Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyébként is fölösleges belemenni ebbe a miért nem szóltak nekik, miért nem emeltek dologba. A TV alkalmazottak, még ha régóta is csinálják, csak alkalmazottak. A döntést a vezetés hozza, és ők azt nyilatkozzák - ha egyáltalán nyilatkoznak - ami szerintük PR szempontból a legjobb. Úgyhogy nem tudjuk, hogy adott-e be az AMC ajánlatot, ha adott akkor mennyit, szóltak-e vissza az NFL-től hogy heló.
peterk2005
Meglepően sok ilyen jellegű írás van itt a napokban, hogy miért nem kérdezték meg az AMC-t, akarnak-e többet adni, ajánlottak-e egyáltalán valamit, meg hasonlók, amikor már két napja reagáltak erre, és nyilván hozták is mindenhol máshol is

„Büszkék vagyunk, hogy 2004-ben belevágtunk az NFL kalandba, ami akkor Magyarországon jóformán ismeretlen volt. Egy egész generáció szeretett bele ebbe a sportágba az elmúlt valamivel több, mint 15 évben.

A televíziós sportjogokért zajló versenyben az árak folyamatosan növekednek, de észszerű üzleti vállalkozásként működve a Sport TV nem akart a már eleve jelentősen megemelt árajánlatunknál még magasabb összeget kínálni az NFL-közvetítési jogaiért.

Így bár az NFL nem nálunk látható a következő szezonban, a húszéves Sport TV továbbra is a minőségi közvetítések otthona. Olyan tartalmakból választhatnak nézőink, mint a magyar csapatok tömegét felvonultató férfi és női kézilabda Bajnokok Ligája, az EHF új EHL-sorozata, a Bundesliga, az Európa-liga, az európai Eb- és vb-selejtezők, a Nemzetek Ligája, a Német Kupa, az NBA, a UFC és a világ vezető dartsversenyei, de a Sport Tv közvetíti decemberben a női kézilabda Európa-bajnokságot is.”

Sport TV


Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 794
Mi ez a csönd?
tenorx
Nekem tetszett.

you don't even know what you like and you don't like
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 121 — no es importante
Mi ez a csönd?
Valaki fejtse már ki a véleményét, hogy a Sport TV szar volt / az ARENA4 szar lesz.
tenorx
 24.hu/sport/2020/07/07/network4-arena4-sport-tv-nfl-farago-richard/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Mi ez a csönd?
Valaki fejtse már ki a véleményét, hogy a Sport TV szar volt / az ARENA4 szar lesz.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Szerintem megtalaltuk Farago inkognitojat itt a forumon 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elsőként minden hálátlan kutya nevében szeretnék elnézést kérni Faragó Ricsitől. Nélküle azt sem tudnátok most, hogy mi az NFL és nélküle már soha nem lesz olyan hangulatos egy NFL közvetítés, mint régen. Sokan azt felejtik el, hogy a kommentátor és a szakkommentátor az két különböző szakma. És kommentátorból nem nagyon van más alternatíva. Maka nem rossz, de még kell neki pár év mire felszedi a rutint. A többiek nem ütik meg az elégséges szintet sem és lelkes amatőröknek tűnnek.
Az eredeti, amcsi kommentátorokat pedig mindenki isteníti itt, de egy rakás nulla az összes kinti kommentátor. Mellesleg nincs is markáns véleményük, ha mondjuk egy ordas nagy bírói hiba van. Borzalmasan unalmasak és olyan gépiesek, mint amilyen irányba az NFL tart. Annyira üzleties lesz már az NFL, hogy lassan a szenvedélyt, tüzet már nem is a játékosok fogják hozni, hanem a kommentátorok. Ha egy igazi kommentátor nem ordibál a kulcs jeleneteknél, akkor egyszerűen bealszom hajnali fél 1-kor......amúgy én pont azt vettem észre és azt sajnáltam, hogy Ricsi már nem olyan hangos, mint 5-10 éve volt.
Summa: remélem valahogy megoldják, hogy Ricsi és kommentátor lehessen Maka mellett az új csatornán.
A szakkommentátorokat illetően pedig azt hiszem nincs vita, hogy Buday Zoli, Höri és Márk a legjobb. Az pedig nagyon helyes, hogy mindhármuknak őszinte, karakán véleményük van és ki is mondják a közvetítés alatt, akkor is ha az nem tetszik a seggnyalásra, lélekápolgatásra vágyó nézőknek 😊
Riverske
szerintem elég bátor kijelentés h itt mindenki sport tv miatt ismerte meg nfl-t. Only a sith deals in absolutes
briareos
Jó, nem nézhetett itthon túl sok ember NFL-t a Sat 1-en. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
A magyar közvetítés díja annyira alacsony összeg az NFL teljes bevételéhez képest, hogy kb. annyit foglalkozhattak az NFL-nél azzal, hogy ki közvetíti őket a világ végén Magyarországon, mint amennyi ideig tartott, hogy megírd a fenti hsz-ed.
Sobri Jóska
Hát körülbelül...

Egyébként is fölösleges belemenni ebbe a miért nem szóltak nekik, miért nem emeltek dologba. A TV alkalmazottak, még ha régóta is csinálják, csak alkalmazottak. A döntést a vezetés hozza, és ők azt nyilatkozzák - ha egyáltalán nyilatkoznak - ami szerintük PR szempontból a legjobb. Úgyhogy nem tudjuk, hogy adott-e be az AMC ajánlatot, ha adott akkor mennyit, szóltak-e vissza az NFL-től hogy heló. Mindegyikre lehet igen is meg nem is a válasz. És az is lehet, hogy az AMC egyszerűen úgy döntött, hogy anyagilag nekik eddig érte meg, az új összeget ők már nem tudják kicsengetni. Ez a Network4 vagy mijazisten a nevük meg úgy látszik pénzesebb csapat. Nem lepne meg, ha lenne mögöttük egy kis NER pénz is, ha ilyen könnyen nyúlnak zsebbe. De az is lehet, hogy szimplán csak egy olyan befektető jött föléjük aki piacot akar szerezni és pár év veszteséget eleve belekalkulált.

A lényeg majd most jön, mert nem csak ott lehet elrontani vagy megnyerni a dolgot, hogy mit vesz meg egy TV, hanem ott is (talán ott még jobban is), hogy hogyan tálalja. Elérhető lesz-e minden nagy szolgáltatónál, milyen lesz a közvetítés, és mit raknak magazin műsorban, podcastben, stb. mellé. Ha igaz, hogy Maka lesz az "új Ricsi", annak a sikerében én nem hiszek. Nincs Makával bajom, de nálam ott tart, hogy egy blog live streamből már kilóg felülről, de egy TV kommentátor fülkében még sámlira kell állnia. Nekem az kevés lesz. De ki tudja, lehet, hogy az országot viszont megveszi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 121 — no es importante
Elsőként minden hálátlan kutya nevében szeretnék elnézést kérni Faragó Ricsitől. Nélküle azt sem tudnátok most, hogy mi az NFL és nélküle már soha nem lesz olyan hangulatos egy NFL közvetítés, mint régen.
Riverske
szerintem elég bátor kijelentés h itt mindenki sport tv miatt ismerte meg nfl-t. Only a sith deals in absolutes
briareos
"Nosztalgia ellen nincs orvosság"

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Biztos, hogy a sporttv-t nem kérdezték meg újra? Simán kinézem, hogy azt mondták, ők ennyit nem adnak, aztán úgy kommunikálták ezt az egészet ahogy.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Amúgy az az elképesztő ebben az egész NFL csatorna váltásban, hogy a SportTV-t (AMC) váratlanul érte és most azt se tudják mi van...
Mert ugye az volt, hogy ők a Covid19 miatt kivártak, nem hosszabbítottak, lévén lesz-e szezon, vagy a jobb ár reményében, ki tudja?! És állítólag álmukban nem gondolták, hogy más lecsaphatja a kezükről.
Erre tessék...jött a Network4 és bumm.
Ilyet én még nem hallottam, szürreális, ha tényleg így van. Ricsi is nyilatkozott, hogy váratlanul érte és nem tudja mi lesz...
Egyrészt óriási hiba az AMC-től...elbeszélgetnék a felelősökkel, ha én lennék a főni, az tuti.
Másrészt az NFL részéről ekkora faszságot...15 éve egy kézben volt minden, erre meg se kérdezik, versenyeztetik őket? Nem értem.
Chargers LT
pedig ez igy megy az üzleti életben mi is van h pitchelünk, lenyomjuk a prezit beadjuk az ajánlatot, tök jó érzése van mindenkinek és bumm 2 hét múlva jön a mail h úgy döntöttünk mást választunk.
briareos
De pont az a bajom, hogy az üzleti életben NEM így megy. Vagy aki így csinálja, az hülye...kivéve, ha fix árak vannak, de tudjuk, hogy az nincs. Pont a legkapitalistább országban a legkapitalistább vállalkozással...
Pont ez a bajom, hogy nem volt verseny. Peach írta, hogy elvileg adott ajánlatot az amc, csak network4 magasabbat...ha én vagyok az NFL médiajogos pénzügyi seggfeje, csak szólok az amc-nek, akiről tudom, hogy 15 éve veszik jópénzért a portékámat, hogy hahó, egy másik csatorna rátok emelt...adtok-e többet ecsém?

Nekem ez a bajom, hogy fura az egész, remélem kiderül. Mert a SportTv-ből mindenkit váratlanul ért a dolog, ergo lövésük nem volt ellenfélről. (Ami szintén fura, hogy nem számítottak rá, mert, ha jól emlékszem, a korábbi szerződésnél a Digi is meg akarta szerezni (vagy melyik) )...
Chargers LT
A magyar közvetítés díja annyira alacsony összeg az NFL teljes bevételéhez képest, hogy kb. annyit foglalkozhattak az NFL-nél azzal, hogy ki közvetíti őket a világ végén Magyarországon, mint amennyi ideig tartott, hogy megírd a fenti hsz-ed.

több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Elsőként minden hálátlan kutya nevében szeretnék elnézést kérni Faragó Ricsitől. Nélküle azt sem tudnátok most, hogy mi az NFL és nélküle már soha nem lesz olyan hangulatos egy NFL közvetítés, mint régen. Sokan azt felejtik el, hogy a kommentátor és a szakkommentátor az két különböző szakma. És kommentátorból nem nagyon van más alternatíva. Maka nem rossz, de még kell neki pár év mire felszedi a rutint. A többiek nem ütik meg az elégséges szintet sem és lelkes amatőröknek tűnnek.
Az eredeti, amcsi kommentátorokat pedig mindenki isteníti itt, de egy rakás nulla az összes kinti kommentátor. Mellesleg nincs is markáns véleményük, ha mondjuk egy ordas nagy bírói hiba van. Borzalmasan unalmasak és olyan gépiesek, mint amilyen irányba az NFL tart. Annyira üzleties lesz már az NFL, hogy lassan a szenvedélyt, tüzet már nem is a játékosok fogják hozni, hanem a kommentátorok. Ha egy igazi kommentátor nem ordibál a kulcs jeleneteknél, akkor egyszerűen bealszom hajnali fél 1-kor......amúgy én pont azt vettem észre és azt sajnáltam, hogy Ricsi már nem olyan hangos, mint 5-10 éve volt.
Summa: remélem valahogy megoldják, hogy Ricsi és kommentátor lehessen Maka mellett az új csatornán.
A szakkommentátorokat illetően pedig azt hiszem nincs vita, hogy Buday Zoli, Höri és Márk a legjobb. Az pedig nagyon helyes, hogy mindhármuknak őszinte, karakán véleményük van és ki is mondják a közvetítés alatt, akkor is ha az nem tetszik a seggnyalásra, lélekápolgatásra vágyó nézőknek 😊
Riverske
szerintem elég bátor kijelentés h itt mindenki sport tv miatt ismerte meg nfl-t. Only a sith deals in absolutes

több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Amúgy az az elképesztő ebben az egész NFL csatorna váltásban, hogy a SportTV-t (AMC) váratlanul érte és most azt se tudják mi van...
Mert ugye az volt, hogy ők a Covid19 miatt kivártak, nem hosszabbítottak, lévén lesz-e szezon, vagy a jobb ár reményében, ki tudja?! És állítólag álmukban nem gondolták, hogy más lecsaphatja a kezükről.
Erre tessék...jött a Network4 és bumm.
Ilyet én még nem hallottam, szürreális, ha tényleg így van. Ricsi is nyilatkozott, hogy váratlanul érte és nem tudja mi lesz...
Egyrészt óriási hiba az AMC-től...elbeszélgetnék a felelősökkel, ha én lennék a főni, az tuti.
Másrészt az NFL részéről ekkora faszságot...15 éve egy kézben volt minden, erre meg se kérdezik, versenyeztetik őket? Nem értem.
Chargers LT
pedig ez igy megy az üzleti életben mi is van h pitchelünk, lenyomjuk a prezit beadjuk az ajánlatot, tök jó érzése van mindenkinek és bumm 2 hét múlva jön a mail h úgy döntöttünk mást választunk.
briareos
De pont az a bajom, hogy az üzleti életben NEM így megy. Vagy aki így csinálja, az hülye...kivéve, ha fix árak vannak, de tudjuk, hogy az nincs. Pont a legkapitalistább országban a legkapitalistább vállalkozással...
Pont ez a bajom, hogy nem volt verseny. Peach írta, hogy elvileg adott ajánlatot az amc, csak network4 magasabbat...ha én vagyok az NFL médiajogos pénzügyi seggfeje, csak szólok az amc-nek, akiről tudom, hogy 15 éve veszik jópénzért a portékámat, hogy hahó, egy másik csatorna rátok emelt...adtok-e többet ecsém?

Nekem ez a bajom, hogy fura az egész, remélem kiderül. Mert a SportTv-ből mindenkit váratlanul ért a dolog, ergo lövésük nem volt ellenfélről. (Ami szintén fura, hogy nem számítottak rá, mert, ha jól emlékszem, a korábbi szerződésnél a Digi is meg akarta szerezni (vagy melyik) )...
Chargers LT
elég sokszor megy így, sokszor azt sem tudod konkrétan kik a kompetitorjaid egy pályázaton. Itt ennél az esetnél az az elgondolkodtató, hogy a sport tv nem tudod olyan relationshipet kialakitani, h NFL kontakt szóljon nekik h srácok ez kevés lesz (szerintem szóltak amúgy)

több mint 5 éve
Riverske Philadelphia Eagles Miami Hurricanes 188 — White lives matter
Elsőként minden hálátlan kutya nevében szeretnék elnézést kérni Faragó Ricsitől. Nélküle azt sem tudnátok most, hogy mi az NFL és nélküle már soha nem lesz olyan hangulatos egy NFL közvetítés, mint régen. Sokan azt felejtik el, hogy a kommentátor és a szakkommentátor az két különböző szakma. És kommentátorból nem nagyon van más alternatíva. Maka nem rossz, de még kell neki pár év mire felszedi a rutint. A többiek nem ütik meg az elégséges szintet sem és lelkes amatőröknek tűnnek.
Az eredeti, amcsi kommentátorokat pedig mindenki isteníti itt, de egy rakás nulla az összes kinti kommentátor. Mellesleg nincs is markáns véleményük, ha mondjuk egy ordas nagy bírói hiba van. Borzalmasan unalmasak és olyan gépiesek, mint amilyen irányba az NFL tart. Annyira üzleties lesz már az NFL, hogy lassan a szenvedélyt, tüzet már nem is a játékosok fogják hozni, hanem a kommentátorok. Ha egy igazi kommentátor nem ordibál a kulcs jeleneteknél, akkor egyszerűen bealszom hajnali fél 1-kor......amúgy én pont azt vettem észre és azt sajnáltam, hogy Ricsi már nem olyan hangos, mint 5-10 éve volt.
Summa: remélem valahogy megoldják, hogy Ricsi és kommentátor lehessen Maka mellett az új csatornán.
A szakkommentátorokat illetően pedig azt hiszem nincs vita, hogy Buday Zoli, Höri és Márk a legjobb. Az pedig nagyon helyes, hogy mindhármuknak őszinte, karakán véleményük van és ki is mondják a közvetítés alatt, akkor is ha az nem tetszik a seggnyalásra, lélekápolgatásra vágyó nézőknek 😊
több mint 5 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Amúgy az az elképesztő ebben az egész NFL csatorna váltásban, hogy a SportTV-t (AMC) váratlanul érte és most azt se tudják mi van...
Mert ugye az volt, hogy ők a Covid19 miatt kivártak, nem hosszabbítottak, lévén lesz-e szezon, vagy a jobb ár reményében, ki tudja?! És állítólag álmukban nem gondolták, hogy más lecsaphatja a kezükről.
Erre tessék...jött a Network4 és bumm.
Ilyet én még nem hallottam, szürreális, ha tényleg így van. Ricsi is nyilatkozott, hogy váratlanul érte és nem tudja mi lesz...
Egyrészt óriási hiba az AMC-től...elbeszélgetnék a felelősökkel, ha én lennék a főni, az tuti.
Másrészt az NFL részéről ekkora faszságot...15 éve egy kézben volt minden, erre meg se kérdezik, versenyeztetik őket? Nem értem.
Chargers LT
pedig ez igy megy az üzleti életben mi is van h pitchelünk, lenyomjuk a prezit beadjuk az ajánlatot, tök jó érzése van mindenkinek és bumm 2 hét múlva jön a mail h úgy döntöttünk mást választunk.
briareos
De pont az a bajom, hogy az üzleti életben NEM így megy. Vagy aki így csinálja, az hülye...kivéve, ha fix árak vannak, de tudjuk, hogy az nincs. Pont a legkapitalistább országban a legkapitalistább vállalkozással...
Pont ez a bajom, hogy nem volt verseny. Peach írta, hogy elvileg adott ajánlatot az amc, csak network4 magasabbat...ha én vagyok az NFL médiajogos pénzügyi seggfeje, csak szólok az amc-nek, akiről tudom, hogy 15 éve veszik jópénzért a portékámat, hogy hahó, egy másik csatorna rátok emelt...adtok-e többet ecsém?

Nekem ez a bajom, hogy fura az egész, remélem kiderül. Mert a SportTv-ből mindenkit váratlanul ért a dolog, ergo lövésük nem volt ellenfélről. (Ami szintén fura, hogy nem számítottak rá, mert, ha jól emlékszem, a korábbi szerződésnél a Digi is meg akarta szerezni (vagy melyik) )...
Chargers LT
Jaj, nem kell ezen ennyit szenvedni már. Volt egy Sport tv ajánlat, meg egy Network az nyílván magasabb volt, Sport tv meg ennél többet nem akart/tudott adni, ennyi. Mit vársz, hogy majd az NFL nekiáll itt könyörögni, hogy jaj, itt ez a Sport tv Magyarországon, győzködjük már hogy nekik adhassuk újra.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Amúgy az az elképesztő ebben az egész NFL csatorna váltásban, hogy a SportTV-t (AMC) váratlanul érte és most azt se tudják mi van...
Mert ugye az volt, hogy ők a Covid19 miatt kivártak, nem hosszabbítottak, lévén lesz-e szezon, vagy a jobb ár reményében, ki tudja?! És állítólag álmukban nem gondolták, hogy más lecsaphatja a kezükről.
Erre tessék...jött a Network4 és bumm.
Ilyet én még nem hallottam, szürreális, ha tényleg így van. Ricsi is nyilatkozott, hogy váratlanul érte és nem tudja mi lesz...
Egyrészt óriási hiba az AMC-től...elbeszélgetnék a felelősökkel, ha én lennék a főni, az tuti.
Másrészt az NFL részéről ekkora faszságot...15 éve egy kézben volt minden, erre meg se kérdezik, versenyeztetik őket? Nem értem.
Chargers LT
pedig ez igy megy az üzleti életben mi is van h pitchelünk, lenyomjuk a prezit beadjuk az ajánlatot, tök jó érzése van mindenkinek és bumm 2 hét múlva jön a mail h úgy döntöttünk mást választunk.
briareos
De pont az a bajom, hogy az üzleti életben NEM így megy. Vagy aki így csinálja, az hülye...kivéve, ha fix árak vannak, de tudjuk, hogy az nincs. Pont a legkapitalistább országban a legkapitalistább vállalkozással...
Pont ez a bajom, hogy nem volt verseny. Peach írta, hogy elvileg adott ajánlatot az amc, csak network4 magasabbat...ha én vagyok az NFL médiajogos pénzügyi seggfeje, csak szólok az amc-nek, akiről tudom, hogy 15 éve veszik jópénzért a portékámat, hogy hahó, egy másik csatorna rátok emelt...adtok-e többet ecsém?

Nekem ez a bajom, hogy fura az egész, remélem kiderül. Mert a SportTv-ből mindenkit váratlanul ért a dolog, ergo lövésük nem volt ellenfélről. (Ami szintén fura, hogy nem számítottak rá, mert, ha jól emlékszem, a korábbi szerződésnél a Digi is meg akarta szerezni (vagy melyik) )...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
 twitter.com/TomPelissero/status/1280497996401082374
Lesz itt még jó pár csörte szezonig 😀
Beki
Mennyivel lenne több sérülés szerintetek ha előszezon nélkül ugranának neki a szezonnak?
Mennyit ártana ez a színvonalnak?
Én nagyon félek tőle, hogy mindkettőre negatívan hatna, pedig nem vagyok nagy híve az előszezon meccseknek.
Bazzani
ugyanannyi, kezdők 30 playt jáccnak pre-be, inkább a full contact edzések kiesése okozza, de ahhoz meg Maurice Smith ragaszkodott, így a sérülések garmada marad a szezon első felére


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
 twitter.com/TomPelissero/status/1280497996401082374
Lesz itt még jó pár csörte szezonig 😀
Beki
Mennyivel lenne több sérülés szerintetek ha előszezon nélkül ugranának neki a szezonnak?
Mennyit ártana ez a színvonalnak?
Én nagyon félek tőle, hogy mindkettőre negatívan hatna, pedig nem vagyok nagy híve az előszezon meccseknek.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó

Lesz itt még jó pár csörte szezonig 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Hát ezt most már tuti, hogy az NFL csinálta. Ennyi GamePass-t begyűjteni egyetlen hírrel.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 904 — capitaine du château de Vienne 1487
Az NFL szemszögéből nem értem a döntést, de én az NHL-Spíler TV házasságot sem értettem anno, aztán állítólag pozitívan megleptek végül mindenkit. A szolgáltatóm be is rakta a Spílert a csomagba, pont akkorra, amikor megszűntek a rendszeres NHL közvetítések😁, szóval személyes tapasztalatom nincs róla.

Ott sem volt eredetileg HD, korántsem volt országos lefedettség, a kommentátor-szakértői gárda - kb Szuper Levit kivéve - borzalmas volt, asszem mindvégig.

Az angol bajnokikkal is így jártam, vagy négy évig nem láttam PL-t, mert adták-vették őket évente kb.

Azt hiszem előbb házat kell bővítenem, meg eszközparkot, mert ebből vagy GamePass v streaming lesz, csak legyen min nézni a srácoktól.
Fast Willie
a éjszaka a vadászoké, má a vukba is megmonták...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
sporttv-s sms-ek kvinteszenciája:

Ott voltatok a fiam születésénél: Pont a meccs kezdetére értem haza a kórházból, a kickoff-al együtt szólt a borosüveg dugója.

Ott voltatok az első élő meccsnézésénél: Amikor a téli szünetben az óraátállítás miatt végignézhetett élőben egy meccset,izgatottan várta Ricsi és Sankó bácsit.

Aztán az első iskolai prezentációjához (miről másról, az NFL-ről) segített Márk és Ricsi a must have témákkal.

Ha Matyi kérdezett, mindig válaszoltatok: Büszkén mesélte a barátainak, hogy a meccs későbbi részében is vissza-vissza tértetek a kérdésére (ki lesz a bajnok - ezért sem lehet megmondani).

Megszerettettetek egy sportágat egy országgal, minden korosztállyal. Büszkék vagyunk Rátok! Köszönjük a munkátokat!

ZERO_L
Ez amúgy aranyos, hol találtad?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Az NFL szemszögéből nem értem a döntést, de én az NHL-Spíler TV házasságot sem értettem anno, aztán állítólag pozitívan megleptek végül mindenkit. A szolgáltatóm be is rakta a Spílert a csomagba, pont akkorra, amikor megszűntek a rendszeres NHL közvetítések😁, szóval személyes tapasztalatom nincs róla.

Ott sem volt eredetileg HD, korántsem volt országos lefedettség, a kommentátor-szakértői gárda - kb Szuper Levit kivéve - borzalmas volt, asszem mindvégig.

Az angol bajnokikkal is így jártam, vagy négy évig nem láttam PL-t, mert adták-vették őket évente kb.

Azt hiszem előbb házat kell bővítenem, meg eszközparkot, mert ebből vagy GamePass v streaming lesz, csak legyen min nézni a srácoktól.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
sporttv-s sms-ek kvinteszenciája:

Ott voltatok a fiam születésénél: Pont a meccs kezdetére értem haza a kórházból, a kickoff-al együtt szólt a borosüveg dugója.

Ott voltatok az első élő meccsnézésénél: Amikor a téli szünetben az óraátállítás miatt végignézhetett élőben egy meccset,izgatottan várta Ricsi és Sankó bácsit.

Aztán az első iskolai prezentációjához (miről másról, az NFL-ről) segített Márk és Ricsi a must have témákkal.

Ha Matyi kérdezett, mindig válaszoltatok: Büszkén mesélte a barátainak, hogy a meccs későbbi részében is vissza-vissza tértetek a kérdésére (ki lesz a bajnok - ezért sem lehet megmondani).

Megszerettettetek egy sportágat egy országgal, minden korosztállyal. Büszkék vagyunk Rátok! Köszönjük a munkátokat!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Kicsit off, de egy kis remény a legtöbb fórumtársnak


tenorx
miről beszélsz?
New England - Tampa Bay Super Bowl lesz is örökre elveszítjük az illúziót, hogy Brady system QB vagy hogy Belichick csak Bradyvel tudott nyerni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Amúgy az az elképesztő ebben az egész NFL csatorna váltásban, hogy a SportTV-t (AMC) váratlanul érte és most azt se tudják mi van...
Mert ugye az volt, hogy ők a Covid19 miatt kivártak, nem hosszabbítottak, lévén lesz-e szezon, vagy a jobb ár reményében, ki tudja?! És állítólag álmukban nem gondolták, hogy más lecsaphatja a kezükről.
Erre tessék...jött a Network4 és bumm.
Ilyet én még nem hallottam, szürreális, ha tényleg így van. Ricsi is nyilatkozott, hogy váratlanul érte és nem tudja mi lesz...
Egyrészt óriási hiba az AMC-től...elbeszélgetnék a felelősökkel, ha én lennék a főni, az tuti.
Másrészt az NFL részéről ekkora faszságot...15 éve egy kézben volt minden, erre meg se kérdezik, versenyeztetik őket? Nem értem.
Chargers LT
pedig ez igy megy az üzleti életben mi is van h pitchelünk, lenyomjuk a prezit beadjuk az ajánlatot, tök jó érzése van mindenkinek és bumm 2 hét múlva jön a mail h úgy döntöttünk mást választunk.
briareos
Nem is értem, eddig mélységesen korrekt szervezetnek tűnt! 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "