NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nagyon köszönöm az infót!!!
A bowl.hu közvetítése kizárólag élő, vagy visszanézhető lesz?Egon bá
igen, ugyanott, ahol adni fogjuk.shawnka
Egon bá
Tippjáték lesz, mint amit a Combine közvetítés alatt próbálgatattok?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
A sorozat utolsó része: http://philly.blog.hu/2012/04/25/draftra_keszulve-_8_-safetyk_bleedinggreen
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon köszönöm az infót!!!
A bowl.hu közvetítése kizárólag élő, vagy visszanézhető lesz?Egon bá
igen, ugyanott, ahol adni fogjuk.shawnka
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
A bowl.hu közvetítése kizárólag élő, vagy visszanézhető lesz?Egon bá
igen, ugyanott, ahol adni fogjuk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csütörtök éjjel sansztalan a virrasztás a részemről, de péntek délelőtt van esélyem valahol visszanézi az éjjeli eseményeket elejétől a végéig???

A bowl.hu közvetítése kizárólag élő, vagy visszanézhető lesz?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Weeden, aki a légy seggébe is bedobja röptében:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cbUb2_WEk_U#!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Olyankor mi van, ha egy játékosnak nem szimpatikus egy csapat, és nem akar odamenni? Pl. Luck-nak nem tetszik a Colts.Béczkó
Akkor rinyagépnek fogják tartani, minden hibájánál baszogatni fogja a média aztán majd nyer két Super Bowl-t a kedvenc csapatod legnagyobb riválisának az irányítójaként.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
tudom, hogy kaphat szerződést, de gondolom neki az nem felel meg és semmiképpen nem fogadná el, ha UDFA lenneStez
elég primitív...Asbee
Igen. Ez a fő ok, hogy csúszik. 😀 De igazából sztem aláírja. Csak ha nem is keresi meg senki, akkor nincs mit aláírni, és ez esetben jobb a CFL, mint a McDonalds.

Olyankor mi van, ha egy játékosnak nem szimpatikus egy csapat, és nem akar odamenni? Pl. Luck-nak nem tetszik a Colts.Béczkó
rápacsált. Esetleg sírhat (időben), mint a kis Manning, hátha bejön. De gondolj bele, azért ez nem kívánságműsor, ez a draft fő lényege, hogy ne a játékosok és ügynökeik diktáljanak a "semmire" is.
Ha nem írja alá a szerződést, akkor nem játszhat, és nincs lóvé sem. Mert nem a draftra jár pénz, meg hogy ki milyen jó. A szerződésre jár.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Olyankor mi van, ha egy játékosnak nem szimpatikus egy csapat, és nem akar odamenni? Pl. Luck-nak nem tetszik a Colts.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
tudom, hogy kaphat szerződést, de gondolom neki az nem felel meg és semmiképpen nem fogadná el, ha UDFA lenneStez
elég primitív...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
tudom, hogy kaphat szerződést, de gondolom neki az nem felel meg és semmiképpen nem fogadná el, ha UDFA lenne

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Attól, hogy UDFA lesz, még kaphat szerződést.

Érdekes, hogy nemrég még egyformának (első kör vége) tartották búrkiflit és kiflit, ILBként. Erre egyik TOP 10re nemesedett, másik UDFAvá süllyedt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Bőrfikt asszondja, ha nem választják ki a drafton és UDFA lesz, akkor elmegy Aréna focizni, vagy visszamegy a suliba 😂
de nem adja fel a focit semmiképp

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem tudom, hogy csak engem érdekel-e, de mivel engem igen, statisztikáztam kicsit és akkor már közzéteszem az eredményeket.

Téma a draft első körében eltelt választási idők. Vagyis mennyit várnak pickek között, melyik pickhez átlagosan hány perc alatt érnek el. A trade-es pickeket nem számoltam külön, mivel az abszolút nem jelent semmit az eltelt időkre nézve. Az adatok a 2008-2011 közötti négy draft alapján készültek, alapvetően a walterfootball live blogjára alapozva, mivel youtube videók alapján ők voltak a legpontosabbak.

- Első számú tévhit, hogy a csapatok általában kihasználják az időt a pickekhez. Ez évente (a liveblogok pontossági tévedéseit szem előtt tartva) úgy nagyjából 7-8 picknél fordulhat elő maximum. Ráadásul mindössze 6 picknél időznek legalább 8 percet átlagban évente. Érdekesség, hogy a 2008-as drafton, ahol még 15 percig gondolkodhattak, egyetlen olyan pick sem volt, ahol mindet kihasználták volna, sőt gyakorlatilag teljesen ugyanazok az átlagos adatok érvényesek rá,mint a következő 3 év draftjára.

- A leggyorsabb pick egyértelműen az 1/1. 2,5 perc telik el átlagban a nyitás és a pick bejelentése között. A következő leggyorsabb pickekhez már átlagosan 4,75 perc szükséges (#29, #27, #13, #11).
- A leglassabb pick a 26-os számú lett 9,75-ös átlagidővel, ezt azonban igencsak megnyomja a tavalyi 15 perces idő, amikor ugyebár a Ravens nem választott időben, ezért a Chiefs vette át a helyüket. 9 fölé tudott még jutni a #2 pick is (9,25p), ráadásul a második választás 4-ből 3 alkalommal telt 10 percbe.

- A 4 év alatt az átlagos választási idő 6,65 perc pickenként (2008: 6,74p, 2009: 6,53p, 2010: 6,59p, 2011: 6,72p). Az első kör (draftnyitás-32. pick bejelentése) átlagos teljes hossza 3 óra 32 perc (2008: 3:39, 2009: 3:29, 2010: 3:31, 2011: 3:35).

- További érdekesség, hogy az első kör első felében illetve a második felében szinte teljesen ugyanannyi időt használnak el a csapatok.

- Az adatokból megbecsülhető, hogy a péntek hajnali 2-kor kezdődő drafton az 1/5-öt 02:34-kor, az 1/10-et 03:09-kor, az 1/15-öt 03:40-kor, az 1/20-at 04:10-kor, az 1/25-öt 04:42-kor, az 1/32-t pedig 05:32-kor fogják bejelenteni.


Ha esetleg valaki böngészgetné a táblázatot, itt megtalálja és remélem nem zavartam senkit 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
még 2 és fél nap

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Round 1: Thursday, April 26 (8 p.m. ET)

Ha jól számolom, akkor pénteken hajnali 3 órakor kezdődik magyar idő szerint a draft?Beki
2 órakor

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Round 1: Thursday, April 26 (8 p.m. ET)

Ha jól számolom, akkor pénteken hajnali 3 órakor kezdődik magyar idő szerint a draft?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 680 — no es importante
Andrew Luck will be a guest on the Late Show with David Letterman, a few hours before the Stanford quarterback is picked No. 1 pick in the NFL draft.

Luck will head over to Radio City Music Hall, where the draft is being held, after spending some time with Letterman Thursday night at the Ed Sullivan Theater. Radio City is just a few blocks away from the Ed Sullivan Theater in Manhattan.

The show will air on CBS later that night


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 680 — no es importante
This is the second consecutive year former players are announcing the picks

*Arizona Cardinals, Roger Wehrli (DB)
Atlanta Falcons, Alge Crumpler (TE)
Baltimore Ravens, Matt Stover 💋‍
Buffalo Bills, Phil Hansen (DE)
Carolina Panthers, Mike Rucker (DE)
Chicago Bears, Otis Wilson (LB)
Cincinnati Bengals, Isaac Curtis (WR)
Cleveland Browns, Gary Collins (WR)
Dallas Cowboys , Chad Hennings (DL)
Denver Broncos, Terrell Davis (RB)
Detroit Lions, Barry Sanders (RB)
Green Bay Packers, LeRoy Butler (S)
Houston Texans, Danny Clark (LB)
Indianapolis Colts, Marvin Harrison (WR)
Jacksonville Jaguars, Fred Taylor (RB)
Kansas City Chiefs, Will Shields (G)
Miami Dolphins, Dwight Stephenson (C)
Minnesota Vikings, Anthony Carter (WR)
New England Patriots, Troy Brown (WR)
*New Orleans Saints, Willie Roaf (OL)
New York Giants, Michael Strahan (DE)
New York Jets, Wesley Walker (WR)
*Oakland Raiders, Willie Brown (DB)
Philadelphia Eagles, Brian Westbrook (RB)
Pittsburgh Steelers, Dermontti Dawson (C)
St. Louis Rams, Isaac Bruce (WR) & Torry Holt (WR)
San Diego Chargers, Courtney Hall (OL)
San Francisco 49ers, Jesse Sapolu (OL)
Seattle Seahawks, Walter Jones (OL)
Tampa Bay Buccaneers, Dexter Jackson (S)
Tennessee Titans, Eddie George (RB)
*Washington Redskins, Ken Harvey (LB)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
JJ meg 5., az se rossz
Mondjuk Gilmore simán lehet tényleg top10 lassan

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Legújabb mockban Gilmore 1/3. Azt hiszem inkább alszok 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kiszokták. már világosodni fog amikor jön a GiantsFucu
nem lesz feltrade azt mondod? 😀Höri
Simán lehet, most már korán világosodik

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kiszokták. már világosodni fog amikor jön a GiantsFucu
nem lesz feltrade azt mondod? 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
volt, '99-ben sikerült ezt összehoznia három csapatnak
1/1 Tim Couch -> Cleveland Browns
1/2 Donovan McNabb -> Philadelphia Eagles
1/3 Akili Smith -> Cincinnati Bengals


'71-ben meg ezt:
1/1 Jim Plunkett -> New England Patriots
1/2 Archie Manning -> New Orleans Saints
1/3 Dan Pastorini -> Houston Oilers
jjncaa
na az gyönyörű klassz volt. persze akadt kivétel (mcnabb) is 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
kiszokták. már világosodni fog amikor jön a GiantsFucu
Köszi