NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
5 monster energia ital...Delonso_
Kinek kell energiaital, ha van alkohol is? 😐

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
5 monster energia ital...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Én sörből táraztam be pont tizenkettőt, igaz már csak 10 van 😊Rataxes
Én meg most nem ihatok sajnos, de tavaly fogyott a whisky mint az állat. Pedig most is van vagy 7 liternyi jóféle.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521

Egy ilyen boxot hozott nagymuterom nekem Bécsből, minden egyes hülye picknél asszem el fog fogyni egy, 12 üvegcse van a boxban vajh hanyadik pickre fog elfogyni?empty taxi
Ha nagymutter hozta, arra vigyázzál, nehogy valami rumaroma legyen sütikhez. Mert ha betolsz 12 mandulaaromát, sok hatása nem lesz.ulpianus
Nem kérlek ez körtés vodka.empty taxi
Akkor az első után hányás lesz.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én sörből táraztam be pont tizenkettőt, igaz már csak 10 van 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!

Egy ilyen boxot hozott nagymuterom nekem Bécsből, minden egyes hülye picknél asszem el fog fogyni egy, 12 üvegcse van a boxban vajh hanyadik pickre fog elfogyni?empty taxi
Ha nagymutter hozta, arra vigyázzál, nehogy valami rumaroma legyen sütikhez. Mert ha betolsz 12 mandulaaromát, sok hatása nem lesz.ulpianus
Nem kérlek ez körtés vodka.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL

Egy ilyen boxot hozott nagymuterom nekem Bécsből, minden egyes hülye picknél asszem el fog fogyni egy, 12 üvegcse van a boxban vajh hanyadik pickre fog elfogyni?empty taxi
Ha nagymutter hozta, arra vigyázzál, nehogy valami rumaroma legyen sütikhez. Mert ha betolsz 12 mandulaaromát, sok hatása nem lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.

Egy ilyen boxot hozott nagymuterom nekem Bécsből, minden egyes hülye picknél asszem el fog fogyni egy, 12 üvegcse van a boxban vajh hanyadik pickre fog elfogyni?empty taxi
23-ig.
Nekem van 5 doboz söröm, 4 deci whiskym, 2 deci gyomorkeserűm, 3 kis kamikaze underberg felesem.
Nem tervezem, hogy a hülye pickeknél iszom, mindegyiknél iszom! 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://www.rola-spirits.de/typo3temp/pics/5b4f650286.jpg
Egy ilyen boxot hozott nagymuterom nekem Bécsből, minden egyes hülye picknél asszem el fog fogyni egy, 12 üvegcse van a boxban vajh hanyadik pickre fog elfogyni?empty taxi
nyugi, 1/8-ra már semmi nem lesz belőle 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
23.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451

Egy ilyen boxot hozott nagymuterom nekem Bécsből, minden egyes hülye picknél asszem el fog fogyni egy, 12 üvegcse van a boxban vajh hanyadik pickre fog elfogyni?empty taxi
25-ig kb. 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!

Egy ilyen boxot hozott nagymuterom nekem Bécsből, minden egyes hülye picknél asszem el fog fogyni egy, 12 üvegcse van a boxban vajh hanyadik pickre fog elfogyni?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Látom h a közvetitést éjfélkor kezditek de a draft csak 2kor lesz. Abban a 2 orában miről fogtok majd beszélni?superbrutal88
Van 32 csapat, kb 50-60 első körös draftra esélyes játékos, és öt szerkesztő, akinek mindenről megvan a maga véleménye, plusz várjuk majd a kérdéseket is rendületlenül

szerintem lesz miről beszélnijjncaa
oké akkor mindenképp már akkor elkezdem nézni csak kiváncsi voltam.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Látom h a közvetitést éjfélkor kezditek de a draft csak 2kor lesz. Abban a 2 orában miről fogtok majd beszélni?superbrutal88
Van 32 csapat, kb 50-60 első körös draftra esélyes játékos, és öt szerkesztő, akinek mindenről megvan a maga véleménye, plusz várjuk majd a kérdéseket is rendületlenül

szerintem lesz miről beszélni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Látom h a közvetitést éjfélkor kezditek de a draft csak 2kor lesz. Abban a 2 orában miről fogtok majd beszélni?superbrutal88
a keddi és szerdai BL elődöntőkről feltételezemStez
😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Látom h a közvetitést éjfélkor kezditek de a draft csak 2kor lesz. Abban a 2 orában miről fogtok majd beszélni?superbrutal88
Draft? 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Látom h a közvetitést éjfélkor kezditek de a draft csak 2kor lesz. Abban a 2 orában miről fogtok majd beszélni?superbrutal88
a keddi és szerdai BL elődöntőkről feltételezem

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Látom h a közvetitést éjfélkor kezditek de a draft csak 2kor lesz. Abban a 2 orában miről fogtok majd beszélni?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Mike Shanahan calls it 99.9 percent that Robert Griffin III is Redskins' pick at No. 2. "Nothing is 100 percent," he said.

Today, we journey into the realm of the remaining 0.1 percent. It is a nightmarish, horrifying realm. It is a realm in which the second overall pick, for which the Redskins paid a fortune in future draft picks, is spent on .... Vontaze Burfict.

http://www.sbnation.com/2012-nfl-draft/2012/4/26/2939141/nfl-draft-scenario-vontaze-burfict

Kötelező olvasmány még a draft előtt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Utoljára reklámozom.
A Draftjátékba még bárki beszállhat. A nyereményt várhatóan meg tudjuk oldani, hogy a nyertes válasszon, melyik csapat logojával ellátott ajándékot szeretne.

Ha valaki nem akar vagy tud regisztrálni a blogra az küldje el nekem PM-ben a tippjét.
http://philly.blog.hu/2012/04/19/draftjatek_1
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Receiver T.Y. Hilton is so well-known to NFL teams, he could be drafted as soon as the second round.
Bár én max. 4-5. körre tenném. Őt is túlértékelik?danyly
A második körtől ( pl walterfootball) az ötödikig, nagy a szórás vele kapcsolatban. Hatalmas returner és igen gyors játékos, csapata playmakere volt.Delonso_
Mardy GilyardHöri
Adja az ég hogy inkább Deshean legyen
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Receiver T.Y. Hilton is so well-known to NFL teams, he could be drafted as soon as the second round.
Bár én max. 4-5. körre tenném. Őt is túlértékelik?danyly
A második körtől ( pl walterfootball) az ötödikig, nagy a szórás vele kapcsolatban. Hatalmas returner és igen gyors játékos, csapata playmakere volt.Delonso_
Mardy GilyardHöri
Ott a pont, őt is nagyon bírtam 😊

Ezt a Millen által zseniálisan szakkomentált visszahordást sose felejtem el 😂
http://www.youtube.com/watch?v=D_YU0dXOkFs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Receiver T.Y. Hilton is so well-known to NFL teams, he could be drafted as soon as the second round.
Bár én max. 4-5. körre tenném. Őt is túlértékelik?danyly
A második körtől ( pl walterfootball) az ötödikig, nagy a szórás vele kapcsolatban. Hatalmas returner és igen gyors játékos, csapata playmakere volt.Delonso_
Mardy Gilyard

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Azt olvastam valahol, hogy sem az ESPN sem az NFL Network nem mutatja a telefonálgatást a pick bemondása előtt. Tudtok erről valamit?

Mike O'Hara szerint a draft legnagyobb meglepetése az lehet amikor az 1/3as draftolt játékos felveszi az LA Vikings sapkát. 😀Bazzani
Így van, megállapodott a két csatorna, hogy kevesebbet fognak spoilerezni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt olvastam valahol, hogy sem az ESPN sem az NFL Network nem mutatja a telefonálgatást a pick bemondása előtt. Tudtok erről valamit?

Mike O'Hara szerint a draft legnagyobb meglepetése az lehet amikor az 1/3as draftolt játékos felveszi az LA Vikings sapkát. 😀