NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
LMJ fog egyáltalán bármelyik körben valakinek kelleni, minekutána állandóan megsérül?valaki2
Kizárt, hogy ne draftolnák.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
LMJ fog egyáltalán bármelyik körben valakinek kelleni, minekutána állandóan megsérül?

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Jövőre lesznek Lattimore és Dyer, akik sokkal jobbak sztem, úgyhogy nem is biztos h egy esetleges gyengébbecske senior év után ő jövőbe 1. körös lenne. Richardson sztem túlértékelt.De ez csak az én laikus véleményem.valaki2
És az én véleményem is ez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 255 — Lájkold a zsűrit!
Nekem jelen pillanatban nem nyitja meg, pedig már ki vagyok éhezve egy Höri féle mockra 😊Bondi
szokott szarakodni de most nálam jóHöri
Most már nálam is. Örülnék ha Floyd lecsúszna hozzánk, sajnos Toon már kicsúszott az első körből, eddig őt favorizáltam, de mondjuk letradelni is szabad 😛
Amúgy Konz megérne egy 1. kört, nem?Bondi
Elfogult vok de ha kijön szvsz a class legjobb centere.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nekem jelen pillanatban nem nyitja meg, pedig már ki vagyok éhezve egy Höri féle mockra 😊Bondi
szokott szarakodni de most nálam jóHöri
Most már nálam is. Örülnék ha Floyd lecsúszna hozzánk, sajnos Toon már kicsúszott az első körből, eddig őt favorizáltam, de mondjuk letradelni is szabad 😛
Amúgy Konz megérne egy 1. kört, nem?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem jelen pillanatban nem nyitja meg, pedig már ki vagyok éhezve egy Höri féle mockra 😊Bondi
szokott szarakodni de most nálam jó

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nekem jelen pillanatban nem nyitja meg, pedig már ki vagyok éhezve egy Höri féle mockra 😊

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Meglepődtem kicsit, hogy egy NFL rendszerbe jobbnak gondolod RG3-at, mint Landry Jones-t. Főleg a pocket QB master Shanahanékhez.sapka
ő azért nem az a tipikus scrambler.

simán megélne abból is ha csak dobálna, mert így 300+ fölött van minden meccsen, amit a korábbi évek scrambler prospectjei közül egyről sem lehetett elmondani.Höri
tudom, tudom,
rosszul fogalmaztam, illetve én sem tudtam akkor még mit szerettem volna mondani :/, szóval Griffin szerintem tipikusan az a játékos akire érdemes teljes mértékben plabookot írni~Newton, míg Jones/Barkley sokkal inkább sablonok. És egyelőre nem érzem a washingtoni O részlegtől, hogy ezt megtennék Griffinért; új szisztémát installálni egy inogó HC széken (ha jövőre is hasonló szezon lesz). Inkább azt az instant megoldást keresik, ezért is lepődtem meg. De nem mondanám, hogy nem örülnék nagyon ha esetleg tévednék. 😊
Az is érdekelne hány 1/ kevés Qb fog kijönni a draftra a Barkley/Jones/Griffin trióból.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, szerinted Larry Smith (Vandy) befér valamelyik hátsókörben?Amadeus91
biztos, hogy nem

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Valószínűleg ez a mock nem fog megvalósulni, mivel Trent Richardson, RB nagy valószínűség szerint marad a 'Bamán még.
Pár napja kérdezték, hogy jön-e idén a draftra, nem erősítette meg, nem is cáfolta, ez volt a válasza: "I have got a whole ’nother year," Richardson told the media. "I’m not worried about anything else. I’m going to be here for a whole ’nother year. I’m just ready to stay here and play football."
Aztán még lehet Donald Brown, ő is sokáig nem akart jönni, de a bowl meccs után azért jelezte, hogy na jó, mégis.

Amúgy érdekes kérdés, ha nem jön, akkor kb. ki a legjobb RB a classben és ér-e mondjuk top20-at? (Első kör lenne az ideális, de az lehetetlen, hogy valaki ne vigyen futót első körben)Deny
Jövőre lesznek Lattimore és Dyer, akik sokkal jobbak sztem, úgyhogy nem is biztos h egy esetleges gyengébbecske senior év után ő jövőbe 1. körös lenne. Richardson sztem túlértékelt.De ez csak az én laikus véleményem.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Höri, szerinted Larry Smith (Vandy) befér valamelyik hátsókörben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meglepődtem kicsit, hogy egy NFL rendszerbe jobbnak gondolod RG3-at, mint Landry Jones-t. Főleg a pocket QB master Shanahanékhez.sapka
ő azért nem az a tipikus scrambler.

simán megélne abból is ha csak dobálna, mert így 300+ fölött van minden meccsen, amit a korábbi évek scrambler prospectjei közül egyről sem lehetett elmondani.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Hát én Richardson helyében tuti kijönnék... Ezzel csak rövidíti az NFL karrierjét, sokkal elhasználtabb lesz mire kijön a draftra.tenorx
Egyetértek, és szerintem ki is fog jönni, de én örülnék a legjobban, ha maradna.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Meglepődtem kicsit, hogy egy NFL rendszerbe jobbnak gondolod RG3-at, mint Landry Jones-t. Főleg a pocket QB master Shanahanékhez.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak kamuzik mindenki.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát én Richardson helyében tuti kijönnék... Ezzel csak rövidíti az NFL karrierjét, sokkal elhasználtabb lesz mire kijön a draftra.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Amúgy érdekes kérdés, ha nem jön, akkor kb. ki a legjobb RB a classben és ér-e mondjuk top20-at? (Első kör lenne az ideális, de az lehetetlen, hogy valaki ne vigyen futót első körben)Deny
Lamar Miller, David Wilson ha jönnek a draftra.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Valószínűleg ez a mock nem fog megvalósulni, mivel Trent Richardson, RB nagy valószínűség szerint marad a 'Bamán még.
Pár napja kérdezték, hogy jön-e idén a draftra, nem erősítette meg, nem is cáfolta, ez volt a válasza: "I have got a whole ’nother year," Richardson told the media. "I’m not worried about anything else. I’m going to be here for a whole ’nother year. I’m just ready to stay here and play football."
Aztán még lehet Donald Brown, ő is sokáig nem akart jönni, de a bowl meccs után azért jelezte, hogy na jó, mégis.

Amúgy érdekes kérdés, ha nem jön, akkor kb. ki a legjobb RB a classben és ér-e mondjuk top20-at? (Első kör lenne az ideális, de az lehetetlen, hogy valaki ne vigyen futót első körben)Deny
Sebaj, majd Höri beírja hozzánk jövőre is. 😀

Egyébként nem lesz 2. körben használható futó? Inkább CB-t húznék az elsőben...(vagy OG-t)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Patriotsnál írt szövegek kegyetlenek 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valószínűleg ez a mock nem fog megvalósulni, mivel Trent Richardson, RB nagy valószínűség szerint marad a 'Bamán még.
Pár napja kérdezték, hogy jön-e idén a draftra, nem erősítette meg, nem is cáfolta, ez volt a válasza: "I have got a whole ’nother year," Richardson told the media. "I’m not worried about anything else. I’m going to be here for a whole ’nother year. I’m just ready to stay here and play football."
Aztán még lehet Donald Brown, ő is sokáig nem akart jönni, de a bowl meccs után azért jelezte, hogy na jó, mégis.

Amúgy érdekes kérdés, ha nem jön, akkor kb. ki a legjobb RB a classben és ér-e mondjuk top20-at? (Első kör lenne az ideális, de az lehetetlen, hogy valaki ne vigyen futót első körben)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi az új mockot Höri. Jó lenne ez IRLben a Jax választása, de sajnos túl logikus pick GM Gene számára (már ha ő draftol jövőre, mert év végén lejár a szerződése). 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tökéletes mock, draftoljanak csapatok e szerint most azonnal.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Schleck már megjegyezte ugyan twitteren, de a Patshez írt komment epic 😂
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
frissült a mock, még jobb mint múltkor, pedig az se volt semmi
http://nflscout.blogter.hu/485410/mock_draft_2012_-_0561b

az 1. kör fele Alabama és South Carolina, de belefér 😀Höri
Hú de magasan van Kirkpatrick. Mondjuk nem bánom, Roll Tide! 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
frissült a mock, még jobb mint múltkor, pedig az se volt semmi
http://nflscout.blogter.hu/485410/mock_draft_2012_-_0561b

az 1. kör fele Alabama és South Carolina, de belefér 😀