NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Picsát. Mi évek óta elöl draftolunk és most nem vagyunk gyengék. 😀Bazzani
😀
most a top5re gondoltam. és idén nem valószínű, hogy oda tudtok kerülni

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Értem, szerintem nem járna jól a Seahawks csapatával, bocsánat a Seahawks szurkolóktól, de a csapat enyhén szólva is gyenge !Béczkó
első kör elején elég ritkán draftolnak erős csapatok..Szobi22
Picsát. Mi évek óta elöl draftolunk és most nem vagyunk gyengék. 😀

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Értem, szerintem nem járna jól a Seahawks csapatával, bocsánat a Seahawks szurkolóktól, de a csapat enyhén szólva is gyenge !Béczkó
első kör elején elég ritkán draftolnak erős csapatok..

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
egyáltalán nem az, főleg, hogy egyre nagyobb léptekkel araszol az 1/2 felé.

de mivel a Seahawks edzője Carroll volt az, aki annak idején középiskolából a USC-be csábította Barkley-t, majd rakta be a kezdőbe újoncként, senki sem lepődne meg ha újra összeállnának.

Más kérdés, hogy eddigi 2 éve alatt a drafton kicsit sem favorizálta Carroll a trójaiakat.Höri
Jah..Taylor Mays-ről olvastam, hogy nem kicsit lepődött meg anno, hogy nem őt húzta a Seattle.Amadeus91
Meg Damian Williams.
Főleg azért, mert az ő posztjukra húzott játékost, csak épp nem őket (Earl Thomas meg Golden Tate ment).tenorx
Vmi azt súgja nekem, hogy Barkley maradni fog a végzős évére. Nagyon szereti az iskolát, idén egészen jók is vagyunk, és hát a recruiting alapja is lehetne Ő (pl ugye Dorian Green-Beckham esetében 😀 ). Sztem akar nyerni vmi fontos trófeát egyetemen+Heisman trophyt
Amúgy meg Carroll régen jól csinálja, Tate és Thomas is jobb mint Williams és Mays. Minden USC WR bust lett mostanában, de majd jön a cáfolat nem sokára Woods személyében 😛


JT Daniels fan
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Bobby Rainey nevével már korábban is találkoztam, de most megnéztem egy draft rb-mixet, ahol 6. körösnek írják. Alacsony és az Isten háta mögött játsszik, de nagyon jó felépítésünek, gyorsnak és az összefoglalói alapján igen jó játékosnak tűnik. Viheti valamire az nfl-ben?

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Höri olvastam az írásodat, ennyire biztos, hogy Barkley a Seahawks együtteséhez kerül?Béczkó
egyáltalán nem az, főleg, hogy egyre nagyobb léptekkel araszol az 1/2 felé.

de mivel a Seahawks edzője Carroll volt az, aki annak idején középiskolából a USC-be csábította Barkley-t, majd rakta be a kezdőbe újoncként, senki sem lepődne meg ha újra összeállnának.

Más kérdés, hogy eddigi 2 éve alatt a drafton kicsit sem favorizálta Carroll a trójaiakat.Höri
Jah..Taylor Mays-ről olvastam, hogy nem kicsit lepődött meg anno, hogy nem őt húzta a Seattle.Amadeus91
Meg Damian Williams.
Főleg azért, mert az ő posztjukra húzott játékost, csak épp nem őket (Earl Thomas meg Golden Tate ment).
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 458
Értem, szerintem nem járna jól a Seahawks csapatával, bocsánat a Seahawks szurkolóktól, de a csapat enyhén szólva is gyenge !Béczkó
Hát épp ezért lenne ő a megoldás 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Értem, szerintem nem járna jól a Seahawks csapatával, bocsánat a Seahawks szurkolóktól, de a csapat enyhén szólva is gyenge !Béczkó
egy normális irányító hiányzik onnan (többé-kevésbé)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Értem, szerintem nem járna jól a Seahawks csapatával, bocsánat a Seahawks szurkolóktól, de a csapat enyhén szólva is gyenge !
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Höri olvastam az írásodat, ennyire biztos, hogy Barkley a Seahawks együtteséhez kerül?Béczkó
egyáltalán nem az, főleg, hogy egyre nagyobb léptekkel araszol az 1/2 felé.

de mivel a Seahawks edzője Carroll volt az, aki annak idején középiskolából a USC-be csábította Barkley-t, majd rakta be a kezdőbe újoncként, senki sem lepődne meg ha újra összeállnának.

Más kérdés, hogy eddigi 2 éve alatt a drafton kicsit sem favorizálta Carroll a trójaiakat.Höri
Jah..Taylor Mays-ről olvastam, hogy nem kicsit lepődött meg anno, hogy nem őt húzta a Seattle.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri olvastam az írásodat, ennyire biztos, hogy Barkley a Seahawks együtteséhez kerül?Béczkó
egyáltalán nem az, főleg, hogy egyre nagyobb léptekkel araszol az 1/2 felé.

de mivel a Seahawks edzője Carroll volt az, aki annak idején középiskolából a USC-be csábította Barkley-t, majd rakta be a kezdőbe újoncként, senki sem lepődne meg ha újra összeállnának.

Más kérdés, hogy eddigi 2 éve alatt a drafton kicsit sem favorizálta Carroll a trójaiakat.

több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Höri olvastam az írásodat, ennyire biztos, hogy Barkley a Seahawks együtteséhez kerül?
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Harrison Smith ND-safetyről szeretnék érdeklődni, hogy mik az esélyei? Az eurosport2-nek hála sok ND-meccset láttam és sztem egy nagyon kemény és jó játékos, akinek a mérete és atletikussága is bőven megvan és amúgy sincs túl sok fehér db a ligában. 😊 Mockokban eddig mégsem találkoztam vele.valaki2
Én viszont csak nagy ritkán nézek ND meccset ezért inkább mások tollával fogok ékeskedni. 😊 A legtöbb oldalon ahol rákerestem, top5 strong safetynek sorolják jelenleg.

Isn't a guy you want to trust to run with receivers down the field. However, because of his solid natural range and instincts, I can see him getting over the top and making plays in a center field type role as an NFL strong safety.
http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=38137
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Harrison Smith ND-safetyről szeretnék érdeklődni, hogy mik az esélyei? Az eurosport2-nek hála sok ND-meccset láttam és sztem egy nagyon kemény és jó játékos, akinek a mérete és atletikussága is bőven megvan és amúgy sincs túl sok fehér db a ligában. 😊 Mockokban eddig mégsem találkoztam vele.

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
2011-es első körösök eddig:

http://www.profootballfocus.com/blog/2011/10/27/checking-in-the-2011-first-rounders/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Sanu: Én is WR-t írtam NE-be, de Toon nagyobb nála, főleg ezért. Persze Sanu "verszatilis" ergo perfekt fit for pats, erre nem gondoltam.Höri
sot ugye Belichick pont szemelyesen is kint volt a mult penteki Rutgers @ Louisville meccsen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wright mock http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

25 játékost én is első körbe írtam, egész jó arányHöri
Valóban nem rossz, de még fejlődhetne Scotty.Schleck
jaja.

ez a 7 személy maradt ki nálam:

Sanu: Én is WR-t írtam NE-be, de Toon nagyobb nála, főleg ezért. Persze Sanu "verszatilis" ergo perfekt fit for pats, erre nem gondoltam.

Crick: out for season. Mivel hírverésnek is szánom a mockot, így nem fogok olyan embert hypeolni, akit az olvasó nem tud idén megnézni.

Mike Adams: OSU sucks, de tény, hogy kevés a jó OT

Massaquoi: nem nézek sunbeltet 😕 pont ma lesz 2-kor Troy meccs, hát jó.

Cordy Glenn: Mauler OG, nem nagy kunszt szvsz

Zach Brown: overrated és 43-as OLB kinek kell? Curry 2.0, maximum ILB-nek gondolnám, de oda meg van sok jó most.

Poe: hát Memphis-t se láttam még idén, de úgy tűnik muszáj lesz 😊 Ekkora manus ritka látvány, de nem tom miben több, mint Ellis.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wright mock http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

25 játékost én is első körbe írtam, egész jó arányHöri
Tőled jó, vagy tőle? 😂

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wright mock http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

25 játékost én is első körbe írtam, egész jó arányHöri
Valóban nem rossz, de még fejlődhetne Scotty.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Mocking The Drafttól is kijött egy nemrégiben:
http://www.mockingthedraft.com/2011/10/19/2501735/2012-nfl-mock-draft
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wright mock http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

25 játékost én is első körbe írtam, egész jó arány

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Reed zsír, de ha mégsem akkor sem hozunk a nyakára korai körös pass rushert, bár én abban se hiszek, hogy Mariot elengedjük, Danielst, aki tavaly volt sérült is megtartottuk hosszútávúval, pedig korántsem játszik olyan fontos poszton, és mögötte még utánpótlás is volt.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OLB?
Ott van Reed meg Barwin.tenorx
jó hát Reed annyit tud, hogy hosszú szőke haja van, mai napig nem értem miért nem Elmore-t hypeolták kettejük közül, de ez már szinte mindegy is

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
OLB?
Ott van Reed meg Barwin.tenorx
Több mindentől fog függni, marad e Williams? Ha nem tudnánk megtartani mennyire válik be Reed? Idén lesz alkalma megmutatni, könnyen lehet hogy az egyik első számú prioritás lesz az OLB. De ne legyen.

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Antwon Bailey-nek van esélye rá hogy draftolják? Az éjjel megnéztem a Syracuse-WVU-t, ügyes kicsi futónak tűnik és utánanéztem, a statjai is elég jók.valaki2
Nem igazán jók a statjai sem, de ez egyéni vélemény (jr-ként 554 futott yard 13 meccsen nagyon kevés). Vannak nála jobb senior futók is. Szerintem nem fogják draftolni, de még UDFA sem nagyon lesz.akike
Én csak az ideieket néztem, 7 meccs alatt 146/678. És még ott a fél szezon h pumpálja. Mondjuk kicsi futónál én sem hiszem h egy jó év elég lenne.