NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
gsn 3 548
Kombájn fanoknak:

Az NFL tavasszal először azoknak is rendez combinet, akiket nem hívnak meg Indianapolisba. 8 regionális combine lesz, illetve egy Super Regional Combine, ahol a regionális szinten kiemelkedők szerepelhetnek majd. Azok mellett, akik nem fértek be a meghívottak közé, olyanok is részt vehetnek, akik vissza szeretnének térni az NFL-be. Az első móka LA-ben lesz január 28-án, utána meg mennek tovább Houstonba, Baltimoreba, Tampába, New Yorkba, Chicagóba, Atlantába és Clevelandbe. A "döntő" Detroitban lesz március 30-31-én.

Ergo elérkeztünk az X-Faktorok, Megasztárok, American Idolok világába a fociban is. SMS-ben majd megszavazzuk Barry Sanders visszatérését. 😀 😀 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel nem utánpótlás akadémiára járnak, hanem egyetemre, így érthető miért nem akarnak kijönni.

jó a csapat, jövőre bajnokok akarnak lenni. közben meg a diplomát is meg tudják szerezni.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Miért annyival jobb 1/1-nek lenni, mint 1/2-nek? 😊 Mondjuk én remélem, hogy nem esik vissza a formája sem jövőre, és nem is sérül meg 😛

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ez viszont meglepi, Matt Kalil viszont úgy tűnik nem jön ki:
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/13682485/33752962
A végén még Barkley is trójai marad.iktriad
Barkleyt megérteném, Kalilt nem.tenorx
As much as going to a bowl could be a factor, Kalil also may want to finish his degree. Kalil is on schedule to graduate next fall. Barkley can graduate at the end of this semester.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ez viszont meglepi, Matt Kalil viszont úgy tűnik nem jön ki:
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/13682485/33752962
A végén még Barkley is trójai marad.iktriad
Barkleyt megérteném, Kalilt nem.tenorx
Csámiponcsip lesz itt jövőre kérem szépen! 😊


JT Daniels fan
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez viszont meglepi, Matt Kalil viszont úgy tűnik nem jön ki:
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/13682485/33752962
A végén még Barkley is trójai marad.iktriad
Barkleyt megérteném, Kalilt nem.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez viszont meglepi, Matt Kalil viszont úgy tűnik nem jön ki:
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/13682485/33752962
A végén még Barkley is trójai marad.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár eddig is sejthető volt, de most már biztos - Blackmon kijön a draftra:
http://espn.go.com/nfl/draft2012/story/_/id/7328638/2012-nfl-draft-justin-blackmon-oklahoma-state-cowboys-plans-declare-draftiktriad
gondolom te már nagyon rá vagy állva, biztos eret is vágsz, ha nem őt viszitek 😊Stez
Tegnap azt írta, hogy Kirkpatrick is megfelel neki első körben. 😊Deny
Claibornet írtam, de a lényeg hogy nem kell feltétlenül WRnek lennie az 1. körös pickünknek. Annál is inkább, mert eddig 3ból 3 bust volt az eddigi 1. körös elkapó pickjeink(Soward, Reggie Williams, Matt Jones) sorsa.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bár eddig is sejthető volt, de most már biztos - Blackmon kijön a draftra:
http://espn.go.com/nfl/draft2012/story/_/id/7328638/2012-nfl-draft-justin-blackmon-oklahoma-state-cowboys-plans-declare-draftiktriad
gondolom te már nagyon rá vagy állva, biztos eret is vágsz, ha nem őt viszitek 😊Stez
Tegnap azt írta, hogy Kirkpatrick is megfelel neki első körben. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Bár eddig is sejthető volt, de most már biztos - Blackmon kijön a draftra:
http://espn.go.com/nfl/draft2012/story/_/id/7328638/2012-nfl-draft-justin-blackmon-oklahoma-state-cowboys-plans-declare-draftiktriad
gondolom te már nagyon rá vagy állva, biztos eret is vágsz, ha nem őt viszitek 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár eddig is sejthető volt, de most már biztos - Blackmon kijön a draftra:
http://espn.go.com/nfl/draft2012/story/_/id/7328638/2012-nfl-draft-justin-blackmon-oklahoma-state-cowboys-plans-declare-draft
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Clemson csapatából várhatóan ki megy majd a Draftra?Béczkó
A nagyobb nevek közül Brandon Thompson (DT), Andre Branch (DE), Dwayne Allen (TE, mondjuk ő még csak junior, de meglepődnék, ha nem jönne ki idén). Branch 2.körbe, Thompsont viszont sok helyen top20-ba várják, nálam ő 1-2.kör határán helyezkedik el, ugyanitt kelhet el Allen is. Továbbá hátsó körökben gazdára találhat még Antoine McClain (OG) és Landon Walker (OT).Newman
jó időzítés, pont ma jelent meg Thompsonnal interjú Wrightnál
http://draftcountdown.com/interviews/Brandon-Thompson/Brandon-Thompson.php

ő top15-be szeretne kerülni.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az Oregon-nak még mindig az a srác az irányítója aki tavaly az Auburn ellen játszott a döntőben? Jön a draftra? Van esélye NFL-be kerülni?Amadeus91
még csak junior, semmi oka profinak állni.

mivel Dennis Dixont is kiválasztották anno az 5. körben, így Thomas is joggal bizakodhat.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha Jayron Hosley kijön az idei draftra, akkor hanyadik körben lelhet szerintetek csapatra? Nekem nagyon tetszik a játéka a viszonylag gyenge fizikai adottságai (magasság, súly) ellenére is.
Szerk.: Illetve JAred Crick a gyengébb szezonja és a sérülése után hova csúszhat vissza? Róla elég keveset lehet hallani/olvasni mostanában.Boston
Hosley nekem is nagy kedvencem, de sajna lepkefing, így 3. körre saccolom.

Crick megítélése változó, 1/30-tól 2/30-ig szoktam találkozni a nevével. Én meglepődnék ha ennyi kihagyás után beférne az első körbe, annyira azért sose volt király.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Clemson csapatából várhatóan ki megy majd a Draftra?Béczkó
A nagyobb nevek közül Brandon Thompson (DT), Andre Branch (DE), Dwayne Allen (TE, mondjuk ő még csak junior, de meglepődnék, ha nem jönne ki idén). Branch 2.körbe, Thompsont viszont sok helyen top20-ba várják, nálam ő 1-2.kör határán helyezkedik el, ugyanitt kelhet el Allen is. Továbbá hátsó körökben gazdára találhat még Antoine McClain (OG) és Landon Walker (OT).

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A Clemson csapatából várhatóan ki megy majd a Draftra?Béczkó
A nagyobb nevek közül Brandon Thompson (DT), Andre Branch (DE), Dwayne Allen (TE, mondjuk ő még csak junior, de meglepődnék, ha nem jönne ki idén). Branch 2.körbe, Thompsont viszont sok helyen top20-ba várják, nálam ő 1-2.kör határán helyezkedik el, ugyanitt kelhet el Allen is. Továbbá hátsó körökben gazdára találhat még (OG) és (OT).

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ha Jayron Hosley kijön az idei draftra, akkor hanyadik körben lelhet szerintetek csapatra? Nekem nagyon tetszik a játéka a viszonylag gyenge fizikai adottságai (magasság, súly) ellenére is.
Szerk.: Illetve JAred Crick a gyengébb szezonja és a sérülése után hova csúszhat vissza? Róla elég keveset lehet hallani/olvasni mostanában.

Do your job
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
A Clemson csapatából várhatóan ki megy majd a Draftra?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Az Oregon-nak még mindig az a srác az irányítója aki tavaly az Auburn ellen játszott a döntőben? Jön a draftra? Van esélye NFL-be kerülni?Amadeus91
John Doe?Sobri Jóska
rákerestem

Darron Thomas

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 019 — #NoStress
Az Oregon-nak még mindig az a srác az irányítója aki tavaly az Auburn ellen játszott a döntőben? Jön a draftra? Van esélye NFL-be kerülni?Amadeus91
John Doe?

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Az Oregon-nak még mindig az a srác az irányítója aki tavaly az Auburn ellen játszott a döntőben? Jön a draftra? Van esélye NFL-be kerülni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én is Klein fan vagyok, de nézd meg a felépítését. Tebow-val ellentétben az első NFL-meccsén összetörnék, ha egyáltalán eljut odáig.Dzsokijuing
Kaepernick esetén is ez volt vélemény azt mégis 2. körös lett.empty taxi
ki volt az a majom aki kaepernicket tebowhoz hasonlította? 😂

ő scrambler, nem power runner mint tebow vagy klein.

josh johnson magasabb verzióban és komolyabb college háttérrel, ez kaep hasonmása, nem Tim....

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Collin Klein-nak mik lehetnek a draft esélyei? Tom h még egy évet maradhat, jövőre is vonatkozik a kérdés. Faszákat fut és elég jól passzol is, mindenekelőtt pedig egy fantasztikus vezér. Általában az ilyen játékosokra mondják h az nfl-ben nem viszik semmire...
Tebow-val ellentétben pro-style meg minden, viszont a fizikai adottságai annyira nem kiemelkedőek szvsz.valaki2
meccsenként van 30 futó kísérlete. ez ám a profi stílus 😀

Klein valóban Tebow-hasonmás, én nagy fanja is vagyok, de nem tekintem NFL prospectnek. Mivel komoly csapatok ellen edződött, így hamarabb viszik majd el, mint Dan Lefevourt, de sikerességben kb ennyit is várnék el tőle profi szinten.

És reméljük, hogy nem törik el semmije jövőre.Höri
Én is Klein fan vagyok, de nézd meg a felépítését. Tebow-val ellentétben az első NFL-meccsén összetörnék, ha egyáltalán eljut odáig.Dzsokijuing
Kaepernick esetén is ez volt vélemény azt mégis 2. körös lett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 807 — Saturday Night Lights
Collin Klein-nak mik lehetnek a draft esélyei? Tom h még egy évet maradhat, jövőre is vonatkozik a kérdés. Faszákat fut és elég jól passzol is, mindenekelőtt pedig egy fantasztikus vezér. Általában az ilyen játékosokra mondják h az nfl-ben nem viszik semmire...
Tebow-val ellentétben pro-style meg minden, viszont a fizikai adottságai annyira nem kiemelkedőek szvsz.valaki2
meccsenként van 30 futó kísérlete. ez ám a profi stílus 😀

Klein valóban Tebow-hasonmás, én nagy fanja is vagyok, de nem tekintem NFL prospectnek. Mivel komoly csapatok ellen edződött, így hamarabb viszik majd el, mint Dan Lefevourt, de sikerességben kb ennyit is várnék el tőle profi szinten.

És reméljük, hogy nem törik el semmije jövőre.Höri
Én is Klein fan vagyok, de nézd meg a felépítését. Tebow-val ellentétben az első NFL-meccsén összetörnék, ha egyáltalán eljut odáig.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Cliff Harris hanyadik körig csúszhat ezzel a "kis" afférjával?Sebii
simán undrafted szintre juthat.
nem csak mert balhés, hanem mert kurva kicsi is. 165 font volt tavaly, idén nem tom mennyi.

menjen FCS-be, nyomjon le egy évet balhé nélkül, legyen all-american és akkor többre viheti mintha most profinak áll.Höri
jó lesz undraftedként GB-be 😀