NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Suh mellé ki szavazott volna Fairleyre?ulpianus
Na de azzal csak ketten lettek volna a két DT posztra (feltéve, hogy fognak egymás mellett játszani végig, nem egymás helyén), de itt már 3-anWyatt
Corey Williams, Sammie Hill volt pluszban. Érthetetlen húzás volt.Bazzani
Akkor még tetszett neked, nem? 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fölraktam 2 CB ismertetőt, Normant és Boldent.

Vasárnap jön még 6 legalább, előbb nincs időm rá

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Mennyi idő van 2 húzás közt?Janek
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=DraftLeirasjjncaa
gracias

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Miért húzna a Browns DE-t, ott van a 8,5 sackes másodéves Sheard, és a frissen igazolt 20 milliós Rucker.adam8
Én is érthetetlennek tartanám Ingram behúzását a jelenlegi szavazatok alapján, mikor Bensonnak nincs utánpótlása pl.Beki
kár hogy Benson a Bengalsban volt, nem a Brownsban 😀Höri
Jaaah, hogy a Browns-ról van szó, ismét figyelmetlen voltam, bocsi. 😕
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Miért húzna a Browns DE-t, ott van a 8,5 sackes másodéves Sheard, és a frissen igazolt 20 milliós Rucker.adam8
Én is érthetetlennek tartanám Ingram behúzását a jelenlegi szavazatok alapján, mikor Bensonnak nincs utánpótlása pl.Beki
Ruckers lesz a kezdő RDE a Browns-ban? Futás ellen jó, de könyörgöm, öt év alatt 7 sack-je van... Ingram itt remek value pick, ráadásul needre.
Hillis-t pótolni kell, de talán nem 1/24-re, amikor 2/5-re vagy 3/4-re is simán lesznek használható futók (Miller valószínű, h benn lesz még 2/5-re, de David Wilson vagy Pead sem rossz később).
Ha már futó, akkor én Bazzanihoz hasonlóan inkább Doug Martinra szavaznék, ő legalább egyértelműen all-down RB, illene ebbe a brusztolós O-be, és a Tampa kiviheti a 2. körben a Browns előtt. És akkor 2/5-re jöhetne Chandler Jones mondjuk.
De ha már nem RDE-t akar valaki, akkor sztem sokkal inkább inkább egy ROT kellene itt Pashos helyére, pl a még benn lévő Adams vagy egy CB, mondjuk Janoris Jenkins, és akkor Sheldon Brown bemehet FS-be akár.

De megértem a sok Miller tippet, kell még hátrébb egy(-két) csapatnak jó pass rusher DE/OLB, hadd csússzon Perry vagy Ingram 😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Blackmon mellé Jeffery is okosbraxa88
nem valószínű, de a két elit célpont több mint az egy, pláne h több sincsen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Miért húzna a Browns DE-t, ott van a 8,5 sackes másodéves Sheard, és a frissen igazolt 20 milliós Rucker.adam8
Én is érthetetlennek tartanám Ingram behúzását a jelenlegi szavazatok alapján, mikor Bensonnak nincs utánpótlása pl.Beki
kár hogy Benson a Bengalsban volt, nem a Brownsban 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Miért húzna a Browns DE-t, ott van a 8,5 sackes másodéves Sheard, és a frissen igazolt 20 milliós Rucker.adam8
Én is érthetetlennek tartanám Ingram behúzását a jelenlegi szavazatok alapján, mikor Bensonnak nincs utánpótlása pl.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a Phil Taylor - Rubin páros mellé ki szavazott Poera?!Höri
Suh mellé ki szavazott volna Fairleyre?ulpianus
Na de azzal csak ketten lettek volna a két DT posztra (feltéve, hogy fognak egymás mellett játszani végig, nem egymás helyén), de itt már 3-anWyatt
Corey Williams, Sammie Hill volt pluszban. Érthetetlen húzás volt.

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Miért húzna a Browns DE-t, ott van a 8,5 sackes másodéves Sheard, és a frissen igazolt 20 milliós Rucker.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Blackmon mellé Jeffery is okos
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a Phil Taylor - Rubin páros mellé ki szavazott Poera?!Höri
Suh mellé ki szavazott volna Fairleyre?ulpianus
Na de azzal csak ketten lettek volna a két DT posztra (feltéve, hogy fognak egymás mellett játszani végig, nem egymás helyén), de itt már 3-an

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
a Phil Taylor - Rubin páros mellé ki szavazott Poera?!Höri
Suh mellé ki szavazott volna Fairleyre?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
a Phil Taylor - Rubin páros mellé ki szavazott Poera?!Höri
Gondolom aki látta értelmét a lehetőségek közé rakni ;Pfetomy
őszintén bevallom, mivel eddig szinte minden picknél előhozakodott valaki Poe-val, így próbaképp beírtam a legvalószínűtlenebb helyre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a Phil Taylor - Rubin páros mellé ki szavazott Poera?!Höri
Gondolom aki látta értelmét a lehetőségek közé rakni ;P
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a Phil Taylor - Rubin páros mellé ki szavazott Poera?!Höri
Ő lesz a DE. Csak 300 font feletti fal ftw.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Phil Taylor - Rubin páros mellé ki szavazott Poera?!

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Már megint túlmisztifikálják ezt a Tannehill gyereket.
Főleg ez tetszik: Andy Reid and Co. are an interested party.
Sajnos ebből 1. kör lesz úgy tűnik, de szerintem nem 1. körös szintű a srác (főleg nem top 10). Csak ne Miami pick legyen. :rolleyes:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Lehet így üzletelni a barnákkal,hogy az egész deal akkor ér ha még bent van Kalil?Janek
Lehet. És szokás is. Megmondják-e Kalil nevét vagy nem, az ízlés dolga. Sok minden mástól is függhet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Mennyi idő van 2 húzás közt?Janek
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=DraftLeiras


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Mennyi idő van 2 húzás közt?

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Én nem látok 1/4re se olyan játékost aki megoldaná a tavalyi gondokat...Janek
Kalilért akar menni az Eaglesjjncaa
De akkor minek az 1/4 addigra pont nem lesz bent elvileg.
Lehet így üzletelni a barnákkal,hogy az egész deal akkor ér ha még bent van Kalil?Janek
a draft közben is lehet cserélni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Reidnek és az egész Eaglesnek make or break szezonja lesz, ilyenkor hajlamosabbak kockáztatni a veszélyben lévő HC-k, GM-ek.empty taxi
Én nem látok 1/4re se olyan játékost aki megoldaná a tavalyi gondokat...Janek
Kalilért akar menni az Eaglesjjncaa
De akkor minek az 1/4 addigra pont nem lesz bent elvileg.
Lehet így üzletelni a barnákkal,hogy az egész deal akkor ér ha még bent van Kalil?

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért arra se sokan fogadtak volna a tavalyi draft előtt, hogy Mallett harmadik körös lesz...jjncaa
Mindjárt jobb 😊

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
mert Jones szar. de hova tűnt Robert Woods?kristof
előbb draftolok LSU WR-t, mint USC-setjjncaa
Az nekem egy kicsit új, hogy már egy játékos futballal kapcsolatos egyéni képességeit is az határozza meg, hova járt. 😀
Kétségtelen, hogy voltak USC WR bustok (nem a jelenlegi HC alatt), de ez azért nem ok szerintem arra, hogy így elintézzük az egészet, ennél Woods nagyobb tehetség.gsn
ehhez a támához még ennyit:

"One of the things that both [former NFL coordinator] and my other friend [NFL coach] mentioned was that they pretty much know who can play, regardless of level. Case in point: he worked Graham Harrell out and walked away very impressed. Basically said that he had an average NFL arm, but one that because of his anticipation and understanding of when and where receivers are going into their breaks was more than sufficient. The front office would not hear of drafting him, however, especially ahead of Freeman even though he thought that Freeman had the potential to be another JaMarcus Russell.  The front office, however, simply did not want to risk the nightmare that would descend on [franchise headquarters] when Mel Kiper, Todd McShay and all the other hacks began to call Harrell another system QB. In short there just is no stomach.

You might find this interesting, but both [coaches] knew that Vince Young was going to be a bust.  [coach ] is really close with Norm and basically said that he dreaded showing up to work with the Titans, because coaching the kid (VY) is an impossible task. Not only was he poorly coached at Texas (and neither has much regard for Greg Davis), but he simply does not have the intellectual hardware needed to play the position. When he was at UT he was basically making A-B reads off of one defender."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal