NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
azt mondtam vna h a szemelyi edzoje volt ?
meg jakehomer irta be vmikor juniusban idezem "weinke tanitgatja newtont lol". csak emiatt a hsz miatt emlekeztem ra es igy azert mar kicsit mas a leanyzo fekvese sztem.Fake
Igen, tavaly heteken át járt hozzá privát workoutokra, sőt idén is vele kezdte meg a felkészülést.Jakehomer
Jaja, most is együtt edzenek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Osweilert meghívták a green roomba. :cool:

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
azt mondtam vna h a szemelyi edzoje volt ?
meg jakehomer irta be vmikor juniusban idezem "weinke tanitgatja newtont lol". csak emiatt a hsz miatt emlekeztem ra es igy azert mar kicsit mas a leanyzo fekvese sztem.Fake
Igen, tavaly heteken át járt hozzá privát workoutokra, sőt idén is vele kezdte meg a felkészülést.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vicces, de Burfict nevét tulajdonképpen egy kép miatt kapták fel a szurkolók igazán, ez volt az



a középiskolában és újoncként is mutatott szép dolgokat, de főleg számtalan personal foul szabálytalanságával vétette magát észre, ami persze a fanoknak csak olaj volt a tűzre (mint Taylor Mays ominózus szerelése a Penn State ellen)

nem akarok utólag okoskodni, mert kezdetben én is a bandwagonon voltam, de sophomore évében már látszott, hogy fogalma sincs a játékról, a kemény szerelések mellett semmi pluszt nem tett hozzá a védelemhez

2011-ben úgy tűnt, észhez tér, aztán ahogy a csapata sorra szedte be a pofonokat, ő is kezdte elveszteni a fejét, újra, azóta pedig teljes lejtmenetjjncaa
Asszem ő a mi emberünk, mikor Sanchez lesz majd a backup QB mindig vele töretik össze majd a mexikóit edzésen. 😂
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
vicces, de Burfict nevét tulajdonképpen egy kép miatt kapták fel a szurkolók igazán, ez volt az



a középiskolában és újoncként is mutatott szép dolgokat, de főleg számtalan personal foul szabálytalanságával vétette magát észre, ami persze a fanoknak csak olaj volt a tűzre (mint Taylor Mays ominózus szerelése a Penn State ellen)

nem akarok utólag okoskodni, mert kezdetben én is a bandwagonon voltam, de sophomore évében már látszott, hogy fogalma sincs a játékról, a kemény szerelések mellett semmi pluszt nem tett hozzá a védelemhez

2011-ben úgy tűnt, észhez tér, aztán ahogy a csapata sorra szedte be a pofonokat, ő is kezdte elveszteni a fejét, újra, azóta pedig teljes lejtmenet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Arizona State ILB Vontaze Burfict improved his forty time from 5.09 at the Combine to 4.8 at the Sun Devils' Friday Pro Day.
Burfict also shed three pounds, dropping his weight from 248 to 245.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jaja, elvileg egy monster a pali de fejben nagyon nincs rendben.
Egy éve még lazán első körös volt és azt taglalták ő az elsőszámú vagy herr kikli lb poszton.
Manapság ilyen senkinek nem jut eszébe.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Burfict-tel mi van, utóbbi időben egyre lejjebb látom a mock-okban?Barb
kissé túl lett hájpolva, én azt csodálom, hogy még találkozol a nevével valahol
persze ez az "ellenreakció" is túlzás, de a tavalyi szezon eleje óta nem volt jó pillanata, és napról napra bizonyította, hogy nem profi matériajjncaa
tőlünk Marvin személyesen beszélt vele a Pro Dayn. Burfict egyébként fizikálisan és játéktudásban is hype, vagy csak szimplán segghülye fejben?Amadeus91
Leginkább utóbbi, bár a combineon mutatott teljesítménye miatt már mindent megkérdőjeleznek nála. Ettől függetlenül valahol a hátsó körökben nagy steal lehet, ha olyan edzőhöz kerül, aki tudja kezelni a hülyeségeit. Egy újabb szép történet, hogy valaki hogyan tudja lerombolni pár hét alatt sok év munkáját.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
Burfict-tel mi van, utóbbi időben egyre lejjebb látom a mock-okban?Barb
kissé túl lett hájpolva, én azt csodálom, hogy még találkozol a nevével valahol
persze ez az "ellenreakció" is túlzás, de a tavalyi szezon eleje óta nem volt jó pillanata, és napról napra bizonyította, hogy nem profi matériajjncaa
tőlünk Marvin személyesen beszélt vele a Pro Dayn. Burfict egyébként fizikálisan és játéktudásban is hype, vagy csak szimplán segghülye fejben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Burfict-tel mi van, utóbbi időben egyre lejjebb látom a mock-okban?Barb
kissé túl lett hájpolva, én azt csodálom, hogy még találkozol a nevével valahol
persze ez az "ellenreakció" is túlzás, de a tavalyi szezon eleje óta nem volt jó pillanata, és napról napra bizonyította, hogy nem profi matéria


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Burfict-tel mi van, utóbbi időben egyre lejjebb látom a mock-okban?


több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Védelem nélkül nem lehet meccset nyerni.Bazzani
A Patriots egész sokat tudott idén 😊sapka
Most hasonlíthatjuk Matt-et Bradyhez, de sztem azt mindenki elismeri, hogy nincs azon a szinten.
Továbbra is azt mondom, hogy a Def hagyta cserben, mert egyszer sem tudták Brees-éket megállítani. A NE védelem meg teljesen jó volt a PO-ban, akkor rázták meg magukat amikor kellett.
Továbbra is állítom, hogy Stafford remek irányító ha épp nem sérült.
De ez itt off.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
todd mcshay: "i don't think the difference between rg3 and tannehill is all that big, really don't"

már mindent értek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Védelem nélkül nem lehet meccset nyerni.Bazzani
A Patriots egész sokat tudott idén 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Lions kiesése legkevésbé Staffordon múlt.
Védelem nélkül nem lehet meccset nyerni.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
pl most hulyeseg a felteves de kerdezek vmit. ugyanilyen eloelettel ha gabbertke tavaly mondjuk egy sokkal eletkepesebb jagsbe, jobb qbnevelo edzohoz kerul, ahol tol egy istenes szezont (ezt elsosorban a mutatt jatekra, nem a statokra ertem persze), akkor tannehillt prospectkent vajon mire ertekelnek ?
most ezzel nem feltetlen azt akarom mondani, h akar rgIII v luck magassagba erhetne de kb kirohognek azt a brownst aki nem vinne el 1/4re nem ? mert azert mindenkinek megvan a maga eloitelete v kenyszeres viszonyitasi alapja tudatalatt emiatt amihez kepest viszonyit es nem pedig magaban neznek egy jatekost egy objektiv viszonyitasi pont alapjan.Fake
Clausent a Brady Quinn-betli miatt kellett volna már akkor is kicsit szigorúbban megítélni, bár más kérdés, hogy az én értékítéletemet is elhomályosította a tény, hogy ő volt az első QB, akit a középiskolai végzős éve óta követtem

és újra megjegyezném azt is, hogy borzasztóan nem mindegy, az adott irányító melyik csapathoz kerül (szegény Stanzi), kap-e elég időt, vagy egy év után behúzzák mellé Cam Newtont... Clausen ettől még valószínűleg borzalmas NFL irányító, de egy év után valakit a süllyesztőbe dobni azért túlzásnak érzem, annyira nem jó a QB-felhozatal

ez Gabbertre is vonatkozik, akitől Tannehill sorsa szerintem független, engem igazán a jelenség érdekel, hogy lassan minden évben a scoutok hirtelen felkapnak egy "őstehetséget", akiről korábban szinte senki nem beszélt (legalábbis 1. körös draft-vonatkozásban nem)

RGIII-t is féltem mondjuk, és arra nagy összegben mernék fogadni, hogy a Foles, Cousins, Moore, Osweiler, Coleman, Lindley hatosból minimzm két játékos kezdő (franchise?) QB lesz valahol

ja és nézzetek hülyének és arrogásnak, de leírom, hogy nálam Newton (és Stafford) továbbra sem elit QB, az én olvasatomban ennek a kategóriának eléréséhez a rájátszásban is alkotni kell, fantasy footballban kétségkívül érdemes őket behúzni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gabbert legalább irányító volt 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
és valami magyarázatot kell találni arra, hogy ki fújja nagyra a Tannehill-lufit (Clausen és Gabbert után)jjncaa
tannehill es gabbert parhuzamban egyetertunk viszont es clausent nem vennem ide megpedig azert mert o az eros senior evevel es pro jatekrendszerben valo jartassagaval vivta ki szerintem a lufit mig az imenti kettot azert ertekelik/ertekeltek draft elott olyan magasra mert a bennuk rejtozo potencial es a fizikai parametereik elhomalyositjak/tottak nem kicsi es jol lathato gyengesegeiket/hianyossagaikat.
pl most hulyeseg a felteves de kerdezek vmit. ugyanilyen eloelettel ha gabbertke tavaly mondjuk egy sokkal eletkepesebb jagsbe, jobb qbnevelo edzohoz kerul, ahol tol egy istenes szezont (ezt elsosorban a mutatt jatekra, nem a statokra ertem persze), akkor tannehillt prospectkent vajon mire ertekelnek ?
most ezzel nem feltetlen azt akarom mondani, h akar rgIII v luck magassagba erhetne de kb kirohognek azt a brownst aki nem vinne el 1/4re nem ? mert azert mindenkinek megvan a maga eloitelete v kenyszeres viszonyitasi alapja tudatalatt emiatt amihez kepest viszonyit es nem pedig magaban neznek egy jatekost egy objektiv viszonyitasi pont alapjan.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
azt mondtam vna h a szemelyi edzoje volt ?
meg jakehomer irta be vmikor juniusban idezem "weinke tanitgatja newtont lol". csak emiatt a hsz miatt emlekeztem ra es igy azert mar kicsit mas a leanyzo fekvese sztem.Fake
jó nyilván nem véletlenül dolgozik Weinke az IMG-nél, és Whitfield vagy Terry Shea ugyanúgy nem ért el semmit az NFL-ben, csak mindig vicces, ha az ő neve felbukkan egy-egy profi prospectnél

NFL QB Camp: IMG Academy

és valami magyarázatot kell találni arra, hogy ki fújja nagyra a Tannehill-lufit (Clausen és Gabbert után)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azt mondtam vna h a szemelyi edzoje volt ?
meg jakehomer irta be vmikor juniusban idezem "weinke tanitgatja newtont lol". csak emiatt a hsz miatt emlekeztem ra es igy azert mar kicsit mas a leanyzo fekvese sztem.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Tannehill személyi edzője Chris Weinke 😀 😂 az alábbi csapatoknak tart majd privát workoutot: Eagles, Chiefs, Browns, és tegnap együtt vacsorázott a Miami új főedzőjével

top10 pick lesz, ezt is borítékolhatjuk márjjncaa
vigyazz h h rohogod ki weinket. tavaly a lockout alatt cam is tole leste el a fortelyokat just sayin'.Fake
Newton személyi edzője George Whitfield volt, Ben Roethlisberger korábbi mentora, aki idén Luckkal foglalkozik, az egyetemi QB-k közül pedig a Landry Jones, Logan Thomas, Tajh Boyd trióval dolgozik jelenleg kiemelten


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tannehill személyi edzője Chris Weinke 😀 😂 az alábbi csapatoknak tart majd privát workoutot: Eagles, Chiefs, Browns, és tegnap együtt vacsorázott a Miami új főedzőjével

top10 pick lesz, ezt is borítékolhatjuk márjjncaa
vigyazz h h rohogod ki weinket. tavaly a lockout alatt cam is tole leste el a fortelyokat just sayin'.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Tannehill személyi edzője Chris Weinke 😀 😂 az alábbi csapatoknak tart majd privát workoutot: Eagles, Chiefs, Browns, és tegnap együtt vacsorázott a Miami új főedzőjével

top10 pick lesz, ezt is borítékolhatjuk már


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Bacarri Rambo valószínűleg megy a supplemental draftra, georgiai eltiltása után
jjncaa
isten f@szát...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
pont ezt akartam mondani, hogy ilyen névvel nem bukhat 😀