NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Ronnie Hillman (RB, SD State) redshirted sophomore-ként jelentkezik a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Riley Reiff (OT, Iowa) is megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Manninget nagyon kedvelem. (ezt is 😀 😀 )

nem túl gyakori NC State szintű iskolákban, hogy 3 future pro linebackerrel tudjon kiállni.Höri
mondjuk eddig is szép számmal mentek a Wofpack front sevenjéből NFL-be játékosok

Banks-ról annyit kell tudni, ha már megnyílt a Tebow topic, hogy 2009-ben két Interception return TD-t csinált a Florida és TT ellen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manninget nagyon kedvelem. (ezt is 😀 😀 )

nem túl gyakori NC State szintű iskolákban, hogy 3 future pro linebackerrel tudjon kiállni.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Terrell Manning (OLB, NC State) is sajnos profinak áll, ellenben Johnthan Banks (CB, Miss State) marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Darrell Scott (South Florida, RB) is megy a draftra
a középiskolában még Tomlinsonhoz hasonlítottákJJ
... de néhány éve már Szabához hasonlítják.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Darrell Scott (South Florida, RB) is megy a draftra
a középiskolában még Tomlinsonhoz hasonlították


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Még egy ILB needes csapat, még az hiányozna...vassadi
ha Scott aláír máshova, nem változik a hiányposztosok száma.

vagy annyira szar volt idén?Höri
Abszolút nem a teljesítményével volt a gond, hanem a hírek szerint mivel 32 éves lesz és 4 millió garantált neki a következő évre, ezért gondolkodnak a cutolásán.hellan
Mondjuk szerintem egy ILB simán jó 35-36 éves koráig is akár, gondoljunk csak london Fletcherre, vagy Ray Lewisra.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
felröppentek a hírek miszerint Bart Scottot cutolja a Jets, így az LB sorunk is szegényebb lenne.hellan
Még egy ILB needes csapat, még az hiányozna...vassadi
ha Scott aláír máshova, nem változik a hiányposztosok száma.

vagy annyira szar volt idén?Höri
Abszolút nem a teljesítményével volt a gond, hanem a hírek szerint mivel 32 éves lesz és 4 millió garantált neki a következő évre, ezért gondolkodnak a cutolásán.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bart Scott nem OLB hanem ILBHöri
Ezzel tisztában vagyok, ennyire még szerencsére ismerem a csapatomat. 😀
Csak, nem tudom, hogy csapaton belül meg tudnánk-e oldani a megfelelő a pótlását, míg piacon a legnagyobb ILB Tulloch lesz, akit viszont tuti megtart a Lions.
Ezért írtam így, hogy esetleg ILB, vagy pass rusher OLB, szétbonhatnánk így is nem? 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
felröppentek a hírek miszerint Bart Scottot cutolja a Jets, így az LB sorunk is szegényebb lenne.hellan
Még egy ILB needes csapat, még az hiányozna...vassadi
ha Scott aláír máshova, nem változik a hiányposztosok száma.

vagy annyira szar volt idén?

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
felröppentek a hírek miszerint Bart Scottot cutolja a Jets, így az LB sorunk is szegényebb lenne.hellan
Még egy ILB needes csapat, még az hiányozna...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bart Scott nem OLB hanem ILB

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Értem és köszönöm a válaszodat.
Még egy kérdés: Montee Ball is fantasztikus futó, de jól gondolom, hogy ő inkább power RB, mint Greene?
Ballt melyik csapat szerezheti meg?hellan
Ball mindenben kicsit jó, Richardson meg mindenben nagyon jó
ha van "system RB", akkor ez szerintem Ballra tökéletesen megfelel, nem hiszem, hogy ő workhorse tudna lenni az NFL-ben, inkább csak egy hasznos kiegészítőemberJJ
Értem. 😊
Még egy kicsit fontosabb kérdés:
felröppentek a hírek miszerint Bart Scottot cutolja a Jets, így az LB sorunk is szegényebb lenne. Maybin mellé, vagy helyett lehet kellene még egy OLB.
Melyiket tartod fontosabbnak: még így is az RB-t, vagy az LB sor erősítését? (Ha ez utóbbi ki lenne a megfelelő személy nekünk?)
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Értem és köszönöm a válaszodat.
Még egy kérdés: Montee Ball is fantasztikus futó, de jól gondolom, hogy ő inkább power RB, mint Greene?
Ballt melyik csapat szerezheti meg?hellan
Ball mindenben kicsit jó, Richardson meg mindenben nagyon jó
ha van "system RB", akkor ez szerintem Ballra tökéletesen megfelel, nem hiszem, hogy ő workhorse tudna lenni az NFL-ben, inkább csak egy hasznos kiegészítőember


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ball a legpóverebb, még így is, hogy múlt nyáron ledobott 20 fontot

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bárhogy nézem, a top20-ban a Jets-nek van a legnagyobb szüksége egy klasszis RB-re, Richardson pedig simán ér top10-etJJ
vagy a Bears-nek ha Forte lelép 😊
de én nem zárnám ki a Browns-t se.Höri
sőt ha Forte a Jets-hez megy, akkor már nincs is RB needje a new yorkiaknakJJ
Igaz, amire még esély is lenne, mert találtam egy oldalt miszerint 8 millió üres helyünk van a capben és sok játékost elküldhetünk, így Forténak lenne hely bőven. 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Trent Richardson az első 10 pick során elkel valahol? Melyik csapat lehet az esélyes a behúzására? 😊hellan
bárhogy nézem, a top20-ban a Jets-nek van a legnagyobb szüksége egy klasszis RB-re, Richardson pedig simán ér top10-etJJ
vagy a Bears-nek ha Forte lelép 😊
de én nem zárnám ki a Browns-t se.Höri
sőt ha Forte a Jets-hez megy, akkor már nincs is RB needje a new yorkiaknak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
olivér megmondta h a jax qb-t draftol 😀braxa88
Andre Adler pedig 2008-ban egy tál gesztenyepürében fogadott, hogy az Oakland 1/4-re QB-t húz

bárhogy nézem, a top20-ban a Jets-nek van a legnagyobb szüksége egy klasszis RB-re, Richardson pedig simán ér top10-etJJ
Gondolod, hogy feltradelnénk top10-be Richardsonért? Rex Ryan inkább defguru, ennek ellenére is engedne és RB-t húznánk első körben?hellan
nem látunk bele senki fejébe, pusztán annyit tudunk megjegyezni, hogy a Jets-nek kell egy RB, Richardson fantasztikus játékos lehet az NFL-ben is, és a draft első felében választó csapatoknak van nagyobb problémája is az RB kérdésnélJJ
Értem és köszönöm a válaszodat.
Még egy kérdés: Montee Ball is fantasztikus futó, de jól gondolom, hogy ő inkább power RB, mint Greene?
Ballt melyik csapat szerezheti meg?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Trent Richardson az első 10 pick során elkel valahol? Melyik csapat lehet az esélyes a behúzására? 😊hellan
bárhogy nézem, a top20-ban a Jets-nek van a legnagyobb szüksége egy klasszis RB-re, Richardson pedig simán ér top10-etJJ
vagy a Bears-nek ha Forte lelép 😊
de én nem zárnám ki a Browns-t se.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gondolod, hogy feltradelnénk top10-be Richardsonért? Rex Ryan inkább defguru, ennek ellenére is engedne és RB-t húznánk első körben?hellan
attól, hogy valaki defguru, miért kell szükségszerűen defense játékost draftolni?
McCarthy meg inkább O-guru, 3 éve első körben mégis egy NT-t meg egy LB-t húzott (az egyik ráadásul feltrade volt)Szobi22
Végülis teljesen igazad van. 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
olivér megmondta h a jax qb-t draftol 😀braxa88
Andre Adler pedig 2008-ban egy tál gesztenyepürében fogadott, hogy az Oakland 1/4-re QB-t húz

Trent Richardson az első 10 pick során elkel valahol? Melyik csapat lehet az esélyes a behúzására? 😊hellan
bárhogy nézem, a top20-ban a Jets-nek van a legnagyobb szüksége egy klasszis RB-re, Richardson pedig simán ér top10-etJJ
Gondolod, hogy feltradelnénk top10-be Richardsonért? Rex Ryan inkább defguru, ennek ellenére is engedne és RB-t húznánk első körben?hellan
nem látunk bele senki fejébe, pusztán annyit tudunk megjegyezni, hogy a Jets-nek kell egy RB, Richardson fantasztikus játékos lehet az NFL-ben is, és a draft első felében választó csapatoknak van nagyobb problémája is az RB kérdésnél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Gondolod, hogy feltradelnénk top10-be Richardsonért? Rex Ryan inkább defguru, ennek ellenére is engedne és RB-t húznánk első körben?hellan
attól, hogy valaki defguru, miért kell szükségszerűen defense játékost draftolni?
McCarthy meg inkább O-guru, 3 éve első körben mégis egy NT-t meg egy LB-t húzott (az egyik ráadásul feltrade volt)

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Trent Richardson az első 10 pick során elkel valahol? Melyik csapat lehet az esélyes a behúzására? 😊hellan
bárhogy nézem, a top20-ban a Jets-nek van a legnagyobb szüksége egy klasszis RB-re, Richardson pedig simán ér top10-etJJ
Gondolod, hogy feltradelnénk top10-be Richardsonért? Rex Ryan inkább defguru, ennek ellenére is engedne és RB-t húznánk első körben?
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
méretei jók, pedigréje megvan, ettől függetlenül az első kört túlzásnak érzem, mert nem olyan elit elkapó, mint Blackmon vagy FloydJJ
Nálad ki (ha lehet tehetségi sorrendben) a mostani draft 10 legjobb WR prospectje?iktriad
Blackmon megy hozzátok az első körben, ha ez érdekelJJ
olivér megmondta h a jax qb-t draftol 😀