NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Bacarri Rambo valószínűleg megy a supplemental draftra, georgiai eltiltása után
a safety hiány miatt már most áprilisban is simán 2. körös lehetett volna, augusztusban kapkodni fognak utána a csapatok, ha tényleg lelép az egyetemről

ilyen névvel pedig biztosan sztár lesz itthon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Tannehill pedig 4.62-t futott a TAMU pro day-en (összehasonlításképpen, Luck 4.67-et), 50-ből 49 sikeres passz, az egyetlen sikertelen egy drop. Remélem 1/4-gyel viszi a Browns. 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Barron 4,54-et és 4,73-at futott a pro dayen.
Ami fő, hogy egészségesnek tűnik.
Richardson meg kétszer 4,58-at futott, de azt mondták, 70%-os lehet kb. a februári műtétje után.

Az RGIII workout elmaradására meg azt mondta Grigson, hogy teljesen fölösleges, eleget láttak belőle a pro dayen.
Viszont előbb Grigson mondta, hogy abszolút nem biztos a Luck pick és még nem tudnak semmit sem, utána Irsay is közölte, hogy kurvára nem tudtak még dönteni, de egyáltalán nem tuti a Luck pickje a Coltsnak.
Vicces lesz. 😀

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha valakinek még kétségei voltak: RG3 nem megy Indianapolis-ba privát workoutrajjncaa
Nekem voltak. És még mindig vannak. Nem zörög a haraszt....apeszos
valószínűleg ugyanaz a paraszt fújta azt is, hogy Jeffrey elhízott és nem atletikusjjncaa
Mé nem az? 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ha valakinek még kétségei voltak: RG3 nem megy Indianapolis-ba privát workoutrajjncaa
Nekem voltak. És még mindig vannak. Nem zörög a haraszt....apeszos
valószínűleg ugyanaz a paraszt fújta azt is, hogy Jeffrey elhízott és nem atletikus


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ha valakinek még kétségei voltak: RG3 nem megy Indianapolis-ba privát workoutrajjncaa
Nekem voltak. És még mindig vannak. Nem zörög a haraszt....
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ha valakinek még kétségei voltak: RG3 nem megy Indianapolis-ba privát workoutra

a texansnak most mire van szüksége? wr-t vár mindenki de összehozták már velük poe-t is bár ő hamarabb el fog kelni szerintem és tényleg kellen egy jó wr johnson mellé. megfelelő ot-t és linebeckert le tudnak akasztani a későbbi körökben?samu09
a WR nagyon adja magát, de ha Poe esetleg addig csúszik (erősen kétlem), akkor ő is jó választás lehet
a Houston mondjuk elég jó helyzetben van szerintem, simán megengedhet maguknak BPA-zást is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 021 — I like the Texans, I like who we are
a texansnak most mire van szüksége? wr-t vár mindenki de összehozták már velük poe-t is bár ő hamarabb el fog kelni szerintem és tényleg kellen egy jó wr johnson mellé. megfelelő ot-t és linebeckert le tudnak akasztani a későbbi körökben?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mindegy, csak Jeffery csússzon le hozzánk 2/2-re 😊Stez
Tuti, hogy nem.
Top20

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
mindegy, csak Jeffery csússzon le hozzánk 2/2-re 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Alshon Jeffery 213 fonttal mérlegelt a South Carolina pro day-en, és ugrott egy 36.5-ös vertikálisat (másfél inchet verve Blackmonra)

+ 4.47-es 40 yardjjncaa
cool.

A South Carolina prospecteket (Jeffery, Ingram, Gilmore) két csapat drukkerei már elfelejthetik, a Philadelphia és az Arizona el se ment a pro dayre.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Alshon Jeffery 213 fonttal mérlegelt a South Carolina pro day-en, és ugrott egy 36.5-ös vertikálisat (másfél inchet verve Blackmonra)

+ 4.47-es 40 yard


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
bowl.hu 48
az első két picket gyorsan letudtuk, tessék szavazni most az 1/3-ra
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Iloka talán, de engem nem győzött megjjncaa
Harrison Smith?szaba
Iloka és Smith között CBS listán 1 helynyi kül. van.
Nem tudom mennyire pontosak a poszt jelölések, mert elvileg kezdő FS-ünk nincs, Iloka elvileg pedig FS.Beki
Smith meg bármi. Ha akarod FS, ha akarod SS.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kik azon játékosok az idei drafton, akik idén 2. körös S prospectnek számítanak?Beki
Iloka talán, de engem nem győzött megjjncaa
Harrison Smith?szaba
Iloka és Smith között CBS listán 1 helynyi kül. van.
Nem tudom mennyire pontosak a poszt jelölések, mert elvileg kezdő FS-ünk nincs, Iloka elvileg pedig FS.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Kik azon játékosok az idei drafton, akik idén 2. körös S prospectnek számítanak?Beki
Iloka talán, de engem nem győzött megjjncaa
Harrison Smith?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Értem. Azért kérdeztem, mert Barron valszeg addigra kimegy mire mi húzunk 2. körben és nem tudom, hogy korán húzunk kezdő S-t, vagy inkább későbbi körökben mákra megyünk.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Kik azon játékosok az idei drafton, akik idén 2. körös S prospectnek számítanak?Beki
Iloka talán, de engem nem győzött meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kik azon játékosok az idei drafton, akik idén 2. körös S prospectnek számítanak?
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
A Raiders visszakapta a draftját. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a Green Bay idén is egyből a waiverre draftol 😀Höri
Úgy néz ki. 😀
Azt hittem leakasztunk egy 4. körös picket, hogy befoltozzuk a hiányzó 4. körös pickünket. 😀
3 6. és 7. körös pickekkel asszem lehet mélyíteni a deptheket. 😂
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Green Bay idén is egyből a waiverre draftol 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönjük! 😉
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
itt a teljes lista



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nah meg is van:
Jets get 4 comp. picks: 2 6th-rounders (202 + 203 overall) and 2 7th-rounders (242 and 244). #nyj