Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bazz, ha van egy fullHD-s vagy egy 4k-s TV-je az embernek, rohadtul nincs kedve pixeles vagy laggoló hulladék minőségű online streamet nézni, amit szépen butít a szoftver, hogy egyszerre többen is tudják nézni.
A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Háát... én is régóta GP előfizető vagyok, mert kényelmes is, meg amiatt is amit Black írt (idény közben sok coaches filmet nézek, és akkor az nfl network is gyakran megy háttérműsorként, szóval sokat használom). De éppen a minőségtől azért nem vagyok elájulva. Nagyobb 4K-s TV-n gyakran pocsék. No nem egérmozi, de egy normál elvárható HD minőséghez képest is az. Pontos számokra most nem emlékszem - kiírja a GP lejátszás közben az aktuális és a max sávszélességet is -, de valahol 3-4mbit/s környékére emlékszem. Ami eleve so-so, de nem is mindig jön annyival. És amikor nem, az azért látszik a képen erősen. Közben 3mbit/s-es streameket ma már nem nagy kunszt találni. Szó nincs arról, hogy laggolós egérmozi steamek lennének elérhetők. Szóval minőség ügyben én mondjuk elvárnék már valamivel jobbat, mint jó esetben 1 lépcsőfok a free streamekhez képest. (Úgy emlékszem egyébként, hogy mintha lett is volna szó 4K-ról. Na, az komoly lépés lenne, akkor nem kérdés, hogy megérné az árát. Enélkül kinek igen, kinek nem.

Most egyébként olcsóbb a "szezonbérletes" full csomag, mint tavaly / korábban volt. Nyilván a covid miatt. (Persze nézőpont kérdése, hogy olcsóbbnak nevezem, vagy a körülményekhez képest drágának. Végülis egy Netflix előfizetésbe kerül így is, amit előre ki kell csengeti. A jelenlegi helyzetben tudja fene....)
peterk2005
Najó, de azert a game pass még mindig csak 1 sportág 1 ligáját fedi le, míg a Netflix sokféle tartalmat kínál. És ők tudnak is streamelni 4k-ban. Jó lenne, ha ott tartana az egész sport közvetítés mint ahová mondjuk a sorozat/tv ipar fejlődött az elmúlt 10 évben mondjuk.

Personal cam amik között valtogathatsz mondjuk vagy kamera nézet váltás, live 4k és hasonlóak. Nyilván ez az NFL-tol kéne induljon vagy a saját média birodalmukból de jó lenne valami innováció a sportkozvetitesekben is (nem az animáció, a rajzos elemzés és a dupla kommentár nem az)

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rátapintottál a lényegre. Jól elvagyunk ezen a fórumon kb. százan, de a magyarországi NFL közönség túlnyomó része abszolút casual néző, akihez Ricsi, Sanyi (vagy akár Gyula) közvetlen stílusa sokkal közelebb áll, mint az a sokkal szakmaibb hozzáállás, amit várhatóan Maka vinni fog. Az NFL elsősorban miattuk lett nézett itthon, nem miattunk, lássuk be. Ha csak az nfl.hu/bowl.hu közönsége nézné a meccseket, legjobb esetben még mindig ott tartanánk, mint 2008-ban. Heti két meccs, MNF csak angolul, a playoff meccsek talán felét adnák. Kampman
Ha a szakmai hozzáálláson a sportszakmait ("futball szakértőit") érted, akkor én Maka ilyen oldaláról lemaradtam. Kb. annyira szakmai, mint Gyula, Sanyi, etc. A szakmai az Zoli. Viszont ha az újságíró szakmára gondoltál, akkor azt hiszem igazad van. Nem tudom hogy így van-e, de nekem úgy tűnik Maka tanulta ezt (az újságírást). Időnként látok erre utaló jeleket. Ha így van, akkor valószínűleg neki korai a képernyő még. Ha ülhetett volna pár évet néhány komoly tekintély mögött, ellesve a trükköket, akkor sokkal jobb startja is lehetett volna Így viszont neki kell magának rájönni a trükkökre, ami láthatóan azért fogós feladat neki. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bazz, ha van egy fullHD-s vagy egy 4k-s TV-je az embernek, rohadtul nincs kedve pixeles vagy laggoló hulladék minőségű online streamet nézni, amit szépen butít a szoftver, hogy egyszerre többen is tudják nézni.
A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Háát... én is régóta GP előfizető vagyok, mert kényelmes is, meg amiatt is amit Black írt (idény közben sok coaches filmet nézek, és akkor az nfl network is gyakran megy háttérműsorként, szóval sokat használom). De éppen a minőségtől azért nem vagyok elájulva. Nagyobb 4K-s TV-n gyakran pocsék. No nem egérmozi, de egy normál elvárható HD minőséghez képest is az. Pontos számokra most nem emlékszem - kiírja a GP lejátszás közben az aktuális és a max sávszélességet is -, de valahol 3-4mbit/s környékére emlékszem. Ami eleve so-so, de nem is mindig jön annyival. És amikor nem, az azért látszik a képen erősen. Közben 3mbit/s-es streameket ma már nem nagy kunszt találni. Szó nincs arról, hogy laggolós egérmozi steamek lennének elérhetők. Szóval minőség ügyben én mondjuk elvárnék már valamivel jobbat, mint jó esetben 1 lépcsőfok a free streamekhez képest. (Úgy emlékszem egyébként, hogy mintha lett is volna szó 4K-ról. Na, az komoly lépés lenne, akkor nem kérdés, hogy megérné az árát. Enélkül kinek igen, kinek nem.

Most egyébként olcsóbb a "szezonbérletes" full csomag, mint tavaly / korábban volt. Nyilván a covid miatt. (Persze nézőpont kérdése, hogy olcsóbbnak nevezem, vagy a körülményekhez képest drágának. Végülis egy Netflix előfizetésbe kerül így is, amit előre ki kell csengeti. A jelenlegi helyzetben tudja fene....)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Hát, nem tudom.... Kicsi volt (sokáig rétegműsor), savanyú (valóban nem nagyon volt fejlődés) volt, de a miénk (rajta keresztül ismertük meg az NFL-t)!
Azért ne nagyon csodálkozzon senki, ha esetleg nézőszám visszaesés lesz. Szakmailag magasabb színvonalú műsor kell, ez nem vitás, de a nézők jelentős részének nem az itteni fórum szaktudása,hozzáértése volt/van, hanem egyszerűen csak szórakozni akarnak. Nekik Sanyi a kedvencük, a játékosok jelentős részét nem ismerik (max a fantasy miatt), ők csak meccset akarnak nézni. Azt gondolom, ha za új műsor túlságosan elemzős, esetleg szárazabb lesz, sokan elpártolnak, újra rétegsport lesz, aztán ide-oda pakolgatják majd.... Ne így legyen.

A lényeg, hogy az NFl hazai közvetítése megérett egy ráncfelvarrásra, de azért most kissé szomorú vagyok 😕
csi77
Rátapintottál a lényegre. Jól elvagyunk ezen a fórumon kb. százan, de a magyarországi NFL közönség túlnyomó része abszolút casual néző, akihez Ricsi, Sanyi (vagy akár Gyula) közvetlen stílusa sokkal közelebb áll, mint az a sokkal szakmaibb hozzáállás, amit várhatóan Maka vinni fog. Az NFL elsősorban miattuk lett nézett itthon, nem miattunk, lássuk be. Ha csak az nfl.hu/bowl.hu közönsége nézné a meccseket, legjobb esetben még mindig ott tartanánk, mint 2008-ban. Heti két meccs, MNF csak angolul, a playoff meccsek talán felét adnák.

Adva lesz egy várhatóan nem túl nagy lefedettségű csatorna, egy szakmailag biztosan jobb, de kevésbé nézőbarát közvetítéssel. Nekem biztosan tetszeni fog (ha lesz egyáltalán ilyen csatornám, most még nincs), de én is tartok egy komoly nézettségi visszaeséstől.

Soccerben ugyanez van. A BL meccsek közönségének 80%-a leül megnézni Messit meg Ronaldot, nem érdeklik igazán mélyen a csapatok, pláne az Instat számok.

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Hát, nem tudom.... Kicsi volt (sokáig rétegműsor), savanyú (valóban nem nagyon volt fejlődés) volt, de a miénk (rajta keresztül ismertük meg az NFL-t)!
Azért ne nagyon csodálkozzon senki, ha esetleg nézőszám visszaesés lesz. Szakmailag magasabb színvonalú műsor kell, ez nem vitás, de a nézők jelentős részének nem az itteni fórum szaktudása,hozzáértése volt/van, hanem egyszerűen csak szórakozni akarnak. Nekik Sanyi a kedvencük, a játékosok jelentős részét nem ismerik (max a fantasy miatt), ők csak meccset akarnak nézni. Azt gondolom, ha za új műsor túlságosan elemzős, esetleg szárazabb lesz, sokan elpártolnak, újra rétegsport lesz, aztán ide-oda pakolgatják majd.... Ne így legyen.

A lényeg, hogy az NFl hazai közvetítése megérett egy ráncfelvarrásra, de azért most kissé szomorú vagyok 😕
csi77
Nagyon sok olyan volt aki odakapcsolt a Sport TVre és mivel NFL ment ottragadt. Nem látom magam előtt amikor valaki odakapcsol az Aréna4re, hogy nézzük már meg mi megy ott.
Nálunk a haveri körben leginkább az "akkor marad a stream" volt a válasz.

több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 808 — beers & Packers
Nem akartam hozzászólni, de végül addig nem akartam, hogy mégis. Azoknak, akik nem a kezdetektől nézik a Sport TV-t: a legelején (rövid ideig) Spiller István közvetítette az NFL-meccseket. Ha siralmasnak minősítem, akkor visszafogott vagyok. Ricsi érkezése maga volt a megváltás.
Velem ez a csatorna szerettette meg az amerikai focit. És nem csak velem. Nyilván voltak üzleti megfontolások (ez természetes), de a helyzet az, hogy (eltekintve egy szűk rétegtől, amely már korábban is ismerte) a Sport TV hozta be Magyarországra az NFL-t.
Én már jó pár éve többnyire streamen nézem, akkor is, ha van magyar közvetítés. (Vonatkozik ez a Packers meccseire is.) Ezzel együtt: egyetlen pillanatig sem vitattam soha, hogy Ricsi él-hal a sportágért, és bármennyire is idegesítő néha, amikor fejhangon üvöltözik, abszolút felkészült + igyekszik objektív lenni. A legrosszabb Ricsi is jobb, mint a legjobb ifj. Knézy a gurulós fociban.
Most olyan érzésem van, hogy valaki bevezetett valamit, amit aztán – miután kiderült, hogy fut a szekér – mások lenyúltak. Nem örülök.
több mint 5 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
? Azért egy bizonyos, nem túl magas életkor felett a heti 3 haveroknál való éjszakázás már annyira nem buli
Rynald
Mobil applikációról tetszett-e hallani nagypapa?!
ZERO_L
Bazz, ha van egy fullHD-s vagy egy 4k-s TV-je az embernek, rohadtul nincs kedve pixeles vagy laggoló hulladék minőségű online streamet nézni, amit szépen butít a szoftver, hogy egyszerre többen is tudják nézni.
Amúgy meg a szolgáltatók se hülyék, csomó sport adó hiába szerepel mondjuk a HorizonGO kínálatában, de nem lehet nézni HD-ban (pl. Sport1). A Telekom eleve egy vicc minden fronton. A Digi Online-t nem ismerem speciel, de meglepődnék, ha sokkal másképp csinálnák.

A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Nem túlságosan vagy otthon a témában, ezért felvilágosítalak.

HorizonGO-ban pont van HD adás mind sport1-2, eurosport1-2, m4, spíler stb.
Szóval ha nem az alapcsomagot veszed, akkor HD ott lesz az applikációban (ma már a HD-s csomagok nem kerülnek sokkal többe, sőt)

Én elég sokat nézek telón/pad-en tv-t (autosport, bármilyen foci meccs) mikor megyünk vidékre vagy éppen nem otthon tartózkodunk, de kint a kertbe is kiviszem és ott is tudom nézni az adott sportot, szóval nyugodtan elhiheted nekem semmilyen akadás nincs, HD adás ugyan úgy tű éles csak kisebb képernyőn látod, ennyi.

Szóval elhiszem neked GP havi pár ezer forintos csodálatos szolgáltatását, de itt most MAGYAR nyelvű, egyszerűen és INGYEN elérhető közvetítések hiánya miatt panaszkodtak, és én erre adtam egy kifejezetten hétköznapi megoldást.
(Már ha az ember nem remeteként lakik az erdő mélyén)
ZERO_L
A digi appon 4 fele felbontasbol lehet valasztani.
Old school vagyok.nekem nincs hd fetisem. Kb csak lassam ami megy.
ZoliMP
Nyilván fanyalodtunk már rá sokan hitvány minőségű streamekre a legkulonfelebb sportesemenyek miatt, de azért egy tv-n pláne 2020ban nehogy már pixelháboru menjen...
FLZOLI
Pedig tavaly a Galaxy4-en Makát kb csak a hangjáról lehetett felismerni nálam, olyan minőségű volt az adás.Lehet azt hiszik,hogy az emberek nagy részének még doboz tv-je van,amin az SD jól mutat.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Hát, nem tudom.... Kicsi volt (sokáig rétegműsor), savanyú (valóban nem nagyon volt fejlődés) volt, de a miénk (rajta keresztül ismertük meg az NFL-t)!
Azért ne nagyon csodálkozzon senki, ha esetleg nézőszám visszaesés lesz. Szakmailag magasabb színvonalú műsor kell, ez nem vitás, de a nézők jelentős részének nem az itteni fórum szaktudása,hozzáértése volt/van, hanem egyszerűen csak szórakozni akarnak. Nekik Sanyi a kedvencük, a játékosok jelentős részét nem ismerik (max a fantasy miatt), ők csak meccset akarnak nézni. Azt gondolom, ha za új műsor túlságosan elemzős, esetleg szárazabb lesz, sokan elpártolnak, újra rétegsport lesz, aztán ide-oda pakolgatják majd.... Ne így legyen.

A lényeg, hogy az NFl hazai közvetítése megérett egy ráncfelvarrásra, de azért most kissé szomorú vagyok 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 530 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
? Azért egy bizonyos, nem túl magas életkor felett a heti 3 haveroknál való éjszakázás már annyira nem buli
Rynald
Mobil applikációról tetszett-e hallani nagypapa?!
ZERO_L
Bazz, ha van egy fullHD-s vagy egy 4k-s TV-je az embernek, rohadtul nincs kedve pixeles vagy laggoló hulladék minőségű online streamet nézni, amit szépen butít a szoftver, hogy egyszerre többen is tudják nézni.
Amúgy meg a szolgáltatók se hülyék, csomó sport adó hiába szerepel mondjuk a HorizonGO kínálatában, de nem lehet nézni HD-ban (pl. Sport1). A Telekom eleve egy vicc minden fronton. A Digi Online-t nem ismerem speciel, de meglepődnék, ha sokkal másképp csinálnák.

A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Nem túlságosan vagy otthon a témában, ezért felvilágosítalak.

HorizonGO-ban pont van HD adás mind sport1-2, eurosport1-2, m4, spíler stb.
Szóval ha nem az alapcsomagot veszed, akkor HD ott lesz az applikációban (ma már a HD-s csomagok nem kerülnek sokkal többe, sőt)

Én elég sokat nézek telón/pad-en tv-t (autosport, bármilyen foci meccs) mikor megyünk vidékre vagy éppen nem otthon tartózkodunk, de kint a kertbe is kiviszem és ott is tudom nézni az adott sportot, szóval nyugodtan elhiheted nekem semmilyen akadás nincs, HD adás ugyan úgy tű éles csak kisebb képernyőn látod, ennyi.

Szóval elhiszem neked GP havi pár ezer forintos csodálatos szolgáltatását, de itt most MAGYAR nyelvű, egyszerűen és INGYEN elérhető közvetítések hiánya miatt panaszkodtak, és én erre adtam egy kifejezetten hétköznapi megoldást.
(Már ha az ember nem remeteként lakik az erdő mélyén)
ZERO_L
Olvass vissza kicsit mert nem ezt mondtam. A Game Pass szerintem pont hogy túl drága, de ha szerinted egy mobilon jónak tűnő kép ugyan az mint tv-n ugyan az a minőség nincs miről beszélni.

Amúgy belepörgettem az előbb és a Horizon Go-n rohadtul nincs HD pl a Sport1-nél, hiába legmagasabb csomag, szóval a magas lovon lehetnél kicsit informáltabb.
FLZOLI
Én is a haverom Horizon Go accountját használom. Jön rajta a Sport 1-2 HD-ban. Lehet hogy település függő?

több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Sorry én annyira nem ismerlek csak innen, akkor neked van közöd az Arena4-hez? Vagy infó, hogy tuti lesz HD és a többi szolgáltatónál vagy csak tárgyalások vannak aztán reménykednek az emberek?
NB2
Mondjuk úgy, hogy viszonylag közel állok a csatornához. Szóval nem olyan info, mint anno Pest lezárása még a kijárási tilalom.
shawnka
vízműves vagy? Nem is tudtam

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
? Azért egy bizonyos, nem túl magas életkor felett a heti 3 haveroknál való éjszakázás már annyira nem buli
Rynald
Mobil applikációról tetszett-e hallani nagypapa?!
ZERO_L
Bazz, ha van egy fullHD-s vagy egy 4k-s TV-je az embernek, rohadtul nincs kedve pixeles vagy laggoló hulladék minőségű online streamet nézni, amit szépen butít a szoftver, hogy egyszerre többen is tudják nézni.
Amúgy meg a szolgáltatók se hülyék, csomó sport adó hiába szerepel mondjuk a HorizonGO kínálatában, de nem lehet nézni HD-ban (pl. Sport1). A Telekom eleve egy vicc minden fronton. A Digi Online-t nem ismerem speciel, de meglepődnék, ha sokkal másképp csinálnák.

A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Nem túlságosan vagy otthon a témában, ezért felvilágosítalak.

HorizonGO-ban pont van HD adás mind sport1-2, eurosport1-2, m4, spíler stb.
Szóval ha nem az alapcsomagot veszed, akkor HD ott lesz az applikációban (ma már a HD-s csomagok nem kerülnek sokkal többe, sőt)

Én elég sokat nézek telón/pad-en tv-t (autosport, bármilyen foci meccs) mikor megyünk vidékre vagy éppen nem otthon tartózkodunk, de kint a kertbe is kiviszem és ott is tudom nézni az adott sportot, szóval nyugodtan elhiheted nekem semmilyen akadás nincs, HD adás ugyan úgy tű éles csak kisebb képernyőn látod, ennyi.

Szóval elhiszem neked GP havi pár ezer forintos csodálatos szolgáltatását, de itt most MAGYAR nyelvű, egyszerűen és INGYEN elérhető közvetítések hiánya miatt panaszkodtak, és én erre adtam egy kifejezetten hétköznapi megoldást.
(Már ha az ember nem remeteként lakik az erdő mélyén)
ZERO_L
A digi appon 4 fele felbontasbol lehet valasztani.
Old school vagyok.nekem nincs hd fetisem. Kb csak lassam ami megy.
ZoliMP
Nyilván fanyalodtunk már rá sokan hitvány minőségű streamekre a legkulonfelebb sportesemenyek miatt, de azért egy tv-n pláne 2020ban nehogy már pixelháboru menjen...

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
? Azért egy bizonyos, nem túl magas életkor felett a heti 3 haveroknál való éjszakázás már annyira nem buli
Rynald
Mobil applikációról tetszett-e hallani nagypapa?!
ZERO_L
Bazz, ha van egy fullHD-s vagy egy 4k-s TV-je az embernek, rohadtul nincs kedve pixeles vagy laggoló hulladék minőségű online streamet nézni, amit szépen butít a szoftver, hogy egyszerre többen is tudják nézni.
Amúgy meg a szolgáltatók se hülyék, csomó sport adó hiába szerepel mondjuk a HorizonGO kínálatában, de nem lehet nézni HD-ban (pl. Sport1). A Telekom eleve egy vicc minden fronton. A Digi Online-t nem ismerem speciel, de meglepődnék, ha sokkal másképp csinálnák.

A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Nem túlságosan vagy otthon a témában, ezért felvilágosítalak.

HorizonGO-ban pont van HD adás mind sport1-2, eurosport1-2, m4, spíler stb.
Szóval ha nem az alapcsomagot veszed, akkor HD ott lesz az applikációban (ma már a HD-s csomagok nem kerülnek sokkal többe, sőt)

Én elég sokat nézek telón/pad-en tv-t (autosport, bármilyen foci meccs) mikor megyünk vidékre vagy éppen nem otthon tartózkodunk, de kint a kertbe is kiviszem és ott is tudom nézni az adott sportot, szóval nyugodtan elhiheted nekem semmilyen akadás nincs, HD adás ugyan úgy tű éles csak kisebb képernyőn látod, ennyi.

Szóval elhiszem neked GP havi pár ezer forintos csodálatos szolgáltatását, de itt most MAGYAR nyelvű, egyszerűen és INGYEN elérhető közvetítések hiánya miatt panaszkodtak, és én erre adtam egy kifejezetten hétköznapi megoldást.
(Már ha az ember nem remeteként lakik az erdő mélyén)
ZERO_L
Olvass vissza kicsit mert nem ezt mondtam. A Game Pass szerintem pont hogy túl drága, de ha szerinted egy mobilon jónak tűnő kép ugyan az mint tv-n ugyan az a minőség nincs miről beszélni.

Amúgy belepörgettem az előbb és a Horizon Go-n rohadtul nincs HD pl a Sport1-nél, hiába legmagasabb csomag, szóval a magas lovon lehetnél kicsit informáltabb.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
? Azért egy bizonyos, nem túl magas életkor felett a heti 3 haveroknál való éjszakázás már annyira nem buli
Rynald
Mobil applikációról tetszett-e hallani nagypapa?!
ZERO_L
Bazz, ha van egy fullHD-s vagy egy 4k-s TV-je az embernek, rohadtul nincs kedve pixeles vagy laggoló hulladék minőségű online streamet nézni, amit szépen butít a szoftver, hogy egyszerre többen is tudják nézni.
Amúgy meg a szolgáltatók se hülyék, csomó sport adó hiába szerepel mondjuk a HorizonGO kínálatában, de nem lehet nézni HD-ban (pl. Sport1). A Telekom eleve egy vicc minden fronton. A Digi Online-t nem ismerem speciel, de meglepődnék, ha sokkal másképp csinálnák.

A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Nem túlságosan vagy otthon a témában, ezért felvilágosítalak.

HorizonGO-ban pont van HD adás mind sport1-2, eurosport1-2, m4, spíler stb.
Szóval ha nem az alapcsomagot veszed, akkor HD ott lesz az applikációban (ma már a HD-s csomagok nem kerülnek sokkal többe, sőt)

Én elég sokat nézek telón/pad-en tv-t (autosport, bármilyen foci meccs) mikor megyünk vidékre vagy éppen nem otthon tartózkodunk, de kint a kertbe is kiviszem és ott is tudom nézni az adott sportot, szóval nyugodtan elhiheted nekem semmilyen akadás nincs, HD adás ugyan úgy tű éles csak kisebb képernyőn látod, ennyi.

Szóval elhiszem neked GP havi pár ezer forintos csodálatos szolgáltatását, de itt most MAGYAR nyelvű, egyszerűen és INGYEN elérhető közvetítések hiánya miatt panaszkodtak, és én erre adtam egy kifejezetten hétköznapi megoldást.
(Már ha az ember nem remeteként lakik az erdő mélyén)
ZERO_L
A digi appon 4 fele felbontasbol lehet valasztani.
Old school vagyok.nekem nincs hd fetisem. Kb csak lassam ami megy.
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Ez van,ha 16 évig ülsz a monopólium tetején elkényelmesedve és véletlenül kirúgják alólad a széket. Nekem személy szerint semmi bajom Ricsiékkel,meg a sporttv-vel,de 2008-as színvonalat néztünk 2019-ben is.Elment mellettük a világ,ez van. Amúgy meg sokból nem lehet válogatni,soroljatok fel 10 olyan magyar szakkomentátort,aki a mai napig "praktizál", az adott mérkőzésre/eseményre 100%-ban felkészült és nem beszédhibás,stb. Értem én pl,hogy ezek az NFL-es fiatal szagértők kenik vágják,de konkrétan a tv közeléből is elkéne kergetni,mert 3 összetett mondatot nem bír elmondani dadogás nélkül.Az ilyen inkább írja le,mindenki jobban jár😊
LeviPoki
azért egy Mackó Sanyival kevesebben leszünk.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez van,ha 16 évig ülsz a monopólium tetején elkényelmesedve és véletlenül kirúgják alólad a széket. Nekem személy szerint semmi bajom Ricsiékkel,meg a sporttv-vel,de 2008-as színvonalat néztünk 2019-ben is.Elment mellettük a világ,ez van. Amúgy meg sokból nem lehet válogatni,soroljatok fel 10 olyan magyar szakkomentátort,aki a mai napig "praktizál", az adott mérkőzésre/eseményre 100%-ban felkészült és nem beszédhibás,stb. Értem én pl,hogy ezek az NFL-es fiatal szagértők kenik vágják,de konkrétan a tv közeléből is elkéne kergetni,mert 3 összetett mondatot nem bír elmondani dadogás nélkül.Az ilyen inkább írja le,mindenki jobban jár😊
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 628
Végre nem fognak elkapcsolni a török darts bajnokságról mert van valami 22.25-től.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
? Azért egy bizonyos, nem túl magas életkor felett a heti 3 haveroknál való éjszakázás már annyira nem buli
Rynald
Mobil applikációról tetszett-e hallani nagypapa?!
ZERO_L
Bazz, ha van egy fullHD-s vagy egy 4k-s TV-je az embernek, rohadtul nincs kedve pixeles vagy laggoló hulladék minőségű online streamet nézni, amit szépen butít a szoftver, hogy egyszerre többen is tudják nézni.
Amúgy meg a szolgáltatók se hülyék, csomó sport adó hiába szerepel mondjuk a HorizonGO kínálatában, de nem lehet nézni HD-ban (pl. Sport1). A Telekom eleve egy vicc minden fronton. A Digi Online-t nem ismerem speciel, de meglepődnék, ha sokkal másképp csinálnák.

A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Nem túlságosan vagy otthon a témában, ezért felvilágosítalak.

HorizonGO-ban pont van HD adás mind sport1-2, eurosport1-2, m4, spíler stb.
Szóval ha nem az alapcsomagot veszed, akkor HD ott lesz az applikációban (ma már a HD-s csomagok nem kerülnek sokkal többe, sőt)

Én elég sokat nézek telón/pad-en tv-t (autosport, bármilyen foci meccs) mikor megyünk vidékre vagy éppen nem otthon tartózkodunk, de kint a kertbe is kiviszem és ott is tudom nézni az adott sportot, szóval nyugodtan elhiheted nekem semmilyen akadás nincs, HD adás ugyan úgy tű éles csak kisebb képernyőn látod, ennyi.

Szóval elhiszem neked GP havi pár ezer forintos csodálatos szolgáltatását, de itt most MAGYAR nyelvű, egyszerűen és INGYEN elérhető közvetítések hiánya miatt panaszkodtak, és én erre adtam egy kifejezetten hétköznapi megoldást.
(Már ha az ember nem remeteként lakik az erdő mélyén)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Én leszarom, hogy melyik tévé adja, meg milyen kommentátorokkal, de gyerekszüléses meg vizsgázós sms mindenképpen legyen!!!!!!!!!!
több mint 5 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Sorry én annyira nem ismerlek csak innen, akkor neked van közöd az Arena4-hez? Vagy infó, hogy tuti lesz HD és a többi szolgáltatónál vagy csak tárgyalások vannak aztán reménykednek az emberek?
NB2
Mondjuk úgy, hogy viszonylag közel állok a csatornához. Szóval nem olyan info, mint anno Pest lezárása még a kijárási tilalom.
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Havi kevesebb, mint 4ezer...
Én is a GP-re esküszöm! Nincs időm és kedvem se vadászni a neten, plusz HD!
nagir
bazze, 4 ezer érted havonta. Jobb helyen nem kapsz ennyiért egy pár aperol spritzet az asszonnyal.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
? Azért egy bizonyos, nem túl magas életkor felett a heti 3 haveroknál való éjszakázás már annyira nem buli
Rynald
Mobil applikációról tetszett-e hallani nagypapa?!
ZERO_L
Bazz, ha van egy fullHD-s vagy egy 4k-s TV-je az embernek, rohadtul nincs kedve pixeles vagy laggoló hulladék minőségű online streamet nézni, amit szépen butít a szoftver, hogy egyszerre többen is tudják nézni.
Amúgy meg a szolgáltatók se hülyék, csomó sport adó hiába szerepel mondjuk a HorizonGO kínálatában, de nem lehet nézni HD-ban (pl. Sport1). A Telekom eleve egy vicc minden fronton. A Digi Online-t nem ismerem speciel, de meglepődnék, ha sokkal másképp csinálnák.

A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Amugy azt hisszuk h ez magyar specialitas.persze a 13 csatorna az sok de kulfoldon sincs csak 1🙂
ZoliMP
Nyílván ameddig kb a TV-s jogdíjak tartják el a sportágak jó részét ez még sokáig így is lesz 😊
Ez még mindig jobb, mint az angolszász pay per view módszer horror árakkal

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Havi kevesebb, mint 4ezer...
Én is a GP-re esküszöm! Nincs időm és kedvem se vadászni a neten, plusz HD!
nagir
Igazából nem éppen, élő meccses hétvége van 4-5 hónapig kb. Utólagos elemzésekre meg bármi másra jobb a youtube vagy akár az nfl.com saját gyártmányai.

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Havi kevesebb, mint 4ezer...
Én is a GP-re esküszöm! Nincs időm és kedvem se vadászni a neten, plusz HD!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
? Azért egy bizonyos, nem túl magas életkor felett a heti 3 haveroknál való éjszakázás már annyira nem buli
Rynald
Mobil applikációról tetszett-e hallani nagypapa?!
ZERO_L
Bazz, ha van egy fullHD-s vagy egy 4k-s TV-je az embernek, rohadtul nincs kedve pixeles vagy laggoló hulladék minőségű online streamet nézni, amit szépen butít a szoftver, hogy egyszerre többen is tudják nézni.
Amúgy meg a szolgáltatók se hülyék, csomó sport adó hiába szerepel mondjuk a HorizonGO kínálatában, de nem lehet nézni HD-ban (pl. Sport1). A Telekom eleve egy vicc minden fronton. A Digi Online-t nem ismerem speciel, de meglepődnék, ha sokkal másképp csinálnák.

A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....
FLZOLI
Amugy azt hisszuk h ez magyar specialitas.persze a 13 csatorna az sok de kulfoldon sincs csak 1🙂
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
? Azért egy bizonyos, nem túl magas életkor felett a heti 3 haveroknál való éjszakázás már annyira nem buli
Rynald
Mobil applikációról tetszett-e hallani nagypapa?!
ZERO_L
Bazz, ha van egy fullHD-s vagy egy 4k-s TV-je az embernek, rohadtul nincs kedve pixeles vagy laggoló hulladék minőségű online streamet nézni, amit szépen butít a szoftver, hogy egyszerre többen is tudják nézni.
Amúgy meg a szolgáltatók se hülyék, csomó sport adó hiába szerepel mondjuk a HorizonGO kínálatában, de nem lehet nézni HD-ban (pl. Sport1). A Telekom eleve egy vicc minden fronton. A Digi Online-t nem ismerem speciel, de meglepődnék, ha sokkal másképp csinálnák.

A legértelmesebb alternatíva a Game Pass, a maga 45k-s éves díjával....