NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Morris Claiborne wonderlic score: 4 😊gsn
Kirkpatricknek sem lehet sokkal több, ahogy elnéztem a yaknowwhatimsayin'-es videóját.deyell
Róla már high school óta nyilvánvaló, hogy szellemileg visszamaradott. Már amikor kiválasztotta a Bamát az ESPNU-n, lerítt róla a nagy értelem. 😂 Upshawt tudjuk még, ő 9-et írt, de talán erről már volt szó.

PFT hozta ki egyébként a Claiborne eredményt.gsn
Átlag milyen eredmények szoktak lenni? Mennyi annak aki nem ennyire hülye?
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Nem olvastam vissza, ezért lehet, hogy volt már (ez esetben szkúzi): van-e olyan első körös CB prospect, aki safetyként (is) bevethető?skizofita
Gilmore, Kirkpatrick szerintem.

choose life
több mint 12 éve
gsn 3 548
Morris Claiborne wonderlic score: 4 😊gsn
Kirkpatricknek sem lehet sokkal több, ahogy elnéztem a yaknowwhatimsayin'-es videóját.deyell
Róla már high school óta nyilvánvaló, hogy szellemileg visszamaradott. Már amikor kiválasztotta a Bamát az ESPNU-n, lerítt róla a nagy értelem. 😂 Upshawt tudjuk még, ő 9-et írt, de talán erről már volt szó.

PFT hozta ki egyébként a Claiborne eredményt.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Nem olvastam vissza, ezért lehet, hogy volt már (ez esetben szkúzi): van-e olyan első körös CB prospect, aki safetyként (is) bevethető?

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
Morris Claiborne wonderlic score: 4 😊gsn
Kirkpatricknek sem lehet sokkal több, ahogy elnéztem a yaknowwhatimsayin'-es videóját.

choose life
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 ez biztos forrás? Brutális.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Morris Claiborne wonderlic score: 4 😊

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az első frissítés során felkerült pár új ismertető, mégpedig:

Adonis Thomas és Isaiah Pead (RB)
TY Hilton (WR)
Jared Crick és Alameda Ta'amu (DT)
Mychal Kendricks (ILB)
Casey Hayward (CB)Höri
Mai eresztés

Dwight Jones, Nick Toon és Ryan Broyles (WR)
Kevin Zeitler (OG)
Jonathan Massaquoi (OLB)

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2359

folytatás holnap

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
1. 2. és 3. körösöketkristof
erre nem gondoltam! 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. 2. és 3. körösöket
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
egy kis matek
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=509175#p509175jjncaa
nem értem mit emeltél ki félkövérrel?; az első körösöket, vagy a harmadik körösöket, vagy akiket draftoltak?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
egy kis matek
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=509175#p509175


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Kérdezd meg Höriéket is erről. Kíváncsi vagyok szerintük ér e annyival többet Reiff mint Martin, hogy felmenjünk érte 4-5 helyet.

megtörténtJanek
15. az Eagles, tehát egy 10. pickről van szó, ami nagyon nem olcsó. Simán elkérhetnek ennyi mozgásért egy 3. kört is.

Szerintem Reiff jobb, mint Martin, de jelen állapotában nem ér többet, mint Martin+3.kör.

De persze ez nem úgy szokott lenni, hogy a GM türelmesen kivárja, hogy melyik jut neki a 2 OT közül, hanem megelőzve a bajt tradel fölfelé, hogy azt vihesse, aki neki szimpatikusabb.Höri
Szerintem nekünk LT-nek, nem vak oldalra tökéletesen megfelelne Martin. Mudd segítségével 1 év alatt nagyon sokat fejlődhet.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kérdezd meg Höriéket is erről. Kíváncsi vagyok szerintük ér e annyival többet Reiff mint Martin, hogy felmenjünk érte 4-5 helyet.

megtörténtJanek
15. az Eagles, tehát egy 10. pickről van szó, ami nagyon nem olcsó. Simán elkérhetnek ennyi mozgásért egy 3. kört is.

Szerintem Reiff jobb, mint Martin, de jelen állapotában nem ér többet, mint Martin+3.kör.

De persze ez nem úgy szokott lenni, hogy a GM türelmesen kivárja, hogy melyik jut neki a 2 OT közül, hanem megelőzve a bajt tradel fölfelé, hogy azt vihesse, aki neki szimpatikusabb.

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hova? 😀Höri
Seahawks.szaba
a 4-ből Küsli a legbiztosabb húzás az egyértelmű, szóval ha lassú építkezés van, akkor ő, ha idén nagyot akarnak dobbantani, akkor Coples. Ingram és Upshaw erényei szvsz nem annyira jönne ki az ottani védelemben.Höri
köszi, bocs a csapat lemaradt a javított kérdésből 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Kérdezd meg Höriéket is erről. Kíváncsi vagyok szerintük ér e annyival többet Reiff mint Martin, hogy felmenjünk érte 4-5 helyet.

megtörtént

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kérdésem az lenne, h ha bent van kuechly és a három DE (coples ingram upshaw) akkor ti kit tartanátok a legracionálisabb picknek? köszia.kacsa
hova? 😀Höri
Seahawks.szaba
a 4-ből Küsli a legbiztosabb húzás az egyértelmű, szóval ha lassú építkezés van, akkor ő, ha idén nagyot akarnak dobbantani, akkor Coples. Ingram és Upshaw erényei szvsz nem annyira jönne ki az ottani védelemben.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
kérdésem az lenne, h ha bent van kuechly és a három DE (coples ingram upshaw) akkor ti kit tartanátok a legracionálisabb picknek? köszia.kacsa
hova? 😀Höri
Seahawks.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kérdésem az lenne, h ha bent van kuechly és a három DE (coples ingram upshaw) akkor ti kit tartanátok a legracionálisabb picknek? köszia.kacsa
hova? 😀

több mint 12 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
kérdésem az lenne, h ha bent van kuechly és a három DE (coples ingram upshaw) akkor ti kit tartanátok a legracionálisabb picknek? köszi
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
másodosztály

FCS NFL Draft offensive prospects
FCS NFL Draft defensive prospects

érdekes, hogy a 10 legjobbnak tartott védő egyaránt DB


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az első frissítés során felkerült pár új ismertető, mégpedig:

Adonis Thomas és Isaiah Pead (RB)
TY Hilton (WR)
Jared Crick és Alameda Ta'amu (DT)
Mychal Kendricks (ILB)
Casey Hayward (CB)

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2359

folytatás holnap

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Faszák az ismertetők, ezek a normális, kerek mondatok jobban bejönnek az eddigi stílusnál. 😊 A méreteket azért jó lett volna átírni a combine/pro dayek szerint.

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 470 — !SuPeR6BoWL!
Burfictot látva, hogy UDFA-nak jósolva szerintem legyen inkább Mr Irrelevant 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Tudna valaki írni valamit Amini Silatoluról? Ugyanis semmilyen infóm nincs róla, pedig sok helyen 2-3. körre írják.Mex
harmadosztályú csapatban játszott falemberként...
na az ilyen játékosról állapítsd meg a monitorod elől, hogy mennyit ér -> esélytelen

ebben az esetekben kell abszolút arra hagyatkozni, amit a scoutok írnak, én már láttam mock draft 1. körében is (talán lesz majd róla ismertető a prospectes topicban is)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal