Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 965 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Azt hittem az jön amikor egy fiatalember arról érdeklődött, hogy "ki a faszom az a Soldi".
dugo93
Az én voltam! 😆
Egy szar Steelers meccsen, mindenki azt írta h majd jön Soldi aztán megmondja h mi nem volt jó! Én meg azt hittem h vmilyen edző a csapatnál!
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 713
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Azt hittem az jön amikor egy fiatalember arról érdeklődött, hogy "ki a faszom az a Soldi".

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék végleg el lehet dönteni a kérdést 😛 Hajrá 😊

Bracket: Who's the GOAT of GOATs?
 www.thescore.com/chlg/news/2147199
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azoknak, akiket a szakmázgatás is érdekel 😊 Hátha nem lesz ez olyan rossz nekünk 😛

 youtu.be/sMbVa41dJs4
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 720
Globe Life Field opened at full capacity (40,300) today for the Texas Rangers' home opener.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Röviden: az irányító megdobta a fly-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár
Kampman
Mondjuk erre a New Englandben az elmult jo par evben lathattunk mar peldat, aztan semmi sem tortent. 😕

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Beigazolódik a vád a megmahinált labdákról 😛 😀
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 201 — Jó ötletnek tűnt!
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
A labda Susan nővéré és az árvaházé

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Hát ugye attól függ, ha madaras csapat is játszik, akkor mindenképpen övék a labda 😀
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 215
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Interception 😀 Mi más 😀

GO JETS!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
Kampman
Mi lenne, incomplete pass 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
tenorx
Soha nem fogja überelni azt a klasszikus kérdést, amit ezen a fórumon tettek fel még a hőskorban, azaz, hogy mi történik, ha a levegőben szálló labdát megragadja egy madár és elviszi.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
 www.reddit.com/r/nfl/comments/mhjkek/why_dont_defensive_lineman_line_up_backwards_and/

Legjobb thread máról
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Egyúttal jóváhagyták azt is, hogy 2022-től mind a 32 csapat szerepeljen legalább nyolcévente egy alkalommal Egyesült Államokon kívüli mérkőzésen. Jelen egyezség alapján az NFL évente négy találkozót rendez meg az USA határain kívül.
🤘gaben🤘
Fordítsuk le ezt nyílt magyarra: előbb-utóbb most már a Packerst is kizavarják külföldre. Azt mondjuk kizártnak tartom, hogy egy hazai meccset adjunk fel ezért.
Kampman
én remélem hogy a Broncos jön Londonba, de nem idén és akkor tudok majd menni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 474
Egyúttal jóváhagyták azt is, hogy 2022-től mind a 32 csapat szerepeljen legalább nyolcévente egy alkalommal Egyesült Államokon kívüli mérkőzésen. Jelen egyezség alapján az NFL évente négy találkozót rendez meg az USA határain kívül.
🤘gaben🤘
Fordítsuk le ezt nyílt magyarra: előbb-utóbb most már a Packerst is kizavarják külföldre. Azt mondjuk kizártnak tartom, hogy egy hazai meccset adjunk fel ezért.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
A héten lesz hivatalos a 17. meccs.

iktriad
A véget ért virtuális tulajdonosi találkozón az NFL csapatok szavazásra jogosult tulajdonosai 32-0 arányban jóváhagyták az alapszakasz 17 mérkőzésesre bővítését 2021-től. Ősszel a 17. mérkőzéseknek az AFC csapatok lesznek a házigazdái. Az előszezon ezzel párhuzamosan három hetesre csökken a Hall of Fame Game megmaradása mellett.
Egyúttal jóváhagyták azt is, hogy 2022-től mind a 32 csapat szerepeljen legalább nyolcévente egy alkalommal Egyesült Államokon kívüli mérkőzésen. Jelen egyezség alapján az NFL évente négy találkozót rendez meg az USA határain kívül.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696

iktriad
Ozzie Newsome-tól különösen szép dolog és nagy teljesítmény ilyen öregen

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
A legmenőbb logójuk nekik van, sikerült az egyetem betűit a kabala sörényébe elrejteni



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress

iktriad
A saintses Colston egy időben kedvenc elkapóm volt, Hofstra alumni. Nekik volt szerintem a legjobb logójuk az NCAA-ben, és ha jól tudom Colston draftolása után megszűnt a fociprogramjuk, most sincs.


több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 316 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
iktriad
Na jah, a Ravens meg a Bears mindig is imádott passzolni 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
 www.pcgamer.com/nfl-player-accidentally-leaks-new-contract-to-his-wifes-call-of-duty-warzone-squad/
Negritis
Ezt követtem redditen, hihetetlen sztori.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
 www.pcgamer.com/nfl-player-accidentally-leaks-new-contract-to-his-wifes-call-of-duty-warzone-squad/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 391 — Bears & Illinois fan
With the introduction of the 17th regular season game, the Chicago Bears ended the 16-game era as the only franchise without a quarterback throwing for over 4000 yards in a season
tenorx
Oldschool football. Chicago nem a modern Szelek Városa

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png