NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Alshon Jeffery max meddig csúszhat le? 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak szakkommentátorként garázdálkodikjjncaa
pont ezt akartam kérdezni: mindezek hogyhogy kapott állást szakkomként és mennyire tud hiteles lenni?Szobi22
egy 4 szeres super bowl nyertes linebacker? könnyen.Höri
jól van, ez így csúnya bukó volt 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak szakkommentátorként garázdálkodikjjncaa
pont ezt akartam kérdezni: mindezek hogyhogy kapott állást szakkomként és mennyire tud hiteles lenni?Szobi22
egy 4 szeres super bowl nyertes linebacker? könnyen.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
csak szakkommentátorként garázdálkodikjjncaa
pont ezt akartam kérdezni: mindezek hogyhogy kapott állást szakkomként és mennyire tud hiteles lenni?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ki az a charles rogers? 😀peach
a Lions a 2003-as, 2004-es, 2005-ös és 2007-es draft első körében is WR-t draftolt, mind a négy játékost a top 10-ben:

1/2 Charles Rogers
1/7 Roy Williams
1/10 Mike Williams
1/2 Calvin Johnson


'03-ban Rogers-t Andre Johnson előtt választották ki, '04-ben nem tudták beelőzni az Arizonát Larry Fitzgeraldért, '05-ben Roddy White felett siklott el a figyelmük, így találtak rá '07-ben Megatronra

2001 és 2008 között a Lions draftokért Matt Millen volt a felelős, azóta máshol nem kapott már állást, csak szakkommentátorként garázdálkodik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ki az a charles rogers? 😀peach
Millent kérdezd.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
ki az a charles rogers? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
még egy utolsó utáni, legtöbb draftolt játékos (2002-2011), egyetemek alapján:

69: USC
67: Ohio State
63: Miami
58: Georgia
56: LSU
54: Florida
49: Oklahoma
48: Tennessee
47: Virginia Tech
46: Florida State
42: Iowa
41: Nebraska, Alabama
40: Notre Dame, Michigan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Hogyhogy nem Jani a legmagasabb kicker?tenorx
mert csak 6'2"Höri
http://www.youtube.com/watch?v=rEQJqNGLeMQ

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hogyhogy nem Jani a legmagasabb kicker?tenorx
mert csak 6'2"

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hogyhogy nem Jani a legmagasabb kicker?tenorx
2000-ben draftolták, JJ 2002-től vizsgálódott.empty taxi
Ja hogy már 2012 van, jogos 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Hogyhogy nem Jani a legmagasabb kicker?tenorx
A Raiders első körös pickjei a statisztikai anomália kategóriába tartoztak akkortájt. Nem is kell nekik első kör jó ideig, jobb az mindenkinek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Hogyhogy nem Jani a legmagasabb kicker?tenorx
2000-ben draftolták, JJ 2002-től vizsgálódott.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hogyhogy nem Jani a legmagasabb kicker?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
egy kis matek
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=509175#p509175jjncaa
összesítve:

az elmúlt 10 évben (a supplementalt is beleértve) 2570 játékost draftoltak, 134 QB-t, 186 RB-t, 48 FB-t, 317 WR-t, 160 TE-t, 223 OT-t, 122 OG-t, 80 centert, 202 DT-t, 244 DE-t, 301 LB-t, 204 safety-t, 301 CB-t, 20 kickert, 22 puntert, 3 KR-t és 3 long snappert

ha a számokat leosztjátok tízzel, megkapjátok az éves átlagot 😊jjncaa
még egy kis továbbgondolás, és befejezem:

1. körös draftok:
30 QB (8 x 1/1 - Newton, Carr, Stafford, JMR, Bradford, E. Manning, Palmer, A. Smith)
28 RB (2 x 1/2 - Ronnie Brown és R. Bush)
37 WR (2 x 1/2 - C. Johnson és Charles Rogers)
13 TE (2 x 1/6 - Vernon Davis és K. Winslow II)
37 OT (1 x 1/1 - Jake Long)
6 OG (1 x 1/17 - Iupati)
7 Center (1 x 1/15 - Mike Pouncey)
35 DT (1 x 1/2 - Suh)
43 DE (1 x 1/1 - Mario Williams)
28 LB (1 x 1/2 - Von Miller)
14 Safety (2 x 1/5 - Sean Taylor és E. Berry)
40 CB (3 x 1/5 - Terence Newman, Quentin Jammer, Patrick Peterson)

FB: 2/52 - Brian Leonard
K: 2/47 - Mike Nugent
P: 3/87 - B. J. Sander
LS: 5/142 - Ryan Pontbriand
KR: 6/197 - Trindon Holliday


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az első frissítés során felkerült pár új ismertető, mégpedig:

Adonis Thomas és Isaiah Pead (RB)
TY Hilton (WR)
Jared Crick és Alameda Ta'amu (DT)
Mychal Kendricks (ILB)
Casey Hayward (CB)Höri
Mai eresztés

Dwight Jones, Nick Toon és Ryan Broyles (WR)
Kevin Zeitler (OG)
Jonathan Massaquoi (OLB)
Höri
Sose állunk meg, ők az újak:

Joe Adams, Tommy Streeter és Juron Criner (WR)
Bobby Massie (OT)
Keenan Robinson (OLB)
Lavonte David (ILB)
Trumaine Johnson (CB)

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2359

folytatás holnap

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
egy kis matek
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=509175#p509175jjncaa
összesítve:

az elmúlt 10 évben (a supplementalt is beleértve) 2570 játékost draftoltak, 134 QB-t, 186 RB-t, 48 FB-t, 317 WR-t, 160 TE-t, 223 OT-t, 122 OG-t, 80 centert, 202 DT-t, 244 DE-t, 301 LB-t, 204 safety-t, 301 CB-t, 20 kickert, 22 puntert, 3 KR-t és 3 long snappert

ha a számokat leosztjátok tízzel, megkapjátok az éves átlagot 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az EQ lehet tényleg hasznosabb lenne, de szvsz az lenne a legjobb ha személyiségtesztet írnának, abból lehetne pl. a leadership skillekre és a work ethicre is következtetni.empty taxi
Az interjúkon előfordulnak ilyen személyiségteszt jellegű dolgok szerintem. Az EQ meg nem nagyon lehet hasznosabb az IQ-nál, tekintve hogy lényegében része annak.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Az EQ lehet tényleg hasznosabb lenne, de szvsz az lenne a legjobb ha személyiségtesztet írnának, abból lehetne pl. a leadership skillekre és a work ethicre is következtetni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
az oktatási intézményeik közt is ekkora a szakadék?

Harvard vs LSU&Bama (utóbbi 2 csak tucat egyetem oktatás szempontjából?)Amadeus91
Vannak, akik még teremben sem jártak a sportolók közül, nemhogy órán. 😀 Az oktatáshoz vajmi kevés köze van. A beadandókat megíratják másokkal, éppen elég kreditet összeszednek c típusú tárgyakból, hogy meglegyen az elég kredit ahhoz, hogy ne tiltsák el őket tanulmányok miatt, aztán lelépnek az NFL-be, és sohasem szereznek diplomát.gsn
és az egyetemeknek mi ebben a buli? Kapnak az államtól pénzt, kvóta, szponzorok? Kicsit off, de nem értem azt sem, hogy honnan varázsolnak ekkora pénzeket elő, olvastam a blogodon az Urban Meyer-s bejegyzést (tetszett is, el is kértem utána pdf-ben a szerződését), arról hogy milyen szerződést kötött az Ohio State-tel. Hogy tud 1 állami egyetem ekkora pénzt erre költeni?Amadeus91
azt tudtad, hogy a Florida Gators stadionja (mely 89 ezres befogadóképéssével amúgy csak 11. az NCAA-ben), a legnagyobb NFL stadion lenne? vagy hogy a jobb futballkonferenciák több száz millió dolláros szerződéseket kötnek a nagy tv-csatornákkal?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gsn 3 548
az oktatási intézményeik közt is ekkora a szakadék?

Harvard vs LSU&Bama (utóbbi 2 csak tucat egyetem oktatás szempontjából?)Amadeus91
Vannak, akik még teremben sem jártak a sportolók közül, nemhogy órán. 😀 Az oktatáshoz vajmi kevés köze van. A beadandókat megíratják másokkal, éppen elég kreditet összeszednek c típusú tárgyakból, hogy meglegyen az elég kredit ahhoz, hogy ne tiltsák el őket tanulmányok miatt, aztán lelépnek az NFL-be, és sohasem szereznek diplomát.gsn
és az egyetemeknek mi ebben a buli? Kapnak az államtól pénzt, kvóta, szponzorok? Kicsit off, de nem értem azt sem, hogy honnan varázsolnak ekkora pénzeket elő, olvastam a blogodon az Urban Meyer-s bejegyzést (tetszett is, el is kértem utána pdf-ben a szerződését), arról hogy milyen szerződést kötött az Ohio State-tel. Hogy tud 1 állami egyetem ekkora pénzt erre költeni?Amadeus91
A válasz itt keresendő: http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/03/egyetemek-beszamoloi-es-college.html
A college foci az egyetemi sportok közül a legtöbb bevételt hozza, TV-s szerződések, boosterek, szponzorok, jegybevételek stb. Áramlik a pénz az egyetemek felé miatta.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a wonderlicen asszem 52 a maxpontszam az iq pedig ugy mukodik h 100 az atlag es attol folfele es lefele egyarant aranyosan oszlik meg a nepesseg. tehat ugyanannyi 50es van mint 150es. az iqban az 50 mar tenyleg nagyon vesz asszem az also 1-2 %aba tartozik az egesz skalanak.
amugy most nezem van egy egyenlet arra h kiszamitsuk az illeto mentalis fejlettsegi szintjet eletkorban kifejezve az intelligenciahanyadosbol kiindulva.
((mentalis eletkor/valos eletkor)x100=altalanos intelligencia hanyados
ez alapjan az 50es iqju kirkpatrick egy 11 eves gyerek szintjen allna mentalisan 😂Fake
Én az IQ-tesztet sem tartom sokra, de azért a két teszt célja között ég és föld a különbség.
Az IQ-teszt valóban az átlaghoz mér, mindig egy adott népesség (sokaság) átlagához. (Ehhez sztenderdizálják az eredményeket.) Tehát egy magyar 120-as IQ nem ugyanannyira intelligens, mint egy amerikai 120-as IQ. Viszont mindketten a saját népességük átlagától ugyanannyival térnek el felfelé. Btw az eredmények normál eloszlást követik (haranggörbe) - egységnyi eltérésre egyre kevesebben képesek. Már a 30-as eltérésre is csak 1-2% képes, az ötvenes eltérés tízezrelékekben mérhető. Az IQ tényleg időre megy, de jellemzően ez nem okoz nyomást.
Az IQ legfőbb kritikája, hogy milyen népességre sztenderdizálják. Amerikában szokták mondani, hogy az övék a fehér, vallásos, városi népességnél mér pontosan, mindenki másnál (elég nagy) hibahatárral dolgozik. (A Mensa féle IQ-tesztet nem tudom milyen sokaságra sztenderdizálták.)
A Wonderlic kifejezetten elemi kérdéseket tesz fel, ellenben az időtényezőnek nagy jelentősége van; rendkívüli az időnyomás. Szvsz pont ezért alkalmazzák az NFL-ben. Ha mindenképpen kéne készséget mondani, amit mér, akkor problémamegoldás.

Ezeket az átszámolós képleteket meg felejtsük el! A Wonderlic és az IQ között nincs átjárás! Amit meg leírtál, azt csak 16-18 éves kor alatt lehet használni korlátozottan. Felnőtteknél semmi értelme az égegyadta világon!

(Nem Neked írtam, csak a Te hozzászólásod volt a legalkalmasabb a válaszra!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Ezt azóta többen cáfolták, a legjobb Wonderlic Pat McInallyé (szintén Harvard) 1975-ből 50 ponttal, Fitzpatrick 48-at írt. Az NFL történelem tehát egy hibátlan teszt volt és azt nem a Bills QB-je követte el.gsn
az oktatási intézményeik közt is ekkora a szakadék?

Harvard vs LSU&Bama (utóbbi 2 csak tucat egyetem oktatás szempontjából?)Amadeus91
Vannak, akik még teremben sem jártak a sportolók közül, nemhogy órán. 😀 Az oktatáshoz vajmi kevés köze van. A beadandókat megíratják másokkal, éppen elég kreditet összeszednek c típusú tárgyakból, hogy meglegyen az elég kredit ahhoz, hogy ne tiltsák el őket tanulmányok miatt, aztán lelépnek az NFL-be, és sohasem szereznek diplomát.gsn
és az egyetemeknek mi ebben a buli? Kapnak az államtól pénzt, kvóta, szponzorok? Kicsit off, de nem értem azt sem, hogy honnan varázsolnak ekkora pénzeket elő, olvastam a blogodon az Urban Meyer-s bejegyzést (tetszett is, el is kértem utána pdf-ben a szerződését), arról hogy milyen szerződést kötött az Ohio State-tel. Hogy tud 1 állami egyetem ekkora pénzt erre költeni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gsn 3 548
Ryan Fitzpatrcick írt 50 pontos Wunderlic tesztet anno.Shawn84
Ezt azóta többen cáfolták, a legjobb Wonderlic Pat McInallyé (szintén Harvard) 1975-ből 50 ponttal, Fitzpatrick 48-at írt. Az NFL történelem tehát egy hibátlan teszt volt és azt nem a Bills QB-je követte el.gsn
az oktatási intézményeik közt is ekkora a szakadék?

Harvard vs LSU&Bama (utóbbi 2 csak tucat egyetem oktatás szempontjából?)Amadeus91
Vannak, akik még teremben sem jártak a sportolók közül, nemhogy órán. 😀 Az oktatáshoz vajmi kevés köze van. A beadandókat megíratják másokkal, éppen elég kreditet összeszednek c típusú tárgyakból, hogy meglegyen az elég kredit ahhoz, hogy ne tiltsák el őket tanulmányok miatt, aztán lelépnek az NFL-be, és sohasem szereznek diplomát.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
what ?! ebben rg3nak mi a bolt ?
@JimIrsay: A Luck private workout 2day..we want 2b as thorough n disciplined n process of #1 pick..we wanted 2do private with RG3,but his agent said noFake
Jó kérdés.
A combine előtt RG állítólag nem nagyon örült annak, hogy nem ő lesz az 1/1, pedig elmondása szerint jobb atléta és pontosabb.

Azóta pedig egyre másra nyilatkozik, hogy neki a Skinsnél nincs jobb, Shanny már majdnem a nevére vette. Úgy tűnik nagy a szerelem.

Ja.
Team: Pos:
Robert Griffin III - QB - Player

Colts owner Jim Irsay says Baylor QB Robert Griffin III declined the team's request to conduct a private workout.
The Colts are working out Stanford QB Andrew Luck on Tuesday, but Irsay says Griffin's agent advised him to turn down the same request. It's either a sign RGIII has his heart set on Washington, or doesn't believe the Colts are seriously considering him with the No. 1 pick. Luck remains the prohibitive favorite to go off the board first.