NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
az a kellemetlen, hogy ahogy néztem statokat összehozta a legtöbb yardot a legtöbb TD-vel, szerintem ennél jobb már nem nagyon lesz, másik kérdés, hogy a Wisconsin sem hiszem, hogy tudna ennél 'magasabbra' jutni...sapka
Erősen valószínű, hogy nem lesznek jobb statisztikái a következő szezonban, mint a mostaniban, de a draftértékén még javíthat. A Badgers-nek is minden esélye meglesz az újabb B1G-döntőre, ill. Rose Bowlra.vassadi
futó ugyan nem javítja draftértékét még egy évnyi leamortizálódással
Ball mint mondtam, 3-5. kör értékű RB, nem több, de sokat érhet az a wisconsini diploma még


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
az a kellemetlen, hogy ahogy néztem statokat összehozta a legtöbb yardot a legtöbb TD-vel, szerintem ennél jobb már nem nagyon lesz, másik kérdés, hogy a Wisconsin sem hiszem, hogy tudna ennél 'magasabbra' jutni...sapka
Erősen valószínű, hogy nem lesznek jobb statisztikái a következő szezonban, mint a mostaniban, de a draftértékén még javíthat. A Badgers-nek is minden esélye meglesz az újabb B1G-döntőre, ill. Rose Bowlra.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
az a kellemetlen, hogy ahogy néztem statokat összehozta a legtöbb yardot a legtöbb TD-vel, szerintem ennél jobb már nem nagyon lesz, másik kérdés, hogy a Wisconsin sem hiszem, hogy tudna ennél 'magasabbra' jutni...

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ball marad a Wisconsinban még egy évetJJ
Korábban azt mondta, csak akkor áll profinak, ha első kört jósolnak neki, úgyhogy ez borítékolható volt. Ha jövőre is tartja ezt az álláspontját, vele nem találkozunk az NFL-ben... 😛vassadi
hányadik kört jósoltak neki? 😊sapka
1-2 max 3.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Ball marad a Wisconsinban még egy évetJJ
Korábban azt mondta, csak akkor áll profinak, ha első kört jósolnak neki, úgyhogy ez borítékolható volt. Ha jövőre is tartja ezt az álláspontját, vele nem találkozunk az NFL-ben... 😛vassadi
hányadik kört jósoltak neki? 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ball marad a Wisconsinban még egy évetJJ
Korábban azt mondta, csak akkor áll profinak, ha első kört jósolnak neki, úgyhogy ez borítékolható volt. Ha jövőre is tartja ezt az álláspontját, vele nem találkozunk az NFL-ben... 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Ball marad a Wisconsinban még egy évet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A Chiefsben van egy 6'8 magas TE Leonard Pope. Leginkább blokkol, de RZban szokott labdát kapni, meg 3rd downban. Lépeget párat, megfordul, ugrik egy kicsit és ennyit tud. Lassú, a route futását rossz nézni, képtelen elszakadni. Elejti párszor, mire egyet elkap. Ha többször menne, őriznék is, akkor végképp nem kapna el semmit. És totál telibe kell eltalálni ilyen embert. Mert ő aztán nem lép vissza gyorsan, hogy IT-t mentsen (ami WR feladat). Meg nem tud irányt váltani ha mellé megy a laszti, meg nem tud semmit. Kocog megfordul és vagy a kezébe jön, vagy annyi. Szóval egy 6'6 magas, életképes TE 30x veszélyesebb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Azt hiszem a tavalyelőtt végzett egy kibaszott magas TE és ahelyett, hogy jött volna a draftra (nemtom h mennyi esélye lett volna elkelni) elment katonának/ vagy legalábbis szolgálatot teljesíteni 2 évre ha jól tudom.
Róla lehet tudni vmit?Bébé
Ali Villanueva. 6'10

kibaszott tehetségtelen volt.Höri
Úúúristen, redzoneban azért tudna egy ilyen állatkodni nem? A 6'10 az 6'10, egy átlagos védő ha létrára áll is marha nagy missmatch egy felívelt labdánál.JayB
a college-ban az Army ezt erőltette, de sajnos annyira fakezű volt szegény, hogy nem igazán jött be a taktikta

Jayron Hosley (CB, Virginia Tech) is profinak áll


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 849
Azt hiszem a tavalyelőtt végzett egy kibaszott magas TE és ahelyett, hogy jött volna a draftra (nemtom h mennyi esélye lett volna elkelni) elment katonának/ vagy legalábbis szolgálatot teljesíteni 2 évre ha jól tudom.
Róla lehet tudni vmit?Bébé
Ali Villanueva. 6'10

kibaszott tehetségtelen volt.Höri
Úúúristen, redzoneban azért tudna egy ilyen állatkodni nem? A 6'10 az 6'10, egy átlagos védő ha létrára áll is marha nagy missmatch egy felívelt labdánál.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt hiszem a tavalyelőtt végzett egy kibaszott magas TE és ahelyett, hogy jött volna a draftra (nemtom h mennyi esélye lett volna elkelni) elment katonának/ vagy legalábbis szolgálatot teljesíteni 2 évre ha jól tudom.
Róla lehet tudni vmit?Bébé
Ali Villanueva. 6'10

kibaszott tehetségtelen volt.

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Azt hiszem a tavalyelőtt végzett egy kibaszott magas TE és ahelyett, hogy jött volna a draftra (nemtom h mennyi esélye lett volna elkelni) elment katonának/ vagy legalábbis szolgálatot teljesíteni 2 évre ha jól tudom.
Róla lehet tudni vmit?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hali sziasztok!!!Az lenne a kérdésem hogy Case Keenum a Houston irányítót fogja szerintetek draftolni valaki!!!NCAA-ben szinte minden rekordot megdöntött, ő képes lenne az NFL-ben is jól teljesíteni??
Mennyi az esély rá hogy draftolja valaki??
köszimark0919
standard 5-6. körös. Inkább hat

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hali sziasztok!!!Az lenne a kérdésem hogy Case Keenum a Houston irányítót fogja szerintetek draftolni valaki!!!NCAA-ben szinte minden rekordot megdöntött, ő képes lenne az NFL-ben is jól teljesíteni??
Mennyi az esély rá hogy draftolja valaki??
köszi
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Hali!

Mike Martin DT ről vki tudna mondani vmit?
4-3 NT lehet a srácból? Kezdő vagy csak rotációs embör?
4.kör reális lehet?

Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Center első körben egy legény van, Konz.
ulpianus
Én bőven elégedett lennék egy 1.kör LT, második kör C draftal.
De akkor sem sírok ha a harmadikban jön mondjuk Ben Jones.
Bár ahogy nézem ő meg kicsi és inkább run blocker. :/

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Center első körben egy legény van, Konz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos vagyok benne,hogy a Lions az OLbe draftol 1.körben.
Soha ennyire biztos nem voltam még draftban,sőt a feltrade-re is mérget vennék.

Center is jöhet, Raiola 33éves (nem is túl jó...) ráadásul 4millát kap jövőre.
Backus sztem visszavonul a szezon végén.
Peterman meg szar.

Aztán megint jön egy DT...Bazzani
Fox?szaba
Két év, két IR.
Mellette van Hilliard (aki amúgy jobb mint Cherilus) és Culbreath.
Nem nagy perspektíva.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Biztos vagyok benne,hogy a Lions az OLbe draftol 1.körben.
Soha ennyire biztos nem voltam még draftban,sőt a feltrade-re is mérget vennék.

Center is jöhet, Raiola 33éves (nem is túl jó...) ráadásul 4millát kap jövőre.
Backus sztem visszavonul a szezon végén.
Peterman meg szar.

Aztán megint jön egy DT...Bazzani
Fox?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos vagyok benne,hogy a Lions az OLbe draftol 1.körben.
Soha ennyire biztos nem voltam még draftban,sőt a feltrade-re is mérget vennék.

Center is jöhet, Raiola 33éves (nem is túl jó...) ráadásul 4millát kap jövőre.
Backus sztem visszavonul a szezon végén.
Peterman meg szar.

Aztán megint jön egy DT...

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Reiff sztem is kimegy előbb. Remélem a Chiefs viszi. Én évek óta nézem Reiffet, nekem ő a kedvencem, Kalil ellenében is.
Eleinte azonban Jonathan Martin is beelőzte a prospect listákon, nem véletlen. Mindketten jók LOTnek is. Bármelyik a Chiefsbe jön első körben, boldog leszek. És érte kevesebbet kell felmenni, ha kell egyáltalán (kelleni fog).
Még Mike Adams is lehet LOT, fog ő még felfelé mozogni.
Z. Sanders már sokkal inkább ROT. Egy fizikális szörny, akit eleinte lehetetlen LOTnek betenni, lehet mindig ROT marad. A többi sztem mind alkalmatlan kezdő szerepre első naptól, hacsak nem muszájból.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Iowa falemberek általában jók, Reiff technikailag nagyon jó, alkatra elég hasonlóak Backus 6-5 305, Reiff meg 6-6 300, mondjuk nem kicsit kéne érte feltradelni nem tom elképzelni h ne kelljen el a TOP15-ben ti meg sacc/kb. a 25. helyen fogtok draftolni.empty taxi
Tavaly az 1/4re akartunk menni PPért.
(Meg amúgy is minden évben mozogtunk eddig,lásd Best Leshoure stb)
Nem lesz olyan sok hiányposztunk,igazából csak a falat kell fiatalítani.
Egy kezdő LT megér ennyit.
Ja és köszönöm a választ.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Iowa falemberek általában jók, Reiff technikailag nagyon jó, alkatra elég hasonlóak Backus 6-5 305, Reiff meg 6-6 300, mondjuk nem kicsit kéne érte feltradelni nem tom elképzelni h ne kelljen el a TOP15-ben ti meg sacc/kb. a 25. helyen fogtok draftolni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Riley Reiff (OT, Iowa) is megy a draftraJJ
Őt néztem a Bowl meccsükön,számomra nagyon meggyőző volt.
(nem láttam mondjuk a teljes meccset)
Mennyire illene ő a Lionsba (főleg pass block van ugyebár) Backus helyére LTbe?

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Vontaze Burfict megy a draftraJJ
faszaJanek
ti szerintem inkább Kuechlyre fogtok rámennikristof
Jobban is örülnék neki!

Esetleg ha második körre lecsúszik Tazo akkor ott behúzni de ez már álom szvsz