NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
volt idén 2 sack-je, elszakadt az ACL szalagja és egy tahó.

viheted 4. körért.Höri
HoF material 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
volt idén 2 sack-je, elszakadt az ACL szalagja és egy tahó.

viheted 4. körért.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ráadásul a héten műtik is... Egyértelműen rossz döntést hozott.vassadi
Gyanítom tanulmányi okai lehetnek.empty taxi
nem.

a héten kifakadt twitteren hogy a világ legnagyobb köcsögjei a UNC drukkerek és ennél szarabb edzői gárda a világon nincsen, mindenki dögöljön meg.Höri
Én amúgy vinném 4. kör környékén.

Here are a few comments posted by Donte Paige-Moss via Twitter during/after yesterday's Independence Bowl loss: "Worst xmas eva cant wait till.this horrible bowl in this horrible city wit sum of da mos horrible coaches r ova" "Sum.of.yall mofos jus haten cuz yall.gotta pay.fo.skool" and then there's this little gem..."unc. Fans r.the.worse.we.win its all.good. Have a bad game we suck thats.a.reason #imout #nosupport"
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
ő hanyadik körös lehet?Amadeus91
Így szerint legfeljebb harmadik.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gyanítom tanulmányi okai lehetnek.empty taxi
nem.

a héten kifakadt twitteren hogy a világ legnagyobb köcsögjei a UNC drukkerek és ennél szarabb edzői gárda a világon nincsen, mindenki dögöljön meg.Höri
ő hanyadik körös lehet?Amadeus91
tavaly 3. lehetett volna, de ha van esze a csapatoknak, nem viszi el senki.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ráadásul a héten műtik is... Egyértelműen rossz döntést hozott.vassadi
Gyanítom tanulmányi okai lehetnek.empty taxi
nem.

a héten kifakadt twitteren hogy a világ legnagyobb köcsögjei a UNC drukkerek és ennél szarabb edzői gárda a világon nincsen, mindenki dögöljön meg.Höri
ő hanyadik körös lehet?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
borzalmas szezonja volt pedigJJ
Ráadásul a héten műtik is... Egyértelműen rossz döntést hozott.vassadi
Gyanítom tanulmányi okai lehetnek.empty taxi
nem.

a héten kifakadt twitteren hogy a világ legnagyobb köcsögjei a UNC drukkerek és ennél szarabb edzői gárda a világon nincsen, mindenki dögöljön meg.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Donte Paige-Moss (DE, North Carolina) ugyancsak kijön idén.vassadi
borzalmas szezonja volt pedigJJ
Ráadásul a héten műtik is... Egyértelműen rossz döntést hozott.vassadi
a fél csapat követi majd, Fedora nagytakarítást fog végezni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Donte Paige-Moss (DE, North Carolina) ugyancsak kijön idén.vassadi
borzalmas szezonja volt pedigJJ
Ráadásul a héten műtik is... Egyértelműen rossz döntést hozott.vassadi
Gyanítom tanulmányi okai lehetnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Donte Paige-Moss (DE, North Carolina) ugyancsak kijön idén.vassadi
borzalmas szezonja volt pedigJJ
Ráadásul a héten műtik is... Egyértelműen rossz döntést hozott.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Donte Paige-Moss (DE, North Carolina) ugyancsak kijön idén.vassadi
borzalmas szezonja volt pedig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Donte Paige-Moss (DE, North Carolina) ugyancsak kijön idén.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Én erre sem vennék mérget.
Sztem van az az ajánlat amire nem mondanának nemet.Bazzani
hát nem tudom ki és mit tudna nekik ajánlani... igaz picit öregszik a colts de mikor lesz esélyük ilyen helyen draftolni ismét?Janek
Kapásból a Brownst mondanám akiknek lenne esélye, hogy tradeljenek a Coltssal. Idén két első körös pickjük van amiből ugye a sajátjuk top5ös. Oda adják a 4. picket + az Atlanta pickjét meg a jövő évi első körösüket meg még valamit pluszban és ott is vannak.FViktor93
oké, hogy Luck, de ilyen kis mértékű ugrásnál szerintem nem lenne az a hülye GM aki adna még plusszba 2 első körös picket
RGIII+egy WR első körben és szevasz


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
hát nem tudom ki és mit tudna nekik ajánlani... igaz picit öregszik a colts de mikor lesz esélyük ilyen helyen draftolni ismét?Janek
Kapásból a Brownst mondanám akiknek lenne esélye, hogy tradeljenek a Coltssal. Idén két első körös pickjük van amiből ugye a sajátjuk top5ös. Oda adják a 4. picket + az Atlanta pickjét meg a jövő évi első körösüket meg még valamit pluszban és ott is vannak.FViktor93
Nem hiszem, hogy minden elsőkörösüket hajlandóak lennének odaadni tekintve, hogy évek óta orbitális WR needjük van és ez egyre csak ordítóbb.. Luckot meg kinyírják a mostani WR corppal, ahogy RGIII-mat is. De mondjuk ez az az ellenérték, amiért a Colts szerintem odaadná az 1/1-et, sőt, jól is járnánk vele, habár híresen profik vagyunk abban, hogy draftoljunk szarul az első két körben. (Castonzo most kivétel nyilván, de azért sem Brown, sem Hughes sincs azon a szinten, amit egy elsőköröstől elvárnék.)Stez
így is fog jutni a Browns-nak egy jó qb-wr páros.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én erre sem vennék mérget.
Sztem van az az ajánlat amire nem mondanának nemet.Bazzani
hát nem tudom ki és mit tudna nekik ajánlani... igaz picit öregszik a colts de mikor lesz esélyük ilyen helyen draftolni ismét?Janek
Kapásból a Brownst mondanám akiknek lenne esélye, hogy tradeljenek a Coltssal. Idén két első körös pickjük van amiből ugye a sajátjuk top5ös. Oda adják a 4. picket + az Atlanta pickjét meg a jövő évi első körösüket meg még valamit pluszban és ott is vannak.FViktor93
Nem hiszem, hogy minden elsőkörösüket hajlandóak lennének odaadni tekintve, hogy évek óta orbitális WR needjük van és ez egyre csak ordítóbb.. Luckot meg kinyírják a mostani WR corppal, ahogy RGIII-mat is. De mondjuk ez az az ellenérték, amiért a Colts szerintem odaadná az 1/1-et, sőt, jól is járnánk vele, habár híresen profik vagyunk abban, hogy draftoljunk szarul az első két körben. (Castonzo most kivétel nyilván, de azért sem Brown, sem Hughes sincs azon a szinten, amit egy elsőköröstől elvárnék.)

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
mondjuk az első 10ben 3 igazi qb neeedes csapat van bár ugye a colts hülye lenne nem qb-t húzni...

8-8as csapatok közt mi rangsorolt?Janek
Én erre sem vennék mérget.
Sztem van az az ajánlat amire nem mondanának nemet.Bazzani
hát nem tudom ki és mit tudna nekik ajánlani... igaz picit öregszik a colts de mikor lesz esélyük ilyen helyen draftolni ismét?Janek
Kapásból a Brownst mondanám akiknek lenne esélye, hogy tradeljenek a Coltssal. Idén két első körös pickjük van amiből ugye a sajátjuk top5ös. Oda adják a 4. picket + az Atlanta pickjét meg a jövő évi első körösüket meg még valamit pluszban és ott is vannak.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Chris Polk (RB, Washington) is bejelentette, hogy jön a draftra.
több mint 12 éve
houshmandzadeh 32
Nektek hogy van ennyi időtök ennyi NFL és CFB meccset nézni?houshmandzadeh
nem alszunkHöri
Igen én is erre tippeltem 😉
több mint 12 éve
houshmandzadeh 32
Sajnos nincs digim
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
ÓÓÓÓ köszönöm szépen mindenkinek!!!

Olvastam már a bowl.hu a Rose Bowl-ról, de nem gondoltam rá, hogy meg is nézem, de szerintem meg fogom nézni életem első Rose Bowl-ját.
Mégegyszer köszönöm mindenkinek a segítséget.!!houshmandzadeh
a Rose Bowlt a digisport is élőben közvetíti


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
houshmandzadeh 32
ÓÓÓÓ köszönöm szépen mindenkinek!!!

Olvastam már a bowl.hu a Rose Bowl-ról, de nem gondoltam rá, hogy meg is nézem, de szerintem meg fogom nézni életem első Rose Bowl-ját.
Mégegyszer köszönöm mindenkinek a segítséget.!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nektek hogy van ennyi időtök ennyi NFL és CFB meccset nézni?houshmandzadeh
nem alszunk

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Aha értem én is nagyon szeretem nézni a meccseket minden vasárnap és hétfőn hajnalokig fenn vagyok pedig másnap iskola.
Már az NFL nézésétől is tök fáradt szoktam lenni másnap, de megéri emellett én szeretnék nézni College Football-t is de nem tudom, hogy majd hol lehetne. Tudnál segíteni?houshmandzadeh
Nincs is jobb alkalom elkezdeni college futballt nézni, mint a Rose Bowl, ma este 23:30-tól. De most is van négy meccs, egy már zajlik, három most kezdődik.
Streamek: http://www.vipbox.tv/sports/american-football.html
Eredménykövető: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2025
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Aha értem én is nagyon szeretem nézni a meccseket minden vasárnap és hétfőn hajnalokig fenn vagyok pedig másnap iskola.
Már az NFL nézésétől is tök fáradt szoktam lenni másnap, de megéri emellett én szeretnék nézni College Football-t is de nem tudom, hogy majd hol lehetne. Tudnál segíteni?houshmandzadeh
először csak NFL-t néztem, aztán jött az NCAA, ma már ott tartok, hogy csak az NCAA-t követem és az NFL-t nem 😊 ami abból a szempontból is előnyös, hogy az egyetemi meccsek többsége szombaton van, vasárnap meg sehol nincs suli


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az egyetemi fociban az a király, hogy szombaton vannak a meccsek, gyakorlatilag délután hattól több, mint egy fél napon keresztül. streamet mindig tudunk adni ami ingyenes, de ugyanúgy elő lehet fizetni rá, mint az nflre (espn3, live247 stb) ahol nyilván jobb a minőség, és megbízhatóbb

egyébként most is vannak bowl meccsek: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=438836#p438836