NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Cordy Glennél OL-t írtam, ezek szerint őt centernek szánom hozzátok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
szakmai érveket örömmel hallgatok/olvasok, a "nincs igazad", "szvsz nem jó", "a 3-4 azt jelenti, hogy a 3 legdagadtabb játékos mögött áll 4 ember" kezdetű szólamok nem tartoznak ezek közéjjncaa
mondj valakit aki Coples méretével OLB-t játszikHöri
sehol nem írtam, hogy Coples OLB lesz, de remélem Pagano "When you go to a sub package or a nickel package look, our outside linebackers here in San Diego are defensive ends" mondatát sikerült dekódolnijjncaa
"Quinton Coples, DE/OLB." Na de 4-3as endet húzni 18. helyen nickelezni, az már tényleg luxus egy amúgy se túl jó védelembe. 😀
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
vedd úgy hogy eladtátok a picketHöri
szakmai érveket örömmel hallgatok/olvasok, a "nincs igazad", "szvsz nem jó", "a 3-4 azt jelenti, hogy a 3 legdagadtabb játékos mögött áll 4 ember" kezdetű szólamok nem tartoznak ezek közéjjncaa
mondj valakit aki Coples méretével OLB-t játszikHöri
sehol nem írtam, hogy Coples OLB lesz, de remélem Pagano "When you go to a sub package or a nickel package look, our outside linebackers here in San Diego are defensive ends" mondatát sikerült dekódolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Melvin Ingramet sokkal inkább el tudnám képzelni helyette. Még ha 4-3azunk is gyakrabban, akkor is inkább őt, mint Coplest. Na mind1, most már beletörődtem.szaba
vedd úgy hogy eladtátok a picketHöri
szakmai érveket örömmel hallgatok/olvasok, a "nincs igazad", "szvsz nem jó", "a 3-4 azt jelenti, hogy a 3 legdagadtabb játékos mögött áll 4 ember" kezdetű szólamok nem tartoznak ezek közéjjncaa
Még mindig nem fit. Nem elég gyors, hogy OLB legyen. Tudom, jó a bull rush de az nem feltétlen elég.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Melvin Ingramet sokkal inkább el tudnám képzelni helyette. Még ha 4-3azunk is gyakrabban, akkor is inkább őt, mint Coplest. Na mind1, most már beletörődtem.szaba
vedd úgy hogy eladtátok a picketHöri
szakmai érveket örömmel hallgatok/olvasok, a "nincs igazad", "szvsz nem jó", "a 3-4 azt jelenti, hogy a 3 legdagadtabb játékos mögött áll 4 ember" kezdetű szólamok nem tartoznak ezek közéjjncaa
mondj valakit aki Coples méretével OLB-t játszik

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Melvin Ingramet sokkal inkább el tudnám képzelni helyette. Még ha 4-3azunk is gyakrabban, akkor is inkább őt, mint Coplest. Na mind1, most már beletörődtem.szaba
vedd úgy hogy eladtátok a picketHöri
szakmai érveket örömmel hallgatok/olvasok, a "nincs igazad", "szvsz nem jó", "a 3-4 azt jelenti, hogy a 3 legdagadtabb játékos mögött áll 4 ember" kezdetű szólamok nem tartoznak ezek közé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Melvin Ingramet sokkal inkább el tudnám képzelni helyette. Még ha 4-3azunk is gyakrabban, akkor is inkább őt, mint Coplest. Na mind1, most már beletörődtem.szaba
vedd úgy hogy eladtátok a picketHöri
Vagy hogy bountyztunk és elvették.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Melvin Ingramet sokkal inkább el tudnám képzelni helyette. Még ha 4-3azunk is gyakrabban, akkor is inkább őt, mint Coplest. Na mind1, most már beletörődtem.szaba
vedd úgy hogy eladtátok a picket

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
ezek elég gyenge érvek az ellen, hogy miért ne férhetne be BPA alapon egy 1/18-as csapatnál a top5-be, onnantól meg már csak a fanokon múlik

ráadásul a frissen kinevezett John Pagano maga nyilatkozta ha jól emlékszem, hogy nem is lesz annyira tiszta 3-4 az idei Chagers d#, hanem tolódnak el kissé hibrid irányba

"The biggest difference between a 4-3 and a 3-4 is that you have a lot more linebackers in a 3-4 and you have a little bit bigger linebackers who can standup and come off the edge, which are just like 4-3 defensive ends. When you go to a sub package or a nickel package look, our outside linebackers here in San Diego are defensive ends. "jjncaa
Melvin Ingramet sokkal inkább el tudnám képzelni helyette. Még ha 4-3azunk is gyakrabban, akkor is inkább őt, mint Coplest. Na mind1, most már beletörődtem.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ezek elég gyenge érvek az ellen, hogy miért ne férhetne be BPA alapon egy 1/18-as csapatnál a top5-be, onnantól meg már csak a fanokon múlik

ráadásul a frissen kinevezett John Pagano maga nyilatkozta ha jól emlékszem, hogy nem is lesz annyira tiszta 3-4 az idei Chagers d#, hanem tolódnak el kissé hibrid irányba

"The biggest difference between a 4-3 and a 3-4 is that you have a lot more linebackers in a 3-4 and you have a little bit bigger linebackers who can standup and come off the edge, which are just like 4-3 defensive ends. When you go to a sub package or a nickel package look, our outside linebackers here in San Diego are defensive ends. "


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
100%-ban igaza van szabának

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Nem tudom, melyik troll írta be nekünk Coplest, de ha van rendszeridegen játékos, akkor ő az. DE/OLB. Ezek után komolytalan ez a szurkolói mock.szaba
volt más opció is, a legtöbben mégis Coples-re szavaztak
de persze trollozás helyett talán inkább trillázni kellene arról, hogy miért gondolod ígyjjncaa
Trillázom: Coples 2 éve még DT volt 4-3ban. Tavaly DE-ként közepeset hozott. Ezek után hogy lenne ő 3-4 OLB? Még ha csak DE lenne neki beírva. De taxi is írta, jött Liuget, van Martin, Castillo, Cézár. Nem need a DE annyira, h 1. körben egy boom or bust playa jöjjön. Egyszerűen nem értem, hogy jöhet ő képbe egy szinte tiszta 3-4es csapatra. És még te írtad, hogy Still inkább mint Poe a Boysnál, akkor Coplesnél tudnék mondani 3 inkább játékost hozzánk. Érthetetlen.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Nem tudom, melyik troll írta be nekünk Coplest, de ha van rendszeridegen játékos, akkor ő az. DE/OLB. Ezek után komolytalan ez a szurkolói mock.szaba
volt más opció is, a legtöbben mégis Coples-re szavaztak
de persze trollozás helyett talán inkább trillázni kellene arról, hogy miért gondolod ígyjjncaa
Tavaly az 1. körben érkezett Liuget, Castillo visszaigazolva, Martin is egészen belejött mint DE. OLB-nek meg szvsz nem jó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Nem tudom, melyik troll írta be nekünk Coplest, de ha van rendszeridegen játékos, akkor ő az. DE/OLB. Ezek után komolytalan ez a szurkolói mock.szaba
volt más opció is, a legtöbben mégis Coples-re szavaztak
de persze trollozás helyett talán inkább trillázni kellene arról, hogy miért gondolod így


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Nem tudom, melyik troll írta be nekünk Coplest, de ha van rendszeridegen játékos, akkor ő az. DE/OLB. Ezek után komolytalan ez a szurkolói mock.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Todd McShay: "USC fans are going to kill me for this ... Tannehill has better tools than Matt Barkley."jjncaa
Lehagyta h as a WR 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Todd McShay: "USC fans are going to kill me for this ... Tannehill has better tools than Matt Barkley."jjncaa
jobb adottságokkal bír... csak rosszabbul használja 😀Höri
"Frankly, I saw Tannehill play with more poise late in games as a junior than I did during his senior season. Sure, Tannehill was plagued by drops and defensive collapses in the Aggies losing four games last year in which they led by at least a touchdown at halftime, but I never saw the command of the huddle and ability to stop the bleeding once it started that I believe is critical to be a successful field general in the NFL."

ez az a "megfoghatatlan valami", amit anno Sancheznél is kiemeltem a draft előtt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Todd McShay: "USC fans are going to kill me for this ... Tannehill has better tools than Matt Barkley."jjncaa
jobb adottságokkal bír... csak rosszabbul használja 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Todd McShay: "USC fans are going to kill me for this ... Tannehill has better tools than Matt Barkley."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megduplázódott a safety létszám,
Janzen Jackson és Antonio Allen is a fedélzeten http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=507873#p507873Höri
plusz most George Iloka

illetve két OT, Mitchell Schwartz és Andrew Datko.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ohm , épp egy szerződést kéne angolra fordítanom, ilyet is vállaltok? 😊Delonso_
"a contract"

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
SImán 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ohm , épp egy szerződést kéne angolra fordítanom, ilyet is vállaltok? 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
és akkor hol a tagadás hogy oda NE menjen? mert én személy szerint igy alapfokozatban ugy fodítanám, hogy "menj ahová akarsz, de miamiba"Ventura
az "anywhere...but.." azt jelenti, hogy akárhová, kivéve. de ez már tényleg nagyon off

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
és akkor hol a tagadás hogy oda NE menjen? mert én személy szerint igy alapfokozatban ugy fodítanám, hogy "menj ahová akarsz, de miamiba"Ventura
Azért mert a but szó az nem csak a DE. Mint ahogy az angol szavak java része, ez is minimum 2500 jelentéssel bír. Jelen esetben pontosan azt jelenti, hogy "kivéve".

(de írhatsz except-et is, ha nem hiszed 😊 )
http://www.angoltanszek.hu/TUT/tut.php?tid=1585