NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Sanchez-nek még van pár éve New Yorkban, ezt a teóriát felejtsük is el
nem vagyok nfl guru, de az elkapógárda és a védőfal szorul szerintem leginkább tuningra

új hír, hogy bár még nem 100%, de Landry Jones valószínűleg marad még egy évet a SoonersbenJJ
A top pickes csapatok így kérhetnek királyi árat RGIIIért cserébe. 😊iktriad
aki szintén maradni fog, mark my wordsJJ
az furcsa lenne, ha Jones és Barkley marad még egyet és Griffin is maradna; az miért lenne neki jó?
nem hiszem, hogy a Baylornak komoly esélye lenne nagy dolgokra, most fixen második számú QB, vagy első? 😊
jövőre is ugyanez lenne vele; sőt elvileg több lenne a vetélytárs

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Szakértőket kérdezném:
a Jets számára mik a legfőbb needek? (QB esetleg Sanchez helyett?)hellan
Sanchez-nek még van pár éve New Yorkban, ezt a teóriát felejtsük is el
nem vagyok nfl guru, de az elkapógárda és a védőfal szorul szerintem leginkább tuningra

új hír, hogy bár még nem 100%, de Landry Jones valószínűleg marad még egy évet a SoonersbenJJ
A top pickes csapatok így kérhetnek királyi árat RGIIIért cserébe. 😊iktriad
aki szintén maradni fog, mark my words


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szakértőket kérdezném:
a Jets számára mik a legfőbb needek? (QB esetleg Sanchez helyett?)hellan
Sanchez-nek még van pár éve New Yorkban, ezt a teóriát felejtsük is el
nem vagyok nfl guru, de az elkapógárda és a védőfal szorul szerintem leginkább tuningra

új hír, hogy bár még nem 100%, de Landry Jones valószínűleg marad még egy évet a SoonersbenJJ
A top pickes csapatok így kérhetnek királyi árat RGIIIért cserébe. 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Szakértőket kérdezném:
a Jets számára mik a legfőbb needek? (QB esetleg Sanchez helyett?)hellan
Sanchez-nek még van pár éve New Yorkban, ezt a teóriát felejtsük is el
nem vagyok nfl guru, de az elkapógárda és a védőfal szorul szerintem leginkább tuningra

új hír, hogy bár még nem 100%, de Landry Jones valószínűleg marad még egy évet a Soonersben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miután nyert a Vikings már csak a Rams maradt egyedül, aki elorozhatja az 1/1et és Luckot a Colts elől. Bár ahogy mostanság játszanak Bradfordék, meg is érdemelnék...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szakértőket kérdezném:
a Jets számára mik a legfőbb needek? (QB esetleg Sanchez helyett?)
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Milyen volt Burfict?Sanszos,hogy nem tudom megnézni a meccset.kátrány
mint mindig.

motiválatlan és szabálytalanHöri
kíváncsi vagyok, meddig csúszik az idei éve utánStez
Remelem a 2. koros pickunkik! 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen volt Burfict?Sanszos,hogy nem tudom megnézni a meccset.kátrány
mint mindig.

motiválatlan és szabálytalanHöri
kíváncsi vagyok, meddig csúszik az idei éve után

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Robert Turbin, a Utah State futója is megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Milyen volt Burfict?Sanszos,hogy nem tudom megnézni a meccset.kátrány
mint mindig.

motiválatlan és szabálytalan

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Milyen volt Burfict?Sanszos,hogy nem tudom megnézni a meccset.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Dontari Poe (NT, Memphis) profinak áll


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt olvassátok először:

Colts veri a Jaxet, Vikes is nyer még, Rams 1/1, viszik Luckot, Bradford trade, Colts 1/2 RGIII 😀 😀gabokocka
Szerinted Polian és a tippmix maffia hagyja elúszni amit egy egész szezonon át építgetett a legvégén? 😊 Inkább teszik naggyá Gabbertöt és "remek" elkapóit ha kell. Már látom lelki szemeim előtt a "véletlenül" elrontott coverageket és mistacklöket MJDn 😊

Mondjuk ha a Jaguars nyer, bebiztosítja a Colts 1/1es pickjét és játszhat Luck ellen évente 2×... Úgyhogy ezt a meccset egyik fél sem akarja majd megnyerni. Ennél nagyobb tippmix meccset ha akarta se tudott volna kreálni a liga 😊iktriad
Ez nem erről szól. Akik a pályán lesznek saját magukért is játszanak, jövő évi szerződéseikért, a Colts-nál például sztem sokan Manningért is, akinek jóval nagyobb esélye van még két-három évet lehúzni Indyben, ha nem lesz 1/1 a csapat. Ha tutira 1/1-et akarának nem verték volna meg a Texanst, ez 100%. Orlovsky pedig kaphat egy szolid backup szerződést, ha nyer három meccset a szezon végén.gabokocka
Sok igazság van abban amit írsz, de azért nem szabad elfelejteni, mekkora érték kerülhet a Colts kezébe egy esetleges vereséggel. 1 dolog biztos, nagyon érdekes meccset rendeznek majd az Everbank Fieldben új év napján.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Itt olvassátok először:

Colts veri a Jaxet, Vikes is nyer még, Rams 1/1, viszik Luckot, Bradford trade, Colts 1/2 RGIII 😀 😀gabokocka
Szerinted Polian és a tippmix maffia hagyja elúszni amit egy egész szezonon át építgetett a legvégén? 😊 Inkább teszik naggyá Gabbertöt és "remek" elkapóit ha kell. Már látom lelki szemeim előtt a "véletlenül" elrontott coverageket és mistacklöket MJDn 😊

Mondjuk ha a Jaguars nyer, bebiztosítja a Colts 1/1es pickjét és játszhat Luck ellen évente 2×... Úgyhogy ezt a meccset egyik fél sem akarja majd megnyerni. Ennél nagyobb tippmix meccset ha akarta se tudott volna kreálni a liga 😊iktriad
Ez nem erről szól. Akik a pályán lesznek saját magukért is játszanak, jövő évi szerződéseikért, a Colts-nál például sztem sokan Manningért is, akinek jóval nagyobb esélye van még két-három évet lehúzni Indyben, ha nem lesz 1/1 a csapat. Ha tutira 1/1-et akarának nem verték volna meg a Texanst, ez 100%. Orlovsky pedig kaphat egy szolid backup szerződést, ha nyer három meccset a szezon végén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt olvassátok először:

Colts veri a Jaxet, Vikes is nyer még, Rams 1/1, viszik Luckot, Bradford trade, Colts 1/2 RGIII 😀 😀gabokocka
Szerinted Polian és a tippmix maffia hagyja elúszni amit egy egész szezonon át építgetett a legvégén? 😊 Inkább teszik naggyá Gabbertöt és "remek" elkapóit ha kell. Már látom lelki szemeim előtt a "véletlenül" elrontott coverageket és mistacklöket MJDn 😊

Mondjuk ha a Jaguars nyer, bebiztosítja a Colts 1/1es pickjét és játszhat Luck ellen évente 2×... Úgyhogy ezt a meccset egyik fél sem akarja majd megnyerni. Ennél nagyobb tippmix meccset ha akarta se tudott volna kreálni a liga 😊
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Itt olvassátok először:

Colts veri a Jaxet, Vikes is nyer még, Rams 1/1, viszik Luckot, Bradford trade, Colts 1/2 RGIII 😀 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
nem akart Redskins QB lenni 😊JJ
egyáltalán nem járt volna rosszul a mostani csapattal..., ha véletlen erre céloztál volna
a két-három évvel ezelőttit nem feltétlen kívántam volna bárkinek; de a mostanival aztán nem lehet semmi baj!!!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bevallom kicsit most meg is szerettem a USC-t 😊JJ
😀 😀 😀 😀

na így akkor Landry Jones újra top10-es pénzre számíthat

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
EZAZ!!!Habi
nem akart Redskins QB lenni 😊 a USC jövőre simán bajnokesélyes, Perry abszolút nem veszteség a depth tudatában, Kalil persze igen

mindig jó az ilyet látni, bevallom kicsit most meg is szerettem a USC-t 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Marad, érthető mondjuk, RG III-ra leszek kiváncsi.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
EZAZ!!!


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Állítólag azt mondta a csapattársainak, hogy marad. Fél óra múlva lesz hivatalos is, de várhatóan ezt jelenti be.gsn
így nagy kár lesz, hogy Kalil és Perry kijönnek a draftra. Mert ha ők maradtak volna, szerintem simán top3 csapat lenne a USC jövőre.
gondolom ha igaz a hír, TJ maradása is közrejátszik a dologban, illetve TJ is gondolom Matt miatt mondta, hogy marad
nah de mindjárt kiderül


JT Daniels fan
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Állítólag azt mondta a csapattársainak, hogy marad. Fél óra múlva lesz hivatalos is, de várhatóan ezt jelenti be.gsn
http://www.usctrojans.com/allaccess/?media=289618
mindjárt kezdődik, kép már van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gsn 3 548
Állítólag azt mondta a csapattársainak, hogy marad. Fél óra múlva lesz hivatalos is, de várhatóan ezt jelenti be.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
USC junior QB Matt Barkley will hold a press conference this afternoon to announce his decision.
Dobpergés...zolika26
nem fog kijönni szvszHabi
22kor kezdődik, a USC honlapján lehet majd nézni élőben a streamet
http://www.usctrojans.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal