NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Trent Richardson az első 10 pick során elkel valahol? Melyik csapat lehet az esélyes a behúzására? 😊hellan
bárhogy nézem, a top20-ban a Jets-nek van a legnagyobb szüksége egy klasszis RB-re, Richardson pedig simán ér top10-et


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Trent Richardson az első 10 pick során elkel valahol? Melyik csapat lehet az esélyes a behúzására? 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Weeden hogy hozta össze, hogy 28 évesen még mindig játszhat az ncaa-ben?, azt gondolom volt egyszer egy év eleji sérülése, és nem számították be; de ezt még így is kevésnek tartom, ha visszaszámolok.
van bármiféle draftértéke így?sapka
Mivel jó játékos (az volt, mikor elment baseballozni is, meg miután visszament focizni is), van értéke.
A gond kettős. Egyrészt öreg.
Viszont másrészt tisztán Shot gun QB. Vagyis project ,akiből egyszer talán (de csak talán) lehet pocket QBt faragni.

Ezt már jó rég írtam róla valahol. Nekem ez kettő együtt teszi érthetetlenné, hogy 4.-5. kör előtt miért vinné el bárki is? Sok mockban mégis második körre írják.
Én biztos nem kockáztatnám meg, hogy valaki 30 éves korára lesz alkalmas először irányító posztra. Aztán vagy belejön, vagy nem, nyugdíj előtt a játékba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
köszönöm a választ, az érintettség miatt ez a John Beck-es példa nem volt szép. 😛

*Weeden több helyen sokra tartják Blackmonnal való kapcsolatát, és 1. kör elején kihúznák Justint, és késői körökben Weedent, gondolom ez csak szurkolói fotelmanager ötlet, megoldani valamelyik QB needes csapat gondját

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Weedent szerintem a senior bowlra is meg fogják hívni.
ha 22 évesen csinál ilyen számokat (ilyen felépítéssel) akkor tuti első körös.

szerintem draftolni fogja valaki de csak hátul és sokkal rosszabb QB-k fognak előtte kimenni.

(a rookie szerződés 3 max 4 év, arra meg nincs garancia, hogy egy fiatal QB akkor nem akar elmenni)

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Engem is érdekelne egy sorrend, Bears-nek is kell vhol egy receiver. köszi.proki
1. Justin Blackmon
2. Michael Floyd
3. Kendall Wright
4. Alshon Jeffrey
--------------------
5. Jeff Fuller
6. Mohamed Sanu
7. Ryan Broyles (sérült)
8. Dwight Jones
9. A.J. Jenkins
10. Nick Toon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Weeden hogy hozta össze, hogy 28 évesen még mindig játszhat az ncaa-ben?, azt gondolom volt egyszer egy év eleji sérülése, és nem számították be; de ezt még így is kevésnek tartom, ha visszaszámolok.
van bármiféle draftértéke így?sapka
John Beck-et pl. 26 évesen draftolta a Miami a 2. körben, talán egy késői kört ellő valaki Weedenre, de sok pénzt nem tennék rá, meg amúgy is system-QB-nak tartom, nem több ennél

Weeden több évig baseballozott, mikor rájött hogy az MLB-re nincs esélye iratkozott be az Oklahoma State. Az NCAA-ben nincs korhatár, volt már 50 esztendős rugó is a negyedosztályban, 4 szezont játszhatsz, ezt akár megteheted 96 évesen is elméletileg...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Weeden hogy hozta össze, hogy 28 évesen még mindig játszhat az ncaa-ben?, azt gondolom volt egyszer egy év eleji sérülése, és nem számították be; de ezt még így is kevésnek tartom, ha visszaszámolok.
van bármiféle draftértéke így?sapka
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2806 😊Schleck
ezen átsiklottam, legalábbis azokat a bowl beharangozókat mindig elolvasom, amelyeket tervezek megnézni 😊
bár ez nem válaszol a második kérdésre.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Weeden hogy hozta össze, hogy 28 évesen még mindig játszhat az ncaa-ben?, azt gondolom volt egyszer egy év eleji sérülése, és nem számították be; de ezt még így is kevésnek tartom, ha visszaszámolok.
van bármiféle draftértéke így?sapka
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2806 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
méretei jók, pedigréje megvan, ettől függetlenül az első kört túlzásnak érzem, mert nem olyan elit elkapó, mint Blackmon vagy FloydJJ
Nálad ki (ha lehet tehetségi sorrendben) a mostani draft 10 legjobb WR prospectje?iktriad
Blackmon megy hozzátok az első körben, ha ez érdekelJJ
Szerintem Blackmon simán kimegy a 7. pick előtt.... Jeffery és Floyd mellett tartasz mást is 1. körös prospectnek?
Sanu és McNutt mellett kik 2. és 3. körös elkapó tehetségek?
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Weeden hogy hozta össze, hogy 28 évesen még mindig játszhat az ncaa-ben?, azt gondolom volt egyszer egy év eleji sérülése, és nem számították be; de ezt még így is kevésnek tartom, ha visszaszámolok.
van bármiféle draftértéke így?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Engem is érdekelne egy sorrend, Bears-nek is kell vhol egy receiver. köszi.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Nick Toon lehet első körös vajon?proki
méretei jók, pedigréje megvan, ettől függetlenül az első kört túlzásnak érzem, mert nem olyan elit elkapó, mint Blackmon vagy FloydJJ
Nálad ki (ha lehet tehetségi sorrendben) a mostani draft 10 legjobb WR prospectje?iktriad
Blackmon megy hozzátok az első körben, ha ez érdekel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nick Toon lehet első körös vajon?proki
méretei jók, pedigréje megvan, ettől függetlenül az első kört túlzásnak érzem, mert nem olyan elit elkapó, mint Blackmon vagy FloydJJ
Nálad ki (ha lehet tehetségi sorrendben) a mostani draft 10 legjobb WR prospectje?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Nick Toon lehet első körös vajon?proki
méretei jók, pedigréje megvan, ettől függetlenül az első kört túlzásnak érzem, mert nem olyan elit elkapó, mint Blackmon vagy Floyd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Nick Toon lehet első körös vajon?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
nem tudom volt-e már
Jonathan Martin (OT, Stanford) is jön a draftra

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Mohamed Sanu (WR, Rutgers) meggondolta magát, és ő is jelentkezik a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Whitney Mercilus (DE, Illinois) és Fletcher Cox (DT, Miss State) is profinak áll


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vontaze Burfict megy a draftraJJ
faszaJanek
ti szerintem inkább Kuechlyre fogtok rámenni
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
LaVonte Davidnek vajon mennyi lehet most a versenysúlya? Nekem inkább egy ütköző, egész pályát bejátszó strong safetynek tűnik, mint linebackernek.DoM
A legtöbb helyen 225 font van írva, ahol meg nem ott kevesebb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
LaVonte Davidnek vajon mennyi lehet most a versenysúlya? Nekem inkább egy ütköző, egész pályát bejátszó strong safetynek tűnik, mint linebackernek.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Vontaze Burfict megy a draftraJJ
fasza

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Blackmon interjú: jön a draftra


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Vontaze Burfict megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal