NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Lesz Penn St játékos a következő drafton?Béczkó
Devon Still (DT) első körbe is odaérhet.
Jack Crawford (DE) középső vagy hátsó körös.Höri
És a draft végén
D'Anton Lynn CBt is valaki várhatóan elviszi. Ott már szempont lehet a ST munka is, arra is jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Coples a 6-6, 285-ös méretével OLB? Nem hiszem, inkább DE lenne 3-4-ben.
Robilluma
Most azt hiszed, nem tudom mekkora?
Mindenesetre akkor visszakérdezek, 285el DE?

Semmi gond nincs azzal, ha valaki magas. Kivéve HB poszton a súlypont miatt. Esetleg centernél még, ha nem jó a felépítése (persze az alacsony zömök sem jó). De 3-4es OLBnél ez biztos nem gond, mert hogy előny. A súly meg pláne nem gond. Ideális az 270 körül van, de a több=jobb. Csak nem szükséges. A nagy súly azért gond, mert attól lelassul a védő. De ő nem lassult le. Akkor meg?
A magasság még előny is, mert hosszabb a keze., nehezebb blokkolni, és erőt vinni a blokkba=hatékonyabb játékos.

Inkább azt lehet elmondani, hogy nem éri meg 3-4be ennyi áldozni rá. Míg 4-3ba DEnek megér akár TOP10es picket is. De hogy baj lenne a magasság? Arra várom most a válaszod, addig nem hiszem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lesz Penn St játékos a következő drafton?Béczkó
Devon Still (DT) első körbe is odaérhet.
Jack Crawford (DE) középső vagy hátsó körös.

több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Lesz Penn St játékos a következő drafton?
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Kwame Geathers-ről (DT Georgia 6'5" 348) mit tudtok mondani? (a nem biztos, hogy kijön-ön kívül 😛 )DiamondsHead44
csak rotációban játszik a fal közepén. olyan minimális meccstapasztalata van, hogy én tartózkodnék határozott vélemény formálásáról NFL kilátásai kapcsán 2012-ben. elképzelhetetlennek tartom, hogy jönne már idén a draftra rs sophomore-ként.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Kwame Geathers-ről (DT Georgia 6'5" 348) mit tudtok mondani? (a nem biztos, hogy kijön-ön kívül 😛 )

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Upshaw sztem nem megy ki 15. hely előtt, én legkorábban első kör végére várom, mert kissé limitált a posztja. LOLB-t sztem elit szinten képes lesz játszani, futásgyilkos kőszikla a pali, de ROLB-ben, QB levadászásban én nem érzem, h jó lehetne, ez pedig „nem fizet” a drafton. A Jets-nek pedig sztem inkább egy jó ROLB kell (már egy ideje…), aki egy idő után odaér a QB-hoz a nickel/dime package-eknél. Thomas IR-e és a kora csak egyértelműsíti a helyzetet. Pace se fiatala túloldalon, de ő még jól bírja. Maybin sem megoldás, nagyon egypólusú, hiába van néhány sack-je, kizárólag szituációs játékos.
Nézegesd a megfelelő DE-ket is OLBnek. mondjuk sztem legjobb 3-4 OLB a drafton Q. Coples, de ő viszont jelen állás szerint biztos nem lesz elérhető első kör végén. ulpianus
Coples a 6-6, 285-ös méretével OLB? Nem hiszem, inkább DE lenne 3-4-ben.
Mondjuk Wilkersont is többször láttam már idén jóval a TE-en kívül felállni 2 pontos állásban. Ryan őrült 😊 😀 .
Viszont, ha ezen hely környékén lennénk a drafton, akkor Ryan-éken már nagy lesz a felelősség, hogy egy RB-t vagy OLB-t választanának, továbbá a feltrade lehetősége is áll.
Az RB kérdést max akkor vennék fontolóra, ha LT visszavonulna, vagy Greene komolyabb sérülést szedne össze, de akkor is bíznának McKnight-ban. Mivel Ryan mániája a védelem, így már csak ezért is oda várom az erősítést. 😀hellan
Ott van még Bilal Powell. Kéretik nem elfelejteni, csak mert most 4. számú. Jó lesz ő 😉 .
Mellesleg zsinórban 3 drafton húzott RB-t a Jets legkésőbb a 4. körben, ráadásul egyszer sem hemzsegtek a választási lehetőségekben. Én kizártnak tartom a RB draftot. Inkább a falat kellene erősíteni, ha már a jelek szerint Ducasse sem vált be és Hunter kész tragédia. Egy jó guard sem biztos, h ártana, mert Moore vagy Slauson mögött nincs senki és Moore-nak volt elég baja az offseasonben is.

Az én jelöltem a Jets-be Ronnell Lewis, a kedvenc 3-4 OLB prospectem idén. Zseni a pali. Jó futás ellen és nagyon bő a pass-rush repertoárja is. Nagyobb darab, de Harrisonra emlékeztet engem a mozgása és az agresszív játékstílusa (Lewis vs Texas 2011 Lewis vs Nebraska 2010 ). Nem igazán értem, h miért nem szerepel többet a mockokban az első körben. Nálam top 15 prospect. Még csak junior, de sztem kijön (idén is kérdéses volt az éve a Sooners-nél tanulmányi okok miatt).Robilluma
Így igaz, ha LT visszavonul McKnight és Powell is ott vannak mögötte. Valóban az O-Line is megerősítésre szolgálna, ill. nem tudni mi lesz Plaxico sorsa, hiszen ha jól emlékszem 1 éves szerződést irattak alá vele, ha ő nem maradna egy elit WR-t is szívesen látnék első körben, de tartom magam, hogy első körben pass rusher 3-4-es OLB-t kell draftolnunk. 😊
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Upshaw sztem nem megy ki 15. hely előtt, én legkorábban első kör végére várom, mert kissé limitált a posztja. LOLB-t sztem elit szinten képes lesz játszani, futásgyilkos kőszikla a pali, de ROLB-ben, QB levadászásban én nem érzem, h jó lehetne, ez pedig „nem fizet” a drafton. A Jets-nek pedig sztem inkább egy jó ROLB kell (már egy ideje…), aki egy idő után odaér a QB-hoz a nickel/dime package-eknél. Thomas IR-e és a kora csak egyértelműsíti a helyzetet. Pace se fiatala túloldalon, de ő még jól bírja. Maybin sem megoldás, nagyon egypólusú, hiába van néhány sack-je, kizárólag szituációs játékos.
Nézegesd a megfelelő DE-ket is OLBnek. mondjuk sztem legjobb 3-4 OLB a drafton Q. Coples, de ő viszont jelen állás szerint biztos nem lesz elérhető első kör végén. ulpianus
Coples a 6-6, 285-ös méretével OLB? Nem hiszem, inkább DE lenne 3-4-ben.
Mondjuk Wilkersont is többször láttam már idén jóval a TE-en kívül felállni 2 pontos állásban. Ryan őrült 😊 😀 .
Viszont, ha ezen hely környékén lennénk a drafton, akkor Ryan-éken már nagy lesz a felelősség, hogy egy RB-t vagy OLB-t választanának, továbbá a feltrade lehetősége is áll.
Az RB kérdést max akkor vennék fontolóra, ha LT visszavonulna, vagy Greene komolyabb sérülést szedne össze, de akkor is bíznának McKnight-ban. Mivel Ryan mániája a védelem, így már csak ezért is oda várom az erősítést. 😀hellan
Ott van még Bilal Powell. Kéretik nem elfelejteni, csak mert most 4. számú. Jó lesz ő 😉 .
Mellesleg zsinórban 3 drafton húzott RB-t a Jets legkésőbb a 4. körben, ráadásul egyszer sem hemzsegtek a választási lehetőségekben. Én kizártnak tartom a RB draftot. Inkább a falat kellene erősíteni, ha már a jelek szerint Ducasse sem vált be és Hunter kész tragédia. Egy jó guard sem biztos, h ártana, mert Moore vagy Slauson mögött nincs senki és Moore-nak volt elég baja az offseasonben is.

Az én jelöltem a Jets-be Ronnell Lewis, a kedvenc 3-4 OLB prospectem idén. Zseni a pali. Jó futás ellen és nagyon bő a pass-rush repertoárja is. Nagyobb darab, de Harrisonra emlékeztet engem a mozgása és az agresszív játékstílusa (Lewis vs Texas 2011 Lewis vs Nebraska 2010 ). Nem igazán értem, h miért nem szerepel többet a mockokban az első körben. Nálam top 15 prospect. Még csak junior, de sztem kijön (idén is kérdéses volt az éve a Sooners-nél tanulmányi okok miatt).


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Maybin hoz még 10 sacket, 8 FF-et, és jöhet Richardson 😂Wyatt
Ha már itt tartunk, Maybin legalább képes sack-et elérni. 😂
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Maybin hoz még 10 sacket, 8 FF-et, és jöhet Richardson 😂Wyatt
Na persze, Gholston is visszajön, és szerez egyet végre. Nincs is jobb egy korai pass rushernél. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Maybin hoz még 10 sacket, 8 FF-et, és jöhet Richardson 😂

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem rossz választás Upshaw, de gyanítom érte fel kellene tradelni pár helyet.empty taxi
Szerintem megérné abszolút, de RB draftolását első körben nem érzem indokoltnak.hellan
Én pedig indokoltnak érzem. Amit írtam egyik meccs beharangozóban, Sancho képtelen franchise QB szintre. Nem is kellene elvárni tőle. Inkább a run heavybe kellene egy elit HB. Sokkal ésszerűbb. Ha a fal is így van felépítve + az egész offense. Greene ehhez kevés, Tomlinson pedig túl van ezen a korszakán. Nem Sanchot kellene várni, hogy szintet lépjen. Ez egyben a védelmet is hagyná pihenni, minden helyreállna.

Ehhez nem elég egy elusive back. És nem elég egy power back. Ehhez egy elit all down HB kell.
Aki viszont hiába menne rossz OL mögé vagy más totál reménytelen offensebe megváltónak. Ott nem éri meg első körös HB. De a Jetsben igen.

És jelenleg ha valaki képes ezt a szintet hozni előreláthatólag az Trent Richrdson. BÁr én túlértékeltnek tartom őt. TOP 10be várják, ami sztem túlzás. Ahhoz azonban lényegesen előrébb kellene draftolni. Vagyis a Jets vagy viszi elsőben vagy beéri a jelenlegi helyzet frissebb verziójával.

Upshaw lehet kimegy korábban, lehet nem.
Nézegesd a megfelelő DE-ket is OLBnek. mondjuk sztem legjobb 3-4 OLB a drafton Q. Coples, de ő viszont jelen állás szerint biztos nem lesz elérhető első kör végén.
Ellenben a csak pass ruher ROLBnek alkalmas Cam Johnson (játszott LBt életében) vagy W. Mercilus is hozhat áttörést a Jets rendszerében. Áprilisig érdemes őket követni, ha pass rushert sejtesz első kör végére, jelenleg oda várják őket. Vagyis második elejére, de a jó pass rusher mindig elkelhet kicsit korábban a draft elején, mert prémium poszt.ulpianus
Höri, ha jól emlékszem a 16. helyre várja a Jets-et, amely lássuk be sajnos a csapat jelenlegi formáját tekintve nem lehetetlen. Viszont, ha ezen hely környékén lennénk a drafton, akkor Ryan-éken már nagy lesz a felelősség, hogy egy RB-t vagy OLB-t választanának, továbbá a feltrade lehetősége is áll.
Az RB kérdést max akkor vennék fontolóra, ha LT visszavonulna, vagy Greene komolyabb sérülést szedne össze, de akkor is bíznának McKnight-ban. Mivel Ryan mániája a védelem, így már csak ezért is oda várom az erősítést. 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Végigolvastam Höri mock draftját. Láttam, hogy a Jets-nek Trent Richardson-t írja. Az indokok teljesen rendben vannak, viszont egy másik oldalról szeretném, ha kifejtenétek a véleményeteket.
A Jets defense általában 3 fős pass rush-hal próbálja zavarni az ellenfél irányítóját, vagy sok emberes blitz-cel.
Az én meglátásom szerint azonban első körben egy OLB-t kellene húzni. Ezen a poszton Courtney Upshawra gondoltam.

Mi a véleményetek a leírtakról?hellan
Nem rossz választás Upshaw, de gyanítom érte fel kellene tradelni pár helyet.empty taxi
Szerintem megérné abszolút, de RB draftolását első körben nem érzem indokoltnak.hellan
Én pedig indokoltnak érzem. Amit írtam egyik meccs beharangozóban, Sancho képtelen franchise QB szintre. Nem is kellene elvárni tőle. Inkább a run heavybe kellene egy elit HB. Sokkal ésszerűbb. Ha a fal is így van felépítve + az egész offense. Greene ehhez kevés, Tomlinson pedig túl van ezen a korszakán. Nem Sanchot kellene várni, hogy szintet lépjen. Ez egyben a védelmet is hagyná pihenni, minden helyreállna.

Ehhez nem elég egy elusive back. És nem elég egy power back. Ehhez egy elit all down HB kell.
Aki viszont hiába menne rossz OL mögé vagy más totál reménytelen offensebe megváltónak. Ott nem éri meg első körös HB. De a Jetsben igen.

És jelenleg ha valaki képes ezt a szintet hozni előreláthatólag az Trent Richrdson. BÁr én túlértékeltnek tartom őt. TOP 10be várják, ami sztem túlzás. Ahhoz azonban lényegesen előrébb kellene draftolni. Vagyis a Jets vagy viszi elsőben vagy beéri a jelenlegi helyzet frissebb verziójával.

Upshaw lehet kimegy korábban, lehet nem.
Nézegesd a megfelelő DE-ket is OLBnek. mondjuk sztem legjobb 3-4 OLB a drafton Q. Coples, de ő viszont jelen állás szerint biztos nem lesz elérhető első kör végén.
Ellenben a csak pass ruher ROLBnek alkalmas Cam Johnson (játszott LBt életében) vagy W. Mercilus is hozhat áttörést a Jets rendszerében. Áprilisig érdemes őket követni, ha pass rushert sejtesz első kör végére, jelenleg oda várják őket. Vagyis második elejére, de a jó pass rusher mindig elkelhet kicsit korábban a draft elején, mert prémium poszt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Végigolvastam Höri mock draftját. Láttam, hogy a Jets-nek Trent Richardson-t írja. Az indokok teljesen rendben vannak, viszont egy másik oldalról szeretném, ha kifejtenétek a véleményeteket.
A Jets defense általában 3 fős pass rush-hal próbálja zavarni az ellenfél irányítóját, vagy sok emberes blitz-cel.
Az én meglátásom szerint azonban első körben egy OLB-t kellene húzni. Ezen a poszton Courtney Upshawra gondoltam.

Mi a véleményetek a leírtakról?hellan
Nem rossz választás Upshaw, de gyanítom érte fel kellene tradelni pár helyet.empty taxi
Szerintem megérné abszolút, de RB draftolását első körben nem érzem indokoltnak.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Végigolvastam Höri mock draftját. Láttam, hogy a Jets-nek Trent Richardson-t írja. Az indokok teljesen rendben vannak, viszont egy másik oldalról szeretném, ha kifejtenétek a véleményeteket.
A Jets defense általában 3 fős pass rush-hal próbálja zavarni az ellenfél irányítóját, vagy sok emberes blitz-cel.
Az én meglátásom szerint azonban első körben egy OLB-t kellene húzni. Ezen a poszton Courtney Upshawra gondoltam.

Mi a véleményetek a leírtakról?hellan
Nem rossz választás Upshaw, de gyanítom érte fel kellene tradelni pár helyet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Végigolvastam Höri mock draftját. Láttam, hogy a Jets-nek Trent Richardson-t írja. Az indokok teljesen rendben vannak, viszont egy másik oldalról szeretném, ha kifejtenétek a véleményeteket.
A Jets defense általában 3 fős pass rush-hal próbálja zavarni az ellenfél irányítóját, vagy sok emberes blitz-cel.
Az én meglátásom szerint azonban első körben egy OLB-t kellene húzni. Ezen a poszton Courtney Upshawra gondoltam.

Mi a véleményetek a leírtakról?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
És ha szétszakítja magát egy futásnál? Vagy rágyújt pár spanglira?Wyatt
akkor a Tampa viszi el a 3. körben

több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
A 6'1 az ennyire nagy baj? Mondanám h Brees is csak 6'0...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek Tyler Wilson kijön e a Draftra? Ha igen hanyadik körben kellhet el? Melyik csapat viheti el?Béczkó
Nem.

több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek Tyler Wilson kijön e a Draftra? Ha igen hanyadik körben kellhet el? Melyik csapat viheti el?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És ha szétszakítja magát egy futásnál? Vagy rágyújt pár spanglira?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Moore a harmadik körnél nem fog tovább csúszni, csak szólok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kezdődik a szállingózás.

Fletcher Cox (Miss State DT) érkezik juniorként a draftra.
Felépítése miatt (6'4, 295) 3-4-es DE-nek is lehet számolni.
Négyszer volt idén a SEC-ben a hét védőfalembere.
49 tackle, 12.5 for loss, 4 sack, 1 FF, 1 FR az idei mérlege.
True freshman korától kezdve kezdő volt.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Láttam pár BS meccset idénről, azt gondoltam van még valami komolyabb defektusa amitől semmi esélye az nflben a nem éppen ideális magasságán kívül, és nem vettem észre 😛sapka
van még a level of competition 😊

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Láttam pár BS meccset idénről, azt gondoltam van még valami komolyabb defektusa amitől semmi esélye az nflben a nem éppen ideális magasságán kívül, és nem vettem észre 😛.
Ebben megvilágításban szerintem a közeg számíthat a legtöbbet, most gondolok elsősorban a lassan legendás Palko-Chiefs kapcsolatra (undrafted), vagy a Painter-Colts (round 6) ugye-ugye :rolleyes:, és mintha lenne még, de nem ugrik be.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!