NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
http://www.profootballweekly.com/prospects/player/louis-nzegwu-93/
OMG ez a gyerek miből van?? Agyabeteg számok! Kész dobtam egy hátast
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Nem tudom, melyik troll írta be nekünk Coplest, de ha van rendszeridegen játékos, akkor ő az. DE/OLB. Ezek után komolytalan ez a szurkolói mock.szaba
szurkolói mock: szavaz kb 100 ember, abból 10 szakmázgat, 30 ugatja a sportot, a maradék meg csak simán fun. azért van gondolom, hogy mindenki szavazhasson akinek kedve tartja 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
DeCastro sehol?Stez
de, 1/11jjncaa
Szerintem összekeverted a két topikot, Stez arra gondolt, hogy nem lesz ott a green roomban.vassadi
jaaa... attól, hogy nem lesz ott, nem jelenti azt, hogy nem hívták meg, többek között Osweilert is invitálták amúgy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
DeCastro sehol?Stez
de, 1/11jjncaa
Szerintem összekeverted a két topikot, Stez arra gondolt, hogy nem lesz ott a green roomban.vassadi
jaja
biztos elmegy horgászni Thomas módra 😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
DeCastro sehol?Stez
de, 1/11jjncaa
Szerintem összekeverted a két topikot, Stez arra gondolt, hogy nem lesz ott a green roomban.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
DeCastro sehol?Stez
de, 1/11


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
DeCastro sehol?

szerk.:
azt mondják, Broyles a workoutja után simán visszajöhet 3. körbe, felépülni látszik a szakadásból, meggyőzte a scoutokat, jó volt

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
McClellin csak 3/81 volt nálunk, ez a szomorú
remélem Hill lesz a Cobb/Herzlich-díjas


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ott lesz a drafton:

Mark Barron, S, Alabama
Justin Blackmon, WR, Oklahoma State
Michael Brockers, DT, LSU
Morris Claiborne, CB, LSU
Quinton Coples, DL, North Carolina
Fletcher Cox, DT, Mississippi State
Coby Fleener, TE, Stanford
Michael Floyd, WR, Notre Dame
Stephon Gilmore, CB, South Carolina
Cordy Glenn, OL, Georgia
Robert Griffin III, QB, Baylor
Dont'a Hightower, LB, Alabama
Stephen Hill, WR, Georgie Tech
Melvin Ingram, DE/LB, South Carolina
Matt Kalil, OT, USC
Dre Kirkpatrick, CB, Alabama
Andrew Luck, QB, Stanford
Shea McClellin, DE/LB, Boise State
Nick Perry, DE/LB, USC
Dontari Poe, DT, Memphis
Rueben Randle, WR, LSU (anyám borogass)
Trent Richardson, RB, Alabama
Devon Still, DL, Penn State
Ryan Tannehill, QB, Texas A&M
Courtney Upshaw, DE/LB, Alabama
Kendall Wright, WR, Baylor

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Broyles egyéni workoutja
http://youtu.be/iTvbWx9LyHo


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Cox-ról (öhm) egy kis szösszenet:

"Fletcher came in at 250. He gained 30 pounds his first year. Normally we would be concerned about that, but he kept his body mass and put his numbers through the roof. He's at 305 right now. Just look at that.

One boggling number leaps off the page, however: 25. At 305 pounds, Fletcher Cox can rep out 25 bodyweight pull-ups. Arnold Schwarzenegger in his prime, focusing only on strength and aesthetics, could pull around 15 at 270 ripped pounds. Cox is the size of a Kodiak Bear, can run like a buffalo, and has the proportional upper body strength of a rock climber."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Pedig Merci nagyobb állat. (Lesz 3-4ben. 😛)szaba
350 fontnál? :oempty taxi
Az állatságot fontban mérik? 😛szaba
Glenn jó nagy állat, 350 font 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Glenn, mint center... tényleg feladom
majd két hét múlva folytatom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Cordy Glennél OL-t írtam, ezek szerint őt centernek szánom hozzátokjjncaa
Glenn is a very versatile player who can play three positions if needed: tackle, guard or center. Plus, Georgia players seem to perform better in the NFL than what they show in Athens.Gil Brandt
DoM
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Cordy Glennél OL-t írtam, ezek szerint őt centernek szánom hozzátokjjncaa
Glenn is a very versatile player who can play three positions if needed: tackle, guard or center. Plus, Georgia players seem to perform better in the NFL than what they show in Athens.Gil Brandt
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pedig Merci nagyobb állat. (Lesz 3-4ben. 😛)szaba
350 fontnál? :oempty taxi
Az állatságot fontban mérik? 😛szaba
Akkor Bőrfikt a leggazdagabb ember lehetne UK-ben 😛
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Mario Williams combine számaihoz képest borzasztóan el van maradva Coples, és bár egy gyors 40 yardtól nyilván senkiből nem lesz elit játékos egyetlen poszton sem, de a vertical és broad jump, 3-cone és short shuttle azért beszédes adat egy játékos mozgékonyságáról dinamizmusáról, ami nem árt egy 34-es OLB-nél.

http://www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=11478&draftyear=2006&genpos=
http://www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=82311&draftyear=2012&genpos=DE

Ami Coples 34-es szerepét illeti, jobb end posztra még éppen beférhet, sub felállásba meg eggyel beljebb is léphet, kvázi pass rusher UT-ként. 43-ban stabil, domináns LDE lehet belőle. Ha nem lesz BUST, akkor mindkét alapsémában meg lehet neki találni a helyét, ahol nagyon hatékony tud lenni.

Egyetlen viszont szinte biztosan nem lesz belőle. Villámléptű, elsőszámú pass rusher, aki játékról-játékra teszi próbára sikerrel az LT-ket és "füstöl el" mellettük sémától függetlenül.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Akkor már inkább Glenn, mert ha netán Riverskedtek, és mégse cserélünk akkor még legalább neki valmennyire örülnék 😀 😛fetomy
Pedig Merci nagyobb állat. (Lesz 3-4ben. 😛)szaba
350 fontnál? :oempty taxi
Az állatságot fontban mérik? 😛
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nyerjen nálatok Glenn v Mercilus azt akk becseréljük 😀empty taxi
Akkor már inkább Glenn, mert ha netán Riverskedtek, és mégse cserélünk akkor még legalább neki valmennyire örülnék 😀 😛fetomy
Pedig Merci nagyobb állat. (Lesz 3-4ben. 😛)szaba
350 fontnál? :o


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Nyerjen nálatok Glenn v Mercilus azt akk becseréljük 😀empty taxi
Akkor már inkább Glenn, mert ha netán Riverskedtek, és mégse cserélünk akkor még legalább neki valmennyire örülnék 😀 😛fetomy
Pedig Merci nagyobb állat. (Lesz 3-4ben. 😛)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyerjen nálatok Glenn v Mercilus azt akk becseréljük 😀empty taxi
Akkor már inkább Glenn, mert ha netán Riverskedtek, és mégse cserélünk akkor még legalább neki valmennyire örülnék 😀 😛
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Hát nagy kár, hogy kimegy kopp lesz, reméltem, hogy a Bears megkapja a szurkolóktól 😊

Amúgy főleg mióta hülyézve lettem érte, utánaolvasgattam, és sztem simán inkább 43. Már csak azért is, mert egy 43-as csapat profitálhatna abból, hogy ő DT és DE is lehet, míg 34-ben NT nyilván nem, OLB-nek szintén nem csak DE-nek.fetomy
Nyerjen nálatok Glenn v Mercilus azt akk becseréljük 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát nagy kár, hogy kimegy kopp lesz, reméltem, hogy a Bears megkapja a szurkolóktól 😊

Amúgy főleg mióta hülyézve lettem érte, utánaolvasgattam, és sztem simán inkább 43. Már csak azért is, mert egy 43-as csapat profitálhatna abból, hogy ő DT és DE is lehet, míg 34-ben NT nyilván nem, OLB-nek szintén nem csak DE-nek.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
"The biggest difference between a 4-3 and a 3-4 is that you have a lot more linebackers in a 3-4 and you have a little bit bigger linebackers who can standup and come off the edge, which are just like 4-3 defensive ends. When you go to a sub package or a nickel package look, our outside linebackers here in San Diego are defensive ends. "jjncaa
Vagyis 425-ös nickelben az end posztokon 34-es OLB-k játszanak. Ebbe mi a szenzáció, és mi köze van hozzá Coplesnak?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Cordy Glennél OL-t írtam, ezek szerint őt centernek szánom hozzátokjjncaa
Megvan a lényeg, látom. :cool: