyenge felhozatal Tannehillt vagy akár még Osweilert is oda repítheti

Tegnap a csodás szakkommnak a hawaii bowlon sikerült Austin Davist Breeshez hasonlítania, Moore-nál még csak-csak megèrtenèm...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
JJ
tegyük fel, hogy a Barkley, RGIII, Lance trió közül mindhárom marad még az egyetemen, ez esetben, hogy néz ki nálad a draftra jelentkező QB-k sorrendje?kristof
Andrew Luck
Kirk Cousins
Nick Foles
Kellen Moore
Ryan Tannehill
Tyler Wilson* (szerintem ő ki fog jönni ha a nagyobb nevek maradnak, és még Osweiler is érdekes eset)
Brandon Weeden
Russell Wilson
Case Keenum
Chandler HarnishJJ
És ezek közül kiket tartasz első körre esélyesnek? Foles-ig bezárólag?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem vagyok nfl guru, de az elkapógárda és a védőfal szorul szerintem leginkább tuningraJJ
nagy tévedés 😛
Wilkerson és Kenrick Ellis rookie. Védőfalba nem kell ember, Devito tavaly hosszabított.

Ami a Jets-be kell az pass rusher,
RT (esetleg olyan aki tud RG-t is játszani)
és csak utána WR.

Én az első körös futót is kalapban tartanám mert Bilal Powellt egyszer sem próbálták ki, teljesen körön kívül van.Höri
Futó nem lesz sztem, ha csak nem LT nem hagyja el a Jets-et, de akkor is 3 futónk lenne.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem vagyok nfl guru, de az elkapógárda és a védőfal szorul szerintem leginkább tuningraJJ
nagy tévedés 😛
Wilkerson és Kenrick Ellis rookie. Védőfalba nem kell ember, Devito tavaly hosszabított.

Ami a Jets-be kell az pass rusher,
RT (esetleg olyan aki tud RG-t is játszani)
és csak utána WR.

Én az első körös futót is kalapban tartanám mert Bilal Powellt egyszer sem próbálták ki, teljesen körön kívül van.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
JJ
tegyük fel, hogy a Barkley, RGIII, Lance trió közül mindhárom marad még az egyetemen, ez esetben, hogy néz ki nálad a draftra jelentkező QB-k sorrendje?kristof
Andrew Luck
Kirk Cousins
Nick Foles
Kellen Moore
Ryan Tannehill
Tyler Wilson* (szerintem ő ki fog jönni ha a nagyobb nevek maradnak, és még Osweiler is érdekes eset)
Brandon Weeden
Russell Wilson
Case Keenum
Chandler Harnish


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JJ
tegyük fel, hogy a Barkley, RGIII, Lance trió közül mindhárom marad még az egyetemen, ez esetben, hogy néz ki nálad a draftra jelentkező QB-k sorrendje?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így néz ki jelenleg a Top 10
Team Record SoS Record SoS %
1 Indianapolis Colts 2 - 13 128 - 112 0.533
2 St. Louis Rams 2 - 13 139 - 99 0.584
3 Minnesota Vikings 3 - 12 134 - 106 0.558
4 Jacksonville Jaguars 4 - 11 121 - 119 0.504
5 Cleveland Browns 4 - 11 127 - 113 0.529
6 Tampa Bay Buccaneers 4 - 11 131 - 108 0.548
7 Washington Redskins 5 - 10 114 - 126 0.475
8 Miami Dolphins 5 - 10 123 - 117 0.513
9 Kansas City Chiefs 6 - 9 119 - 121 0.496
10 Carolina Panthers 6 - 9 119 - 120 0.498
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
A top pickes csapatok így kérhetnek királyi árat RGIIIért cserébe. 😊iktriad
aki szintén maradni fog, mark my wordsJJ
az furcsa lenne, ha Jones és Barkley marad még egyet és Griffin is maradna; az miért lenne neki jó?
nem hiszem, hogy a Baylornak komoly esélye lenne nagy dolgokra, most fixen második számú QB, vagy első? 😊
jövőre is ugyanez lenne vele; sőt elvileg több lenne a vetélytárssapka
Barkley már eldöntötte hogy kimegy a draftra november végén, de egy hónap alatt annyian győzködték a USC-n és akkora hévvel, hogy nem tudta elhagyni a sulit
na kb. ezt szorozd meg kettővel a Baylornál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sanchez-nek még van pár éve New Yorkban, ezt a teóriát felejtsük is el
nem vagyok nfl guru, de az elkapógárda és a védőfal szorul szerintem leginkább tuningra

új hír, hogy bár még nem 100%, de Landry Jones valószínűleg marad még egy évet a SoonersbenJJ
A top pickes csapatok így kérhetnek királyi árat RGIIIért cserébe. 😊iktriad
aki szintén maradni fog, mark my wordsJJ
Nekem csak jó, legalább a Jags szurkolótábor egy része nem fog sipítozni, hogy draftoljuk őt Gabbert helyére(mint ahogy azt elkezdték már páran...).