NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
jó ez a felsorolás, de azt is hozzá kell venni, hogy ha valaki QB-t húz, akkor az eddigi kezdő játékosa nem kerül fekete lyukba.

tehát ha a Chiefs választ QB-t, akkor Cassel el fog igazolni egy olyan helyre, aminek nem jutott.
Ugyanez igaz a teljesen valószínűtlen Rams/Jax duóra is.

Plusz Free Agency is lesz, Matt Flynn szerintem tuti komoly dohányt fog leakasztani.
És akkor ott vannak a veteránok mint Alex Smith (!), Campbell, Orton vagy McNabb. Szóval néhány csapat ki fog szálni ebből a versenyből még draft előtt.Höri
McNabb szted kelleni fog valahová? Ha most nem kell.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó ez a felsorolás, de azt is hozzá kell venni, hogy ha valaki QB-t húz, akkor az eddigi kezdő játékosa nem kerül fekete lyukba.

tehát ha a Chiefs választ QB-t, akkor Cassel el fog igazolni egy olyan helyre, aminek nem jutott.
Ugyanez igaz a teljesen valószínűtlen Rams/Jax duóra is.

Plusz Free Agency is lesz, Matt Flynn szerintem tuti komoly dohányt fog leakasztani.
És akkor ott vannak a veteránok mint Alex Smith (!), Campbell, Orton vagy McNabb. Szóval néhány csapat ki fog szálni ebből a versenyből még draft előtt.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha így lesz, erős draft lehet.
Három ilyen QB, gyilkolás lesz, mert a ligába legalább hat ilyen formának lenne hely.Delonso_
Griffin nyilatkozott már, hogy ő fix, hogy jön?, mert gondolom Barkley így jönni fog, csak 2 QB-val megint ott lennénk ahol korábban; lehet számolgatni.
+ ha RGIII marad akkor jövőre szinte biztosan befutna az 1/1re, esetleg mégegy Heisman? 😂

csak azért idéztem, mert nincs olyan sok valódi Qb needes csapat, szerintem; mármint a Colts nem az, mert ráérhetnének jövőre is behúzni egy prospectet, akkor is ha Manningben 2-3 közepes év van csak; és ezzel a logikával aktuális állás szerint visszafele haladva egyértelműen a Washington az; és a Kansas, Seattle trió. Az már más kérdés kik cserélnék le év végén az aktuális franchise emberüket. Tippre ez is lenne 2-3 csapat, de érdekes lehet kik maradnak a sok need miatt az aktuális kedvencnél. 😊 Újra egy érdekes draft lesz!sapka
Hm.

Robert Griffin III - QB - Player

Yahoo Sports reports that Baylor QB Robert Griffin III's parents have begun the process of interviewing agents to represent their son ahead of the 2012 NFL draft.
Citing two sources, Yahoo's Jason Cole reports that there is a "strong likelihood" that Griffin will declare. Recent public comments from the 2011 Heisman Trophy winner indicated Griffin is leaning toward going pro, and at this point we expect him to. Per Cole, "numerous scouts and executives" believe Griffin will be a "high first-round draft pick" and would likely be drafted by the Dolphins or Redskins, after the Colts select Andrew Luck. ESPN's Adam Schefter reported last weekend that Griffin could even challenge Luck to be the top-rated player on most teams' draft boards. "Just put him down for the first round," one NFL team exec said.

Nos, akkor nézzük.
QB needes csapatok:
St Louis Rams (már többen jósolnak nekik QB-t én nem hiszek benne)
Seahawks
Bucs (ebben sem hiszek)
Redskins
Chiefs
Jax (naneeee)
Colts
Browns
Bills (nekik is jósolgatják már )
Phins

Erre jut 3 egyetemi elit. Lesz itt tolakodás
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Attól még bőven lehet top20-ban, pláne, ha sokan nem jönnek ki.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
én Tannehillt abszolút nem tartom első körös prospectnekJJ
több helyen olvastam, hogy top20asnak gondolják,
de nem tudok veled erről vitatkozni, vagy megvédeni ezeket a mockokat :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
én Tannehillt abszolút nem tartom első körös prospectnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
A Colts szvsz nem arra apellál, hogy:
a. Manning kiesik és szívnak még egy évet.
b. Nem esik ki. Draftolhatnak QBt 1/25re.
Elviszik inkább 1/1re Luckot, ha már így alakult.
ulpianus
persze, tiszta sor; ezért is használtam feltételes módot, és írtam, hogy valódi QB need.
De mégsem így tennének az sem lenne nagyon nagy meglepetés; csak mit húzzon valaki 1/1-re ha nem QB-t 😊. Letradelni nem lehet úgysem, hacsak nincs valami őrült tulaj+GM; de én csak olyat ismerek, aki 30+os sérülékeny FA-kra utazik 😛.
Vajon Tannehill marad az első körben, akkor is ha kijön a 'nagy' 3-as?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A Colts szvsz nem arra apellál, hogy:
a. Manning kiesik és szívnak még egy évet.
b. Nem esik ki. Draftolhatnak QBt 1/25re.
Elviszik inkább 1/1re Luckot, ha már így alakult.

QB needes csapat van több, mint az említett trió. Persze ez nézőpont kérdése. De a Miami például nyithat QBvel, ha ki is ment a sztár QB trió, akkor is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Ha így lesz, erős draft lehet.
Három ilyen QB, gyilkolás lesz, mert a ligába legalább hat ilyen formának lenne hely.Delonso_
Griffin nyilatkozott már, hogy ő fix, hogy jön?, mert gondolom Barkley így jönni fog, csak 2 QB-val megint ott lennénk ahol korábban; lehet számolgatni.
+ ha RGIII marad akkor jövőre szinte biztosan befutna az 1/1re, esetleg mégegy Heisman? 😂

csak azért idéztem, mert nincs olyan sok valódi Qb needes csapat, szerintem; mármint a Colts nem az, mert ráérhetnének jövőre is behúzni egy prospectet, akkor is ha Manningben 2-3 közepes év van csak; és ezzel a logikával aktuális állás szerint visszafele haladva egyértelműen a Washington az; és a Kansas, Seattle trió. Az már más kérdés kik cserélnék le év végén az aktuális franchise emberüket. Tippre ez is lenne 2-3 csapat, de érdekes lehet kik maradnak a sok need miatt az aktuális kedvencnél. 😊 Újra egy érdekes draft lesz!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Jayron Hosley is jelentkezett már.

Ő az a CB, aki halál mindegy, hogy hol fog elkelni, mert mindenképp klasszis lesz.Höri
dunsztom nincs, hogy mi a különbség zimmer rendszere és a többi védelem között.Höri
akkor úgy mond, hogy szerinted ki az aki hozzánk kerülhet, és be is válhatna. (hasra ütésszerűen is)Amadeus91
Szerintem ezt már leírta pl. itt. Vagyis a mindegybe sztem beletartozik a Bengals.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Jayron Hosley is jelentkezett már.

Ő az a CB, aki halál mindegy, hogy hol fog elkelni, mert mindenképp klasszis lesz.Höri
ő pl szerinted passzolna a Bengals védelmébe? vagy ki az a CB idén aki a legjobban beleillene Zimmer rendszerébe? (akár Hall párjaként, akár nickelbe, bőven elfér nálunk akár két R CB is)Amadeus91
dunsztom nincs, hogy mi a különbség zimmer rendszere és a többi védelem között.Höri
akkor úgy mond, hogy szerinted ki az aki hozzánk kerülhet, és be is válhatna. (hasra ütésszerűen is)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
USC T Matt Kalil has decided to turn pro, per sources. Projected as top-5 pick; premier LT prospect. No word on Barkley.
(Chris Mortensen)zolika26
megértem, de nagy kár 😕Habi
Szerintem Barkley is jönni fog, valószínűnek tartom, hogy RG3 szintén, és így Landry Jones lesz az, aki hármuk közül "kénytelen" maradni.vassadi
Barkley korábban azt nyilatkozta, hogy Kalil döntésétől függ az ő sorsa, így már kb. 95% hogy profinak áll


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jayron Hosley is jelentkezett már.

Ő az a CB, aki halál mindegy, hogy hol fog elkelni, mert mindenképp klasszis lesz.Höri
ő pl szerinted passzolna a Bengals védelmébe? vagy ki az a CB idén aki a legjobban beleillene Zimmer rendszerébe? (akár Hall párjaként, akár nickelbe, bőven elfér nálunk akár két R CB is)Amadeus91
dunsztom nincs, hogy mi a különbség zimmer rendszere és a többi védelem között.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Jayron Hosley is jelentkezett már.

Ő az a CB, aki halál mindegy, hogy hol fog elkelni, mert mindenképp klasszis lesz.Höri
ő pl szerinted passzolna a Bengals védelmébe? vagy ki az a CB idén aki a legjobban beleillene Zimmer rendszerébe? (akár Hall párjaként, akár nickelbe, bőven elfér nálunk akár két R CB is)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha így lesz, erős draft lehet.
Három ilyen QB, gyilkolás lesz, mert a ligába legalább hat ilyen formának lenne hely.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
USC T Matt Kalil has decided to turn pro, per sources. Projected as top-5 pick; premier LT prospect. No word on Barkley.
(Chris Mortensen)zolika26
megértem, de nagy kár 😕Habi
Szerintem Barkley is jönni fog, valószínűnek tartom, hogy RG3 szintén, és így Landry Jones lesz az, aki hármuk közül "kénytelen" maradni.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
USC T Matt Kalil has decided to turn pro, per sources. Projected as top-5 pick; premier LT prospect. No word on Barkley.
(Chris Mortensen)zolika26
hm, a Stanford guardja, David DeCastro is profinak állJJ
nem meglepő, első körös lesz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Ez a Tim Flanders elkelhet? Nem feltétlenül idénre kérdezem. A méretei jók(5-9,210) és hát igen ügyesnek tűnik. Persze a másodosztályban vagánykodni nem ugyanazt jelenti...

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
USC T Matt Kalil has decided to turn pro, per sources. Projected as top-5 pick; premier LT prospect. No word on Barkley.
(Chris Mortensen)zolika26
megértem, de nagy kár 😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
USC T Matt Kalil has decided to turn pro, per sources. Projected as top-5 pick; premier LT prospect. No word on Barkley.
(Chris Mortensen)zolika26
hm, a Stanford guardja, David DeCastro is profinak áll


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
USC T Matt Kalil has decided to turn pro, per sources. Projected as top-5 pick; premier LT prospect. No word on Barkley.
(Chris Mortensen)


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jayron Hosley is jelentkezett már.

Ő az a CB, aki halál mindegy, hogy hol fog elkelni, mert mindenképp klasszis lesz.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most hogy RG3 kapta a Heismant, így nagyobb lehetőség van arra, hogy a mostani drafton elviszi valamelyik csapat?Béczkó
Bebetonozott Top10-es pick. Képtelenség, hogy ne legyen az.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
a Heismannak semmi köze a drafthoz, a Bodog.com-on nyolcszoros jelenleg a szorzó arra, hogy RGIII első körös leszJJ
Fogadd meg. 😊Sobri Jóska
szerintem ha marad a suliban akkor bukik a fogadásJJ
Akkor igen.
Ezek szerint a bodognál kb 85%-ra veszik, hogy marad, mert ha kijön 95%, hogy első kör.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Most hogy RG3 kapta a Heismant, így nagyobb lehetőség van arra, hogy a mostani drafton elviszi valamelyik csapat?Béczkó
a Heismannak semmi köze a drafthoz, a Bodog.com-on nyolcszoros jelenleg a szorzó arra, hogy RGIII első körös leszJJ
Fogadd meg. 😊Sobri Jóska
szerintem ha marad a suliban akkor bukik a fogadás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal