NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cliff Harris hanyadik körig csúszhat ezzel a "kis" afférjával?Sebii
simán undrafted szintre juthat.
nem csak mert balhés, hanem mert kurva kicsi is. 165 font volt tavaly, idén nem tom mennyi.

menjen FCS-be, nyomjon le egy évet balhé nélkül, legyen all-american és akkor többre viheti mintha most profinak áll.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 451
Cliff Harris hanyadik körig csúszhat ezzel a "kis" afférjával?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel vége az alapszkasznak, ideje megkezdeni az underclassmen figyelőt. január első hetéig kell most is dönteni, hogy mi legyen. a korábbiakkal ellentétben, idén a juniorok is mehetnek all-star gálára, az NFLPA Game ezért nagyon érdekes lehet.

Eddig 3 tuti jelentkező van, a draftcountdownon számon lehet tartani.
http://www.draftcountdown.com/features/Draft-Order.php

Tommy Streeter (6'5, 215) tavaly mindössze a bowl meccsen jegyzett elkapást, idén viszont a Hurricanes vezető elkapója lett, az ACC-ben 5. helyre jó 811 yard-ja és 8 TD-je. Hátsó körös prospect, de magassága és sebessége jó kombinációt ad, és hát fiatal is, ezért valószínűleg lesz rá vevő.

Marcus Forston (6'3, 300)
- freshman all-american
- 2009-ben 4 meccs után medical redshirt
- 2010-ben végignyomta a szezont, nem volt statisztikailag kiemelkedő, de sokat tett a csapatért
- idén 3 meccs után dőlt ki térdsérülés miatt

Szóval nem egy strapabíró manus, emiatt indul már korábban neki a profi világnak, mint ideális lenne. A felmérőkön jól kell szerepelnie, hogy kiválasszák, mert keveset lehetett látni. Felépítése 34-es DE-nek is megfelel.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rudolph hétvégén nem volt rossz, csak Frazier valamiért úgy gondolkodik, hogy a gólvonalra nem kell tight end.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Értem, azért kérdeztem, mert nézegettem a Mock Draftokat néhány helyen 20. hely környékéig hátra sorolták, pedig láttam már játszani és sztem is gyorsan elviszik majd.hellan
Mondjuk kíváncsi leszek tartja-e a mostani ND-trendet ő is (Quinn, Clausen és Tate biztos nem segíti azért a helyzetate, de még Carlson vagy Rudolph sem (egyelőre) 😊)

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Collin Klein-nak mik lehetnek a draft esélyei? Tom h még egy évet maradhat, jövőre is vonatkozik a kérdés. Faszákat fut és elég jól passzol is, mindenekelőtt pedig egy fantasztikus vezér. Általában az ilyen játékosokra mondják h az nfl-ben nem viszik semmire...
Tebow-val ellentétben pro-style meg minden, viszont a fizikai adottságai annyira nem kiemelkedőek szvsz.valaki2
meccsenként van 30 futó kísérlete. ez ám a profi stílus 😀

Klein valóban Tebow-hasonmás, én nagy fanja is vagyok, de nem tekintem NFL prospectnek. Mivel komoly csapatok ellen edződött, így hamarabb viszik majd el, mint Dan Lefevourt, de sikerességben kb ennyit is várnék el tőle profi szinten.

És reméljük, hogy nem törik el semmije jövőre.

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Collin Klein-nak mik lehetnek a draft esélyei? Tom h még egy évet maradhat, jövőre is vonatkozik a kérdés. Faszákat fut és elég jól passzol is, mindenekelőtt pedig egy fantasztikus vezér. Általában az ilyen játékosokra mondják h az nfl-ben nem viszik semmire...
Tebow-val ellentétben pro-style meg minden, viszont a fizikai adottságai annyira nem kiemelkedőek szvsz.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Értem, azért kérdeztem, mert nézegettem a Mock Draftokat néhány helyen 20. hely környékéig hátra sorolták, pedig láttam már játszani és sztem is gyorsan elviszik majd.hellan
A tehetsége alapján top15, simán, de mivel balhés, így a "szakértők" 20-30 közé teszik a legtöbb esetben.Newman
Oh, értem. 😊
Még meg kell várni, hogy kirajzolódjon a PO képe, utána az első 16 helyen draftoló csapat már meglesz és rajzolódnak is csapatonként majd a needek. 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Értem, azért kérdeztem, mert nézegettem a Mock Draftokat néhány helyen 20. hely környékéig hátra sorolták, pedig láttam már játszani és sztem is gyorsan elviszik majd.hellan
A tehetsége alapján top15, simán, de mivel balhés, így a "szakértők" 20-30 közé teszik a legtöbb esetben.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Értem, azért kérdeztem, mert nézegettem a Mock Draftokat néhány helyen 20. hely környékéig hátra sorolták, pedig láttam már játszani és sztem is gyorsan elviszik majd.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Mit gondoltok Michael Floydról, Notre Dame?
Ha Plaxico nem maradna a Jetsnél lenne esély a dratolására?hellan
Piszok mély és minőségi idén a WR felhozatal. Floyd az egyik, ha nem a legjobb játékos. 1-2 junior elékerülhet a rangsorban, de mindenképpen top 2-3 elkapó. Véleményes, hogy top20-ban még elérhető lesz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mit gondoltok Michael Floydról, Notre Dame?
Ha Plaxico nem maradna a Jetsnél lenne esély a dratolására?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A mostani classban kik a legjobb 3-4. körre várt erőfutók?Sebii
Vick Ballard, Brandon Bolden, Marc Tyler, Jonas Gray (sérült)

ez mind senior

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Andre Branch-et hol választhatják ki illetve melyik csapat viheti el ?-Krisi13-
Jelen állás szerint 2.-3. kör, de azért még messze van a draft.empty taxi
Az idei éve alapján sima 2.kör.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 451
A mostani classban kik a legjobb 3-4. körre várt erőfutók?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Andre Branch-et hol választhatják ki illetve melyik csapat viheti el ?-Krisi13-
Jelen állás szerint 2.-3. kör, de azért még messze van a draft.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Mario Williamsnek egész jól működött az OLB dolog 😀tenorx
A legjobb( vagy az egyik legjobb) szezonja lehetett volna...

több mint 12 éve
Murphy18 New England Patriots 15
Andre Branch-et hol választhatják ki illetve melyik csapat viheti el ?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Más célra készült, de ide is elfér
http://www.youtube.com/watch?v=6P2yNfXg4yY


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mario Williamsnek egész jól működött az OLB dolog 😀
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Coples a 6-6, 285-ös méretével OLB? Nem hiszem, inkább DE lenne 3-4-ben.
Robilluma
Most azt hiszed, nem tudom mekkora?
Mindenesetre akkor visszakérdezek, 285el DE?

Semmi gond nincs azzal, ha valaki magas. Kivéve HB poszton a súlypont miatt. Esetleg centernél még, ha nem jó a felépítése (persze az alacsony zömök sem jó). De 3-4es OLBnél ez biztos nem gond, mert hogy előny. A súly meg pláne nem gond. Ideális az 270 körül van, de a több=jobb. Csak nem szükséges. A nagy súly azért gond, mert attól lelassul a védő. De ő nem lassult le. Akkor meg?
A magasság még előny is, mert hosszabb a keze., nehezebb blokkolni, és erőt vinni a blokkba=hatékonyabb játékos.

Inkább azt lehet elmondani, hogy nem éri meg 3-4be ennyi áldozni rá. Míg 4-3ba DEnek megér akár TOP10es picket is. De hogy baj lenne a magasság? Arra várom most a válaszod, addig nem hiszem.ulpianus
Nem kötözködésből írtam, nem kell ennyire felkapni a vizet.
Nekem nem rémlik, h akár csak egy hasonló méretekkel rendelkező 3-4 olb is szaladgálna a ligában az athletic freak MArio Williams-et leszámítva, de neki sem igazán működött a dolog. És Coples sztem nem annyira gyors, mint Williams. Sztem éppen az a baj vele, h nincs meg a sebessége az OLB poszthoz. 4-3 DE-hez viszont tökéletes.
Nem véletlenül ingázott Coples a DE és DT poszt között idén.
A 6'6 és a 285 külön-külön is elég extrém lenne OLB-nél. A magasság még elmenne sztem is egy max 275-ös súly mellett, extrém atletikussággal, de a 285 azért túlzás.
Nem kell, h alacsonyan legyen a súlypont? Azért ezzel is vitatkoznék egy kicsit. A passzvédekezéshez azért nem árt egy kis fordulékonyság, a magasság önmagában nem elég.
És visszakérdezhetsz, igen, sztem a 6'6 285 korrekt méret (kiindulási pontnak biztos megfelel) egy 3-4 DE-hez, pl Keisel is 6'5, 285-ként van jelölve, tehát valamikor ennyi volt, még akkor is, ha most már sztem több. (Ő is játszott idén néhány alkalommal szituációs OLb-t, egyértelmű pass rush feladattal, de nem hiszem, hogy végleg konvertálni kellene.)
Különben is, elég sok 6'4-6'6 és 285-310 közötti 3-4 DE rohangál a ligában, nem tudom ezzel mi a problémád.
Peace.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 740 — Apu ökölbeszorított keze
Ha így haladunk semmi nem ment meg minket Vontaze-től....

ennyi QB needes csapat van?Janek
Manapság már Kuechly-t és Te'o-t is sokan Burfict elé helyezik. Mondjuk lesz még kombájn, ott meg Te'o és Burfict valszeg jobb számokat fog hozni, mondjuk football IQ-ban nálam nem kérdés h Kuechly a legjobb a 3 közül.empty taxi
elférne mindkettő ahogy idén szenvedünk

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha így haladunk semmi nem ment meg minket Vontaze-től....

ennyi QB needes csapat van?Janek
Manapság már Kuechly-t és Te'o-t is sokan Burfict elé helyezik. Mondjuk lesz még kombájn, ott meg Te'o és Burfict valszeg jobb számokat fog hozni, mondjuk football IQ-ban nálam nem kérdés h Kuechly a legjobb a 3 közül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 740 — Apu ökölbeszorított keze
Ha így haladunk semmi nem ment meg minket Vontaze-től....

ennyi QB needes csapat van?

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Coples a 6-6, 285-ös méretével OLB? Nem hiszem, inkább DE lenne 3-4-ben.
Robilluma
Most azt hiszed, nem tudom mekkora?
Mindenesetre akkor visszakérdezek, 285el DE?

Semmi gond nincs azzal, ha valaki magas. Kivéve HB poszton a súlypont miatt. Esetleg centernél még, ha nem jó a felépítése (persze az alacsony zömök sem jó). De 3-4es OLBnél ez biztos nem gond, mert hogy előny. A súly meg pláne nem gond. Ideális az 270 körül van, de a több=jobb. Csak nem szükséges. A nagy súly azért gond, mert attól lelassul a védő. De ő nem lassult le. Akkor meg?
A magasság még előny is, mert hosszabb a keze., nehezebb blokkolni, és erőt vinni a blokkba=hatékonyabb játékos.

Inkább azt lehet elmondani, hogy nem éri meg 3-4be ennyi áldozni rá. Míg 4-3ba DEnek megér akár TOP10es picket is. De hogy baj lenne a magasság? Arra várom most a válaszod, addig nem hiszem.ulpianus
Coplesből könnyen lehet, hogy majd 4-3-as DT fognak faragni.
Azért az idei szezonja szerintem nem érte el a várakozásokat, erre az utolsó meccsen a Duke ellen elég sokszor bevitték középre és pikkpakk berámolt két sacket. Meglátjuk mit hoz a jövő 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.