NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amúgy jut eszembe lassan hagyománnyá nemesedik, hogy szinte minden évben van egy korábban 1. körösnek gondolt linebacker, aki végül UDFA lesz 😊

2008-ban Ali Highsmith és Erin Henderson, 2009-ben Dannell Ellerbe, tavaly Herzlich, idén pedig...jjncaa
Mondjuk Herzlich annyira nem tehet róla. 😕 Emlékszem anno Beckwith is 1-2. kör határán mozgott, aztán udfa lett.szaba
bezzeg 2007-ben Siler csont nélkül elkelt a 7/240-es helyen 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
amúgy jut eszembe lassan hagyománnyá nemesedik, hogy szinte minden évben van egy korábban 1. körösnek gondolt linebacker, aki végül UDFA lesz 😊

2008-ban Ali Highsmith és Erin Henderson, 2009-ben Dannell Ellerbe, tavaly Herzlich, idén pedig...jjncaa
Mondjuk Herzlich annyira nem tehet róla. 😕 Emlékszem anno Beckwith is 1-2. kör határán mozgott, aztán udfa lett.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
amúgy jut eszembe lassan hagyománnyá nemesedik, hogy szinte minden évben van egy korábban 1. körösnek gondolt linebacker, aki végül UDFA lesz 😊

2008-ban Ali Highsmith és Erin Henderson, 2009-ben Dannell Ellerbe, tavaly Herzlich, idén pedig...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
hogy miért lesz Burfict udfa
http://brophyfootball.blogspot.com/2012/03/dusting-off-cobwebs-of-this-thing.htmljjncaa
bőrfikt nap van, még egy cikk arról, hogyan lett 1. körös prospectből hetek alatt nemkívánatos személy
http://www.thedaily.com/page/2012/04/15/041512-sports-vontaze-1-3/

"Burfict’s agent, Charles Price, reports that no NFL team has invited Burfict for a visit"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Egyre erősödnek azon pletykák, miszerint a Jets feltradelne Ingramért.
Mennyire lenne ez jó húzás, hiszen akár Upshaw is benn lehet 1/16-ra?Beki
Ha ennyivel jobbnak tartják Ingram-et, akkor biztos felmennek érte, és nem várnak Upshaw-ra.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Egyre erősödnek azon pletykák, miszerint a Jets feltradelne Ingramért.
Mennyire lenne ez jó húzás, hiszen akár Upshaw is benn lehet 1/16-ra?Beki
Vagy akár Ingram is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyre erősödnek azon pletykák, miszerint a Jets feltradelne Ingramért.
Mennyire lenne ez jó húzás, hiszen akár Upshaw is benn lehet 1/16-ra?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
hogy miért lesz Burfict udfa
http://brophyfootball.blogspot.com/2012/03/dusting-off-cobwebs-of-this-thing.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Mi alapja lehet az eagles feltradenek ?

Szerintem semmi de én elfogult vagyok néhol már az 1/4et írják csak tudnám minekJanek
Reidnek és az egész Eaglesnek make or break szezonja lesz, ilyenkor hajlamosabbak kockáztatni a veszélyben lévő HC-k, GM-ek.empty taxi
Én nem látok 1/4re se olyan játékost aki megoldaná a tavalyi gondokat...Janek
Kalilért akar menni az Eagles


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Mi alapja lehet az eagles feltradenek ?

Szerintem semmi de én elfogult vagyok néhol már az 1/4et írják csak tudnám minekJanek
Reidnek és az egész Eaglesnek make or break szezonja lesz, ilyenkor hajlamosabbak kockáztatni a veszélyben lévő HC-k, GM-ek.empty taxi
Én nem látok 1/4re se olyan játékost aki megoldaná a tavalyi gondokat...

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Mi alapja lehet az eagles feltradenek ?

Szerintem semmi de én elfogult vagyok néhol már az 1/4et írják csak tudnám minekJanek
Reidnek és az egész Eaglesnek make or break szezonja lesz, ilyenkor hajlamosabbak kockáztatni a veszélyben lévő HC-k, GM-ek.empty taxi
Tavaly is az volt.Shawn84
True, de tavaly lett összerakva a "dream team", tavaly jött új GM, 1. évben ha nincs eredmény, azt még lehet magyarázni, a 2.-at már kevésbé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Barkley eléggé népszerű a 2013 mock drafton 😀. Ami érdekes, hogy valahol az Indianapolisba sorolják. Nem hinném, hogy oda menne, nah meg azt se, hogy újra ilyen rossz lenne a colts. Wilson : Tampa, Miami, Cardinals. Cardinals lenne szerintem ezek közül a legjobb.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Mi alapja lehet az eagles feltradenek ?

Szerintem semmi de én elfogult vagyok néhol már az 1/4et írják csak tudnám minekJanek
Reidnek és az egész Eaglesnek make or break szezonja lesz, ilyenkor hajlamosabbak kockáztatni a veszélyben lévő HC-k, GM-ek.empty taxi
Tavaly is az volt.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
azért arra se sokan fogadtak volna a tavalyi draft előtt, hogy Mallett harmadik körös lesz...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mallett jó is lesz, nem kell aggódni

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Wilsont csak a hype miatt? Ez mit jelent JJ? Ennyire rossz lenne?Béczkó
Mallett és Brohm is jónak tűnt...jjncaa
Mallett jelenleg is future HoFnak tűnik. 😛
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Wilsont csak a hype miatt? Ez mit jelent JJ? Ennyire rossz lenne?Béczkó
Mallett és Brohm is jónak tűnt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Mi alapja lehet az eagles feltradenek ?

Szerintem semmi de én elfogult vagyok néhol már az 1/4et írják csak tudnám minekJanek
Reidnek és az egész Eaglesnek make or break szezonja lesz, ilyenkor hajlamosabbak kockáztatni a veszélyben lévő HC-k, GM-ek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Mi alapja lehet az eagles feltradenek ?

Szerintem semmi de én elfogult vagyok néhol már az 1/4et írják csak tudnám minek

több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Wilsont csak a hype miatt? Ez mit jelent JJ? Ennyire rossz lenne?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Murraynél mennyi esélyt látsz h a szenyor szezonjára is maradjon?empty taxi
nem sokat, talán egy elbukott nagydöntő után lenne benne olyan dac, hogy marad, de a Georgiánál nagy exodus várhatójjncaa
Aha. Csak mert sztem legink fejben nem nfl-szint azon pedig az a +1 év college azért sokat dobhatna.empty taxi
Stafford se volt az


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Bray maradni fog végzős évére is, erre most fogadhatunkjjncaa
Murraynél mennyi esélyt látsz h a szenyor szezonjára is maradjon?empty taxi
nem sokat, talán egy elbukott nagydöntő után lenne benne olyan dac, hogy marad, de a Georgiánál nagy exodus várhatójjncaa
Aha. Csak mert sztem legink fejben nem nfl-szint azon pedig az a +1 év college azért sokat dobhatna.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Aha, értem. És akkor szerinted ő vagy Bray fog hamarabb elmenni?Schleck
Bray maradni fog végzős évére is, erre most fogadhatunkjjncaa
Murraynél mennyi esélyt látsz h a szenyor szezonjára is maradjon?empty taxi
nem sokat, talán egy elbukott nagydöntő után lenne benne olyan dac, hogy marad, de a Georgiánál nagy exodus várható


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
system QB, akinek ugyan szép a dobótechnikája, de borzasztó pontatlan, és mikor lecserélték, jobban ment az OU-nak...
Wilsont is csak a hype miatt tettem be, ugyanúgy fognak járni majd, ahogy Folesjjncaa
Aha, értem. És akkor szerinted ő vagy Bray fog hamarabb elmenni?Schleck
Bray maradni fog végzős évére is, erre most fogadhatunkjjncaa
Murraynél mennyi esélyt látsz h a szenyor szezonjára is maradjon?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom, milyen okai vannak, hogy nincs mostanában podcast, de nekem nagyon hiányzik, főleg a draftosak. Én imádtalak hallgatni benneteket.
Ha anyagi oka van akkor a jövő évben szervezzünk gyűjtést.

És, hogy ontopik is legyek:
Denard Robinson UDFA lesz (2013as+draft term.) vagy láthat benne valaki fantáziát? Ha igen akkor milyen poszton?Bazzani
Mindenki máshol lakik a szerkesztők közül. és eleve alig van ember.

Fűzőt szerintem draftolja majd valaki, de semmire se fogja vinni. Yeah!