NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 5 éve
Az én voltam! 😆Azt hittem az jön amikor egy fiatalember arról érdeklődött, hogy "ki a faszom az a Soldi".www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Legjobb thread máról
tenorx
Kampman
dugo93
Egy szar Steelers meccsen, mindenki azt írta h majd jön Soldi aztán megmondja h mi nem volt jó! Én meg azt hittem h vmilyen edző a csapatnál!
több mint 5 éve
Azt hittem az jön amikor egy fiatalember arról érdeklődött, hogy "ki a faszom az a Soldi".www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Legjobb thread máról
tenorx
Kampman
több mint 5 éve
Tessék végleg el lehet dönteni a kérdést 😛 Hajrá 😊 Bracket: Who's the GOAT of GOATs?
www.thescore.com/chlg/news/2147199
több mint 5 éve
Azoknak, akiket a szakmázgatás is érdekel 😊 Hátha nem lesz ez olyan rossz nekünk 😛youtu.be/sMbVa41dJs4
több mint 5 éve
Globe Life Field opened at full capacity (40,300) today for the Texas Rangers' home opener.
több mint 5 éve
Röviden: az irányító megdobta a fly-t.www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Legjobb thread máról
tenorx
Kampman

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Mondjuk erre a New Englandben az elmult jo par evben lathattunk mar peldat, aztan semmi sem tortent. 😕www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár
Legjobb thread máról
tenorx
Kampman
több mint 5 éve
Beigazolódik a vád a megmahinált labdákról 😛 😀www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Legjobb thread máról
tenorx
Kampman
több mint 5 éve
A labda Susan nővéré és az árvaházéwww.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Legjobb thread máról
tenorx
Kampman
Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Hát ugye attól függ, ha madaras csapat is játszik, akkor mindenképpen övék a labda 😀www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Legjobb thread máról
tenorx
Kampman
több mint 5 éve
Interception 😀 Mi más 😀www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Legjobb thread máról
tenorx
Kampman
GO JETS!!!
több mint 5 éve
Mi lenne, incomplete pass 😊www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Legjobb thread máról
tenorx
Kampman

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Legjobb thread máról
tenorx
több mint 5 éve
www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/Legjobb thread máról
több mint 5 éve
én remélem hogy a Broncos jön Londonba, de nem idén és akkor tudok majd menni 😀Egyúttal jóváhagyták azt is, hogy 2022-től mind a 32 csapat szerepeljen legalább nyolcévente egy alkalommal Egyesült Államokon kívüli mérkőzésen. Jelen egyezség alapján az NFL évente négy találkozót rendez meg az USA határain kívül.Fordítsuk le ezt nyílt magyarra: előbb-utóbb most már a Packerst is kizavarják külföldre. Azt mondjuk kizártnak tartom, hogy egy hazai meccset adjunk fel ezért.
🤘gaben🤘
Kampman
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Egyúttal jóváhagyták azt is, hogy 2022-től mind a 32 csapat szerepeljen legalább nyolcévente egy alkalommal Egyesült Államokon kívüli mérkőzésen. Jelen egyezség alapján az NFL évente négy találkozót rendez meg az USA határain kívül.Fordítsuk le ezt nyílt magyarra: előbb-utóbb most már a Packerst is kizavarják külföldre. Azt mondjuk kizártnak tartom, hogy egy hazai meccset adjunk fel ezért.
🤘gaben🤘
több mint 5 éve
A héten lesz hivatalos a 17. meccs.A véget ért virtuális tulajdonosi találkozón az NFL csapatok szavazásra jogosult tulajdonosai 32-0 arányban jóváhagyták az alapszakasz 17 mérkőzésesre bővítését 2021-től. Ősszel a 17. mérkőzéseknek az AFC csapatok lesznek a házigazdái. Az előszezon ezzel párhuzamosan három hetesre csökken a Hall of Fame Game megmaradása mellett.
NFL is expected to expand the regular season schedule this week to 17 games. The league had played a 16-game regular season schedule since 1978, by far the longest stretch without a change in NFL history.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) March 28, 2021
iktriad
Egyúttal jóváhagyták azt is, hogy 2022-től mind a 32 csapat szerepeljen legalább nyolcévente egy alkalommal Egyesült Államokon kívüli mérkőzésen. Jelen egyezség alapján az NFL évente négy találkozót rendez meg az USA határain kívül.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Ozzie Newsome-tól különösen szép dolog és nagy teljesítmény ilyen öregen
iktriad
Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
A legmenőbb logójuk nekik van, sikerült az egyetem betűit a kabala sörényébe elrejteni

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
A saintses Colston egy időben kedvenc elkapóm volt, Hofstra alumni. Nekik volt szerintem a legjobb logójuk az NCAA-ben, és ha jól tudom Colston draftolása után megszűnt a fociprogramjuk, most sincs.
iktriad
több mint 5 éve
iktriadNa jah, a Ravens meg a Bears mindig is imádott passzolni 😆

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
www.pcgamer.com/nfl-player-accidentally-leaks-new-contract-to-his-wifes-call-of-duty-warzone-squad/Ezt követtem redditen, hihetetlen sztori.
Negritis
több mint 5 éve
www.pcgamer.com/nfl-player-accidentally-leaks-new-contract-to-his-wifes-call-of-duty-warzone-squad/
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
With the introduction of the 17th regular season game, the Chicago Bears ended the 16-game era as the only franchise without a quarterback throwing for over 4000 yards in a seasonOldschool football. Chicago nem a modern Szelek Városa
tenorx
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png