NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Szerintetek Bobby Wagner becsúszhat első körbe? Elég brutál Pro dayt nyomott.
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
ha néznéd a twitter csatornámat, olyan nagyon keresgélned se kellett volna 😛jjncaa
Te egy másik SMU-s youtube csatorna pro day highlights-át linkelted, ott a fekvenyomáson kívül semmit se látni belőle 😛 .

Szerk. Ja nem, ott is mutatnak egy elkapást tőle, sorry. http://www.youtube.com/watch?v=TwXmAMKPnYU&feature=youtu.be&a 0:42-nél.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ha néznéd a twitter csatornámat, olyan nagyon keresgélned se kellett volna 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Höriék prospect adatbázisa mellé itt van egy kis ismertető a draft sleeper TE-jéről, Taylor Thompsonról.
Annyit elöljáróban, h 6'6 és 260 font a srác, TE-ként recruitolta az SMU, de DE-t játszott a 34-es védelmükben, nem is rosszul (szóval a blokkolás valószínűleg megy neki 😊).
Most szerdán volt a pro day-e, ami különösen fontos volt neki, mert nem hívták meg a combine-ra (idióták...), pedig a Player All-Star Classic gálán már TE-ként szerepelt és nyűgözött le mindenkit.
Ennek megfelelően 25 csapat képviseltette magát a pro day-en, köztük a Dallas, Jacksonville és a Baltimore TE coach-a. Persze vannak azért még jó prospectek az SMU-ban, mint Josh LeRibeus OG, szóval nem csak miatta jelentek meg ennyien.

Gil Brandt szerdai beszámolója a pro day-éről:
He ran 4.59 and 4.56 in the 40, had a 37-inch vertical leap, a 10-6 long jump, 4.41 in the short shuttle, 7.40 in the three-cone, and 22 strength reps.
Thompson had an outstanding workout. He caught the ball really well, moves really well, and probably went from an undrafted free agent to a bottom-third-, top-fourth-round type of guy. He’s just a really good athlete who projects in my top 100.
Az SMU head coach June Jones a pro day-en adott interjúja első felében beszél róla, az egyik kérdésben már Gronkowskihoz hasonlították Thompsont. Ez erős túlzás, mert Thompson TE játékáról semmit sem lehet tudni, de a méreteik szinte centire megegyeznek és Thompson még jobb 40 yardot is futott, mint Gronk az Arizona pro day-én... És végülis Jimmy Smith-ről sem volt túl sok infója senkinek.
A következő pro day highlights-ot találtam, ebben a short shuttle (0:48nál), 3 cone (2:57) és a long shuttle futása (4:40) mellett mutatnak még egy elkapást tőle a legvégén: SMU football Pro Day
Látszik, h a méretei mellett igen atletikus játékos. Ebben a mostani gyenge TE classban a Fleener-Allen-Charles hármas mögött esélye van 4.-nek kimenni. Linthicum és Lardarius Green lehet ebben a riválisa.

Végül egy pro day interjú vele: http://www.youtube.com/watch?v=jslK_Ai1JCE&list=UUvAtX9WK-tGJN1fxpzkQVug&index=1&feature=plcp


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mai eresztés

Dwight Jones, Nick Toon és Ryan Broyles (WR)
Kevin Zeitler (OG)
Jonathan Massaquoi (OLB)
Höri
Sose állunk meg, ők az újak:

Joe Adams, Tommy Streeter és Juron Criner (WR)
Bobby Massie (OT)
Keenan Robinson (OLB)
Lavonte David (ILB)
Trumaine Johnson (CB)Höri
Jó cimboránk, Deny is előkerült, így igen komoly adag jutott mára

Ronnie Hillman, Tauren Poole és Cyrus Gray (RB)
Marvin Jones, Devier Posey, Reuben Randle, Jairus Wright, Eric Page, AJ Jenkins (WR)
Ronnell Lewis és Nigel Bradham (OLB)Höri
ma nagyon beszippantott a pool így csak 4 ismertető készült el, méghozzá ők:

Devon Wylie (WR)
Jake Bequette és Trevor Guyton (DE)
Shea McClellin (OLB)

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2359

folytatás holnap

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 452
ki az a charles rogers? 😀peach
Millent kérdezd.Bazzani
Rogers caught 22 passes for 243 yards and three touchdowns during his first five games of the 2003 season, before breaking his collarbone while practicing a speed drill with Dré Bly, leaving him out for the season. He was expected to come back and have a big year. However, in the third play of the 2004 season against the Chicago Bears, Rogers suffered another broken collarbone, and was once again out for the season.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
ki az a charles rogers? 😀peach
a Lions a 2003-as, 2004-es, 2005-ös és 2007-es draft első körében is WR-t draftolt, mind a négy játékost a top 10-ben:

1/2 Charles Rogers
1/7 Roy Williams
1/10 Mike Williams
1/2 Calvin Johnson


'03-ban Rogers-t Andre Johnson előtt választották ki, '04-ben nem tudták beelőzni az Arizonát Larry Fitzgeraldért, '05-ben Roddy White felett siklott el a figyelmük, így találtak rá '07-ben Megatronra

2001 és 2008 között a Lions draftokért Matt Millen volt a felelős, azóta máshol nem kapott már állást, csak szakkommentátorként garázdálkodikjjncaa
thx, ez kurva jó 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Silatolu 😀empty taxi
Mindenki ezzel a névvel jön. De még Gene se draftolt a másod vagy harmadvonalból a 3. kör előtt. Jó mondjuk eddig 1× volt 2. körös pickje a 3 év alatt (egyet Cox miatt tradelt el '09ben, tavaly a Gabbert feltradeára volt ennyi), de azt Brittonra (Arizona)áldozta. Szóval a 2. körben szerintem még biztos FBSes prospectet draftolunk (Janoris Jenkins túl balhés neki, és tele vagyunk CBkkel).iktriad
Az elmúlt 10 évben két FCS-es játékost draftoltak az 1. körben (Flacco és Rodgers-Cromartie), a harmadosztályból pedig első körös nem is volt, második körös négy (Danieal Manning, Drayton Florence, Ricardo Colclough, Chaun Thompson) 😊jjncaa
Látom mostanság te vagy a DSH (Draft Statisztikai Hivatal). 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Több esély van egy NIAA vagy div. III-as pickre. 😀gsn
Silatolu 😀empty taxi
Mindenki ezzel a névvel jön. De még Gene se draftolt a másod vagy harmadvonalból a 3. kör előtt. Jó mondjuk eddig 1× volt 2. körös pickje a 3 év alatt (egyet Cox miatt tradelt el '09ben, tavaly a Gabbert feltradeára volt ennyi), de azt Brittonra (Arizona)áldozta. Szóval a 2. körben szerintem még biztos FBSes prospectet draftolunk (Janoris Jenkins túl balhés neki, és tele vagyunk CBkkel).iktriad
Az elmúlt 10 évben két FCS-es játékost draftoltak az 1. körben (Flacco és Rodgers-Cromartie), a harmadosztályból pedig első körös nem is volt, második körös négy (Danieal Manning, Drayton Florence, Ricardo Colclough, Chaun Thompson) 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Á, szerintem ha bent van még 2/6nál, és nem WR volt az 1. körös pickünk (ami nagyon valószínű szvsz), szinte 100% hogy visszük.iktriad
Több esély van egy NIAA vagy div. III-as pickre. 😀gsn
Silatolu 😀empty taxi
Mindenki ezzel a névvel jön. De még Gene se draftolt a másod vagy harmadvonalból a 3. kör előtt. Jó mondjuk eddig 1× volt 2. körös pickje a 3 év alatt (egyet Cox miatt tradelt el '09ben, tavaly a Gabbert feltradeára volt ennyi), de azt Brittonra (Arizona)áldozta. Szóval a 2. körben szerintem még biztos FBSes prospectet draftolunk (Janoris Jenkins túl balhés neki, és tele vagyunk CBkkel).
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Én meg, hogy 2/15-ig. 😀Beki
Á, szerintem ha bent van még 2/6nál, és nem WR volt az 1. körös pickünk (ami nagyon valószínű szvsz), szinte 100% hogy visszük.iktriad
Több esély van egy NIAA vagy div. III-as pickre. 😀gsn
Silatolu 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az első frissítés során felkerült pár új ismertető, mégpedig:

Adonis Thomas és Isaiah Pead (RB)
TY Hilton (WR)
Jared Crick és Alameda Ta'amu (DT)
Mychal Kendricks (ILB)
Casey Hayward (CB)Höri
Mai eresztés

Dwight Jones, Nick Toon és Ryan Broyles (WR)
Kevin Zeitler (OG)
Jonathan Massaquoi (OLB)
Höri
Sose állunk meg, ők az újak:

Joe Adams, Tommy Streeter és Juron Criner (WR)
Bobby Massie (OT)
Keenan Robinson (OLB)
Lavonte David (ILB)
Trumaine Johnson (CB)Höri
Jó cimboránk, Deny is előkerült, így igen komoly adag jutott mára

Ronnie Hillman, Tauren Poole és Cyrus Gray (RB)
Marvin Jones, Devier Posey, Reuben Randle, Jairus Wright, Eric Page, AJ Jenkins (WR)
Ronnell Lewis és Nigel Bradham (OLB)

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2359

folytatás holnap

több mint 12 éve
gsn 3 548
Á, szerintem ha bent van még 2/6nál, és nem WR volt az 1. körös pickünk (ami nagyon valószínű szvsz), szinte 100% hogy visszük.iktriad
Több esély van egy NIAA vagy div. III-as pickre. 😀gsn
Egy Nevada Interscholastic Activities Associationből jövő pick tényleg kemény lenne. 😀Schleck
Onnan nem lehet, mert az középiskolai liga. 😀 Természetesen NAIA-ra gondoltam, csak a gépelésnél a betűk felcserélődtek. 😊

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én meg, hogy 2/15-ig. 😀Beki
Á, szerintem ha bent van még 2/6nál, és nem WR volt az 1. körös pickünk (ami nagyon valószínű szvsz), szinte 100% hogy visszük.iktriad
Több esély van egy NIAA vagy div. III-as pickre. 😀gsn
Egy Nevada Interscholastic Activities Associationből jövő pick tényleg kemény lenne. 😀

több mint 12 éve
gsn 3 548
Remélem 2/6ig. 😊iktriad
Én meg, hogy 2/15-ig. 😀Beki
Á, szerintem ha bent van még 2/6nál, és nem WR volt az 1. körös pickünk (ami nagyon valószínű szvsz), szinte 100% hogy visszük.iktriad
Több esély van egy NIAA vagy div. III-as pickre. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
a 2002 és 2007 közötti UDFA-kből 32-en lettek Pro Bowlerek, azóta viszont csak 4-en 😊 ráadásul Arian Foster az egyetlen, akit nem special teamerként hívtak meg utóbbiak közül

(2002-2011)
7. körös pro bowlerek: 6 - [Jay Ratliff, Brett Keisel, Marc Mariani, Cortland Finnegan, Scott Wells, Matt Cassel]
6. körös PB: 10
5. körös: 15
4. körös: 23
3. körös: 16
2. körös: 38
1. körös: 103


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
pont ezt akartam kérdezni: mindezek hogyhogy kapott állást szakkomként és mennyire tud hiteles lenni?Szobi22
egy 4 szeres super bowl nyertes linebacker? könnyen.Höri
jól van, ez így csúnya bukó volt 😀Szobi22
Én pár éve véletlenül belefutottam egy cikkbe vmi amcsi oldalon, aminek az volt a lényege, hogy hogy lehet valaki ennyire rossz HC ilyen múlttal, szóval én tisztában voltam a múltjával, de számomra akkor is egy hiteltelen balfék.
Akárhányszor látom, mindig a detroiti szerencsétlenkedés jut eszembe, akkor meg különösen, amikor a prospectekről beszél....ő ért hozzá, be is bizonyította. Nem Lions drukkerként is rühellem szegényt.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha Jeffery még bent van 2/2nél, akkor a Colts valószínű viszi, persze ha elérhető Fleener is, rögtön érdekesebb lesz a választás. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha már itt tartunk: Michael Brockers (DT) több helyen DE-nek van írva.
Melyik poszton jó, ill. 3-4 védelemben DE beválna?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Á, szerintem ha bent van még 2/6nál, és nem WR volt az 1. körös pickünk (ami nagyon valószínű szvsz), szinte 100% hogy visszük.iktriad
Feltraddel megoldjuk a dolgot. 😀
Nah, de félre az offal a lényeg, hogy lehet izgulni akkor, mert 2. körig lecsúszhat. 😛Beki
Miért lenne ez off? Ez a draft topik. Hol spekuláljunk, ha nem itt? 😊iktriad
Végülis jogos. 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én meg, hogy 2/15-ig. 😀Beki
Á, szerintem ha bent van még 2/6nál, és nem WR volt az 1. körös pickünk (ami nagyon valószínű szvsz), szinte 100% hogy visszük.iktriad
Feltraddel megoldjuk a dolgot. 😀
Nah, de félre az offal a lényeg, hogy lehet izgulni akkor, mert 2. körig lecsúszhat. 😛Beki
Miért lenne ez off? Ez a draft topik. Hol spekuláljunk, ha nem itt? 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélem 2/6ig. 😊iktriad
Én meg, hogy 2/15-ig. 😀Beki
Á, szerintem ha bent van még 2/6nál, és nem WR volt az 1. körös pickünk (ami nagyon valószínű szvsz), szinte 100% hogy visszük.iktriad
Feltraddel megoldjuk a dolgot. 😀
Nah, de félre az offal a lényeg, hogy lehet izgulni akkor, mert 2. körig lecsúszhat. 😛
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alshon Jeffery max meddig csúszhat le? 😊Beki
Remélem 2/6ig. 😊iktriad
Én meg, hogy 2/15-ig. 😀Beki
Á, szerintem ha bent van még 2/6nál, és nem WR volt az 1. körös pickünk (ami nagyon valószínű szvsz), szinte 100% hogy visszük.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Alshon Jeffery max meddig csúszhat le? 😊Beki
Remélem 2/6ig. 😊iktriad
Én meg, hogy 2/15-ig. 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alshon Jeffery max meddig csúszhat le? 😊Beki
Remélem 2/6ig. 😊