NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.draftcountdown.com/forum/showthread.php?p=2970754&#post2970754
Ez egyszerűen zseniális 😀tenorx
Áááá, könnyesre röhögöm magam. 😀 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
http://www.draftcountdown.com/forum/showthread.php?p=2970754&#post2970754
Ez egyszerűen zseniális 😀tenorx
Ez kurvanaaaagy 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 249 — Lájkold a zsűrit!
Nah party box nem fogyott el mindösszesen 8 üvegcse került elő a 12bőlempty taxi
mely pickeknel ?Fake
Irvin, Coples, McClellin, Wright, Weeden, Hightower, H. Smith, AJ Jenkins


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.draftcountdown.com/forum/showthread.php?p=2970754&#post2970754
Ez egyszerűen zseniális 😀tenorx
Hát tényleg az. 😀 😀 😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Twittert én se, de nem gondoltam, h ESPN élőben ezt a sz@rt képes lesz leadni.Robilluma
nem tudom, akkor lehet már félig aludtam, de épp ezért csak az espn-t néztem egy idő után, szerintem így nagyon élvezetes volt; bár nem értem pontosan a problémát. :/sapka
Az a probléma, h én akkor szeretném megtudni a választást, amikor Goodell bejelenti, netán egy röpke pillanattal előtte egy telefonáló játékos mutatásával. És nem úgy, hogy a Bears választásnál Mr. Baromijólértesültvagyok Schefter a kettővel későbbi Pats-Chandler Jones picket magyarázza.Robilluma
tényleg aludhattam, mert semmi ilyesmire nem emlékszek; Gruden magyarázott sokat, Shefter nem is volt a stúdióban/kommentátor állásban, de szerintem elbeszélünk egymás mellett. Amit én néztem ott nem volt semmi spoiler, vagy nem vettem észre!, ha az utóbbi akkor kicsit vállonveregetem magam majd.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://www.draftcountdown.com/forum/showthread.php?p=2970754&#post2970754
Ez egyszerűen zseniális 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 519
Az milyen lehetett, amikor Sanut felhívják a Bengals-pick előtt, hogy szevasz fiam, a Cincitől vagyunk, téged viszünk első körben. Az egész család lebontja örömében a házat, majd Goodell 3 perc múlva bejelenti Zeitlert a Cincinek...atapapa
Kurvaszar.tenorx
Ilyen is volt?
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az milyen lehetett, amikor Sanut felhívják a Bengals-pick előtt, hogy szevasz fiam, a Cincitől vagyunk, téged viszünk első körben. Az egész család lebontja örömében a házat, majd Goodell 3 perc múlva bejelenti Zeitlert a Cincinek...atapapa
Kurvaszar.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Az milyen lehetett, amikor Sanut felhívják a Bengals-pick előtt, hogy szevasz fiam, a Cincitől vagyunk, téged viszünk első körben. Az egész család lebontja örömében a házat, majd Goodell 3 perc múlva bejelenti Zeitlert a Cincinek...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A vége felé volt olyan mikor sokan beszéltetek egyszerre és lehetett hallani háttérben a srácokat, hogy sutyorognak. Az egy kicsit zavaró volt, de lehet csak én nem tudtam már figyelni rendesen. Amúgy nagyon élvezetes volt az egész. Sajna csak hallgatni tudtam, mert nem akartam zavarni szobatársakat. De így is király volt!D11
ja ez az én hibám mert nem tudom befogni a pofám akkor se ha mások vannak képernyőn.Höri
A 3 gizda LB (Wagner, David, Brown) közül akiket nem csipázol csúszhat valaki 3. körre?D11
benne van

több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Pontosan ezért nem néztem twitter és ESPNt 😀tenorx
Twittert én se, de nem gondoltam, h ESPN élőben ezt a sz@rt képes lesz leadni.Robilluma
nem tudom, akkor lehet már félig aludtam, de épp ezért csak az espn-t néztem egy idő után, szerintem így nagyon élvezetes volt; bár nem értem pontosan a problémát. :/sapka
Az a probléma, h én akkor szeretném megtudni a választást, amikor Goodell bejelenti, netán egy röpke pillanattal előtte egy telefonáló játékos mutatásával. És nem úgy, hogy a Bears választásnál Mr. Baromijólértesültvagyok Schefter a kettővel későbbi Pats-Chandler Jones picket magyarázza.
A mai nap a legjobb, nekem ez a kedvenc napom az új rendszerben.ulpianus
Nekem is. Itt 2 (akár 3) játékos jön, akiknek még komoly esélyük van arra, h beváljanak. Ez a csapatépítés napja, a holnapi már inkább a depth-ről szól.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
15 ezres mikrofon legyen is az 😊 minden podcastelőnek és amatőr rádiósnak ajánlom amúgy, SINN7 MPod Podcast a termék neve, USB-sjjncaa
A vége felé volt olyan mikor sokan beszéltetek egyszerre és lehetett hallani háttérben a srácokat, hogy sutyorognak. Az egy kicsit zavaró volt, de lehet csak én nem tudtam már figyelni rendesen. Amúgy nagyon élvezetes volt az egész. Sajna csak hallgatni tudtam, mert nem akartam zavarni szobatársakat. De így is király volt!D11
ja ez az én hibám mert nem tudom befogni a pofám akkor se ha mások vannak képernyőn.Höri
A 3 gizda LB (Wagner, David, Brown) közül akiket nem csipázol csúszhat valaki 3. körre?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na ez kellemes hír és sokkal élvezhetőbbé teszi a közvetítést.
A hang amúgy szuper lett.Delonso_
15 ezres mikrofon legyen is az 😊 minden podcastelőnek és amatőr rádiósnak ajánlom amúgy, SINN7 MPod Podcast a termék neve, USB-sjjncaa
A vége felé volt olyan mikor sokan beszéltetek egyszerre és lehetett hallani háttérben a srácokat, hogy sutyorognak. Az egy kicsit zavaró volt, de lehet csak én nem tudtam már figyelni rendesen. Amúgy nagyon élvezetes volt az egész. Sajna csak hallgatni tudtam, mert nem akartam zavarni szobatársakat. De így is király volt!D11
ja ez az én hibám mert nem tudom befogni a pofám akkor se ha mások vannak képernyőn.

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem akartunk spoilerezni, de mikor már tudni lehetett az 1/22-es picket is úgy, hogy még az 1/20-at se jelentette be Goodell, akkor muszáj volt... Ma figyelünk rá, hogy a kinti közvetítéssel tartsuk a lépéstjjncaa
Na ez kellemes hír és sokkal élvezhetőbbé teszi a közvetítést.
A hang amúgy szuper lett.Delonso_
15 ezres mikrofon legyen is az 😊 minden podcastelőnek és amatőr rádiósnak ajánlom amúgy, SINN7 MPod Podcast a termék neve, USB-sjjncaa
A vége felé volt olyan mikor sokan beszéltetek egyszerre és lehetett hallani háttérben a srácokat, hogy sutyorognak. Az egy kicsit zavaró volt, de lehet csak én nem tudtam már figyelni rendesen. Amúgy nagyon élvezetes volt az egész. Sajna csak hallgatni tudtam, mert nem akartam zavarni szobatársakat. De így is király volt!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
A mai nap a legjobb, nekem ez a kedvenc napom az új rendszerben. Itt már vannak meglepetések. És "én megmondtam" hihetetlennek tűnő, igazzá váló állítások.

Tegnap JJre is nézett Höri, hogy "négy QB??" Aztán négy QB.
Én egy ilyet találtam el, amire emlékszem si. Hogy Cordy Glenn nem lesz első körös, főleg nem TOP 20as. Jön a Chiefsbe cserének. Hátha ez is bejön. 😀

Kíváncsi leszek, holnapra kik maradnak meg? Az első kört még megérti az ember, de itt már cikibb a helyzet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
sapka: Én se, a probléma itt nem a Twitterrel, az ESPN-nel vagy Schefterrel van. Annak isszuk a levét, hogy az NFL nem tudja eldönteni, hogy most rendez egy kis ünnepséget, ahol ünneplik magukat meg az egyetemi évfolyamot vagy TV-műsort akar csinálni. A feszesség és az időrend teljes hiánya (meg az hogy a rendezőket/vágókat mintha az utcáról rángatták volna be) előbbire utal, az elképzelhetetlen mennyiségű reklám meg az utóbbira.

Előbbivel alapból nem is lenne gond, megérdemelnek egy kis ünneplést, főleg az első körnél... De akkor így kéne kommunikálni a dolgot: "mi koktélozunk egy jót, nézzétek csak nyugodtan". Csak igazából nem is így van, mert a hátsó körök még nézhetetlenebbek pont a fenti hibák miatt. :/
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Pontosan ezért nem néztem twitter és ESPNt 😀tenorx
Twittert én se, de nem gondoltam, h ESPN élőben ezt a sz@rt képes lesz leadni.Robilluma
nem tudom, akkor lehet már félig aludtam, de épp ezért csak az espn-t néztem egy idő után, szerintem így nagyon élvezetes volt; bár nem értem pontosan a problémát. :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 664 — no es importante
Engem a guta megüt a spoilerezéstől.
A bowl.hus közvetítéssel is ez az egy bajom van, elveszik a dolog varázsát.Delonso_
Nem akartunk spoilerezni, de mikor már tudni lehetett az 1/22-es picket is úgy, hogy még az 1/20-at se jelentette be Goodell, akkor muszáj volt... Ma figyelünk rá, hogy a kinti közvetítéssel tartsuk a lépéstjjncaa
Na ez kellemes hír és sokkal élvezhetőbbé teszi a közvetítést.
A hang amúgy szuper lett.Delonso_
15 ezres mikrofon legyen is az 😊 minden podcastelőnek és amatőr rádiósnak ajánlom amúgy, SINN7 MPod Podcast a termék neve, USB-s


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Engem a guta megüt a spoilerezéstől.
A bowl.hus közvetítéssel is ez az egy bajom van, elveszik a dolog varázsát.Delonso_
Nem akartunk spoilerezni, de mikor már tudni lehetett az 1/22-es picket is úgy, hogy még az 1/20-at se jelentette be Goodell, akkor muszáj volt... Ma figyelünk rá, hogy a kinti közvetítéssel tartsuk a lépéstjjncaa
Na ez kellemes hír és sokkal élvezhetőbbé teszi a közvetítést.
A hang amúgy szuper lett.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 664 — no es importante
Engem a guta megüt a spoilerezéstől.
A bowl.hus közvetítéssel is ez az egy bajom van, elveszik a dolog varázsát.Delonso_
Nem akartunk spoilerezni, de mikor már tudni lehetett az 1/22-es picket is úgy, hogy még az 1/20-at se jelentette be Goodell, akkor muszáj volt... Ma figyelünk rá, hogy a kinti közvetítéssel tartsuk a lépést


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Engem a guta megüt a spoilerezéstől.
A bowl.hus közvetítéssel is ez az egy bajom van, elveszik a dolog varázsát.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Pontosan ezért nem néztem twitter és ESPNt 😀tenorx
Twittert én se, de nem gondoltam, h ESPN élőben ezt a sz@rt képes lesz leadni.Robilluma
Nem tudom, engem jobban dühít a reklámmaraton az NFL Networkon plusz hogy volt egy pont ahol több mint negyed óra késleltetés is volt a valósághoz képest...
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Pontosan ezért nem néztem twitter és ESPNt 😀tenorx
Twittert én se, de nem gondoltam, h ESPN élőben ezt a sz@rt képes lesz leadni.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
És egy (már szokásos) kiszivárgott war room hír szerint a Titans cseszett ki a Browns-szal azzal, h Wrightot húzták. Én teljesen egyetértek Bob McGinnel, Weeden sztem kidobott pick.
ESPN's Adam Schefter reports the Browns were targeting Baylor WR Kendall Wright at No. 22, only going with QB Brandon Weeden as a fallback option.
The Browns were "bummed" that the Titans grabbed Wright, leaving them to reach for the oldest player ever selected in the common NFL draft. Drafting Weeden early also allowed the highest-rated guard in the draft to fall into Pittsburgh's laps at No. 24. After speaking with many scouts, the Milwaukee Journal-Sentinel's Bob McGinn "can't fathom" how Weeden went 22nd. "Just seems [a] wasted pick," adds McGinn.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pontosan ezért nem néztem twitter és ESPNt 😀