NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Kellen Moore hanyadik körben várható?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hardcore elemzés olvasóknak ajánlom Tom Meltont
http://tommeltonscouting.wordpress.com/
Höri
5 TE-et rangsorol az első 2 körbe. Ejha.Robilluma
abból egy biztos jön hozzánk

több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Hardcore elemzés olvasóknak ajánlom Tom Meltont
http://tommeltonscouting.wordpress.com/
Höri
5 TE-et rangsorol az első 2 körbe. Ejha.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hardcore elemzés olvasóknak ajánlom Tom Meltont
http://tommeltonscouting.wordpress.com/

Landry Jones meg ha nem jelentkezik a draftra idén, akkor jövőre csere lesz Oklahomában...

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
ma a Jones-oké a pálya, pár perces hír, hogy az Alabama guardja, Barrett Jones visszatér végzős évére az egyetemreJJ
Mintha már korábban bejelentette volna. 😊

Szerk.: Én emlékeztem rosszul, Warmack volt az, aki múlt héten bejelentette, hogy marad. Akkor viszont örülünk, mert a senior center, William Vlachos kivételével jövőre is ugyanazok a játékosok alkotják majd az OL-t. (Bár ha a Steelers elvitte volna Jones-t...)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
ma a Jones-oké a pálya, pár perces hír, hogy az Alabama guardja, Barrett Jones visszatér végzős évére az egyetemre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Lance az utolsó 3 meccsén asszem 1 TD-vel zárt.Höri
0 TD - 5 INT
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lance az utolsó 3 meccsén asszem 1 TD-vel zárt. Nem nagyon lelkesednék érte.

majd 6 óra múlva megnézzük

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 955 — megbékéltem tom bradyvel
No brainer döntés. Lesz gyilok a két elit irányítóért.Delonso_
barkley-nél lemaradtam a multkor. tehát akkor melyik qb-k jöhetnek ki a draftra?
luck, jones, griffin...???Ventura
Landry Jones még nem biztos, a januári 15-i határidő utolsó napján jelenti be hivatalosan döntésétJJ
köszönöm. huhú, mi lesz itt 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Chandler Jones (Syracuse DE, a baltimore-i DE Arthur Jones testvére) viszont biztosan megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
No brainer döntés. Lesz gyilok a két elit irányítóért.Delonso_
barkley-nél lemaradtam a multkor. tehát akkor melyik qb-k jöhetnek ki a draftra?
luck, jones, griffin...???Ventura
Landry Jones még nem biztos, a januári 15-i határidő utolsó napján jelenti be hivatalosan döntését


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 955 — megbékéltem tom bradyvel
No brainer döntés. Lesz gyilok a két elit irányítóért.Delonso_
barkley-nél lemaradtam a multkor. tehát akkor melyik qb-k jöhetnek ki a draftra?
luck, jones, griffin...???

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Matt McCants (UAB OT) megy a Senior Bowlra. Nekem eddig nem volt a radaromon, szóval jól teszi, hogy hazatér Mobiléba.

Rajta kívül hivatalosan csak 4 Boise játékos részvétele tuti. Moore, Martin, Winn és Iloka

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akkor Polk 8 év múlva jön hozzánk SB-t nyerni 😛gdavid
Ki fog irányítani, Hoyer vagy Mallett? 😀

Snead anno kijöhetett volna Oherrel egy időben a draftra?Mert a plusz 1 év nagyon betett a karrierjének, talán Oher hiánya is közre játszhatott a látványos formahanyatlásnak.Ettől féltem Barkley-t is, kimegy Kalil, és meg kell mutatnia, hogy képes ugyanolyan szinten játszani nélküle is.aztec
Snead végzősként senkinek nem kellett, de egy évvel korábban bevált volna?JJ
Itt nem a beválás a lényeg hanem a draftérték. Ami Sneadnek ég és föld volt a 2 év között.
Én mondjuk nem tenném össze Barkley-val semmiképp. Az az Ole Miss jó volt, de annyira nem mint a USC most.

És ott Mike Wallace is lelépett, Barkley elkapói maradnak.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Polk fasza lesz az NFL-ben is, már mennek a hasonlítások Corey Dillonnal.

nem tom így 2012 előtt pár nappal ez kinek mennyit mond 😀Höri
Akkor Polk 8 év múlva jön hozzánk SB-t nyerni 😛gdavid
Ki fog irányítani, Hoyer vagy Mallett? 😀

Snead anno kijöhetett volna Oherrel egy időben a draftra?Mert a plusz 1 év nagyon betett a karrierjének, talán Oher hiánya is közre játszhatott a látványos formahanyatlásnak.Ettől féltem Barkley-t is, kimegy Kalil, és meg kell mutatnia, hogy képes ugyanolyan szinten játszani nélküle is.aztec
Snead végzősként senkinek nem kellett, de egy évvel korábban bevált volna?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Polk fasza lesz az NFL-ben is, már mennek a hasonlítások Corey Dillonnal.

nem tom így 2012 előtt pár nappal ez kinek mennyit mond 😀Höri
Akkor Polk 8 év múlva jön hozzánk SB-t nyerni 😛gdavid
Ki fog irányítani, Hoyer vagy Mallett? 😀

Snead anno kijöhetett volna Oherrel egy időben a draftra?Mert a plusz 1 év nagyon betett a karrierjének, talán Oher hiánya is közre játszhatott a látványos formahanyatlásnak.Ettől féltem Barkley-t is, kimegy Kalil, és meg kell mutatnia, hogy képes ugyanolyan szinten játszani nélküle is.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Polk fasza lesz az NFL-ben is, már mennek a hasonlítások Corey Dillonnal.

nem tom így 2012 előtt pár nappal ez kinek mennyit mond 😀Höri
Akkor Polk 8 év múlva jön hozzánk SB-t nyerni 😛gdavid
Bázz, valami egészen hasonlót akartam írni 😀

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Polk fasza lesz az NFL-ben is, már mennek a hasonlítások Corey Dillonnal.

nem tom így 2012 előtt pár nappal ez kinek mennyit mond 😀Höri
Akkor Polk 8 év múlva jön hozzánk SB-t nyerni 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hali!

DT ügyben kérdeznék


Kik a legjobb 4-3 NT prospectek? Hova várjátok őket?

Én ezt nézegetem http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012_DT és abban bízom, h Williams, Chapman, Short trióból marad vki 3.ra...Rolni
Ta'amut tartom a legtöbbreDoM
az Alamo Bowl után szabad ilyet írni? amúgy a UW-hez kapcsolódó hír, hogy a futó Chris Polk megy a draftraJJ
Nem tudom, hogy szabad-e, de prospectek megítélése szempontjából inkább hiszek az évközi meccsekben, mint túl nagy feneket keríteni egyetlen bowlnak.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Polk fasza lesz az NFL-ben is, már mennek a hasonlítások Corey Dillonnal.

nem tom így 2012 előtt pár nappal ez kinek mennyit mond 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Hali!

DT ügyben kérdeznék


Kik a legjobb 4-3 NT prospectek? Hova várjátok őket?

Én ezt nézegetem http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012_DT és abban bízom, h Williams, Chapman, Short trióból marad vki 3.ra...Rolni
Ta'amut tartom a legtöbbreDoM
az Alamo Bowl után szabad ilyet írni? amúgy a UW-hez kapcsolódó hír, hogy a futó Chris Polk megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Hali!

DT ügyben kérdeznék


Kik a legjobb 4-3 NT prospectek? Hova várjátok őket?

Én ezt nézegetem http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012_DT és abban bízom, h Williams, Chapman, Short trióból marad vki 3.ra...Rolni
Williams szerintem marad még egy évet, nagyon csiszolatlan ő egyelőre, nem érdemes kimennie. Chapmannél nem lehet tudni, hogy a csapattársak mennyire húzzák fel a teljesítményét, annyira érte nem kellene imádkozni, Shortnak elég jó a pedigréje, de erősen kétlem, hogy profinak áll. Szerencsés esetben megszerzitek Brandon Thompson-t, a top10 mögött már nagy a sötétségJJ
Köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hali!

DT ügyben kérdeznék


Kik a legjobb 4-3 NT prospectek? Hova várjátok őket?

Én ezt nézegetem http://www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/TSX/2012_DT és abban bízom, h Williams, Chapman, Short trióból marad vki 3.ra...Rolni
Ta'amut tartom a legtöbbre, akár első kör végére is odaérhet, mint Dan Williams anno. Majd Brandon Thompson, Chapman, és a most felfutó Poe mint top 43 NT-k.

Ti egyáltalán kaptok meghívót a draftra? 😛
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
RGIII megy a draftraJJ
Na tessék, én eleitől fogva mondtam. Kár, hogy azóta kiesett a Chiefs a TOP 5ből.

De akkor azért szeretném leírni a vélményem róla, annyi mindenki leírta már. ÉS pechetekre nekem is van róla véleményem. 😀

Kezdjük azzal ami már volt. Igazi Dual threat QB. Vagyis nem scrambler, aki dob néha közepesen vagy rosszul. Kiválóan dob, és szalad egyszerre. Jól is lát a pályán snap után, egyszerre tudja olvasni a támadók és a védők mozgását. Futás közben ugyanolyan pontos szinte, mint állva. (!)
Higgadt, nem esik pánikba a blitztől, be is vállalja. szoros állásnál, siettetve, nyomás alatt is jó. Igazi vezér, nem nyafog, nem másokra mutogat, megy előre, a többiek követik. Bár néha elvan magában.

Ellenben snap előtt nagyon gyengén olvassa a védelmet. Nehezen találja el a bltizelőt, a védelmi felállást (safetyk olvasása, motion olvasása), a várható védelmet. A totál nyilvánvaló dolgokon kívül (mint egy CB amikor 8 yard mélyen feladja a JAMet pölö) ahogy én láttam, nagyjából semmit nem tud leolvasni üzembiztosan. Ez elég nagy probléma ám. Nem véletlen nem hívja át a playt. Ha igen, az olyan is. :/
A lábmunka nem egyenlő a gyors futással! A QB lábmunka a dropok lelépése időre, ütemre, a WRekkel együtt. Nekem úgy tűnt, sokszor inkább fantáziaszerűen eltér a tervtől (értsd: nem sorrendben olvassa a WReket, hanem meglát valamit, mint egy kisgyerek, aztán valami érdekesebbet lát ...). Kiváló ösztönei ezt lehetővé teszik. Ami azonban megnehezíti az elkapók dolgát, sokszor váratlan időben érkezik a labda.
Az a fő gondom ezzel így együtt, hogy az NFL ehhez túl gyors és profi. Itt nem biztos, hogy lehet ösztönből sikeresnek maradni hosszútávon. Amint kiismerik a játékát, gond lehet.

Továbbra is azt gondolom róla, hogy nagyon csapatfüggő, bust vagy boom lesz belőle. Run Heavyben lehetne ő király igazán. Egy igazi all down back mellett, aki tud elkapni is. Átlagos, de jó futásblokkoló fallal, és 2 vagy 3 jó célponttal. Ezért gondoltam ideálisnak a Chiefsbe is Jamaal mellé. Vagy máshova. Akkor nem is kellene lezúzatnia magát 3 év alatt. Mint mondjuk egy "te vagy az 1/2-3-4 QB olggyá meg mindent" csapatban. Ahol passzokkal kell hozni a védelem lemaradását. És QB futásokkal a megfelelő HBk hiányát (például ha csak egy közepes powerback van, a külső futás mind az övé).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fletcher Cox overall 16. prospect? 😀 na ezt se vártam volna de majd ma megnézem mit fejlődött ősz óta