NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
szakértő urak nézzék már át a seahawks rostert. 😛
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Walter Jones on the fieeeld :cool: És szedtünk Bobby Wagnert. Meglássuk
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
zach miller ki?
komolyan...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
jöhet Lamar Miller
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 017 — The Mathematician
Ennek a Derek Wolfenak mért ilyen alacsony a grade-je? 😐Hanni
nemtom 😀 de azt se h Still/Worthy helyett miért húztuk be 😀
futás ellen elvileg jó lehet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ennek a Derek Wolfenak mért ilyen alacsony a grade-je? 😐
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 626
reméltem h lesz ma is 1kis TebowManning 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
FranzFerdinand Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 83
Érdekes, én meg annyira elégedett vagyok az itteni draftközvetítéssel, hogy a külföldieket tegnap is lekapcsoltam. Ahogy a prospect-ismertetőkkel, így a közvetítéssel is biztos, hogy jó munkát végeztek a srácok, mert sikeresen elérték, amit az elmúlt 15-20 évben más nem: érdekel a draft és lelkesen követem. 😊 Azért egy köszönöm jár érte nekik, mert élvezem végre. 😀 :cool:
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Figyelünk ám... Jó cuccot kaptak a fijjuk, még tiszta füst a szoba...
Na, végünk van...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tuti lesz 😊 Eddig is volt már pár érdekes.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki nem emlékszik, hogy a tavalyi 2-3. kör meddig tartott?tenorx
Hajnali 5.iktriad
Kösz 😊 9kor mennem kell, remélek, hogy előtte tudok egy kicsit aludni 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki nem emlékszik, hogy a tavalyi 2-3. kör meddig tartott?tenorx
Hajnali 5. Remélem idén is lesz Jonas Mouton kaliberű pick(és persze nem mi követjük el). 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki nem emlékszik, hogy a tavalyi 2-3. kör meddig tartott?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 664 — no es importante
Hamarosan (23:30 körül) kezdünk!
http://www.ustream.tv/channel/bowl-hu-draft-show-2012#utm_campaign=ss-post-backlink&utm_source=10924326&utm_medium=social (csettel)
VAGY
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2972


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Melvin Ingram amúgy a drafton ünnepelte a születésnapját. 😛
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem ne spoilerezzünk.
Aki akarja olvasgassa Scheftert, csak ne írogassa be, mert elbassza azok szórakozását akik nem akarják előre tudni.Bazzani
Én megmondom őszintén egy darabig ezt néztem és chaten is voltam, de ebben tök jó izgulni és meghallgatni a "With the..." szöveget és hirtelen elhűlni vagy kifakadni vagy akármi, tök jó érzés, míg meglátni a csetre beírva annyit, hogy "józsi lett" marha szar. Nem tud úgymond átjárni a feelingje. Éppen ezért én elég hamar kilőttem a picsába és néztem a külföldi közvetítést, hiába érdekelt volna ott a témázásotok, mert ez évente egyszer van, a véleményeket meg bármikor olvashatom.

edit mondja: Azért az Irvin picknél visszakapcsoltam 😛fetomy
Detto.
Én a Lions pick előtt 2-3 percel már nem is néztem a magyar nyelvű adást, megvártam amíg Calvin bemondja.
Le is maradtam az igen rövidkére sikerült elemzésről (reggel megnéztem).

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
A Pixar új animációs filmjének, a BRAVE-nek a trailere 😊
http://www.youtube.com/watch?v=x1D1WUAjwcQjjncaa
Vhogy nem lep meg h a Chargers v a 49ers kimaradt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sztem ne spoilerezzünk.
Aki akarja olvasgassa Scheftert, csak ne írogassa be, mert elbassza azok szórakozását akik nem akarják előre tudni.Bazzani
Én megmondom őszintén egy darabig ezt néztem és chaten is voltam, de ebben tök jó izgulni és meghallgatni a "With the..." szöveget és hirtelen elhűlni vagy kifakadni vagy akármi, tök jó érzés, míg meglátni a csetre beírva annyit, hogy "józsi lett" marha szar. Nem tud úgymond átjárni a feelingje. Éppen ezért én elég hamar kilőttem a picsába és néztem a külföldi közvetítést, hiába érdekelt volna ott a témázásotok, mert ez évente egyszer van, a véleményeket meg bármikor olvashatom.

edit mondja: Azért az Irvin picknél visszakapcsoltam 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 664 — no es importante
A Pixar új animációs filmjének, a BRAVE-nek a trailere 😊
http://www.youtube.com/watch?v=x1D1WUAjwcQ


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nah, mivel éjszaka sikeresen nem keltem fel, ezért ma délután néztem meg a közvetítést. Nagyon jó volt nagyon, mondhatom! Egyébként nekem mindegy, hogy spoilereztek, vagy az nfl.com-os közvetítés szerint haladtok, bár annak sok értelmét látom, hogy az éppen nem beszélő kettő röhög a picken, míg az ott ülők tippelgetik, hogy ki lehetett az. Én simán haladnék a legfrissebb infók szerint, bár ahogy látom itt sokaknak nem tetszene ez.Schleck
Sztem ne spoilerezzünk.
Aki akarja olvasgassa Scheftert, csak ne írogassa be, mert elbassza azok szórakozását akik nem akarják előre tudni.Bazzani
Egyetértek.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nah, mivel éjszaka sikeresen nem keltem fel, ezért ma délután néztem meg a közvetítést. Nagyon jó volt nagyon, mondhatom! Egyébként nekem mindegy, hogy spoilereztek, vagy az nfl.com-os közvetítés szerint haladtok, bár annak sok értelmét látom, hogy az éppen nem beszélő kettő röhög a picken, míg az ott ülők tippelgetik, hogy ki lehetett az. Én simán haladnék a legfrissebb infók szerint, bár ahogy látom itt sokaknak nem tetszene ez.Schleck
Sztem ne spoilerezzünk.
Aki akarja olvasgassa Scheftert, csak ne írogassa be, mert elbassza azok szórakozását akik nem akarják előre tudni.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, mivel éjszaka sikeresen nem keltem fel, ezért ma délután néztem meg a közvetítést. Nagyon jó volt nagyon, mondhatom! Egyébként nekem mindegy, hogy spoilereztek, vagy az nfl.com-os közvetítés szerint haladtok, bár annak sok értelmét látom, hogy az éppen nem beszélő kettő röhög a picken, míg az ott ülők tippelgetik, hogy ki lehetett az. Én simán haladnék a legfrissebb infók szerint, bár ahogy látom itt sokaknak nem tetszene ez.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 664 — no es importante
A mai dzsembori mikor is indul??Collapo
23:30 (01:00)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A mai dzsembori mikor is indul??

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Az milyen lehetett, amikor Sanut felhívják a Bengals-pick előtt, hogy szevasz fiam, a Cincitől vagyunk, téged viszünk első körben. Az egész család lebontja örömében a házat, majd Goodell 3 perc múlva bejelenti Zeitlert a Cincinek...atapapa
Kurvaszar.tenorx
Ilyen is volt?Shawn84
Valaki ezt viccesnek gondolta.