NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az a durva az első körrel kapcsolatban, h a draft előtti hétben jött szokásos ködösítés, a draft-grade-ek és csapat-érdeklődések java nem kamu volt!

A legdurvább ezek közül:
According to NFL Network's Michael Lombardi, West Virginia OLB Bruce Irvin was told by a team in the bottom third of the draft order that he will be picked in the first round.
According to ESPN's Adam Schefter, "some teams" view West Virginia OLB Bruce Irvin as "maybe" the top pass rusher in the draft.
Per Schefter, Irvin is "very desired around the league." Irvin has elite athleticism, but was already dealing with questions about his character before he was arrested for destruction of property the day after his March Pro Day. Despite his high-ceiling, he's not in the first-round mix
A Gilmore top10es grade, a Barron top7-8as grade, a Cox top15, Reiff és MArtin csúszása, a Pats-Chandler Jones kapocs, a McClellin első kör közepi grade, Doug MArtin első körös grade-je stbstb mind-mind bejött :o . Az első 14 pick egy darab meglepetést nem tartogatott az elmúlt napok hírei után. És nem úgy lőtték telibe ezeket, hogy az ellenkezőjét is állította valaki, hanem, h ez lesz és kész. És Bejött.
Az ESPN és a f@szfej Schefter meg bekaphatják, teljesen élvezhetetlen volt a közvetítés. Az NFL Network legalább nem lőtte le a választásokat negyed órával a pick előtt.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi a bennmaradt top10es lista (BPA)?Bazzani
Upshaw, J. Martin, Glenn, Janoris, Fleener, Hill, Sanu, Curry, Still, Konz, Jeffery, Randle, Mike Adams

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nfl.com 2. körös mock draftja hozzánk írja Upshawt. Egy WR-nek jobban örülnék 2. körben.
több mint 12 éve
Blevi 8 273 — Lions & Cowboys fan
Engem az érdekelne hogy a csapatok honnan szereznek tudomást egymás value boardjaról? Ez hogy működik?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
Mock draft eredmények: http://www.thehuddlereport.com/Free/Mock.Draft.Scores/2012.shtmlDoM
Vajon ezek a többé-kevésbé értő vélemények bekerülnek a war roomokba vagy a csapatok elefántcsonttornyaiból nem is néznek ki, hanem csak parasztvakításnak, játéknak tartják ezeket a listákat?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Értem, köszi. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha nincsenek már vizsgáik/ elhagyták az iskolát és szerződtették őket.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Draft lezajlása után a kiválasztott játékosok mikor vehetnek/tudnak részt venni először a csapatuk edzésén?
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Mock draft eredmények: http://www.thehuddlereport.com/Free/Mock.Draft.Scores/2012.shtml
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Ma, mikor indul?beltazor
a bowl.hu közvetítés 23:00-kor (vagy ekörül)
A Draft 00:00-korFucu
sztem a Draft 01:00kor indulHabi
És tényleg

na sebaj, a műsor 11-fél12 magasságában azért elkezdődik majd, ilyenkor van úgyis a legtöbb téma


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ma, mikor indul?beltazor
a bowl.hu közvetítés 23:00-kor (vagy ekörül)
A Draft 00:00-korFucu
sztem a Draft 01:00kor indul


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Upshaw csúszásának mi lehet az oka (azon kívül, hogy én vittem GM Gameben 😀 )? Ahogy nézegettem a további sorrendet, lehetséges, hogy elvigye a Ravens 2/3ra? Vagy eshet tovább?visi_b
a Ravens 2/3-ára több csapat bejelentkezett, akik Janoris Jenkinset akarják, szóval nem lepődnék meg egy traden
egyébként meg inkább Martint várnám hozzájuk, ha már eddig csúszott. (már ha Martin bent lesz még náluk)

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Upshaw csúszásának mi lehet az oka (azon kívül, hogy én vittem GM Gameben 😀 )? Ahogy nézegettem a további sorrendet, lehetséges, hogy elvigye a Ravens 2/3ra? Vagy eshet tovább?visi_b
egyszerűen nincs upside-ja edge rusherként. 43-ba kicsi, 34-be meg nem elég mozgékony, dinamikus. azt sem láttam tőle videón, hogy hű de meg tudja tartani futás ellen a védővonal szélét, ha már pass rusherként nem kínál semmi feltűnőt.
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Upshaw csúszásának mi lehet az oka (azon kívül, hogy én vittem GM Gameben 😀 )? Ahogy nézegettem a további sorrendet, lehetséges, hogy elvigye a Ravens 2/3ra? Vagy eshet tovább?

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ma, mikor indul?beltazor
a bowl.hu közvetítés 23:00-kor (vagy ekörül)
A Draft 00:00-kor



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 676 — Pfizer & Moderna fan
Ma, mikor indul?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi a bennmaradt top10es lista (BPA)?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy élmény olvasni a külföldi fórumokon a Jets szurkolók véleményét a Coples pickről. 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
egyébként lehet én emlékezem rosszul de mintha régebben lett volna olyan hogy fel lett rakva a kis műsorotok hogy meg lehessen nézni felvételről is ne csak élőben,ilyen lesz most?vagy volt egyáltalán mert lehet én vagyok a láma 😊Cowboykarcsi
Én épp most kezdtem le nézni.
http://www.ustream.tv/recorded/22149179
Ez az a rész mikor kezdődik a draft. De van előtte is felvezetés.visi_b
az első két rész a felvezetés
harmadik-negyedik: 1/1-8 (egy pillanatra megszakadt a net, azért így)
ötödik: 1/9-14
hatodik: 1/15-20
hetedik: 1/21-27
nyolcadik 1/28-32


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Köszi 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
egyébként lehet én emlékezem rosszul de mintha régebben lett volna olyan hogy fel lett rakva a kis műsorotok hogy meg lehessen nézni felvételről is ne csak élőben,ilyen lesz most?vagy volt egyáltalán mert lehet én vagyok a láma 😊Cowboykarcsi
Én épp most kezdtem le nézni.
http://www.ustream.tv/recorded/22149179
Ez az a rész mikor kezdődik a draft. De van előtte is felvezetés.

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
egyébként lehet én emlékezem rosszul de mintha régebben lett volna olyan hogy fel lett rakva a kis műsorotok hogy meg lehessen nézni felvételről is ne csak élőben,ilyen lesz most?vagy volt egyáltalán mert lehet én vagyok a láma 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Látod Höri, legközelebb ne vond kétségbe a zsenimet 😛 😂
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nah party box nem fogyott el mindösszesen 8 üvegcse került elő a 12bőlempty taxi
mely pickeknel ?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
A posztokra gondoltam mert a játékosokat nem ismerem de biztos úgy van ahogy mondjátokdande
Feature back kellett, és a safety is elfogadható, mert Richardsont és Claiborne-t is elvitték.