NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Két kérdés fogalmazódott meg bennem: az egyik h elképzelhető-e h a Jets első körben qb-t húz idén vagy jövőben, merthogy Sanchez egy vicc és nagyon irányitó-gazdag draftok lesznek?
2: mostmár ugye elképzelhetetlen h Elway-ék valakit a draftról is Tebow nyakára hozzanak? Nagyon remélem!valaki2
A kettesre egy forintot se tegyél. 😊

A Jets már érdekesebb. Sancheztől nem lesz egyszerű megszabadulni 2013-ig. Addig meg egyetlen dolgot lehet tenni: kirúgni Schottenheimert. Ha egy másik OC megközelítésére se lesz fejlődés a QB játékában, akkor jöhet a váltás. Ami a 2012-es draftot illeti a front 7 és a safety sornak kellene prioritást élvezni, míg támadóoldalon RT, WR hiány van.

Jets fórumon a legújabb nagy ötlet, ha a Colts Luckot húzza, akkor ők elhoznák Manninget. Tom Moore már úgyis náluk van. 😊
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Két kérdés fogalmazódott meg bennem: az egyik h elképzelhető-e h a Jets első körben qb-t húz idén vagy jövőben, merthogy Sanchez egy vicc és nagyon irányitó-gazdag draftok lesznek?
2: mostmár ugye elképzelhetetlen h Elway-ék valakit a draftról is Tebow nyakára hozzanak? Nagyon remélem!

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
1/2 lesz a Redskins? 😛Wyatt
Nem feltétlenül kell 1/2-nek lenniük ahhoz, hogy Barkley-t húzzák.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/2 lesz a Redskins? 😛

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Barkley menni vagy maradni?

Leaving this year might allow Barkley to fall into a better spot. If he does leave after this season, Barkley might land on a team that, for one reason or another, had a bad year; perhaps Barkley is the one piece it needs to vault back into contention. If he stays for his senior season, Barkley would be a favorite for the top overall pick. Barkley might — gasp — go to a franchise as inept as the Redskins, and no one wants that.
Érdekes.DoM
Ha most kijön, még nagyobb is az esélye annak, hogy a Redskins-hez kerül, mint ha két év múlva jelentkezne a draftra.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Barkley menni vagy maradni?

Leaving this year might allow Barkley to fall into a better spot. If he does leave after this season, Barkley might land on a team that, for one reason or another, had a bad year; perhaps Barkley is the one piece it needs to vault back into contention. If he stays for his senior season, Barkley would be a favorite for the top overall pick. Barkley might — gasp — go to a franchise as inept as the Redskins, and no one wants that.
Érdekes.

http://www.presnapread.com/matt-barkleys-n-f-l-draft-decision/
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Legjobb senior QB 😀

Valóban eltérő a megítélése, ha nem jelentkezik az igénynek megfelelő junior a draftra, akkor első körbe is beférhet.Höri
Mondjuk, ha jön a nagy hármas (Luck, Barkley, Landry Jones), akkor második kör közepe nem erős megítélés? Vagy látva idei QB hullámot, simán elkelhet még így is elsőben?Deny
Szvsz jelenleg előtte van Griffin és Foles is, persze tényleg kérdés h ki jön idén ki.empty taxi
Griffint én speciel nem várom idén, de mondjuk tény, korai kicsit ilyenkore erről tárgyalni.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 259 — Lájkold a zsűrit!
Olvasgattam így hajnaltájt mindenfélét, és több helyen teljesen máshogy értékelik Ryan Tannenhillt. Hányadik kört érhet ő?Deny
Legjobb senior QB 😀

Valóban eltérő a megítélése, ha nem jelentkezik az igénynek megfelelő junior a draftra, akkor első körbe is beférhet.Höri
Mondjuk, ha jön a nagy hármas (Luck, Barkley, Landry Jones), akkor második kör közepe nem erős megítélés? Vagy látva idei QB hullámot, simán elkelhet még így is elsőben?Deny
Szvsz jelenleg előtte van Griffin és Foles is, persze tényleg kérdés h ki jön idén ki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Olvasgattam így hajnaltájt mindenfélét, és több helyen teljesen máshogy értékelik Ryan Tannenhillt. Hányadik kört érhet ő?Deny
Legjobb senior QB 😀

Valóban eltérő a megítélése, ha nem jelentkezik az igénynek megfelelő junior a draftra, akkor első körbe is beférhet.Höri
Mondjuk, ha jön a nagy hármas (Luck, Barkley, Landry Jones), akkor második kör közepe nem erős megítélés? Vagy látva idei QB hullámot, simán elkelhet még így is elsőben?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Olvasgattam így hajnaltájt mindenfélét, és több helyen teljesen máshogy értékelik Ryan Tannenhillt. Hányadik kört érhet ő?Deny
Legjobb senior QB 😀

Valóban eltérő a megítélése, ha nem jelentkezik az igénynek megfelelő junior a draftra, akkor első körbe is beférhet.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Olvasgattam így hajnaltájt mindenfélét, és több helyen teljesen máshogy értékelik Ryan Tannenhillt. Hányadik kört érhet ő?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 259 — Lájkold a zsűrit!
Ryan Broyles lehet, hogy a felmérőkön se tud részt venni a hétvégi szalagszakadása miatt, így a 3. körből is kicsúszhat.Höri
Szerencsétlen...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ryan Broyles lehet, hogy a felmérőkön se tud részt venni a hétvégi szalagszakadása miatt, így a 3. körből is kicsúszhat.

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Christine Michael-ből ezek után még lehet valami profi szinten?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OMGOMGOMG

az NFLPA Game (eddig 3. számú év végi all-star gála) idén Los Angeles-ben lesz és játszhatnak rajta underclassmenek!

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 259 — Lájkold a zsűrit!
Jah..Falcons recept; a fél franchise megy egy játékosért.Amadeus91
Legnagyobb needre jött egy az eddigiek alapján korszakos zseni...empty taxi
Torreynak is volt egy állat meccse... amúgy is Colts D ellen, kámon.
Könnyen lehet, hogy beválik JJ, de azt a draftot védeni max akkor lehet, ha Jerry Rice-szintű korszarkos zseni lesz.Igor
Mondjuk hozzáteszem a draft utáni nap én is azt mondtam h Dimitroff kitalálta h szobrot akar magának a Georgia Dome-ba, ezért feltrade-el AJ-ért és needre hoz egy helyi srácot, aki nem mellesleg a draft class TOP3 O-playerének számított. Csak ugye a Cincy nem akart vele tradelni, plusz még le is nyúlta a kiszemeltjét, így maradt egy hasonló prospect, csak a Bamáról.
Szerk. Julio idén 6 meccsen játszott, abból 3-on 100+ elkapott yardja volt, szal nem ez az 1. jó meccse.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A jó öreg feltrade 😀empty taxi
Jah..Falcons recept; a fél franchise megy egy játékosért.Amadeus91
Legnagyobb needre jött egy az eddigiek alapján korszakos zseni...empty taxi
Torreynak is volt egy állat meccse... amúgy is Colts D ellen, kámon.
Könnyen lehet, hogy beválik JJ, de azt a draftot védeni max akkor lehet, ha Jerry Rice-szintű korszarkos zseni lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 259 — Lájkold a zsűrit!
😀
most a top5re gondoltam. és idén nem valószínű, hogy oda tudtok kerülniSzobi22
A jó öreg feltrade 😀empty taxi
Jah..Falcons recept; a fél franchise megy egy játékosért.Amadeus91
Legnagyobb needre jött egy az eddigiek alapján korszakos zseni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Állítólag (2 nagy scouter szerint) Landry Jones nem fog jelentkezni draftra idén, marad még Sooner. Máshol olvastam, hogy Luck miatt nem akar jönni, célja a class No.1 QB-nak lenni.Deny
ha maradna, akkor az all-time yard és/vagy TD rekord se lenne tőle messze. Attól függ Keenum mennyire nyomja meg a szezon végét.

(nagyon)

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag (2 nagy scouter szerint) Landry Jones nem fog jelentkezni draftra idén, marad még Sooner. Máshol olvastam, hogy Luck miatt nem akar jönni, célja a class No.1 QB-nak lenni.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Picsát. Mi évek óta elöl draftolunk és most nem vagyunk gyengék. 😀Bazzani
😀
most a top5re gondoltam. és idén nem valószínű, hogy oda tudtok kerülniSzobi22
A jó öreg feltrade 😀empty taxi
Jah..Falcons recept; a fél franchise megy egy játékosért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Meg Damian Williams.
Főleg azért, mert az ő posztjukra húzott játékost, csak épp nem őket (Earl Thomas meg Golden Tate ment).tenorx
Vmi azt súgja nekem, hogy Barkley maradni fog a végzős évére. Nagyon szereti az iskolát, idén egészen jók is vagyunk, és hát a recruiting alapja is lehetne Ő (pl ugye Dorian Green-Beckham esetében 😀 ). Sztem akar nyerni vmi fontos trófeát egyetemen+Heisman trophyt
Amúgy meg Carroll régen jól csinálja, Tate és Thomas is jobb mint Williams és Mays. Minden USC WR bust lett mostanában, de majd jön a cáfolat nem sokára Woods személyében 😛Habi
Tate mondjuk gecifos eddig 😀tenorx
ez már más kérdés 😀
1/2 jelöltként tuti otthagyja az iskolát. ő ezért jelentkezett a Usc-re, hogy elit prospectet csináljanak belőle, nem azért, hogy lediplomázzon.Höri
én bízom benne, hogy marad, de teljesen igaz amit írtál. Nem is a diploma miatt gondolom, hogy marad, sztem nyerne vmi nagyot mint Usc player...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jah..Taylor Mays-ről olvastam, hogy nem kicsit lepődött meg anno, hogy nem őt húzta a Seattle.Amadeus91
Meg Damian Williams.
Főleg azért, mert az ő posztjukra húzott játékost, csak épp nem őket (Earl Thomas meg Golden Tate ment).tenorx
Vmi azt súgja nekem, hogy Barkley maradni fog a végzős évére. Nagyon szereti az iskolát, idén egészen jók is vagyunk, és hát a recruiting alapja is lehetne Ő (pl ugye Dorian Green-Beckham esetében 😀 ). Sztem akar nyerni vmi fontos trófeát egyetemen+Heisman trophyt
Amúgy meg Carroll régen jól csinálja, Tate és Thomas is jobb mint Williams és Mays. Minden USC WR bust lett mostanában, de majd jön a cáfolat nem sokára Woods személyében 😛Habi
Tate mondjuk gecifos eddig 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vmi azt súgja nekem, hogy Barkley maradni fog a végzős évére. Nagyon szereti az iskolát, idén egészen jók is vagyunk, és hát a recruiting alapja is lehetne Ő (pl ugye Dorian Green-Beckham esetében 😀 ). Sztem akar nyerni vmi fontos trófeát egyetemen+Heisman trophytHabi
1/2 jelöltként tuti otthagyja az iskolát. ő ezért jelentkezett a Usc-re, hogy elit prospectet csináljanak belőle, nem azért, hogy lediplomázzon.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 259 — Lájkold a zsűrit!
Picsát. Mi évek óta elöl draftolunk és most nem vagyunk gyengék. 😀Bazzani
😀
most a top5re gondoltam. és idén nem valószínű, hogy oda tudtok kerülniSzobi22
A jó öreg feltrade 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...