NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Köszi. Az ismertetőket mindet elolvastam. A kérdés lényegi részét akkor felteszem máshol.Bazzani
Martin a biztosabb prospect, viszont a vakoldalra különösen egy passhappy csapatban mindig is kevés lesz szerintem. Ellenben a túloldalon eljátszogathat jó pár évig, ahol nem lesz állandóan 1-1-ben kitéve fürgébb pass rusherek sebességének. Én nem látok nagy különbséget Massie és közte. Ami Adamset illeti, ő könnyen besülhet, ha nem megfelelő helyre kerül és nem sikerül rendbe szedni a lábmunkáját, technikáját, aminek hiányában hiába rendelkezik minden adottsággal, hogy stabil LT legyen, de könnyen kibillentik egyensúlyából és game over. A hosszú kar itt önmagában kevés lesz a "dominanciához". Viszont ha összeszedik a mozgását, akkor bingo. Franchise LT.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem a prospect ismertetőt érdemes olvasgatni Bazzani, mindenkiről tök jó leírás van. Emellett nem nehéz top10et írni, csak nézd meg ki van első körbe jósolva 😛
4 OT: Kalil, Reiff, Martin + Adams
2 G: DeCastro + Glenn
1 C: Konz
Ez már 7, a maradék három meg a második körösök közül talán Osemelét(G), Zeitlert(G) meg Massiet(OT) venném.tenorx
Köszi. Az ismertetőket mindet elolvastam. A kérdés lényegi részét akkor felteszem máshol.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ketten kimaradtak a tegnapi frissítésből valahogy, Chris Rainey (RB) és Billy Winn (DE) is olvasható már

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Mint írtam, Still jobban illik a Dallasbajjncaa
Still pont annyira illik Dallasba mint Poe. Mindketten 1-gap 34-be passzolnak inkább. Ryan védelme meg a Fairbanks-Bullough 2-gap alapokon nyugszik.DoM
Sőt. Nekem Still egyértelműen 1 gap játékos. Már írtam asszem pont ebben a topicban, hogy neki a first stepje halálos és a snap érzékenysége. Ráadásul snap agresszor, sokszor bemozdul, de néha úgy kapja el, mint Fernando Alonso a rajtot. Olyankor mindenki verve van. Still ezért nekem 1 gap sztár. De én ennyit értek hozzá kábé. Egy mondatot. 😀ulpianus
Kérdés, hogy a sub felállások előtérbe kerülése miatt, és főleg a 425 nickel vagy a csak két falembert használó nickel/dime formációkban mekkora értéket jelenthet egy Still tulájdonságokkal megáldott játékos, ahol gyakorlatilag tudhat a 3-tech szerepben tündökölni a fal áttörésével, ahogy pl. Mike Wright tette a Patsnél, amíg egészséges volt. Erre a feladatkörre lett Haynesworth is cserélve. Odrick is hasonló elképzelésekkel kerülhetett a Dolphinshoz anno.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem a prospect ismertetőt érdemes olvasgatni Bazzani, mindenkiről tök jó leírás van. Emellett nem nehéz top10et írni, csak nézd meg ki van első körbe jósolva 😛
4 OT: Kalil, Reiff, Martin + Adams
2 G: DeCastro + Glenn
1 C: Konz
Ez már 7, a maradék három meg a második körösök közül talán Osemelét(G), Zeitlert(G) meg Massiet(OT) venném.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Írna nekem valaki egy OLine top10-et (posztoktól függetlenül)?
Illetve kíváncsi lennék, hogy Backus pótlására Martin vagy Adams lehetne alkalmasabb?

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Most jóindulatra megy, vagy realitásra?szaba
Mint írtam, Still jobban illik a Dallasbajjncaa
Still pont annyira illik Dallasba mint Poe. Mindketten 1-gap 34-be passzolnak inkább. Ryan védelme meg a Fairbanks-Bullough 2-gap alapokon nyugszik.DoM
Sőt. Nekem Still egyértelműen 1 gap játékos. Már írtam asszem pont ebben a topicban, hogy neki a first stepje halálos és a snap érzékenysége. Ráadásul snap agresszor, sokszor bemozdul, de néha úgy kapja el, mint Fernando Alonso a rajtot. Olyankor mindenki verve van. Still ezért nekem 1 gap sztár. De én ennyit értek hozzá kábé. Egy mondatot. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Still jobban illik a Cowboysba, és bár Jerry el van ájulva Poe-tól, alapból jóindulatúak vagyunkjjncaa
Most jóindulatra megy, vagy realitásra?szaba
Mint írtam, Still jobban illik a Dallasbajjncaa
Still pont annyira illik Dallasba mint Poe. Mindketten 1-gap 34-be passzolnak inkább. Ryan védelme meg a Fairbanks-Bullough 2-gap alapokon nyugszik.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
2011 - Liuget - Cam Jordan.szaba
Mégha Bruce Cartert hozod fel példának...jjncaa
Mert? Liuget tipikus 4-3 3tech, míg Cam tipikus 3-4 5tech. Erre ki hová ment.szaba
Jordan annyira volt tipikus 3-4 5tech játékos, hogy nem egy előrejelzésben 4-3-as LDE-nek írták, és tökéletesen passzolt a Saints védősémájához

Liuget ugyanez a szitu, sejteni lehetett, hogy NT-nek kicsi lesz, de a Chargers fanok már januárban szemeztek vele DE-ként

Nem attól lesz valaki "tipikus", mert egy bizonyos poszton/helyzetben játszott az egyetemen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
Mint írtam, Still jobban illik a Dallasbajjncaa
2011 - Liuget - Cam Jordan.szaba
Mégha Bruce Cartert hozod fel példának...jjncaa
Mert? Liuget tipikus 4-3 3tech, míg Cam tipikus 3-4 5tech. Erre ki hová ment.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Most jóindulatra megy, vagy realitásra?szaba
Mint írtam, Still jobban illik a Dallasbajjncaa
2011 - Liuget - Cam Jordan.szaba
Mégha Bruce Cartert hozod fel példának...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
Still jobban illik a Cowboysba, és bár Jerry el van ájulva Poe-tól, alapból jóindulatúak vagyunkjjncaa
Most jóindulatra megy, vagy realitásra?szaba
Mint írtam, Still jobban illik a Dallasbajjncaa
2011 - Liuget - Cam Jordan.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Poe simán lehetne Still helyett a szavazásnál...szaba
Still jobban illik a Cowboysba, és bár Jerry el van ájulva Poe-tól, alapból jóindulatúak vagyunkjjncaa
Most jóindulatra megy, vagy realitásra?szaba
Mint írtam, Still jobban illik a Dallasba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
Poe simán lehetne Still helyett a szavazásnál...szaba
Still jobban illik a Cowboysba, és bár Jerry el van ájulva Poe-tól, alapból jóindulatúak vagyunkjjncaa
Most jóindulatra megy, vagy realitásra?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Poe simán lehetne Still helyett a szavazásnál...szaba
Still jobban illik a Cowboysba, és bár Jerry el van ájulva Poe-tól, alapból jóindulatúak vagyunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
Poe simán lehetne Still helyett a szavazásnál...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
114-ből olyan 80-85-öt csináltam én, a többit Deny, Gabtsi, Fucu és DömeHöri
Akkor (tényleg) köszi mindenkinek 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
114-ből olyan 80-85-öt csináltam én, a többit Deny, Gabtsi, Fucu és Döme

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kicsit OFF - várható, hogy lesz idén (is) draft beharangozó podcast?iktriad
nem valószínűHöri
😕
Végére értünk a listánakHöri
Köszi mindenkinek, denynak pl. (volt más fordító rajtad és rajta kivűl?) a sok-sok prospect bemutatást/fordítást!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sose állunk meg, ők az újak:

Joe Adams, Tommy Streeter és Juron Criner (WR)
Bobby Massie (OT)
Keenan Robinson (OLB)
Lavonte David (ILB)
Trumaine Johnson (CB)Höri
Jó cimboránk, Deny is előkerült, így igen komoly adag jutott mára

Ronnie Hillman, Tauren Poole és Cyrus Gray (RB)
Marvin Jones, Devier Posey, Reuben Randle, Jairus Wright, Eric Page, AJ Jenkins (WR)
Ronnell Lewis és Nigel Bradham (OLB)Höri
ma nagyon beszippantott a pool így csak 4 ismertető készült el, méghozzá ők:

Devon Wylie (WR)
Jake Bequette és Trevor Guyton (DE)
Shea McClellin (OLB)

folytatás holnapHöri
Végére értünk a listának, ők jutottak zárásul:

Ryan Lindley (QB)
Chris Givens (WR)
Vinny Curry és Cam Johnson (DE)
Jamell Fleming és Dwight Bentley (CB)

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2359

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy kicsit OFF - várható, hogy lesz idén (is) draft beharangozó podcast?iktriad
nem valószínű

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kicsit OFF - várható, hogy lesz idén (is) draft beharangozó podcast?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintetek Bobby Wagner becsúszhat első körbe? Elég brutál Pro dayt nyomott.D11
Én nem tartom valószínűnek, Kuechly és Hightower a két 1. körös ILB, sztem Wagner egy 2. kör első felét érhet.szaba
én Hightowerrel óvatosan fogalmaznék, szerintem aggasztóak a számai hozzá, hogy elvigyék elsőben.

ha visszagondolsz az elmúlt években mindig kicsúszott a 2. körbe egy elitbe várt ILB, Poztól kezdve Maualugán át Spikes-ig. Szerintem nem változik a trend, és én Hightowert nem is tartom jobbnak a nevezetteknél.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
Szerintetek Bobby Wagner becsúszhat első körbe? Elég brutál Pro dayt nyomott.D11
Én nem tartom valószínűnek, Kuechly és Hightower a két 1. körös ILB, sztem Wagner egy 2. kör első felét érhet.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Szerintetek Bobby Wagner becsúszhat első körbe? Elég brutál Pro dayt nyomott.D11
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=467989#p467989


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal