NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
majd a Colts elviszi 2/1-re, Luck meg örülhet 😀

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Wow, na ne. 😀
Kiváncsi leszek, hogy kit választanak ki hamarabb, őt vagy Jefferyt.Newman
Na, lassan testtel, Jeffery még nem mondott semmi olyat, hogy jön-e. 😀Deny
Nem hiszem, hogy tetszik neki a show, ami a Gamecocksnál megy. 😛
Höri: érdekes, bár inkább nevetségesnek nevezném...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wow, na ne. 😀
Kiváncsi leszek, hogy kit választanak ki hamarabb, őt vagy Jefferyt.Newman
Na, lassan testtel, Jeffery még nem mondott semmi olyat, hogy jön-e. 😀Deny
jaja, ez a no-pass offense nagyon tetszik neki most.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Wow, na ne. 😀
Kiváncsi leszek, hogy kit választanak ki hamarabb, őt vagy Jefferyt.Newman
Na, lassan testtel, Jeffery még nem mondott semmi olyat, hogy jön-e. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wow, na ne. 😀
Kiváncsi leszek, hogy kit választanak ki hamarabb, őt vagy Jefferyt.Newman
Jeffery egyes helyeken már az első körben sincs.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Wow, na ne. 😀
Kiváncsi leszek, hogy kit választanak ki hamarabb, őt vagy Jefferyt.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Óriási meglepetés jön: Justin Blackmon kijelentette pár hete egy újságírónak, hogy szinte biztos, hogy jön a draftra.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Nem tudom volt-e már, mondjuk nem nagy meglepetés:
"Two people close to Luck said the Stanford quarterback is not expected to take classes next quarter. Instead, Luck is expected to declare and focus on preparing for the 2012 NFL draft, in which he is expected to be the No. 1 overall pick."

http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=jc-cole_direct_snap__andrew_luck_nfl_draft_112211

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ami a 2012-es draftot illeti a front 7 és a safety sornak kellene prioritást élvezni, míg támadóoldalon RT, WR hiány van.
DoM
Volt nekik jó safetyjük még TC idején is(Lowery), de egy 7. körös pick ezek szerint sokkal nagyobb need volt.iktriad
CB volt, méghozzá elég szar. Hogy nálatok hogy tolja, az más kérdés

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ami a 2012-es draftot illeti a front 7 és a safety sornak kellene prioritást élvezni, míg támadóoldalon RT, WR hiány van.
DoM
Volt nekik jó safetyjük még TC idején is(Lowery), de egy 7. körös pick ezek szerint sokkal nagyobb need volt.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én sem azt mondtam, hogy kéne oda új irányító most a draftról, hanem, hogy szar. Amúgy látod, Maybint bebaszni OLB-be, aztán csókolom 😂Wyatt
én ezt sose vitattam! világ életemben sancho ellenes voltam.

viszont azt látni kell, hogy a bénaság önmagában nem elég a váltáshoz 😀 a Jets megtalálta a siker receptjét 2-3 éve azzal, hogy odaraktak köré 21 jó játékost. Mivel a luchador barátunknak még bőven van a zsírós újonc szerződéséből hátra, így bizony szinte biztos, hogy nem a QB poszt lesz amihez tavasszal hozzá fog nyúlni Tannenbaum.

meg egyébként is ott van McElroy 😉 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én sem azt mondtam, hogy kéne oda új irányító most a draftról, hanem, hogy szar. Amúgy látod, Maybint bebaszni OLB-be, aztán csókolom 😂

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én abszolút nem értem, hogy ezen hsz után miért nem fejeződött be a sancho brainstorming:

Ami a 2012-es draftot illeti a front 7 és a safety sornak kellene prioritást élvezni, míg támadóoldalon RT, WR hiány van.DoM
nézzetek már rá arra a csapatra!
Garrett McIntyre kezdő OLB!!! Wayne Hunter a RT! Holmes-on kívül egyik WR se tud elszakadni. (na de majd DeSean!)

Ráadásul futó sincs egy normális sem.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sanchez évről évre fejlődik, csak rossz irányba

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Még több Barkley:
http://www.mockingthedraft.com/2011/11/17/2569319/quarterback-profile-film-breakdown-of-uscs-matt-barkley
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Igazából tényleg elüt a két kérdés, az első kérdésedben azt feltételezted hogy a Colts nem tart igényt Manningre (ez számomra azt jelenti hogy elengedik, vagy hogy Ő fog padozni). A másodikban meg az volt a téma hogy Luck leül-e Manning mögé cserének, de az első kérdés gyakorlatilag kizárja a másodikat 😊 Viszont ha a két kérdéskört valószínűtlen módon összekombináljuk akkor van az a lehetőség hogy Manning csapatot vált: Ha egészséges, akkor szerintem top 3 (ha nem top 1 😊 ) irányító a ligában. Ha ennek ellenére a Colts nem tart rá igényt (lehetséges?) miért vonulna vissza, mikor van lehetősége még pártíz millió dollárt meg esetleg még egy gyűrűt összeszedni? Pecázni, vagy elcseszni az időt? Szerintem erre lesz még ideje bőven egyébként is 😊 Igaz van gyűrűje, de szerintem az Ő szintjén az újabb bajnoki cím megszerzése is motiváló lehet, ráadásul pénzből soha nem elég, mindig van hova költeni... 😊Rataxes
de, hogy továbbkombináljuk a fikciót, mi van, ha Luck-t összetörik egy véresebb egyetemi derbyn PM meg nem jön rendbe?

Egyébként - komolyan - nem hiszem, hogy PM visszavonulna ha egészséges.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Igazából tényleg elüt a két kérdés, az első kérdésedben azt feltételezted hogy a Colts nem tart igényt Manningre (ez számomra azt jelenti hogy elengedik, vagy hogy Ő fog padozni). A másodikban meg az volt a téma hogy Luck leül-e Manning mögé cserének, de az első kérdés gyakorlatilag kizárja a másodikat 😊 Viszont ha a két kérdéskört valószínűtlen módon összekombináljuk akkor van az a lehetőség hogy Manning csapatot vált: Ha egészséges, akkor szerintem top 3 (ha nem top 1 😊 ) irányító a ligában. Ha ennek ellenére a Colts nem tart rá igényt (lehetséges?) miért vonulna vissza, mikor van lehetősége még pártíz millió dollárt meg esetleg még egy gyűrűt összeszedni? Pecázni, vagy elcseszni az időt? Szerintem erre lesz még ideje bőven egyébként is 😊 Igaz van gyűrűje, de szerintem az Ő szintjén az újabb bajnoki cím megszerzése is motiváló lehet, ráadásul pénzből soha nem elég, mindig van hova költeni... 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 850
Sanchez nem fejlődik semmit azért ez elég faszság. Évről évre jobb. Nem elit irányító de nem is az aki egymaga felelős egy szar offense-ért. A társak sem segítik ki, futójáték gyenge, elkapók dobálják a labdákat, fal sem az igazi. Nameg a new yorki média és Ryan nagy pofája sem tesz jót neki, sok minden csattan rajta. Ez a jets nem egy irányítónyira van a jó csapattól és irányító alatt nem egy Peyton Manninget kell érteni, olyan 20 évente van egy.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez mondjuk a kérdésemre minden, csak nem válasz. De akkor még egyszer, ha Colts az 1/1 és megtartja és kiválasztja Luckot és Peyton egészséges (választás pillanatában már rég tudni fogják), akkor annyira elképzelhetetlen, hogy az elvileg nagyszerű Luck leül tanulni a liga egyik, ha nem a legjobb játékosa mögé?Deny
Másodjára feltettél egy tök más kérdést. Egyébként ezt honnan tudnánk most?Amadeus91
Az első kérdéssel ez szoros összefüggésben áll, ott azt kérdeztem, ha jönne Luck és egészséges Manning, és a Colts mégis az új srácot preferálja, akkor vajon váltana-e és nem a visszavonulást választja? Mert oké, hogy van benne 1-2 év, de nem igazán olyan játékos, mint egy Favre, hogy csak megyek és megyek. Gyűrűje is van, tehát még egy ok, hogy visszavonulhat.Deny
Favre-nak nem volt? 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
van még benne 1-2 év azért.Amadeus91
Ez mondjuk a kérdésemre minden, csak nem válasz. De akkor még egyszer, ha Colts az 1/1 és megtartja és kiválasztja Luckot és Peyton egészséges (választás pillanatában már rég tudni fogják), akkor annyira elképzelhetetlen, hogy az elvileg nagyszerű Luck leül tanulni a liga egyik, ha nem a legjobb játékosa mögé?Deny
Másodjára feltettél egy tök más kérdést. Egyébként ezt honnan tudnánk most?Amadeus91
Az első kérdéssel ez szoros összefüggésben áll, ott azt kérdeztem, ha jönne Luck és egészséges Manning, és a Colts mégis az új srácot preferálja, akkor vajon váltana-e és nem a visszavonulást választja? Mert oké, hogy van benne 1-2 év, de nem igazán olyan játékos, mint egy Favre, hogy csak megyek és megyek. Gyűrűje is van, tehát még egy ok, hogy visszavonulhat.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Érdeklődésképpen, mire alapozzuk, hogy Manning, ha a Colts nem tart rá igényt (amit én személy szerint elképzelhetetlennek tartok, ha Luck jön, ha nem), akkor nem vonul vissza?Deny
van még benne 1-2 év azért.Amadeus91
Ez mondjuk a kérdésemre minden, csak nem válasz. De akkor még egyszer, ha Colts az 1/1 és megtartja és kiválasztja Luckot és Peyton egészséges (választás pillanatában már rég tudni fogják), akkor annyira elképzelhetetlen, hogy az elvileg nagyszerű Luck leül tanulni a liga egyik, ha nem a legjobb játékosa mögé?Deny
Másodjára feltettél egy tök más kérdést. Egyébként ezt honnan tudnánk most?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elég baj.

Manning-gel sztem SB-esélyes csapat lenne a Jets, mert a társak abszolút megvannak, csak irányitó nincs. Mondjuk kérdéses h visszanyeri-e még a formáját. Ha nem is a legjobb éveit, de legalább a tavalyit.valaki2
Érdeklődésképpen, mire alapozzuk, hogy Manning, ha a Colts nem tart rá igényt (amit én személy szerint elképzelhetetlennek tartok, ha Luck jön, ha nem), akkor nem vonul vissza?Deny
van még benne 1-2 év azért.Amadeus91
Ez mondjuk a kérdésemre minden, csak nem válasz. De akkor még egyszer, ha Colts az 1/1 és megtartja és kiválasztja Luckot és Peyton egészséges (választás pillanatában már rég tudni fogják), akkor annyira elképzelhetetlen, hogy az elvileg nagyszerű Luck leül tanulni a liga egyik, ha nem a legjobb játékosa mögé?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
A kettesre egy forintot se tegyél. 😊

DoM
Elég baj.

Manning-gel sztem SB-esélyes csapat lenne a Jets, mert a társak abszolút megvannak, csak irányitó nincs. Mondjuk kérdéses h visszanyeri-e még a formáját. Ha nem is a legjobb éveit, de legalább a tavalyit.valaki2
Érdeklődésképpen, mire alapozzuk, hogy Manning, ha a Colts nem tart rá igényt (amit én személy szerint elképzelhetetlennek tartok, ha Luck jön, ha nem), akkor nem vonul vissza?Deny
van még benne 1-2 év azért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Két kérdés fogalmazódott meg bennem: az egyik h elképzelhető-e h a Jets első körben qb-t húz idén vagy jövőben, merthogy Sanchez egy vicc és nagyon irányitó-gazdag draftok lesznek?
2: mostmár ugye elképzelhetetlen h Elway-ék valakit a draftról is Tebow nyakára hozzanak? Nagyon remélem!valaki2
A kettesre egy forintot se tegyél. 😊

DoM
Elég baj.

Manning-gel sztem SB-esélyes csapat lenne a Jets, mert a társak abszolút megvannak, csak irányitó nincs. Mondjuk kérdéses h visszanyeri-e még a formáját. Ha nem is a legjobb éveit, de legalább a tavalyit.valaki2
Érdeklődésképpen, mire alapozzuk, hogy Manning, ha a Colts nem tart rá igényt (amit én személy szerint elképzelhetetlennek tartok, ha Luck jön, ha nem), akkor nem vonul vissza?
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Két kérdés fogalmazódott meg bennem: az egyik h elképzelhető-e h a Jets első körben qb-t húz idén vagy jövőben, merthogy Sanchez egy vicc és nagyon irányitó-gazdag draftok lesznek?
2: mostmár ugye elképzelhetetlen h Elway-ék valakit a draftról is Tebow nyakára hozzanak? Nagyon remélem!valaki2
A kettesre egy forintot se tegyél. 😊

DoM
Elég baj.

Manning-gel sztem SB-esélyes csapat lenne a Jets, mert a társak abszolút megvannak, csak irányitó nincs. Mondjuk kérdéses h visszanyeri-e még a formáját. Ha nem is a legjobb éveit, de legalább a tavalyit.