NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
TE Dwayne Allen: "Being at Clemson, I have more money & resources than I've had my whole life" (Asked why he wasn't going to the NFL)

http://www.youtube.com/watch?v=LsHMxhDhlfw&feature=player_detailpage#t=99sJJ
Szép munka volt... 😂

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
DeCastro csak azért TOP 10es várományos és nem TOP 5, mert guard. Ez a véleményem róla.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
korrekt korai mock draft: http://www.nationalfootballpost.com/Mock-Draft-Version-10.html
annyit tennék hozzá, hogy Worthy és Konz még nem jelentette be, hogy profinak állJJ
Elképzelhetetlen,hogy bucs behúzza Trent Richardsont? Talán még a cowgirls is esélyes rá a jets előtt hm?Janek
Az első meg a harmadik körös futó mellé szükség van még egy első körösre...
DeCastroról a honi szakértő uraknak mi a véleménye?
Csak azért mert az Amcsi szakik agyon dícsérik. Kiváncsi vagyok a hazaiak ra is,Blevi
Nagyon jó kis playa, nagy erőssége lehet az őt draftoló csapatnak.
több mint 12 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Buék! 😊 Tavon Austin-nak mik lehetnek majd az esélyei profiként? Tudom h nem nfl-matéria, de elképesztő playmaker.valaki2
korrekt korai mock draft: http://www.nationalfootballpost.com/Mock-Draft-Version-10.html
annyit tennék hozzá, hogy Worthy és Konz még nem jelentette be, hogy profinak állJJ
Elképzelhetetlen,hogy bucs behúzza Trent Richardsont? Talán még a cowgirls is esélyes rá a jets előtt hm?Janek
Az első meg a harmadik körös futó mellé szükség van még egy első körösre...
DeCastroról a honi szakértő uraknak mi a véleménye?
Csak azért mert az Amcsi szakik agyon dícsérik. Kiváncsi vagyok a hazaiak ra is,
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
TE Dwayne Allen: "Being at Clemson, I have more money & resources than I've had my whole life" (Asked why he wasn't going to the NFL)

http://www.youtube.com/watch?v=LsHMxhDhlfw&feature=player_detailpage#t=99s


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Osweiler is jönni fog a draftra.vassadi
a CBS azt írja, hogy csak fontolgatja.Höri
már biztos, ma jelenti beJJ
Nem örülök, jövőre két lábbal ugrottam volna a bandwagonra.

De mivel 100% hogy első körös lesz, jogos a döntése. És ezzel ő a legmagasabb QB az NFL-ben, Mallett rákúrt 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lesz itt még vevő Clausenért 😀Höri
én nem is értem, hogy miért nem próbálta még meg 1 QB éhes csapat sem. Annyit lehozott volna mint egy Rexy.Amadeus91
azért mert nem volt eladó.

Newton bust faktora verte az összes többi újonc QB-jét. boom lett belőle.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
lesz itt még vevő Clausenért 😀Höri
én nem is értem, hogy miért nem próbálta még meg 1 QB éhes csapat sem. Annyit lehozott volna mint egy Rexy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Buék! 😊 Tavon Austin-nak mik lehetnek majd az esélyei profiként? Tudom h nem nfl-matéria, de elképesztő playmaker.valaki2
korrekt korai mock draft: http://www.nationalfootballpost.com/Mock-Draft-Version-10.html
annyit tennék hozzá, hogy Worthy és Konz még nem jelentette be, hogy profinak állJJ
Elképzelhetetlen,hogy bucs behúzza Trent Richardsont? Talán még a cowgirls is esélyes rá a jets előtt hm?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Osweiler is jönni fog a draftra.vassadi
a CBS azt írja, hogy csak fontolgatja.Höri
már biztos, ma jelenti be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Ezzel nincs 1/11-et érő QB, ide pedig első körös QB kell. Bár én azt se bánnám, ha húznánk egy vadállat DE-t 1. körben, majd később jönne Foles.Sebii
Az, hogy ki ér 1/11et, azt ki dönti el? Aki januárban ír egy listát egy siteon? És ha az illető meggondolja magát április után, lehet reklamálni is?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pedig a Cousins/Osweiler*/Tannehill/Foles bitangerős kvartettből legalább egy valaki első körös leszJJ
szvsz Cousins jó ha 3. körbe befér.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
pedig a Cousins/Osweiler*/Tannehill/Foles bitangerős kvartettből legalább egy valaki első körös lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 451
Azt hittem Jones jön a draftra, sztem vitték volna első körben. És jövőre sem lesz előrébb. De ő tudja.ulpianus
Sztem mi behúztuk volna. Így nincs más hátra mint előre Flynnért!Sebii
Flynn nem megy a draftra. Viszont más QBk igen. Azt akarom mondani, hogy van más hátra. (Ha feltételezzük, hogy őt akarták volna tényleg).ulpianus
Ezzel nincs 1/11-et érő QB, ide pedig első körös QB kell. Bár én azt se bánnám, ha húznánk egy vadállat DE-t 1. körben, majd később jönne Foles.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lesz itt még vevő Clausenért 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Landry Jones is marad végzős évére. "I want to accomplish the goals I set before I got here and there is still a lot more to do."vassadi
Azt hittem Jones jön a draftra, sztem vitték volna első körben. És jövőre sem lesz előrébb. De ő tudja.ulpianus
Sztem mi behúztuk volna. Így nincs más hátra mint előre Flynnért!Sebii
Flynn nem megy a draftra. Viszont más QBk igen. Azt akarom mondani, hogy van más hátra. (Ha feltételezzük, hogy őt akarták volna tényleg).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
twitteren azon agyal Evan Silva és Mockin Dan Kádár, hogy Osweiler a dolgok jelen állása szerint lediplomázik még szeptember előtt (most harmadéves) szóval átmehet másik csapatba (=egyetembe) mesterképzésre.
annyi kikötéssel, hogy a Pac-12 aligha engedi, hogy konfon belül váltson csapatot.

tekintve, hogy új edző van az ASUN-ál, lehet bejön a teória.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 451
Landry Jones is marad végzős évére. "I want to accomplish the goals I set before I got here and there is still a lot more to do."vassadi
Azt hittem Jones jön a draftra, sztem vitték volna első körben. És jövőre sem lesz előrébb. De ő tudja.ulpianus
Sztem mi behúztuk volna. Így nincs más hátra mint előre Flynnért!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Landry Jones is marad végzős évére. "I want to accomplish the goals I set before I got here and there is still a lot more to do."vassadi
Azt hittem Jones jön a draftra, sztem vitték volna első körben. És jövőre sem lesz előrébb. De ő tudja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Landry Jones is marad végzős évére. "I want to accomplish the goals I set before I got here and there is still a lot more to do."vassadi
OFF megy fel Flynn ára

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát ha tartja az elmúlt meccseken mutatott formáján jövőre UDFAként jó fogás lehetkristof
azert jobb sneadnel meg igy szaron is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hát ha tartja az elmúlt meccseken mutatott formáján jövőre UDFAként jó fogás lehet
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Landry Jones is marad végzős évére. "I want to accomplish the goals I set before I got here and there is still a lot more to do."
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
az új Bey-Bey, Stephen Hill (WR, Georgia Tech) megy draftra
http://www.youtube.com/watch?v=-VHFeehT0Ro


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Ball is elvileg most véglegesítette, hogy marad.vassadi
3. körös előrejelzést kapott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal