Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
A Champo miatt a múlt héten befizettem az Arena4 es nagyobb csomagra a PR Telekomnál, 200 ftal kevesebb lett a havidíjjam, és 2 hónapig nullás számlát küldenek.
Nincs ezzel a váltással gond, csak maradjon NFL és NHL, nem kell más. A Spíler is akkor volt a legjobb, amikor orrvérzésig tolta az NHLt.
Hátha több meccses a csomag, lehet hogy felvételről is adnak meccseket.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
Hát akkor nézz az Én anyósommal Te tv-t! 🤣🤣
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
? Azért egy bizonyos, nem túl magas életkor felett a heti 3 haveroknál való éjszakázás már annyira nem buli
Rynald
Mobil applikációról tetszett-e hallani nagypapa?!
ZERO_L
abszolut jarhato, appon keresztul tolom a digit a csaladtagom altal 😊
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
? Azért egy bizonyos, nem túl magas életkor felett a heti 3 haveroknál való éjszakázás már annyira nem buli
Rynald
Mobil applikációról tetszett-e hallani nagypapa?!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Rynald Indianapolis Colts 273
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh
ZERO_L
? Azért egy bizonyos, nem túl magas életkor felett a heti 3 haveroknál való éjszakázás már annyira nem buli
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
9.5 milliós piacra van Sport 1, Sport 2, Digi1, Digi2, M4, volt Galaxy meg most Arena 4. 1-2 vackot még létrehozhatnának!
VanillaSky
Van digi 3 is
És eurosport 1, 2
Én a kommentátor vitát letojom, annyi kivétellel, hogy gyula a minimális szakmaai elvárásokat sem tudja megugrani, mégis uram-bátyám alapon évekig képernyőn lehetett. Pontosan ez a nihil miatt nem tudom magát a csatornát sajnálni, azokat az emberekeet akik ennek arcai voltak éveken keresztül viszont igen, mert elévülhetetlen érdemeik vannak a foci hazai népszerűségében, ill. valszeg önhibájukon kívűl egy lábat kirántottak alóluk. Szóval a sport tv vezetősége és döntési pozícióban lévők körül kéne inkább keresgélni - márha akar valaki- nem pedig megint lefutni a ki kit szeret - nem szeret a kommentátorok közül című nívótlan köröket...
peach
Elhiszem hogy letojod a temat, azonban meg kell nézni hogy a sportcsatornák az elmult evekben mennyit estek vissza a szinvonalbol /gurulos,f1 de szinte bármi/
Ez pedig nem enged sok jora kovetkeztetni es jogosan ódzkodik itt is a fórum nagy része.
Plusz ha az FK-nak koze van hozzá az már régen rossz.
És igen a sport tv- n voltak olyan arcok akiket meghallottam es hanyinger kozben kapcsoltam el (Sanyi,Gyula,Hegyi)
De volt ott jó hangú, szórakoztató (Faragó)
És hozzáertő (Márk, Zoli, Höri) is, akikkel lehetett elvezni a meccseket.

De visszaterve a nagy szamok alapján jó eséllyel megint kapunk pár új, semmiről beszélő vagy unottan nyammogó esetleg felkeszuletlen arcot a képernyők elé.
Ne legyen így!
Adirotor
Vagy felkészült, jó arc, de a beszélőkéje nem annyira tv-be való, mint az ncaa-t közvetítő hfl-s czirók
braxa88
Akár, de kovezzetek meg, ha egy rekedt bariton hang ordit a mindent eldonto playben, az meg euforikusabb tud lenni.
Adirotor
Az én problémám általában azzal van, hogy a mondat elején még fogalma nincs a szakértőnek, hogy mit is akar mondani. Kovács Bálinttól az NCAA közvetítések alatt, nem nagyon hallottam teljes épkézláb mondatot. Hiába vagy felkészült, még szórakoztató is lehetsz, de ha mondasz valamit azt értelmesen, jól megfogalmazva kell megtedd. Nem véletlenül tanítják ez iskolákban. Nem lehet csak úgy odaültetni az utcáról bárkit. Ha ezen tudnak szintet emelni, akkor még lehet az jó is.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
9.5 milliós piacra van Sport 1, Sport 2, Digi1, Digi2, M4, volt Galaxy meg most Arena 4. 1-2 vackot még létrehozhatnának!
VanillaSky
Van digi 3 is
És eurosport 1, 2
Én a kommentátor vitát letojom, annyi kivétellel, hogy gyula a minimális szakmaai elvárásokat sem tudja megugrani, mégis uram-bátyám alapon évekig képernyőn lehetett. Pontosan ez a nihil miatt nem tudom magát a csatornát sajnálni, azokat az emberekeet akik ennek arcai voltak éveken keresztül viszont igen, mert elévülhetetlen érdemeik vannak a foci hazai népszerűségében, ill. valszeg önhibájukon kívűl egy lábat kirántottak alóluk. Szóval a sport tv vezetősége és döntési pozícióban lévők körül kéne inkább keresgélni - márha akar valaki- nem pedig megint lefutni a ki kit szeret - nem szeret a kommentátorok közül című nívótlan köröket...
peach
Elhiszem hogy letojod a temat, azonban meg kell nézni hogy a sportcsatornák az elmult evekben mennyit estek vissza a szinvonalbol /gurulos,f1 de szinte bármi/
Ez pedig nem enged sok jora kovetkeztetni es jogosan ódzkodik itt is a fórum nagy része.
Plusz ha az FK-nak koze van hozzá az már régen rossz.
És igen a sport tv- n voltak olyan arcok akiket meghallottam es hanyinger kozben kapcsoltam el (Sanyi,Gyula,Hegyi)
De volt ott jó hangú, szórakoztató (Faragó)
És hozzáertő (Márk, Zoli, Höri) is, akikkel lehetett elvezni a meccseket.

De visszaterve a nagy szamok alapján jó eséllyel megint kapunk pár új, semmiről beszélő vagy unottan nyammogó esetleg felkeszuletlen arcot a képernyők elé.
Ne legyen így!
Adirotor
Vagy felkészült, jó arc, de a beszélőkéje nem annyira tv-be való, mint az ncaa-t közvetítő hfl-s czirók
braxa88
Akár, de kovezzetek meg, ha egy rekedt bariton hang ordit a mindent eldonto playben, az meg euforikusabb tud lenni.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lassan lehet én is bejelentkezek vhová kommentátornak, eredetileg úgyis annak készültem 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Mindenki nyavajog a kábelszolgáltatók miatt... tényleg olyan kurva nehéz szerezni egy havert, akinél mondjuk T-kom/Digi/UPC van?

Az egész család három különböző szolgáltatónál van előfizetve, így MINDENKI tud nézni MINDENT.

Lifehack lvl 1, duh



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 868 — Sworn to the Dark
9.5 milliós piacra van Sport 1, Sport 2, Digi1, Digi2, M4, volt Galaxy meg most Arena 4. 1-2 vackot még létrehozhatnának!
VanillaSky
Van digi 3 is
És eurosport 1, 2
braxa88
és akkor már a Spíler 1-2-őt is említsük meg.

built for this shit

több mint 5 éve
VanillaSky 1 696
9.5 milliós piacra van Sport 1, Sport 2, Digi1, Digi2, M4, volt Galaxy meg most Arena 4. 1-2 vackot még létrehozhatnának!

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Csak hogy nosztalgia legyen, valaki emlékszik még Gumbóra? 😀
tenorx
még fan groupot is csináltam neki FB-n
briareos
Onnan ugrott be, feldobta a Gumbó fan clubot.
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Csak hogy nosztalgia legyen, valaki emlékszik még Gumbóra? 😀
tenorx
igazi vátesz volt, csak kirúgták végre Marvin Lewis-t!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Csak hogy nosztalgia legyen, valaki emlékszik még Gumbóra? 😀
tenorx
még fan groupot is csináltam neki FB-n

több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Csak hogy nosztalgia legyen, valaki emlékszik még Gumbóra? 😀
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Én a kommentátor vitát letojom, annyi kivétellel, hogy gyula a minimális szakmaai elvárásokat sem tudja megugrani, mégis uram-bátyám alapon évekig képernyőn lehetett. Pontosan ez a nihil miatt nem tudom magát a csatornát sajnálni, azokat az emberekeet akik ennek arcai voltak éveken keresztül viszont igen, mert elévülhetetlen érdemeik vannak a foci hazai népszerűségében, ill. valszeg önhibájukon kívűl egy lábat kirántottak alóluk. Szóval a sport tv vezetősége és döntési pozícióban lévők körül kéne inkább keresgélni - márha akar valaki- nem pedig megint lefutni a ki kit szeret - nem szeret a kommentátorok közül című nívótlan köröket...
peach
Elhiszem hogy letojod a temat, azonban meg kell nézni hogy a sportcsatornák az elmult evekben mennyit estek vissza a szinvonalbol /gurulos,f1 de szinte bármi/
Ez pedig nem enged sok jora kovetkeztetni es jogosan ódzkodik itt is a fórum nagy része.
Plusz ha az FK-nak koze van hozzá az már régen rossz.
És igen a sport tv- n voltak olyan arcok akiket meghallottam es hanyinger kozben kapcsoltam el (Sanyi,Gyula,Hegyi)
De volt ott jó hangú, szórakoztató (Faragó)
És hozzáertő (Márk, Zoli, Höri) is, akikkel lehetett elvezni a meccseket.

De visszaterve a nagy szamok alapján jó eséllyel megint kapunk pár új, semmiről beszélő vagy unottan nyammogó esetleg felkeszuletlen arcot a képernyők elé.
Ne legyen így!

Szerkesztette: Adirotor
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Én a kommentátor vitát letojom, annyi kivétellel, hogy gyula a minimális szakmaai elvárásokat sem tudja megugrani, mégis uram-bátyám alapon évekig képernyőn lehetett. Pontosan ez a nihil miatt nem tudom magát a csatornát sajnálni, azokat az emberekeet akik ennek arcai voltak éveken keresztül viszont igen, mert elévülhetetlen érdemeik vannak a foci hazai népszerűségében, ill. valszeg önhibájukon kívűl egy lábat kirántottak alóluk. Szóval a sport tv vezetősége és döntési pozícióban lévők körül kéne inkább keresgélni - márha akar valaki- nem pedig megint lefutni a ki kit szeret - nem szeret a kommentátorok közül című nívótlan köröket...
peach
Állami pénz vs magánpénz.
Nagyjából ilyen döntés lehetett.
Sejtheted melyik tud többet ajánlani.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Én a kommentátor vitát letojom, annyi kivétellel, hogy gyula a minimális szakmaai elvárásokat sem tudja megugrani, mégis uram-bátyám alapon évekig képernyőn lehetett. Pontosan ez a nihil miatt nem tudom magát a csatornát sajnálni, azokat az emberekeet akik ennek arcai voltak éveken keresztül viszont igen, mert elévülhetetlen érdemeik vannak a foci hazai népszerűségében, ill. valszeg önhibájukon kívűl egy lábat kirántottak alóluk. Szóval a sport tv vezetősége és döntési pozícióban lévők körül kéne inkább keresgélni - márha akar valaki- nem pedig megint lefutni a ki kit szeret - nem szeret a kommentátorok közül című nívótlan köröket...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
rokaur 876
én elolvastam ezt az index cikket, pozitív az első benyomásom (még ha sokat nem is mondtak). Ha csak ez a HD online eredeti hangsáv összejönne már hatalmas plusz lenne a sport tv-hez képest.

Én is szeretem Ricsit meg el is ismerem, hogy nagyon sok érdemük van az NFL magyarországi elterjesztésében viszont kellett már a váltás nagyon nagy volt a kényelem... Kicsit Korda Gyuri póker érzet kellett már az állóvíz felzavarása..

Szerkesztette: rokaur
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Én azért nagyon sajnálom, hogy nem a sportTV közvetíti az NFL-t.
Makával semmi gondom, jó arc, de pl Höri és Buday Zoli kurvára fog hiányozni...és amúgy Ricsi is, mondhat bárki bármit. 15 éve ő nyomja...mindenki azon nőtt fel. És ért is hozzá, teszek rá, ki utálja, ki nem.
És a Trash Talk is jó kis műsor volt mindig.
Szívás...
Chargers LT
átmegy ugyis aztán nőhetnek fel tovább emberek vele

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Én azért nagyon sajnálom, hogy nem a sportTV közvetíti az NFL-t.
Makával semmi gondom, jó arc, de pl Höri és Buday Zoli kurvára fog hiányozni...és amúgy Ricsi is, mondhat bárki bármit. 15 éve ő nyomja...mindenki azon nőtt fel. És ért is hozzá, teszek rá, ki utálja, ki nem.
És a Trash Talk is jó kis műsor volt mindig.
Szívás...

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
De ha most esetleg mégis váltok tré mobilra (idegen nyelvű csatornák miatt is, amit felségem nagyon szeretne már..........) akkor 10 évig ne merjenek új sportcsatornát létrehozni sehol senki 😛 😊
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Ízlések és pofonok, hogy kinek melyik kommentátor és szakkommentátor tetszik. Nekem például Bencsics az, akit nem szeretek hallgatni. Ilyeneken vitatkozni lehet, de annyira nem érdemes szerintem. Én most pont lemondtam a TV/internet előfizum, úgyhogy majd szeptembertől tiszta lappal tudok indulni, addig meglátjuk, hogy mi lesz a helyzet adások fronton. A Game Passt még mindig sokallom kicsit, nem biztos, hogy kihasználnám.
Gerichill
A gamepass az elhivatott fanoknak megéri. Ha csak a kedvenced érdekel, arra van olcsóbb csomag, az nem tudom mennyire éri meg, de ha egy fordulóból több meccs is érdekel, esetleg visszanéznéd a kedvenced coaches filmjét akkor már simán kihasználod. Nyáron élőközvetítések nélkül értelemszerűen nincsenek élő meccsek, amik az egész gamepass lényegei.
Amúgy a gamepass nekem sokkal kényelmesebb, mint a sportTV, ezeket a TV-s érveket abszolút nem tudom hova tenni. A Gamepassot bármikor leállítom visszatekerem (tudom hogy tv-re is lehet előfizetni párezerért ilyen szolgáltatásra), mindent tud amit a TV és van atmoszféra hang. Egészen más élmény, mint a langyos sporttv-s valami volt.
Persze szakkommentátorok koözött ott is van kit utálni, de ha városi pickupban gondolkozol bizots találnak neked megfeleőt a reklámok alatt.

Amúgy a kalózstreamek nagyon sokat fejlődtek az elmúlt években. Akinek nem okoz gondot a vadászat, hogy foglalkozni kell vele, az ingyen tud HD-ban meccset nézni. De ahhoz kell egy bizonyos szintű felhasználói tudás. Akinek idegen a számítógép és csak a baja van vele, az fizzessen elő gamepassra vagy költözzön olyan helyre ahol fogni ezt az arena4-et vagy mit.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
itt a bővebb infó
 index.hu/kultur/media/2020/07/06/hogy_kerulhetett_a_vilag_egyik_legertekesebb_sportjoga_egy_ujonc_sporttevehez/

Pontos összeget nem mondhatok, mert köt a titoktartás de millió dolláros nagyságrendről van szó
r.baggio
Gondolom ez az Arena4 Mészáros Lőrinc valamelyik rokonáé.
Bazzani
444-en volt róla cikk, de azt nem kell készpénznek venni
az arena4-et is birtokló DMC igazgatósági tagjai, ha valaki nagyon kutakodni szeretne:

- Borsány-Gyenes András, a tévétársaság egykori vezérigazgatója, a HPM vezetője és tulajdonosa
- Kovács Krisztián, a Magyar Elektronikus Műsorszolgáltatók Egyesületének (MEME) elnöke
- Juni György televíziós szerkesztő, a Story TV felelős szerkesztője
- Szőllőssy Gábor, a Viasat3 és a Viasat6 csatornák egykori programigazgatója
- Csák Ambrus, a Project029 Kft., a volt tulajdonos egyik igazgatója


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 547
Ízlések és pofonok, hogy kinek melyik kommentátor és szakkommentátor tetszik. Nekem például Bencsics az, akit nem szeretek hallgatni. Ilyeneken vitatkozni lehet, de annyira nem érdemes szerintem. Én most pont lemondtam a TV/internet előfizum, úgyhogy majd szeptembertől tiszta lappal tudok indulni, addig meglátjuk, hogy mi lesz a helyzet adások fronton. A Game Passt még mindig sokallom kicsit, nem biztos, hogy kihasználnám.
Gerichill
pedig kurva jó az, minden meccs, visszanézhető, több szezonra, coaches film, nfl network műsorok, nfl films productionok. Legjobb befektetés ever
briareos
Most vírushelyzet idején volt ingyenes regisztrációm, de sajnos egyáltalán nem használtam ki.
Amúgy remélem azt nem fogják automatikusan meghosszabbítani a fizetős verzióra (nem találtam sehol a lemondás opciót múltkor). 😀
Gerichill
július 9-től lehet lemondani majd, addig meg se jelenik az automatikus megújúlás lemondása gomb.
Levi
Köszi szépen az infót, akkor ez volt a bibi!