NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
sokan el szokták felejteni, hogy a wonderlic-teszt időre megy, ami némileg árnyaltabbá teszi a képet
persze nem védem a játékosokat, inkább a rendszer szégyene, hogy az ilyen egysejtűek három/négy évet valami csodán folytán eltölthetnek kibukás nélkül egyetemenjjncaa
Te is nagyon jól tudod, hogy nincs itt semmiféle csoda.

Cinizmus on! Számukra az egyetem nem elsősorban oktatási intézmény, hanem egy olyan "javító-nevelő intézet", ami távol tartja őket attól, hogy az utcán kokóval kereskedjenek és szitává lőjék egymást. Ja és egyszersmind ez az egyetlen "létra" a felemelkedésük útján. Ennek tükrében elnézhető nekik, ha nem brillíroznak az iskolapadban. Küldenéd őt őket vissza az utcára kokóval kereskedni, magukat szitává lövetni? Rúgnád ki alóluk a létrát? Cinizmus off!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Ryan Fitzpatrcick írt 50 pontos Wunderlic tesztet anno.Shawn84
Ezt azóta többen cáfolták, a legjobb Wonderlic Pat McInallyé (szintén Harvard) 1975-ből 50 ponttal, Fitzpatrick 48-at írt. Az NFL történelem tehát egy hibátlan teszt volt és azt nem a Bills QB-je követte el.gsn
az oktatási intézményeik közt is ekkora a szakadék?

Harvard vs LSU&Bama (utóbbi 2 csak tucat egyetem oktatás szempontjából?)Amadeus91
privát iskola vs. állami iskola
ez minden országra igaz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Ryan Fitzpatrcick írt 50 pontos Wunderlic tesztet anno.Shawn84
Ezt azóta többen cáfolták, a legjobb Wonderlic Pat McInallyé (szintén Harvard) 1975-ből 50 ponttal, Fitzpatrick 48-at írt. Az NFL történelem tehát egy hibátlan teszt volt és azt nem a Bills QB-je követte el.gsn
az oktatási intézményeik közt is ekkora a szakadék?

Harvard vs LSU&Bama (utóbbi 2 csak tucat egyetem oktatás szempontjából?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
what ?! ebben rg3nak mi a bolt ?
@JimIrsay: A Luck private workout 2day..we want 2b as thorough n disciplined n process of #1 pick..we wanted 2do private with RG3,but his agent said noFake
Rg3 minden csapatnak ezt válaszolta, csak a Bayloron hajlandó privát workoutra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gsn 3 548
what ?! ebben rg3nak mi a bolt ?
@JimIrsay: A Luck private workout 2day..we want 2b as thorough n disciplined n process of #1 pick..we wanted 2do private with RG3,but his agent said noFake
Szerintem csak Irsay indokolja meg megint hátulról közelítve egy döntését, ami most nem Peyton kivágása, hanem Luck draftolása...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
what ?! ebben rg3nak mi a bolt ?
@JimIrsay: A Luck private workout 2day..we want 2b as thorough n disciplined n process of #1 pick..we wanted 2do private with RG3,but his agent said noFake
Ez a jó kérdés: Az ügynökének mi ebben a bolt?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
what ?! ebben rg3nak mi a bolt ?
@JimIrsay: A Luck private workout 2day..we want 2b as thorough n disciplined n process of #1 pick..we wanted 2do private with RG3,but his agent said no
több mint 12 éve
gsn 3 548
Ryan Fitzpatrcick írt 50 pontos Wunderlic tesztet anno.Shawn84
Ezt azóta többen cáfolták, a legjobb Wonderlic Pat McInallyé (szintén Harvard) 1975-ből 50 ponttal, Fitzpatrick 48-at írt. Az NFL történelem tehát egy hibátlan teszt volt és azt nem a Bills QB-je követte el.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 194 — Steelers fan
Lehet az "agybajos" perek egyik-másikjánál csak a régi wonderlic teszteket kellene elővenni. "Lássuk honnan indultál és most hol tartasz. Ja, nem volt fiam honnan visszabutulni"
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
tudom, ott az összidő számít, van 12 perced 50 kérdésre. a Mensa-féle IQ-teszteknél pedig csak 10 másodperc gondolkodási időd van, hogy megválaszolj egy kérdést, és a kérdések nehezebbek szerintem.deyell
mondjuk aki attól tartja magát sokra, mert jó eredményt ért el a wonderlic/IQ-teszten, az önmagában anomália
bár szoktam volt mondani, hogy az NCAA csapatoknál nem is véletlenszerű drogellenőrzéseket, hanem IQ-teszteket kellene tartani, és így kiszűrni az aljátjjncaa
Burfict is megírta ezt a tesztet? (Negatív eredmény?! 😀 )Amadeus91
Ő nem írta meg, nem talált be a terembe.. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
50 körül már mongol idióta szint...ez a komoly.Delonso_
osszeteveszted a wonderlic pontot az altalanos intelligenciaval.
a wonderlicen asszem 52 a maxpontszam az iq pedig ugy mukodik h 100 az atlag es attol folfele es lefele egyarant aranyosan oszlik meg a nepesseg. tehat ugyanannyi 50es van mint 150es. az iqban az 50 mar tenyleg nagyon vesz asszem az also 1-2 %aba tartozik az egesz skalanak.
amugy most nezem van egy egyenlet arra h kiszamitsuk az illeto mentalis fejlettsegi szintjet eletkorban kifejezve az intelligenciahanyadosbol kiindulva.
((mentalis eletkor/valos eletkor)x100=altalanos intelligencia hanyados
ez alapjan az 50es iqju kirkpatrick egy 11 eves gyerek szintjen allna mentalisan 😂Fake
Nem, egyáltalán nem tévesztettem össze, amire reagáltam az volt ahol 68-as IQ-ra hozták ki a remek wonderlic eredményt, erre írtam, hogy 50 körül már mongol idióta.
Szerintem érthető volt, ha mégsem majd pontosabban fogalmazok.Delonso_
ja igy mar vili csak nekem ugy tunt h a wonderlic eredmenyre mondod. bocs.
amugy jj : sztem nem is iq teszteket kene iratni mert az azon elert jo eredmeny onmagaban meg feltetelezhet egy kezelhetetlen devians idiotat aki a kepessegeinek a par szazalekat sem tudja kihozni magabol hiaba vna egy zseni ha csak az agyi kapacitasat nezzuk.
az eqt en szemely szerint tobbre ertekelem mert a gyakorlatban joval hasznosabb kepessegeket feltetelez ha jo az elert eredmeny. (*Az érzelmi intelligencia (EI) az intelligencia vagy a képességek azon fajtája, ami a saját és mások érzelmeinek érzékelésével, kezelésével és pozitív befolyásolásával kapcsolatos. Beletartozik az önuralom képessége éppúgy, mint a beleérzőképesség.)
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
mondjuk aki attól tartja magát sokra, mert jó eredményt ért el a wonderlic/IQ-teszten, az önmagában anomália
bár szoktam volt mondani, hogy az NCAA csapatoknál nem is véletlenszerű drogellenőrzéseket, hanem IQ-teszteket kellene tartani, és így kiszűrni az aljátjjncaa
hát igen, úgy tudom az NFL csapatoknál is csak azt nézik, ha valakinek túl alacsony, ez számít red flagnek. az, ha magas pontszám jön ki, önmagában nem predesztinál sikeres futballkarriert, lásd: irányítóknál Fitzpatrick, McElroy, Gabbert, A. Smith a sorrend, ők a legintelligensebbek a Wonderlic-teszt szerint. de Claiborne javára legyen mondva, egy cornerbacknek nem számít annyira, hogy mennyit ér el ezen a teszten, QB-k esetében hasonló eredménynél már erősen elgondolkodnék.

choose life
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
50 körül már mongol idióta szint...ez a komoly.Delonso_
osszeteveszted a wonderlic pontot az altalanos intelligenciaval.
a wonderlicen asszem 52 a maxpontszam az iq pedig ugy mukodik h 100 az atlag es attol folfele es lefele egyarant aranyosan oszlik meg a nepesseg. tehat ugyanannyi 50es van mint 150es. az iqban az 50 mar tenyleg nagyon vesz asszem az also 1-2 %aba tartozik az egesz skalanak.
amugy most nezem van egy egyenlet arra h kiszamitsuk az illeto mentalis fejlettsegi szintjet eletkorban kifejezve az intelligenciahanyadosbol kiindulva.
((mentalis eletkor/valos eletkor)x100=altalanos intelligencia hanyados
ez alapjan az 50es iqju kirkpatrick egy 11 eves gyerek szintjen allna mentalisan 😂Fake
Nem, egyáltalán nem tévesztettem össze, amire reagáltam az volt ahol 68-as IQ-ra hozták ki a remek wonderlic eredményt, erre írtam, hogy 50 körül már mongol idióta.
Szerintem érthető volt, ha mégsem majd pontosabban fogalmazok.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
sokan el szokták felejteni, hogy a wonderlic-teszt időre megy, ami némileg árnyaltabbá teszi a képet
persze nem védem a játékosokat, inkább a rendszer szégyene, hogy az ilyen egysejtűek három/négy évet valami csodán folytán eltölthetnek kibukás nélkül egyetemenjjncaa
tudom, ott az összidő számít, van 12 perced 50 kérdésre. a Mensa-féle IQ-teszteknél pedig csak 10 másodperc gondolkodási időd van, hogy megválaszolj egy kérdést, és a kérdések nehezebbek szerintem.deyell
mondjuk aki attól tartja magát sokra, mert jó eredményt ért el a wonderlic/IQ-teszten, az önmagában anomália
bár szoktam volt mondani, hogy az NCAA csapatoknál nem is véletlenszerű drogellenőrzéseket, hanem IQ-teszteket kellene tartani, és így kiszűrni az aljátjjncaa
Burfict is megírta ezt a tesztet? (Negatív eredmény?! 😀 )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
50 körül már mongol idióta szint...ez a komoly.Delonso_
osszeteveszted a wonderlic pontot az altalanos intelligenciaval.
a wonderlicen asszem 52 a maxpontszam az iq pedig ugy mukodik h 100 az atlag es attol folfele es lefele egyarant aranyosan oszlik meg a nepesseg. tehat ugyanannyi 50es van mint 150es. az iqban az 50 mar tenyleg nagyon vesz asszem az also 1-2 %aba tartozik az egesz skalanak.
amugy most nezem van egy egyenlet arra h kiszamitsuk az illeto mentalis fejlettsegi szintjet eletkorban kifejezve az intelligenciahanyadosbol kiindulva.
((mentalis eletkor/valos eletkor)x100=altalanos intelligencia hanyados
ez alapjan az 50es iqju kirkpatrick egy 11 eves gyerek szintjen allna mentalisan 😂
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
sokan el szokták felejteni, hogy a wonderlic-teszt időre megy, ami némileg árnyaltabbá teszi a képet
persze nem védem a játékosokat, inkább a rendszer szégyene, hogy az ilyen egysejtűek három/négy évet valami csodán folytán eltölthetnek kibukás nélkül egyetemenjjncaa
tudom, ott az összidő számít, van 12 perced 50 kérdésre. a Mensa-féle IQ-teszteknél pedig csak 10 másodperc gondolkodási időd van, hogy megválaszolj egy kérdést, és a kérdések nehezebbek szerintem.deyell
mondjuk aki attól tartja magát sokra, mert jó eredményt ért el a wonderlic/IQ-teszten, az önmagában anomália
bár szoktam volt mondani, hogy az NCAA csapatoknál nem is véletlenszerű drogellenőrzéseket, hanem IQ-teszteket kellene tartani, és így kiszűrni az alját


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Átlag milyen eredmények szoktak lenni? Mennyi annak aki nem ennyire hülye?Shawn84
egy átlagember 20 pontot ér el ezen a teszten, ami 100-as IQ-nak felel meg. Claiborne eredménye 68-as IQ-val egyenértékű. egyébként én is kitöltöttem egy Wonderlic-tesztet anno, és szerintem jóval könnyebb, mint egy Mensa-féle IQ-teszt, de ez már az én véleményem.deyell
sokan el szokták felejteni, hogy a wonderlic-teszt időre megy, ami némileg árnyaltabbá teszi a képet
persze nem védem a játékosokat, inkább a rendszer szégyene, hogy az ilyen egysejtűek három/négy évet valami csodán folytán eltölthetnek kibukás nélkül egyetemenjjncaa
Ilyen hülyéknek már a középiskolában ki kéne bukniuk.
Csoda, hogy nem fordítva ülnek a padba...

több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
sokan el szokták felejteni, hogy a wonderlic-teszt időre megy, ami némileg árnyaltabbá teszi a képet
persze nem védem a játékosokat, inkább a rendszer szégyene, hogy az ilyen egysejtűek három/négy évet valami csodán folytán eltölthetnek kibukás nélkül egyetemenjjncaa
tudom, ott az összidő számít, van 12 perced 50 kérdésre. a Mensa-féle IQ-teszteknél pedig csak 10 másodperc gondolkodási időd van, hogy megválaszolj egy kérdést, és a kérdések nehezebbek szerintem.

choose life
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az IQ tesztnél is faktor az idő.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Róla már high school óta nyilvánvaló, hogy szellemileg visszamaradott. Már amikor kiválasztotta a Bamát az ESPNU-n, lerítt róla a nagy értelem. 😂 Upshawt tudjuk még, ő 9-et írt, de talán erről már volt szó.

PFT hozta ki egyébként a Claiborne eredményt.gsn
Átlag milyen eredmények szoktak lenni? Mennyi annak aki nem ennyire hülye?Shawn84
egy átlagember 20 pontot ér el ezen a teszten, ami 100-as IQ-nak felel meg. Claiborne eredménye 68-as IQ-val egyenértékű. egyébként én is kitöltöttem egy Wonderlic-tesztet anno, és szerintem jóval könnyebb, mint egy Mensa-féle IQ-teszt, de ez már az én véleményem.deyell
sokan el szokták felejteni, hogy a wonderlic-teszt időre megy, ami némileg árnyaltabbá teszi a képet
persze nem védem a játékosokat, inkább a rendszer szégyene, hogy az ilyen egysejtűek három/négy évet valami csodán folytán eltölthetnek kibukás nélkül egyetemen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Csoda, hogy levegőt tudnak venni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Tudom h tilos linkelni bleacherről, de itt egy szvsz jó cikk wonderlic-ügyben, tavalyról:
http://bleacherreport.com/articles/609895-2011-nfl-draft-10-worst-wonderlic-scores-in-combine-history


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
50 körül már mongol idióta szint...ez a komoly.Delonso_
Ryan Fitzpatrcick írt 50 pontos Wunderlic tesztet anno.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
50 körül már mongol idióta szint...ez a komoly.
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Kirkpatricknek sem lehet sokkal több, ahogy elnéztem a yaknowwhatimsayin'-es videóját.deyell
Róla már high school óta nyilvánvaló, hogy szellemileg visszamaradott. Már amikor kiválasztotta a Bamát az ESPNU-n, lerítt róla a nagy értelem. 😂 Upshawt tudjuk még, ő 9-et írt, de talán erről már volt szó.

PFT hozta ki egyébként a Claiborne eredményt.gsn
Átlag milyen eredmények szoktak lenni? Mennyi annak aki nem ennyire hülye?Shawn84
egy átlagember 20 pontot ér el ezen a teszten, ami 100-as IQ-nak felel meg. Claiborne eredménye 68-as IQ-val egyenértékű. egyébként én is kitöltöttem egy Wonderlic-tesztet anno, és szerintem jóval könnyebb, mint egy Mensa-féle IQ-teszt, de ez már az én véleményem.

choose life