NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
houshmandzadeh 32
Aha értem én is nagyon szeretem nézni a meccseket minden vasárnap és hétfőn hajnalokig fenn vagyok pedig másnap iskola.
Már az NFL nézésétől is tök fáradt szoktam lenni másnap, de megéri emellett én szeretnék nézni College Football-t is de nem tudom, hogy majd hol lehetne. Tudnál segíteni?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hello én az NFL-t tavaly óta nézem már elő is fizettem, hogy neten is tudjam nézni az NFL-t és hetente kb 5-6 meccset megnézek(néhányat persze csak ismétlésben).
A College Football-ban nem sok meccset láttam, de múltkor az unokatesómnál volt ESPN America ahol láttam a Baylor egyetem egy meccsét és az a QB nagyon jól játszot. Ha jól tudom ő RG3 az idei Heisman Trophy győztes. Szerintetek őt ki fogja draftolni?? Szerintem a Browns jól vagy a Redskins nagyon jól járna vele. Nektek hogy van ennyi időtök ennyi NFL és CFB meccset nézni?houshmandzadeh
Gyakorlatilag ez a második munkám 😊 (és nincs életem 😀)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
houshmandzadeh 32
Hello én az NFL-t tavaly óta nézem már elő is fizettem, hogy neten is tudjam nézni az NFL-t és hetente kb 5-6 meccset megnézek(néhányat persze csak ismétlésben).
A College Football-ban nem sok meccset láttam, de múltkor az unokatesómnál volt ESPN America ahol láttam a Baylor egyetem egy meccsét és az a QB nagyon jól játszot. Ha jól tudom ő RG3 az idei Heisman Trophy győztes. Szerintetek őt ki fogja draftolni?? Szerintem a Browns jól vagy a Redskins nagyon jól járna vele. Nektek hogy van ennyi időtök ennyi NFL és CFB meccset nézni?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én erre sem vennék mérget.
Sztem van az az ajánlat amire nem mondanának nemet.Bazzani
hát nem tudom ki és mit tudna nekik ajánlani... igaz picit öregszik a colts de mikor lesz esélyük ilyen helyen draftolni ismét?Janek
megkapják Flynnt meg az 1/32-t 😛
(igen, tudom, hogy Flynnért semmit sem fogunk kapni)Szobi22
Kaptok egy szép kis 3. kört talán 😛

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
3 első kör alatt szóba se fognak állni egyetlen alkudozóval sem Polianék. Schefter mondta a tévében a múlt hétenHöri
nyilván nem fogja azt mondani, hogy annyira nem kell nekünk ez az 1/1-es pick, hogy a "forfeit pick" sem kizárt, fel kell verni az árat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3 első kör alatt szóba se fognak állni egyetlen alkudozóval sem Polianék. Schefter mondta a tévében a múlt héten

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mondjuk az első 10ben 3 igazi qb neeedes csapat van bár ugye a colts hülye lenne nem qb-t húzni...

8-8as csapatok közt mi rangsorolt?Janek
Én erre sem vennék mérget.
Sztem van az az ajánlat amire nem mondanának nemet.Bazzani
hát nem tudom ki és mit tudna nekik ajánlani... igaz picit öregszik a colts de mikor lesz esélyük ilyen helyen draftolni ismét?Janek
Hát ha kapnak egy idei elsőt,meg egy jövőévi elsőt (+valamit) egy idén gyengén szereplő csapattól,akkor az a jövő évi pick sem biztos,hogy rossz helyen lesz.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mondjuk az első 10ben 3 igazi qb neeedes csapat van bár ugye a colts hülye lenne nem qb-t húzni...

8-8as csapatok közt mi rangsorolt?Janek
Én erre sem vennék mérget.
Sztem van az az ajánlat amire nem mondanának nemet.Bazzani
hát nem tudom ki és mit tudna nekik ajánlani... igaz picit öregszik a colts de mikor lesz esélyük ilyen helyen draftolni ismét?Janek
megkapják Flynnt meg az 1/32-t 😛
(igen, tudom, hogy Flynnért semmit sem fogunk kapni)

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
mondjuk az első 10ben 3 igazi qb neeedes csapat van bár ugye a colts hülye lenne nem qb-t húzni...

8-8as csapatok közt mi rangsorolt?Janek
Én erre sem vennék mérget.
Sztem van az az ajánlat amire nem mondanának nemet.Bazzani
hát nem tudom ki és mit tudna nekik ajánlani... igaz picit öregszik a colts de mikor lesz esélyük ilyen helyen draftolni ismét?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
mondjuk az első 10ben 3 igazi qb neeedes csapat van bár ugye a colts hülye lenne nem qb-t húzni...

8-8as csapatok közt mi rangsorolt?Janek
strength of schedule


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mondjuk az első 10ben 3 igazi qb neeedes csapat van bár ugye a colts hülye lenne nem qb-t húzni...

8-8as csapatok közt mi rangsorolt?Janek
Én erre sem vennék mérget.
Sztem van az az ajánlat amire nem mondanának nemet.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
mondjuk az első 10ben 3 igazi qb neeedes csapat van bár ugye a colts hülye lenne nem qb-t húzni...

8-8as csapatok közt mi rangsorolt?

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Draftsorrend a playoff-résztvevőkig:
1. Indianapolis Colts (2-14)
2. St. Louis Rams (2-14)
3. Minnesota Vikings (3-13)
4. Cleveland Browns (4-12)
5. Tampa Bay Buccaneers (4-12)
6. Washington Redskins (5-11)
7. Jacksonville Jaguars (5-11)
8. Carolina Panthers (6-10) (coin flip)
8. Miami Dolphins (6-10) (coin flip)
10. Buffalo Bills (6-10)
11. Seattle Seahawks (7-9) (coin flip)
11. Kansas City Chiefs (7-9) (coin flip)
13. Arizona Cardinals (8-8)
14. Dallas Cowboys (8-8)
15. Philadelphia Eagles (8-8)
16. New York Jets (8-8)
17. Oakland Raiders (8-8) - traded to Cincinnati
18. San Diego Chargers (8-8)
19. Chicago Bears (8-8)
20. Tennessee Titans (9-7)
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Idén az összes Michigan meccset volt szerencsém látniSanco
csalódtamHöri
Ha már Shoelacet húztam 1/2-re, (mivel késett az ACC beharangozó 😛) kénytelen voltam követni a franchise QB-m teljesítményét. Még azt is bevallom, hogy szurkoltam is neki. 😕
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Idén az összes Michigan meccset volt szerencsém látniSanco
csalódtam

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Meg kéne nézni úgy is, hogy vannak elkapói. Hátha úgy jobb. 😉Sanco
😛
Sanco: Roundtree azért nem egy rossz játékos szerintem, college szinten biztosan a jobbak közé sorolható, ezek után a többi már csak fantázia 😛sapka
Idén az összes Michigan meccset volt szerencsém látni és nem nagyon volt kisegítve elkapókkal.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Sanco: Roundtree azért nem egy rossz játékos szerintem, college szinten biztosan a jobbak közé sorolható, ezek után a többi már csak fantázia 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Meg kéne nézni úgy is, hogy vannak elkapói. Hátha úgy jobb. 😉
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
1/1 jövőre.Bazzani
szerintem is hatalmas harc lesz érte az undrafted börzénHöri
Picsát.
Ő és Roundtree lesznek a sztárjai a 2013as draftnak. 😉Bazzani
a MR. Irrelevant is valamilyen szinten sztár 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Denard Robinson said he expects to be back at Michigan next season. The dynamic quarterback, though, has filed paperwork with the NFL Draft Advisory Board to get a gauge of where he might be selected if he skips his senior season. He said he is still waiting for a response.

😂DoM
1/1 jövőre.Bazzani
szerintem is hatalmas harc lesz érte az undrafted börzénHöri
Picsát.
Ő és Roundtree lesznek a sztárjai a 2013as draftnak. 😉

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Denard Robinson said he expects to be back at Michigan next season. The dynamic quarterback, though, has filed paperwork with the NFL Draft Advisory Board to get a gauge of where he might be selected if he skips his senior season. He said he is still waiting for a response.

😂DoM
1/1 jövőre.Bazzani
szerintem is hatalmas harc lesz érte az undrafted börzén

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Denard Robinson said he expects to be back at Michigan next season. The dynamic quarterback, though, has filed paperwork with the NFL Draft Advisory Board to get a gauge of where he might be selected if he skips his senior season. He said he is still waiting for a response.

😂DoM
1/1 jövőre.Bazzani
suck for shoelace


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Denard Robinson said he expects to be back at Michigan next season. The dynamic quarterback, though, has filed paperwork with the NFL Draft Advisory Board to get a gauge of where he might be selected if he skips his senior season. He said he is still waiting for a response.

😂DoM
1/1 jövőre.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Denard Robinson said he expects to be back at Michigan next season. The dynamic quarterback, though, has filed paperwork with the NFL Draft Advisory Board to get a gauge of where he might be selected if he skips his senior season. He said he is still waiting for a response.

😂
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Kellen Moore hanyadik körben várható?Amadeus91
3-6.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal