NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ball is elvileg most véglegesítette, hogy marad.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Billy Winn szerintetek melyik körben találhat csapatot magának? Nekem elképesztően tetszik a játéka...Boston
első kör vége sem kizárt

Worthy megy a draftra, már biztosJJ
hm az nekünk pont jó lenne...
köszi a választ 😊Boston
én 2-3. körre saccolom 😀

Brandon Jenkins pedig #marad Tallahassee-ben. Jóság van

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Ronnell Lewis (DE/OLB, Oklahoma) is megy a játékosbörzére


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nyilván mindketten a kedvenceim 😀 köszi egyébként 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Burfict jó esetben 2. kör vége
JJ
ebben mennyire vagy biztos? Kuechlyn kívül mely középső linebackerek mehetnek ki előtte, "csak" a balhéi is a munkamorálja miatt (holott szvsz a class legjobbja lehetne)?kristof
Taylor Mays ugrik be róla, nagyszerű fizikai adottságok, óriási szurkolói hype 1-2 nagy play miatt, miközben ehhez képest a pályán rendre alulteljesítettek

nagyjából hasonló draftpozíciót és karriert várok Burficttől is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Burfict jó esetben 2. kör vége
JJ
ebben mennyire vagy biztos? Kuechlyn kívül mely középső linebackerek mehetnek ki előtte, "csak" a balhéi is a munkamorálja miatt (holott szvsz a class legjobbja lehetne)?
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Billy Winn szerintetek melyik körben találhat csapatot magának? Nekem elképesztően tetszik a játéka...Boston
első kör vége sem kizárt

Worthy megy a draftra, már biztosJJ
Nagyon nagy boo 😕 😕 😕
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Billy Winn szerintetek melyik körben találhat csapatot magának? Nekem elképesztően tetszik a játéka...Boston
első kör vége sem kizárt

Worthy megy a draftra, már biztosJJ
hm az nekünk pont jó lenne...
köszi a választ 😊

Do your job
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Billy Winn szerintetek melyik körben találhat csapatot magának? Nekem elképesztően tetszik a játéka...Boston
első kör vége sem kizárt

Worthy megy a draftra, már biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Billy Winn szerintetek melyik körben találhat csapatot magának? Nekem elképesztően tetszik a játéka...

Do your job
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Osweiler is jönni fog a draftra.vassadi
a CBS azt írja, hogy csak fontolgatja.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Osweiler is jönni fog a draftra.vassadi
őt kicsit sajnálom, mert egy szezon még mindenképpen kellett volna neki, hogy csiszolódjon, de az edzőváltás miatt nem volt más választása
az egyik legérdekesebb prospect, rettentő nehéz belőni, hogy hol is kelhet el

kisebb hír, de Johnathan Franklin (RB, UCLA) marad az egyetemen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Osweiler is jönni fog a draftra.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
korrekt korai mock draft: http://www.nationalfootballpost.com/Mock-Draft-Version-10.htmlJJ
Megint pofára fognak esni azok, akik első körben OT-t vizionálnak hozzánk.

Meglepődnék, ha Hightower és Burfict sem menne ki az első körben.vassadi
Burfict jó esetben 2. kör vége

Jerel Worthy 18-tól sajtótájékoztatót tart, ahol valószínűleg hivatalosan is bejelenti, hogy profinak áll

a két South Carolina-i, Alshon Jeffery és Stephon Gilmore (CB) már biztos, hogy megy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Buék! 😊 Tavon Austin-nak mik lehetnek majd az esélyei profiként? Tudom h nem nfl-matéria, de elképesztő playmaker.valaki2
korrekt korai mock draft: http://www.nationalfootballpost.com/Mock-Draft-Version-10.html
annyit tennék hozzá, hogy Worthy és Konz még nem jelentette be, hogy profinak állJJ
ez a chiefs első körös LT és Albert átmozog RT vagy LG poz.-ba már a 2010-es draft óta megy (ráadásul elég szolid éve volt a mostani)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
korrekt korai mock draft: http://www.nationalfootballpost.com/Mock-Draft-Version-10.htmlJJ
Megint pofára fognak esni azok, akik első körben OT-t vizionálnak hozzánk.

Meglepődnék, ha Hightower és Burfict sem menne ki az első körben.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ha lecsúszunk Martinról, nagyon boldog lennék DeCastroval. Hadnot öreg, Lutui dagadt, lenne egy korrekt futásblokkoló RG-unk.

4 Stanfordi az első körben wow 😮



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Buék! 😊 Tavon Austin-nak mik lehetnek majd az esélyei profiként? Tudom h nem nfl-matéria, de elképesztő playmaker.valaki2
korrekt korai mock draft: http://www.nationalfootballpost.com/Mock-Draft-Version-10.html
annyit tennék hozzá, hogy Worthy és Konz még nem jelentette be, hogy profinak áll


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Buék! 😊 Tavon Austin-nak mik lehetnek majd az esélyei profiként? Tudom h nem nfl-matéria, de elképesztő playmaker.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Esélye biztosan lesz, szinte kizárt, hogy valaki ne vigye el UDFA-ként. Aztán TC alatt lehet bizonyítani.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Mert egyszeri nézőként azt hinném, hogy nettó 1 óra csak nem változtat 3 év teljesítményén.
És örülnék, ha lenne esélye NFL-be kerülni.
(A combine, felmérőket tudom, de ott fasza lesz. 😊 )

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Harnish (NIU) még tartja az "épp befér a hatodik körbe" státuszát?
Ezen tud érdemben rontani/javítani a bowl meccse?Sobri Jóska
miért ne tudna? de ott van még a combine meg az egyéb felmérők, bőven mozoghat még előre/hátra a ranglistákon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Az Iowa megerősítette, hogy Riley Reiff jön a draftra.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Harnish (NIU) még tartja az "épp befér a hatodik körbe" státuszát?
Ezen tud érdemben rontani/javítani a bowl meccse?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Chiefsben van egy 6'8 magas TE Leonard Pope. Leginkább blokkol, de RZban szokott labdát kapni, meg 3rd downban. Lépeget párat, megfordul, ugrik egy kicsit és ennyit tud. Lassú, a route futását rossz nézni, képtelen elszakadni. Elejti párszor, mire egyet elkap. Ha többször menne, őriznék is, akkor végképp nem kapna el semmit. És totál telibe kell eltalálni ilyen embert. Mert ő aztán nem lép vissza gyorsan, hogy IT-t mentsen (ami WR feladat). Meg nem tud irányt váltani ha mellé megy a laszti, meg nem tud semmit. Kocog megfordul és vagy a kezébe jön, vagy annyi. Szóval egy 6'6 magas, életképes TE 30x veszélyesebb.ulpianus
De legalább életmentésben elit