NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
LaMichael James is kijön a draftra.iktriad
Jelenleg 175 fontnak írják, holott elvileg volt már 195 is. Mondjuk a combine-on majd tiszta képet kapunk.

több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Alshon Jeffery több helyen már csak top20 pick.
Ez mennyire reális? Ő romlott ennyit (nem hiszem) vagy más okból sorolódott le?
Nem sírnék ha jönne Megatron mellé, úgyis BPA-zunk mindig.Bazzani
Amit negatívumként, kérdőjelként említenek vele kapcsolatban:

pontatlan/hanyag útvonalakat fut, kérdéses kezdő/végsebesség és ezek miatt nem biztos, hogy olyan könnyen képes lesz elszakadni NFL cornerektől, mint az egyetemen, ahol erőből mindent meg tudott oldani, kihasználva, hogy milyen remek kezei vannak és szinte bármit el tud kapni, amit a körzetébe dobnak. (Ez utóbbi nyilván nagy pozitívuma a Jeffrey jelenségnek.) Plusz idén egyesek szerint súlyproblémái voltak, amiből arra következtetnek, hogy az általános vélekedéssel kapcsolatban nem olyan makulátlan a munkamorálja.

Így lesz belőle tipikus boom or bust prospect?DoM
A Clemson elleni meccsen is felhozták ezt a kommentátorok. És láthatólag nem valami gyors mostanában, inkább a lepattanózásból él és a jó kezeiből.
De pozitívumot is mondtak, h nem rinyál a kevés kapott labda miatt, és a figyelemelterelő szerepkör sem csípi a szemét. A harmadik negyedben a TD drive-nál kétszer is tudatosan a tök üresen álló Rory Andersonra dobtak (a TD-t is), mert ő elvitt a közelből minden védőt. Shaw-val is láthatólag jó viszonyban van, minden másnak dobott TD-nél pacsizik vele. Korrektül viselkedik.
Sztem ő nem az a hisztis DeSean Jackson alkat.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Alshon Jeffery több helyen már csak top20 pick.
Ez mennyire reális? Ő romlott ennyit (nem hiszem) vagy más okból sorolódott le?
Nem sírnék ha jönne Megatron mellé, úgyis BPA-zunk mindig.Bazzani
Jeffery kurva jó lesz NFL-ben, csak kell neki egy jó Qb, ami a south carolinánál finoman szólva sem volt meg
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Alshon Jeffery több helyen már csak top20 pick.
Ez mennyire reális? Ő romlott ennyit (nem hiszem) vagy más okból sorolódott le?
Nem sírnék ha jönne Megatron mellé, úgyis BPA-zunk mindig.Bazzani
Amit negatívumként, kérdőjelként említenek vele kapcsolatban:

pontatlan/hanyag útvonalakat fut, kérdéses kezdő/végsebesség és ezek miatt nem biztos, hogy olyan könnyen képes lesz elszakadni NFL cornerektől, mint az egyetemen, ahol erőből mindent meg tudott oldani, kihasználva, hogy milyen remek kezei vannak és szinte bármit el tud kapni, amit a körzetébe dobnak. (Ez utóbbi nyilván nagy pozitívuma a Jeffrey jelenségnek.) Plusz idén egyesek szerint súlyproblémái voltak, amiből arra következtetnek, hogy az általános vélekedéssel kapcsolatban nem olyan makulátlan a munkamorálja.

Így lesz belőle tipikus boom or bust prospect?
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Tudom, hogy abszurd még a gondolat is, de elképzelhető-e h RGIII hamarabb kimenjen, mint Luck?valaki2
jelenleg abszolút nem az, de csak azért, mert a hype-ot sokan nem tudják megkülönböztetni a reális értékeléstől... Luck nem lett semmivel se rosszabb szeptember óta, csupán RGIII annyira "forró" név most, hogy az 1/1 szinte adja magátJJ
Én nem néztem Stanford-meccseket, de amellett h állítólag Manning-szintű klasszikus irányitó, nekem az összefogalalókból az jött le, h Luck meglepően atletikus és erős is. Nem éppe a Tebow-Newton szint fizikailag, de majdnem. Úgyhogy nagyon meglepett a válaszod.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Alshon Jeffery több helyen már csak top20 pick.
Ez mennyire reális? Ő romlott ennyit (nem hiszem) vagy más okból sorolódott le?Bazzani
Idén nem nagyon kapott labdát.vassadi
Köszi.
Tehát nem képességbeli oka van.
Jöhet is hozzánk. 😉

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Alshon Jeffery több helyen már csak top20 pick.
Ez mennyire reális? Ő romlott ennyit (nem hiszem) vagy más okból sorolódott le?Bazzani
Idén nem nagyon kapott labdát.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Alshon Jeffery több helyen már csak top20 pick.
Ez mennyire reális? Ő romlott ennyit (nem hiszem) vagy más okból sorolódott le?
Nem sírnék ha jönne Megatron mellé, úgyis BPA-zunk mindig.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Tudom, hogy abszurd még a gondolat is, de elképzelhető-e h RGIII hamarabb kimenjen, mint Luck?valaki2
jelenleg abszolút nem az, de csak azért, mert a hype-ot sokan nem tudják megkülönböztetni a reális értékeléstől... Luck nem lett semmivel se rosszabb szeptember óta, csupán RGIII annyira "forró" név most, hogy az 1/1 szinte adja magát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
És ezt mégis hol? Segíts ki légyszi, sehol nem találom.Robilluma
http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012_ILBvassadi
Ja, h a cbs-en. Én azt nem is néztem, csak az nfldraftsoutot 😊 . Köszi.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
És ezt mégis hol? Segíts ki légyszi, sehol nem találom.Robilluma
http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012_ILB
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
most nézem csak hogy kedvenc "sleeper" játékosom, a Utah State-s Bobby Wagner már a no.1. (!) ILB a draft scoutnál, megelőzve Burfictet is... ennyit a radar alattiságról...JJ
Én csak azt látom, h a senior ILB-k között első, megelőzve Audi Cole-t és James-Michael Johnsont. A várt pozíciója pedig 2-3. kör.Robilluma
Igen, ugyanakkor összetettben előzi Burfictet.vassadi
És ezt mégis hol? Segíts ki légyszi, sehol nem találom.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
most nézem csak hogy kedvenc "sleeper" játékosom, a Utah State-s Bobby Wagner már a no.1. (!) ILB a draft scoutnál, megelőzve Burfictet is... ennyit a radar alattiságról...JJ
Én csak azt látom, h a senior ILB-k között első, megelőzve Audi Cole-t és James-Michael Johnsont. A várt pozíciója pedig 2-3. kör.Robilluma
Igen, ugyanakkor összetettben előzi Burfictet.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Tudom, hogy abszurd még a gondolat is, de elképzelhető-e h RGIII hamarabb kimenjen, mint Luck?

több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
most nézem csak hogy kedvenc "sleeper" játékosom, a Utah State-s Bobby Wagner már a no.1. (!) ILB a draft scoutnál, megelőzve Burfictet is... ennyit a radar alattiságról...JJ
Én csak azt látom, h a senior ILB-k között első, megelőzve Audi Cole-t és James-Michael Johnsont. A várt pozíciója pedig 2-3. kör.

Amúgy a Jags QB-kérdést illetően a walter mockban volt egy linkelt cikk melyben leírják, h azért elképzelhető a QB draft, mert Leftwich 2003-as 1/7-es draftolása után 2004-ben Gene Smith Roethlisbergert akarta, de akkor még nem volt teljesen a kezében a gyeplő, és így Reggie Williams maradt (Sunk costs for a sinking franchise). Ha pedig Gabbert tragikus pocket awareness-ét a "nem gyógyítható" kategóriába sorolják, akkor bármi lehet. Iktriad biztos többet tud a témáról


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Kalil sztem nem feltétlen lesz fix TOP3as. Egy elit OT nagy kincs. De Kalil nem tud elég jól blokkolni. Nagy, erős (mondjuk), messzire elér, gyors a lába oldalra és hátra is, intelligens. Óriási lehetőségek vannak benne. Csak nem tud blokkolni elég jól sztem. Kézzel megverik, nekem túl gyakran. Azt pedig lassan lehet fejleszteni, ellenben szinte biztosan lehet. Bár nem rossz most sem, ha ez még javul, elképesztő játékos lehet.

Chiefs
Nagy bánatomra Reiffet a kedvencemet, már feltolták eléggé, hogy a KC lemaradhasson róla, ha Kalil nem jön ki. De amint bejelentette, hogy mégis, örülök. Martin is jó, egyik megmarad. Vagy van 3 QB is. Jó lesz ez. 😊 Mert más poszt sztem nem érné meg TOP 6-10ben (ami a Chiefsbe kell szvsz). Hiába írják Poe-t meg mást, sztem az drágaszág lenne. Talán DeCastro még, ha Lilja nem jön rendbe. Mióta Justin Houston begyűjtött 4 sacket, sztem végleg törlődött az első körös OLB project. Egyébként is ROLBt szokás hozni ott, nem LOLBt (Von Miller más eset).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Meg ugye Bradford gyengeségei igencsak előjöttek idén. Rendszertől függetlenül képtelen célpontot váltani (gyorsan). Csak már ezt tudják az ellen DBi is és rámennek. Valamint 25 yard fölött neki homályzóna van. Így csak bizonyos támadósémákban lehet használni. Ha az új edző bá' nem olyat szeret, akkor mehet.ulpianus
Amellett, hogy McDaniels teljesen öntörvényű, Bradford sérülten játszik, a támadófal szétesett, és teljesen esélytelenek bárki ellen is lépjenek pályára; a számok szinte ugyanazt mutatják mint tavaly. Szemre nyilván sokkal csúnyább minden, de az a hype amit Bradford kapott újoncként elég komoly túlreagálás volt és ugyanígy a mostani sok negatívum is inkább a tavalyi évi képzelt teljesítmény utáni nagy koppanás. Mindenki azt hitte, hogy egy év után ő a franchise QB. Közben a jó game manager irányába tett csak egy lépést.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Meg ugye Bradford gyengeségei igencsak előjöttek idén. Rendszertől függetlenül képtelen célpontot váltani (gyorsan). Csak már ezt tudják az ellen DBi is és rámennek. Valamint 25 yard fölött neki homályzóna van. Így csak bizonyos támadósémákban lehet használni. Ha az új edző bá' nem olyat szeret, akkor mehet.

Ami nekem inkább fura, hogy sokan a Billshez írnak QBt. Maximum ha Gailey repül, akkor ott sokkal inkább system QBről beszélhetünk. Bár én év elején mondtam, még a Fitz big díl előtt ,hogy Fitz gambler, nem lesz franchise QB, hiába a nagy remények. El is küldtek a picsbe, meg is értem. Azóta nagy lóvé esett rá, de vissza is esett. Sztem ez nem volt kérdés, csak a mikor. Bátor mesterlövész, ultra kockázattal. Ez egy ideig bejön, aztán besül. Mindig ez lesz vele.
Mindenesetre egy ilyen embert nem sok edző szeret használni (Gailey is gambler, ő igen), de akkor mi legyen a szerződésére költött apróval? Sztem újráznak legalább egyet Fitz kapitánnyal.

A KC és a Miami HC/OC váltása igen valószínűvé tesz egy QB draftot. Egyébként is ez volt napirenden, de így már szinte garantált.

A Browns szintén rámegy, mert van miből gazdálkodniuk, ellenben nincs irányítójuk. Én szeretem Colt párbajhőst, de az kevés. Abban a csoportban ha ki akarnak kerülni a bokszzsák szerepből, muszáj újítani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A St. Louis Ramsos QB pick annyira szánalmas.... Tavaly kurva jó volt Bradford, én idén is adom, hogy egy normális rendszer és OC kellene mellé, nem JMD.tenorx
Szerintem is nagy hülyeség, de ha Spag bukik ott is dőlhet sok minden. Én pedig a lehetőségeket írtam le, nem pedig a józan észt .
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
A St. Louis Ramsos QB pick annyira szánalmas.... Tavaly kurva jó volt Bradford, én idén is adom, hogy egy normális rendszer és OC kellene mellé, nem JMD.tenorx
Egyetértek, Bradford helye szerintem sincs veszélyben. Én Luckhoz hasonlóan Kalil 1/2-jét is biztosnak érzem, akár a Rams, akár a Vikings választ másodikként.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A St. Louis Ramsos QB pick annyira szánalmas.... Tavaly kurva jó volt Bradford, én idén is adom, hogy egy normális rendszer és OC kellene mellé, nem JMD.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
most nézem csak hogy kedvenc "sleeper" játékosom, a Utah State-s Bobby Wagner már a no.1. (!) ILB a draft scoutnál, megelőzve Burfictet is... ennyit a radar alattiságról...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
jó ez a felsorolás, de azt is hozzá kell venni, hogy ha valaki QB-t húz, akkor az eddigi kezdő játékosa nem kerül fekete lyukba.

tehát ha a Chiefs választ QB-t, akkor Cassel el fog igazolni egy olyan helyre, aminek nem jutott.
Ugyanez igaz a teljesen valószínűtlen Rams/Jax duóra is.

Plusz Free Agency is lesz, Matt Flynn szerintem tuti komoly dohányt fog leakasztani.
És akkor ott vannak a veteránok mint Alex Smith (!), Campbell, Orton vagy McNabb. Szóval néhány csapat ki fog szálni ebből a versenyből még draft előtt.Höri
Igen, a tollpihe effektus itt is játszani fog ebben igazad van, de véleményem szerint túl sok a QB need csapat, habzsolni fogják a jó prospecteket.

Sapka a Barnáknak két első és egy második köre van és az öreg ne megyszer lenyilatkozta, eléggé kiábrándult a Coltból. Nem lepődnék meg ha valahol jönne egy új kezdő.

Phins. A tulaj lenyilatkozta új HC, draftolt franchise QB. De az új HC elég lenne ehhez, az is saját emberrel képzelné el szvsz 95 %
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Nos, akkor nézzük.
QB needes csapatok:
Seahawks
Redskins
Chiefs
Colts
Erre jut 3 egyetemi elit. Lesz itt tolakodás
Browns
Phins
Delonso_
én ebben az alsó kettőben nem hiszek; megmondom miért, bár McCoy nem hozza azokat a számokat, de elég hiányos még az az offense, hogy rá lehessen sütni, hogy akkor feltétlen kell valaki helyette. Msárészről a staff nem változott semmit, és nekem úgy tűnik nem is fog egy darabig, egy szezont fognak neki adni, akár kényszerűségből is, hogy összehozhassanak a labda mindkét oldalán egy jobb csapatot az offseasonben; és ha jövőre sem megy majd a csapatnak eléggé, akkor bizonyosan menni fog.
A másik a delfinek, bár itt nem is nagyon merek véleményt alkotni, te biztosan jobban tudod mi a helyzet, de nekem Moore bíztatónak tűnt, máshova is jól jönne az a korai pick! Inkább az új HC-től tenném függővé.
Szóval ez elvileg 4 csapat, de ki tudja még kivennék e 1/1-re Luckot, vagy hogy véletlen nem ad a köv. Chief egy új esélyt Casselnek, vagy a 'skins nem megy rá Manningre (remélem nem). Szerintem ha 3 elit kijön nem lesz tülekedés. Természetesen ámokfutások lehetnek...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
benne van.
nekem nem kéne, de én okosabb vagyok, mint az nfl géemek.

4 meccsre sok haszna nincs. training campbe van