NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hátsó körös QB-t nem neveznék projektnek.

ha valami csoda folytán pályára kerül, akkor ott és azonnal királynak kell lenni, különben azonnal hoznak elé egy veteránt.

most nem konkrétan Moore-ról beszélek, hanem a jelenségről, mely szerint az irányítóba vetett bizalom csak akkor nem fogy el, ha az illető 1. körös. Ha későbbi, és szar a csapat akkor inkább hoznak újat.

meg hát nem mindegy, hogy milyen közegbe kell beugrani.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Kezdő sose lesz.Höri
csak a magassága miatt? :rolleyes:sapka
meg a drafthelye miatt.

5-7. körben csak azért visznek QB-t, hogy az előszezonra is jusson valaki.Höri
nem teljesen így értelmeztem a kezdő sose lesz mondatot,
-persze projektként pár éve múlva, ennyire számítana, hogy csak 6'1?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kezdő sose lesz.Höri
csak a magassága miatt? :rolleyes:sapka
meg a drafthelye miatt.

5-7. körben csak azért visznek QB-t, hogy az előszezonra is jusson valaki.

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Kezdő sose lesz.Höri
csak a magassága miatt? :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kellen Moore hol kelhet el? Mert most nem látom sehol, hogy hova prognosztizálják. Kijön egyáltalán?proki
végzős 😀

5. körbe talán odaérhet. De tuti hamarabb megy el, mint Keenum.
Kezdő sose lesz.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
egy hatodik kört sztem sokaknak megérhet

szerk. hát úgy néz ki Del szerint mégtöbbet 😀kristof
Olvastam már hatodik kört is, de olyat is, hogy valakinél miért ő lenne a kezdő QB az NFL-ben.
Na ő lesz az aki megoszt sok embert.

Limitált és pici ezzel szemben ultrapontos és nagyon jól lát a pályán.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egy hatodik kört sztem sokaknak megérhet

szerk. hát úgy néz ki Del szerint mégtöbbet 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A negyedik ötödik körre mondják.
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Kellen Moore hol kelhet el? Mert most nem látom sehol, hogy hova prognosztizálják. Kijön egyáltalán?
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Zach Brown 230 font. Nincs itt semmi limitáltság.

Egy 3-4es ILB 235-250, bár felső határ itt sincs. Akkor meg van 5 font "mínusz". Ez nem 5 kilogramm ez öt font! Az nem ugyanaz. Azt egy hónap alatt felszedi megfelelő vegyes táplálkozással. De nem számít, így is jó.

4-3-as OLB esetén már inkább kell a 240+ font, de ROLB lehet így is instant azonnal. LOLB is megfelelő rendszerben akár, bár az nehezebb ügy.

3-4OLB nem lehet (bár James Harrison is 242 font, de ez ritka). 4-3ban (nem speedy rendszerben, nem zónázásban) ütköző benga MLB nem lehet, ez tény. De majd akkor nem olyan edző viszi, vagy nem arra a posztra.ulpianus
Bruce Carter is ilyen volt, el is vitte a Cowboys, amire mondtam én szerény tudásommal, hogy wtf.....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Zach Brown 230 font. Nincs itt semmi limitáltság.

Egy 3-4es ILB 235-250, bár felső határ itt sincs. Akkor meg van 5 font "mínusz". Ez nem 5 kilogramm ez öt font! Az nem ugyanaz. Azt egy hónap alatt felszedi megfelelő vegyes táplálkozással. De nem számít, így is jó.

4-3-as OLB esetén már inkább kell a 240+ font, de ROLB lehet így is instant azonnal. LOLB is megfelelő rendszerben akár, bár az nehezebb ügy.

3-4OLB nem lehet (bár James Harrison is 242 font, de ez ritka). 4-3ban (nem speedy rendszerben, nem zónázásban) ütköző benga MLB nem lehet, ez tény. De majd akkor nem olyan edző viszi, vagy nem arra a posztra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintetek Zach Brown az NFL-ben mire lehet jó? Mármint arra gondolok, hogy azzal a súllyal ami neki van, meg tud-e élni LB-ként.proki
Zach Brown a legjobb elérhető 4-3-as OLB momentán. (Emiatt sok helyen első körbe is jósolják, de pont ez a limitáltsága ami nekem nem teszi top32-essé). Szóval hosszú távú kezdő karriert lehet neki elképzelni.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Szerintetek Zach Brown az NFL-ben mire lehet jó? Mármint arra gondolok, hogy azzal a súllyal ami neki van, meg tud-e élni LB-ként.proki
Gyenge oldalon simán kezdő kaliber 4-3-as sémában OLB-ként. Tekintettel, hogy mennyire előtérbe kerülnek a nickel felállások, szép jövő állhat előtte. Nagyon jól mozog a passz ellen.
több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Szerintetek Zach Brown az NFL-ben mire lehet jó? Mármint arra gondolok, hogy azzal a súllyal ami neki van, meg tud-e élni LB-ként.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Elraktározom a véleményt 😊 bár ahhoz igen jól kell szerepelni a playoffban, hogy megárje safety-t vinni elsőre 😀

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Gyors megjegyzés Hörinek, belepillanottam a mock updatebe: Cowboys kizárt, hogy OG-t húznak. Először érkezett O falember 20+ év után, Holland jól játszik, Nagy Bill és Arkin + Loper backup. Inkább Lenne szükség safetyre, mindkettő egyéves szerződésen van, backupjaik Danny McCray és Barry Church. Ezen kívül még egy 3-4 falembert tudok elkézelni. Rattliff jobb már nem lesz, Brentnek szar éve van eddig, az endek közül pedig csak Hatcher helye biztos.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én LMJ-el kapcsolatban úgy vagyok, hogy aki draftolni fogja, az nagyot fog húzni vele.
Idén is már szépen belement a nagyobb emberekbe, többségében sikerrel. Sztem sokat erősödött 1 év alatt, jó a sérülésektől lehet félni kicsit, de sztem fasza lesz Ő.

Kellen Moore nagy kedvencem, vele kapcsolatban is így vagyok. Fog Ő még nagy dolgokat csinálni NFL szinten szvsz
Csak faszom elkezdhetne már túrórudit enni, hogy nőjjön 6-0ról


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én Floyd-ról kérdeznék (notre Dame).
A tegnapi meccsen nekem eléggé tetszett.
Ha jól látom junior, tehát 2012es draftra nem jön ki?
Vagy ha mégis, akkor mi a prognózis vele kapcsolatban?Sobri Jóska
mint alul megírtam, 1.kör

ki fog jönni mert balhéra hajlamos és szarok az irányítók

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Én Floyd-ról kérdeznék (notre Dame).
A tegnapi meccsen nekem eléggé tetszett.
Ha jól látom junior, tehát 2012es draftra nem jön ki?
Vagy ha mégis, akkor mi a prognózis vele kapcsolatban?

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Még egy kérdés:Russell Wilson?valaki2
vele senki sem számol, mint prospect. el van könyvelve, hogy jövőre Colorado RockiesHöri
Elég kár.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még egy kérdés:Russell Wilson?valaki2
vele senki sem számol, mint prospect. el van könyvelve, hogy jövőre Colorado Rockies

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LMJ fog egyáltalán bármelyik körben valakinek kelleni, minekutána állandóan megsérül?valaki2
3. kör körül elfog kelni szvsz. pláne ha vírít kombájnon.empty taxi
jó, hogy pont te válaszoltál mert LMJ-t leginkább Quizz Rodgers-szel érdemes párba állítani.

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Még egy kérdés:Russell Wilson?

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 255 — Lájkold a zsűrit!
LMJ fog egyáltalán bármelyik körben valakinek kelleni, minekutána állandóan megsérül?valaki2
3. kör körül elfog kelni szvsz. pláne ha vírít kombájnon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
LMJ fog egyáltalán bármelyik körben valakinek kelleni, minekutána állandóan megsérül?valaki2
Kizárt, hogy ne draftolnák.vassadi
Devine-t is 3. körösnek gondolták sokan még a gyenge tavalyi szezonja után is, aztán udfa lett belőle és asszem nem is kap már esélyt soha. Mondjuk neki ennyire zseniális egyetemi karrierje azért nem volt és még kisebb.